forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Parovi - Reality Show

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jankela Posted - 30/05/2018 : 22:38:51


Jel pratite, ko vam je favorit, moji lični su Milutin Radosavljević Mili i Ivan Marinković.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 20/06/2018 : 13:46:23


zato je ova naslovnica čisti treš
jankela Posted - 04/06/2018 : 21:01:59
zeljko Posted - 03/06/2018 : 20:59:56
quote:
Originally posted by tinton

Ljudi koji čitaju Jodorowskog, Moebiusa i Crumba se brinu o moralnim vrijednostima koje usađuje reality program.

Naprosto sam oduševljen.


kad se sjetim presvetog srca ovi rijalitiji su za djecu
jankela Posted - 03/06/2018 : 20:05:34
jankela Posted - 03/06/2018 : 20:03:23
tinton Posted - 01/06/2018 : 11:33:31
Ljudi koji čitaju Jodorowskog, Moebiusa i Crumba se brinu o moralnim vrijednostima koje usađuje reality program.

Naprosto sam oduševljen.
jankela Posted - 31/05/2018 : 22:05:07
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Korg

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Korg

Izgleda da su nastupila ona vremena koja je Andrić najavio


Pa meni se čini da su oduvijek takva vremena, a Andrić srećom nije doživio da gleda ovakve emisije.


Da, ali nekad takvi limitirani ljudi nisu imali prostora kao danas. Sad ih mediji nameću, pa mladi ljudi sve više nalaze nekakve uzore u njima i kopiraju ih. Zato danas imamo sve više i više mladih debila i jeftinih instagramuša/kurvica koje su sve spremne uradit za jedan iPhone. Dovoljno je samo čuti kakve debilne pjesma slušaju i još se razvaljuju na to.


Malo je reci.
"Zabava" za poluidiote, koji streme full idiotima. Bravo i super ko voli.
Vise nije ni upitno gdje to vodi...


Pogledaj onaj video koji sam postavio iznad, pa mi reci šta misliš o tome, i nije li to odlična projekcija ruba društva?!
ivanl Posted - 31/05/2018 : 21:05:25
quote:
Originally posted by Korg

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Korg

Izgleda da su nastupila ona vremena koja je Andrić najavio


Pa meni se čini da su oduvijek takva vremena, a Andrić srećom nije doživio da gleda ovakve emisije.


Da, ali nekad takvi limitirani ljudi nisu imali prostora kao danas. Sad ih mediji nameću, pa mladi ljudi sve više nalaze nekakve uzore u njima i kopiraju ih. Zato danas imamo sve više i više mladih debila i jeftinih instagramuša/kurvica koje su sve spremne uradit za jedan iPhone. Dovoljno je samo čuti kakve debilne pjesma slušaju i još se razvaljuju na to.


Malo je reci.
"Zabava" za poluidiote, koji streme full idiotima. Bravo i super ko voli.
Vise nije ni upitno gdje to vodi...
jankela Posted - 31/05/2018 : 19:47:51
https://www.dailymotion.com/video/x6e19sl
swamp thing Posted - 31/05/2018 : 19:45:24
I šta misliš, da se te ljude ne hipnotiše takvim sadržajima, ko zna kakva bi nam sranja mogli praviti s toliko slobodnog vremena
swamp thing Posted - 31/05/2018 : 19:40:46
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by swamp thing

Pa ne fali im ništa, pusti manhuntera :D
Narod šta traži, to i dobija. Da na tv-u puštaju po čitav dan klasičnu muziku, dokumentarce, art filmove i sl., 90% naroda ne bi ni gledalo tv.



I ništa im ne bi falilo.


Pa falili bi im Parovi
Korg Posted - 31/05/2018 : 19:37:28
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Korg

Izgleda da su nastupila ona vremena koja je Andrić najavio


Pa meni se čini da su oduvijek takva vremena, a Andrić srećom nije doživio da gleda ovakve emisije.


