forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 27/09/2007 : 22:24:37

Malo sam pretraživao po forumu, pa evo najzanimljivijih pogleda u tudje stanove....

ACO[

ALEN[

CORTO33[

MARKOLAR[

MARKOS[

MARLOWE[

SSTOSIC[

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 05/02/2019 : 13:19:17
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sumohrvat

Shaner radi u knjižari Anto...

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hvala, hvala :)
Ne, sa nekim si me pobrkao, nisam radio u knjižari. Znao sam ekipu koja je radila tamo jer smo radili svi u istom trgovačkom centru i davali su mi popust.
Ne radim dva posla i nisam se još ženio, ali kao da jesam (ionako živimo skupa već par godina):)
Sad radim u struci (IT) i do jaja mi je otkad sam uteko iz one psihijatrije.

ma znam da šanerka radi u knjižari,nego znam da je i diskać pominjao nekoliko puta tržni centar,knjižaru...te sam mislio da radi tamo.

a ako radiš u it sektoru onda razumem ekspresnu nabavku - fina plata,nemaš dece,ne juriš kurve niti se drogiraš...

Nije do plaće, nije velika. Nego više u ovom drugom. Ne drobim lovu na ništa što mi stvarno ne treba, a stripovi mi trebaju
anto Posted - 03/02/2019 : 18:58:02
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:

Ne, sa nekim si me pobrkao, nisam radio u knjižari. Znao sam ekipu koja je radila tamo jer smo radili svi u istom trgovačkom centru i davali su mi popust.
Ne radim dva posla i nisam se još ženio, ali kao da jesam (ionako živimo skupa već par godina):)

ma znam da šanerka radi u knjižari,nego znam da je i diskać pominjao nekoliko puta tržni centar,knjižaru...te sam mislio da radi tamo.

a ako radiš u it sektoru onda razumem ekspresnu nabavku - fina plata,nemaš dece,ne juriš kurve niti se drogiraš...
vice Posted - 27/01/2019 : 00:50:38
quote:
Originally posted by Wolfman

10000 u kolekciji i još čitaš sa strane skenove? Dobar si

Dosta toga su kiosk izdanja i američke sveščice (by logossun), pa je to veliki kvantitativni element. Šta se tiče kolekcionarskih origigi izdanja, tu mi je tvoja kolekcija uzor (iman bookmarkane tvoje imgur linkove za listu nabavki). :)

A skenovi su mi neizostavan izvor za nove američke stripove (pogotovo Imageove serijale), mange i webtoonove (mangadex, Toomics i Line).

Inače, vodim discord server posvećen prijevodima poput Out, Crows, BadBoys i Clover, te moderiram jedan posvećen Minverseu. Otvorija san topice ovdje al ne grize baš domaća stripofilska ekipa. :/
Wolfman Posted - 26/01/2019 : 23:11:14
10000 u kolekciji i još čitaš sa strane skenove? Dobar si
vice Posted - 26/01/2019 : 22:11:30
quote:

quote:
Originally posted by vice

Lipo je to, pogotovo kad je bolja polovica podrška za stripofiliju (moja ih je skupljala i prije nego smo prohodali). :) Doduše, po tvojim postovima očekiva san više origigi izdanja, pogotovo mangi.

Hmmm...što je najbolje mange i nisam baš čitao skenove tj mislim da nisam nikad.
A što se tiče manjka stripove na policama to je jer stvarno jako puno toga posuđujem u knjižnici, a što nema tamo, čitam sken.
Ali skenove pokušavam maksimalno izbjegavat.

@Poli: Ima takvih stvari koje smetaju ali sam pazio, na bijelim policama baci pogled kod Tomb Raidera i vidjet ćeš da stoji na milimetar do pante, zato sam ih i složio tako jer su mrvi plići.

