forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 "živa" neotvorena kesica Velikog Bleka-vrijednost?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 12/06/2018 : 19:13:17
Imam mogučnost kupiti neotvorenu kesicu Velikog Bleka. Pošto nemam album sa samoljepljivim sličicama niti ne sakupljam samoljepljive sličice, nemam pojma koliko to vrijedi i šta če mi to uopče?





Ali možda među vama ima netko tko bi to znao cijeniti, jer ipak se radi o neotvorenoj kesici, što je vjerovatno rijedkost....znam da nije Zagor (taj vjerovatno vrijedi najviše?) ali ni Blek nije baš za bacanje pogotovo ako važi ono o nakladi Bleka kod Dnevnika, gdje je imao veliku nakladu pa vjerovatno i Blek drži taj neki status, ili se varam šta ja znam...nisam upučen u sličice, Bleka ionako ne čitam....

No nema veze, ovakva prilika se teško nađe pa ako je netko zainteresiran, neka mi se javi sa svojom ponudom, jer ja bi to kupio pa prodao dalje, jer meni ne treba a znam koliko prodavač traži od mene ali ne znam koliko bi netko od vas platio.....sve je u matematici....

A možete mi i reči koliko to vrijedi, onako da se zna, pa možda kupim kao investiciju, jer mi je zanimljiva pa iako ne sakupljam sličice, ipak se radi o raritetu a volim rijedke stvari.....
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
1Euro Posted - 12/07/2018 : 18:59:36





[/quote]

sve više se divim Zagorovoj kesici. Izgleda mi kao umjetničko djelo u stilu pop arta. Čak mi ne smeta jer je otvorena, jer nije baš puno povređen dizajn, jer je onako otvorena sa strane, pa nije baš neka velika šteta napravljena.
Izgleda mi fantastično onako crno bijela u boji, dok mi je Blek totalno bezveze....a i skoro su ga skratili za glavu.

PS:

Alan Forda sam prodao! Pop Rock je na prodaju. Stavio sam ga na Bolha.com za 35 eura pa ču vidjeti da li bude nešto interesa. Ako ne, onda ide na Ebay, možda neki fan Johna Lenona, Beatlesa, Elvis Prisleya kupi to, ako ne, bit če mi zadovoljstvo gledati je!
1Euro Posted - 12/07/2018 : 18:50:02



1Euro Posted - 15/06/2018 : 15:45:16
quote:
Originally posted by DODSFERD

Koliko zajebancije dok dođeš do jednog nepročitanog Mister Noa, ja sam ti mogao detaljno prepričati radnju jedne takve epizode (dok mi je još u svježem sjećanju) za tih 3 € koje si dao za poštarinu.





odlučio sam da bojkotiram Mister No Libellus tako da ne plačam za njihova izdanja, zbog toga dolazi samo razmjena u obzir jer mog novca neče vidjeti
DODSFERD Posted - 15/06/2018 : 15:03:18
Koliko zajebancije dok dođeš do jednog nepročitanog Mister Noa, ja sam ti mogao detaljno prepričati radnju jedne takve epizode (dok mi je još u svježem sjećanju) za tih 3 € koje si dao za poštarinu.
1Euro Posted - 15/06/2018 : 13:23:50
koliko truda oko ove dvije kesice.....da sam to prije znao.....

Pronašao sam prodavača iz Srbije na Ebayu, kontaktirao ga i ponudim mu razmjenu, jer ja ne volim kupovati ovakve kolekcionarske stvari, nego sam uvijek otvoren za razmjenu. Pošto sam znao, da mu trebam ponuditi jako puno stvari, da on bude zainteresiran za menjavu (jer 90 posto ljudi sa Ebaya neče se mijenjati nego strogo novac), no taj prrodavač je izašao u susret. Naravno provjerio sam mu i pozitivne komentare i pogledao historiju šta sve je prodavao i vidio da prije toga nije prodao ni jednu Alan Ford Kesicu ni jedan pop rock, tako da nema nikakav skladište ove robe ali ima dosta drugih kesica, albuma itd,...
Ja sam njemu poslao sve ovo:

-nešto razglednica

-prazan album Panini world cup Brazil 2014

-prazan album Panini world cup Južna Afrika 2010

-prazan album Panini Fifa 365

-prazan album Panini Champions League 2014/2015

-50 sličica Panini world cup Brazil 2014

-prazan album Slovenska košarka 2013 (uoči europskog prvenstva u Sloveniji), tvrde platnice + čitav komplet sličica 204 komada koje se mogu nalijepiti + 30 neotvorenih kesica