Da, ali nekad takvi limitirani ljudi nisu imali prostora kao danas. Sad ih mediji nameću, pa mladi ljudi sve više nalaze nekakve uzore u njima i kopiraju ih. Zato danas imamo sve više i više mladih debila i jeftinih instagramuša/kurvica koje su sve spremne uradit za jedan iPhone. Dovoljno je samo čuti kakve debilne pjesma slušaju i još se razvaljuju na to.
ivanl Posted - 31/05/2018 : 19:12:50
Rekli bi NIN, It's depending on witch side of glass you are on...
xilrion Posted - 31/05/2018 : 18:57:03
pa takvim likovima je upravo i mjesto u zatvorenom prostoru i da ih ljudi promatraju ko životinje u zoološkom.
manhunter Posted - 31/05/2018 : 18:01:25
quote:
Originally posted by jankela

quote:
Originally posted by manhunter

Ovo samo bolesni gledaju.
Valjda vide svoj odraz ličnosti u onom jadu koji snima taj "šou".


A šta to tačno fali Parovima?




A šta to tačno ima u njima da bi ih gledao, pored 200 drugih kanala, Netflixa, YT, torrenata i sl.?
zeljko Posted - 31/05/2018 : 18:00:40
Doktori nauka gledaju farmu...
To oni ambiciozni seljoberi što su doktorirao samo da ima para i da selo kaže svaka čast...A ne živi svoju profesiju
manhunter Posted - 31/05/2018 : 17:58:23
quote:
Originally posted by swamp thing

Pa ne fali im ništa, pusti manhuntera :D
Narod šta traži, to i dobija. Da na tv-u puštaju po čitav dan klasičnu muziku, dokumentarce, art filmove i sl., 90% naroda ne bi ni gledalo tv.



I ništa im ne bi falilo.
jankela Posted - 31/05/2018 : 17:09:29
Slažem se
swamp thing Posted - 31/05/2018 : 17:08:19
Pa ne fali im ništa, pusti manhuntera :D
Narod šta traži, to i dobija. Da na tv-u puštaju po čitav dan klasičnu muziku, dokumentarce, art filmove i sl., 90% naroda ne bi ni gledalo tv.
jankela Posted - 31/05/2018 : 16:49:13
quote:
Originally posted by manhunter

Ovo samo bolesni gledaju.
Valjda vide svoj odraz ličnosti u onom jadu koji snima taj "šou".


A šta to tačno fali Parovima?
Caleb Posted - 31/05/2018 : 16:21:37
quote:
Originally posted by King Warrior

Zato kažem, nije narod toliko ni kriv, gledaju ono što ima se servira, kada se navuku onda je kasno.



Naravno da je narod kriv, jer uvek postoji izbor. Ako ne na TV-u, onda neka dobra knjiga, strip, voznja bajsa, trcanje, basket, setnja. Svako je licnost za sebe o odlucuje sta ce raditi, zato i nema pravo da se zali.
delboj Posted - 31/05/2018 : 16:08:10
quote:
Originally posted by Korg

Izgleda da su nastupila ona vremena koja je Andrić najavio


Pa meni se čini da su oduvijek takva vremena, a Andrić srećom nije doživio da gleda ovakve emisije.
velka031 Posted - 31/05/2018 : 16:01:20
Nimalo me ne zanimaju realityji, dno dna.
Za ovo prvi put čuo sada.
swamp thing Posted - 31/05/2018 : 15:25:06
Nije problem dok se to gleda kao grupa idiota koji zabavljaju narod, problem je kad ti ljudi budu uzori, kad se ulazi u dubiozu njihovih odnosa, kad se navija za ovog ili onog, zato što je ovaj super, a onaj je kreten.
U tim emisijama je teški šljam, Parovi su 90% sitni kriminalci, klošari i prostitutke. Dok god si toga svjestan i gledaš kako se ljudi provaljuju, ne vidim problem. Meni je taj program prije svega dosadan, samo sjede za stolom i galame jedni na druge, govore "ja sam institucija", "moji fanovi", "ti si se jebala sa ovim ili onim", "ti si debil" i tako u krug. Ne znam kako to ljudima može biti zanimljivo.
manhunter Posted - 31/05/2018 : 15:19:00
Ovo ljudi gledaju svakodnevno. Komentarišu, šalju poruke, njihova deca znaju ko je Miki, Soraja i slične spodobe. Da ne pričam da tek ovima učesnicima treba dobar psihijatar.

Bolest današnjice. Merila vrednosti stavljena naglavačke i ide se u tom pravcu. Pitanje je kada će se neko poroditi i/ili umreti uživo u programu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000