Ista stvar i kod mene, knjižnica i skenovi (računajući i mange i webtoonove) a ovih preko 10 000 komada iz kolekcije (i nekoliko stotina knjiga) neman više di doma u Trogiru držat, pa se već puni stan u Zagrebu. :) Nema slika jer je sve zbrda zdola složeno i još nije za estetsko pokazivanje.
Dukidule Posted - 26/01/2019 : 21:21:24
DiSkAcH, jesam li te već upitao obožavaš li i N. N.?
Na trenutak mi se tako učinilo. 🤔
sumohrvat Posted - 26/01/2019 : 20:10:46
DiSkAcH Posted - 26/01/2019 : 19:42:15
anto Posted - 26/01/2019 : 19:07:28
quote:

I nakon što sam počeo skupljat stripove pred dvije godine, napokon me žena natjerala da kupim police i to posložim unutra kako treba.
Sa ikeom sam se natezao evo dva i nešto sitno mjeseca i imaju očajnu korisničku podršku. Ugl. prekjučer stigla napokon po treći put cijela vrata za billy-e pa sam jutros presložio. Bio sam poprilično siguran da mi neće biti dovoljna 3 mala billya za sve što nije stalo u druga dva ormara ali sam se na sreću prevario i sad imam još masu mjesta kojeg sam samo trenutno popunio sa drangulijama i sa remitendom sa kioska koje neću držat na tim policama.

počeo si sa skupljanjem pre dve godine,i već si nakupio ovakvu kolekciju (koje je btw zaista sjajna!!!)???

radiš dva posla (spomenuo si da si radio u knjižari,pa ne verujem da si se napunio od te plate) ili si se bogato oženio ?
DiSkAcH Posted - 26/01/2019 : 17:51:37
quote:

Lipo je to, pogotovo kad je bolja polovica podrška za stripofiliju (moja ih je skupljala i prije nego smo prohodali). :) Doduše, po tvojim postovima očekiva san više origigi izdanja, pogotovo mangi.

Hmmm...što je najbolje mange i nisam baš čitao skenove tj mislim da nisam nikad.
A što se tiče manjka stripove na policama to je jer stvarno jako puno toga posuđujem u knjižnici, a što nema tamo, čitam sken.
Ali skenove pokušavam maksimalno izbjegavat.

@Poli: Ima takvih stvari koje smetaju ali sam pazio, na bijelim policama baci pogled kod Tomb Raidera i vidjet ćeš da stoji na milimetar do pante, zato sam ih i složio tako jer su mrvi plići.

Poli Posted - 26/01/2019 : 17:24:43

Imam i ja dvije takve sa staklenim policama, slicne zapravo, ali kod mene, nazalost, ima ovih "drzaca stakla" i sa gornje strane police pa je to... stetno za stripove. Ove tvoje su bolje.

Bravo za zenu, evo police su tu i sve poslozeno.

vice Posted - 26/01/2019 : 17:18:23
DiSkAcH Posted - 26/01/2019 : 17:15:24
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:

A slike sam stavio malo veće da se bolje vidi, ajd mogao bi možda malo smanjit.

Ne moraš se mučiti sa smanjivanjem, neka ostane ovako
Neka si poslikao i podijelio ovo s nama, ovo mi je jedna od naj tema na forumu i šteta što je u zadnje vrijeme pala nekako u dr. plan.

Još jednom svaka čast a i lijepo za vidjet da si "The Walking dead" fan

TWD sam slučajno ugledao u knjižari dok sam ''browsao'' SF knjige, nakon toga mi ih je žena uzela za rođendan/Božić...i tu sam zapravo krenuo sa stripovima. Serija mi je tada još bila super, ali kad sam pročitao stripove sam pao na dupe kolko su dobri!
ReemCP Posted - 26/01/2019 : 17:09:57
quote:

Ne moraš se mučiti sa smanjivanjem, neka ostane ovako
Neka si poslikao i podijelio ovo s nama, ovo mi je jedna od naj tema na forumu i šteta što je u zadnje vrijeme pala nekako u dr. plan.