-500 poštanskih maraka

-40 značaka

-puno nekih ostalih samoljepljivih sličica (nisu panini, ima svega i svačega.....)

znam da se to njemu isplati jer če za svaki album dobiti po par eura pa če na kraju zaraditi više sa tom robom nego sa ovim kesicama ali neka, meni se ne da zajebavati sa postavljanjem toliko oglasa, slikanjem, pošiljanjem , dogovoranjem,...im atu puno posla da se sve to proda, pa sam se svega riješio odjednom a on ionako ima puno i albuma i svega i to če mu dobro doči.
Ali tu su tek počeli problemi......

ja lijepo zapakiram u paket težine oko 3 kg, idem na poštu i oni žele da im platim 24+ eura, ja ostao šokiran i nisam mogao vjerovati da to toliko košta, pa sam izvređao sve tamo (i poštu i Europsku uniju, i djelatnicu, i Švedsku (!?? -ponijelo me je haha) i sve.... i idem n adrugi šalter do druge djelatnice kad ono jednaka cijena haha. Opet počnem vrijeđati sve oko sebe podignem paket i naravno nije mi palo na misao da platim 24+ eura!!!! Radije bacim paket u smeče!!!!! Jako sam temperamentan, poludim za svaku sitnicu, totalno sam živčan i stvarno neugodan da idem i sam sebi na živce kada poludim, nema te sile ko če me zaustaviti ako poludim, to je ono kada ti pukne film pa nisi sam svoj kako se kaže. No ja se ipak nekako obrzdam i pokupim paket i još uvijek vrijeđam sve po spisku i dok hodam prema automobilu i gledam šta bi mogao slupati, zapaliti, pretuči,....napišem sms poruku onom eu Srbiji i kažem mu šta se dogodilo i da mu neču moči poslati jer je preskupo i ne pada mi na kraj pameti da plačam 24+ eura za poštarinu. Onda on mene lijepo smiri, kaže kako če pronači riješenje i pronašao ga je. Sjetio se, da njegova žena ima neku prijateljicu u Sloveniji, koja radi u nekoj firmi koja posluje sa Srbijom i dao mi njezinu adresu i ja opet na poštu, srečom radile su druge dvije djelatnice (haha....) i promjenim adresu na paketu i pošaljem u Sloveniju i platim 2,99 eura.
Sada se nadam kako če on ipak dobiti taj paket, jer ja tu ženu ne znam....a dogovoreni smo da ja pošaljem prvi a on če mi poslati nakon što dobije paket...siguran sam da če sve biti ok, jedino če trajati.
I to sve za dvije kesice......

a plan je ovakav:

- ja ču vjerovatno onu kesicu pop rock uramiti, i staviti na stijenu jer to meni izgleda kao umjetničko delo, ono pop art!!!! U životu nisam vidio lijepšu kesicu, ono boje, napis, dizajn,....a uz to još i pop rock, John lennon, Elvis Presley,....legende, originalna neotvorene kesica, ljudi ja tu kesicu ne bi prodao za 50 eura!!!!

-a što se tiče Alana Forda, to mi ne znači nešto. Siguran sam da če biti originalna kesica i sigurno vrijedi oko 20+ eura, bar za mene vrijedi toliko i ja sam nju spreman prodati za nekih 100 kuna ili zaimijeniti za neke stripove od Mister Noa, npr jedan Libellus koji još nisam čitao, pa ako je netko zainteresiran možemo se dogovoriti!
nebkv Posted - 15/06/2018 : 09:37:57
quote:
Originally posted by 1Euro

Ajde ljudi pa šta pričate!???
Ko če u 1990 krivotvoriti kesice koje su npr izašle 1987 i koštale 30 dinara. To j ekao da danas Panini kesica košta 70 centi a ja ju za dvije godine krivotvorim i prodavam po 1 euro ili šta?
Zar mislite da su Zagora 1990 godine kupovali po 100 eura za neotvorenu kesicu, kada je samo prije 3 godine koštao 30 dinara i tih albuma j ejoš uvijek bilo svugdje puno....


