forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Tex Libellus brojevi 90 i 91, pitanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Anto_123 Posted - 02/06/2018 : 07:15:44
Ćao. Zna li netko gdje su zapela ova dva broja Tex-a LL 90 i 91. Planirao sam to kupiti sa Zgorom -Tropski korpus- i uštedjeti tako 20kn od ptt.ovako zagor pri isteku zaliha a ovoj dvojici ni traga.Zna li se kad to izlazi.I ovako su skupi a još da na to sve dam 2x po 20 kn e to bi bilo baš previše.Uvijek spominju nova tura ili u ovoj našoj novoj turi itd.a ne izbace je zajedno.Meni je posebno problem zbog terenskog rada i uplate za koju je rok 3 dana.hvala unaprijed
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
edvin Posted - 03/06/2018 : 09:36:20
koliko ja znam u slijedećih tjedan dana bi trebali izaći reprinti bez greške. ako naručuješ preko nekog od dućana onda svakako možeš reći da ti pričuvaju zagora i pošalju sve zajedno.
Anto_123 Posted - 02/06/2018 : 14:21:12
quote:
Originally posted by MaTex

quote:
Originally posted by Anto_123

Ćao. Zna li netko gdje su zapela ova dva broja Tex-a LL 90 i 91. Planirao sam to kupiti sa Zgorom -Tropski korpus- i uštedjeti tako 20kn od ptt.ovako zagor pri isteku zaliha a ovoj dvojici ni traga.Zna li se kad to izlazi.I ovako su skupi a još da na to sve dam 2x po 20 kn e to bi bilo baš previše.Uvijek spominju nova tura ili u ovoj našoj novoj turi itd.a ne izbace je zajedno.Meni je posebno problem zbog terenskog rada i uplate za koju je rok 3 dana.hvala unaprijed


Pojavili su se na Mafestu,ali su povuceni iz prodaje..tiskarska greska

hvala kolega,ako je to slučaj sa cijelom nakladom nema njih skoro
MaTex Posted - 02/06/2018 : 09:11:01
quote:
Originally posted by Anto_123

Ćao. Zna li netko gdje su zapela ova dva broja Tex-a LL 90 i 91. Planirao sam to kupiti sa Zgorom -Tropski korpus- i uštedjeti tako 20kn od ptt.ovako zagor pri isteku zaliha a ovoj dvojici ni traga.Zna li se kad to izlazi.I ovako su skupi a još da na to sve dam 2x po 20 kn e to bi bilo baš previše.Uvijek spominju nova tura ili u ovoj našoj novoj turi itd.a ne izbace je zajedno.Meni je posebno problem zbog terenskog rada i uplate za koju je rok 3 dana.hvala unaprijed


Pojavili su se na Mafestu,ali su povuceni iz prodaje..tiskarska greska
jaki Posted - 02/06/2018 : 08:32:07
pitaj na libellusovom forumu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000