Još jednom svaka čast a i lijepo za vidjet da si "The Walking dead" fan
DiSkAcH Posted - 26/01/2019 : 17:07:10
Hvala :D

Žena je rekla prije interlibera da ne smijem kupit nijedan strip prije nego kupim police.
Kupio police, ali dva puta došla razbijena vrata, pa silno natezanje, pa čekanje da dođu na zalihu.
solar Posted - 26/01/2019 : 17:00:19
Jako lijepo izgleda.
ReemCP Posted - 26/01/2019 : 16:59:45
quote:

..napokon me žena natjerala da kupim police i to posložim unutra kako treba.

Žena ti je zakon onda kad te natjerala da kupiš police za stripove A i predivno ti ovo izgleda Jedino su ti slike prevelike

A i nisam znao da živiš ko lord
DiSkAcH Posted - 26/01/2019 : 16:48:24
I nakon što sam počeo skupljat stripove pred dvije godine, napokon me žena natjerala da kupim police i to posložim unutra kako treba.
Sa ikeom sam se natezao evo dva i nešto sitno mjeseca i imaju očajnu korisničku podršku. Ugl. prekjučer stigla napokon po treći put cijela vrata za billy-e pa sam jutros presložio. Bio sam poprilično siguran da mi neće biti dovoljna 3 mala billya za sve što nije stalo u druga dva ormara ali sam se na sreću prevario i sad imam još masu mjesta kojeg sam samo trenutno popunio sa drangulijama i sa remitendom sa kioska koje neću držat na tim policama.

Evo, poslikao sam to dosta detaljno, da se vidi koji su naslovi na policama:

Pošarano su slike nećakinje i slično što ne želim da se vidi
Dukidule Posted - 12/01/2019 : 00:59:51
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Dukidule

Jaki, imaš samo jedan strip koji bi mi moga prodat? ;)

Ma nisam mislio bilo koji od svih tih na slikama nego sam uočio samo jedan koji ja nemam i njega bih.
Ernie Pike Posted - 11/01/2019 : 23:05:23
quote:

quote:

quote:

quote:
Originally posted by Peyo

U ne-Bonelli stvarima se poklapamo u vrlo visokom postotku!

takođe

@jaki
nego,kako ti se sviđa Orbital?
na skali od 1 do 5.

Orbital je za čvrstu četvorku.
Ko voli SF obavezno štivo.

pitam jer mi je jedan prijatelj ovo najtoplije preporučio - mogao bi ovo i Berni da jednom odradi,u diptisima.
Pretpostavljam da si ga posavetovao po ovom pitanju - mogli bi i Buklobisti,sa obzirom da su radili drugi Ranbergov serijal,Milenijum,ali oni bi sigurno išli pojedinačno sa paprenom cenom.

Meni je Orbittal jako drag serijal. Uvijek mi se činio idealan za Perle. Perle su izgleda mrtve, pa bi to možda mogao objaviti Libellus u IRS formi.
Lijepa kolekcija Jaki, uglavnom se poklapamo u BD stripovima.
anto Posted - 11/01/2019 : 21:14:21
quote:

quote:

quote:

takođe

@jaki
na skali od 1 do 5.

pitam jer mi je jedan prijatelj ovo najtoplije preporučio - mogao bi ovo i Berni da jednom odradi,u diptisima.
Pretpostavljam da si ga posavetovao po ovom pitanju - mogli bi i Buklobisti,sa obzirom da su radili drugi Ranbergov serijal,Milenijum,ali oni bi sigurno išli pojedinačno sa paprenom cenom.
jaki Posted - 11/01/2019 : 12:28:32
quote:

quote:

takođe

@jaki
na skali od 1 do 5.

jaki Posted - 11/01/2019 : 12:27:39
quote:
Originally posted by Dukidule

Jaki, imaš samo jedan strip koji bi mi moga prodat? ;)

Garfield_Mo Posted - 11/01/2019 : 11:45:50
quote:

Poklon od lipše polovice:

Hocu i ja ovakav poklon
Hercule Poirot Posted - 11/01/2019 : 10:55:01
Jaki, izvanredno, super!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000