Pa naravno da nisu tada kopirali,to sam i napisao nego sam samo naveo primer kako ce i kako vec jeste za neka novija izdanja biti kopija starih kao i orginali
U svakom slucaju bezvezne stvari,ubijaju draz sakupljanja
Ko zna sta ce tek biti u buducnosti sa razvojem tehnologije
Meni su vec stvari u glanc stanju postale odbojne
1Euro Posted - 15/06/2018 : 08:29:36
quote:
Originally posted by saie

quote:
Originally posted by 1Euro

znači kesica od Zagora vrijedi najmanje 100 eura, od Alana Forda 10 eura a od Bleka 5 eura a ljudi najviše od svih krivotvore Bleka koji je najmanje vrijedan....nije mi logično ali ok haha.
To je kao da ja umjesto da krivotvorim novčanicu od 100 eura idem se zajebavati i krivotvorim novčanice po 5 eura...


Ne znam da li ne razumes, ili se zezas.
Ako necega ima mnogo, cena je niza. Ako ima malo, cena je visa. Alan Ford kesica ima i bilo je koliko hoces. Blek je skoro sve fake, a prodaju ih kao originale. Isto je sa gomilom kesica: Pop Rock, Boj na Kosovu, obe, Umpah Pah, Kos (dve razlicite kesice), jer sve stizu iz istog izvora. Sve imaju isti kvalitet papira, mat su, i uze su od originala. Uostalom kupi kesicu i odnesi je u stampariju. Tamo ce ti reci koja iz koje je godine papir kojim je kesica uradjena.
Kada naprave malo bolju kopiju Zagora i njom ce zatrpati trziste. Pa posle i ostalima koje su retke. Dovoljno je da nadju dve pocepane sa razlicitih strana, jednostavno poznavanje Photoshopa i printaj koliko ti srce iste.
Sto se tice same cene i Blek se u pocetku prodavao za 20 eura, ali je to bilo pre 3 godine. Isto tako i druge. Sada ih vise niko nece. Pogotovo ih nece ozbiljni kolekcionari, jer ne vrede nista. Koji ce mi q falsifikovana kesica?
Ali prevarante to ne brine. Vec sam objasnio, prodaju 100 komada po 10 eura, 100 po 5 eura i njima je super. Ko ih provali, oni vrate novac (kao meni) i blokiraju ga. Jer im ne odgovara da dobiju negativnu ocenu.




ja sam pitao prodavača:

Pozdrav!


Ove dvije kesice koje češ mi poslati:


-Pop Rock

-Alan Ford


Da li su to reprinti ili su originali?


Ako su originali, po čemu se onda razlikuju od reprinata?


lp


Aleš

a on mi je odgovorio:

Originali su, neplaši se. Reprint se lako prepoznaje, prvo što je papir deblji i samim tim kesica je dosta deblja i čvrsta je. Original kesica je od tanjeg papira koji je sjajniji i gladkiji. Kod reprinta papir je grublji, hrapaviji tj. nije gladak. Boja je nekako razlivenija i tamnije su nijanse. Reprint se lako poznaje kada ga držiš.


Eto, ja mu vjerujem da če poslati originale.
1Euro Posted - 15/06/2018 : 00:20:11
Ajde ljudi pa šta pričate!???
Ko če u 1990 krivotvoriti kesice koje su npr izašle 1987 i koštale 30 dinara. To j ekao da danas Panini kesica košta 70 centi a ja ju za dvije godine krivotvorim i prodavam po 1 euro ili šta?
Zar mislite da su Zagora 1990 godine kupovali po 100 eura za neotvorenu kesicu, kada je samo prije 3 godine koštao 30 dinara i tih albuma j ejoš uvijek bilo svugdje puno....
nebkv Posted - 15/06/2018 : 00:13:12
Po pitanju kopija,starosti papira i slicno moramo uzeti u obzir i retro kopije
Verujem da to nije bio slucaj 80tih,pa mozda i delom 90tih ali ja znam da je vec od pocetka 2000tih bilo kopija-falsifikata slicica,posebno Panini svetska prvenstva

"Ne žale se na promet i profit, ali se žale na falsifikatore. Dok oni plaćaju autorska prava, carinu i poreze, falsifikatori emituju tiraž na crno i plaćaju samo rabat prodavcu. Zanimljivo je da su falsifikovane sličice znatno lošijeg kvaliteta, dok su upakovane u kesice skoro identične originalu, što dokazuje njihovu bezočnost. Očigledno je da sličice mogu bolje da odštampaju, ali neće da se potrude kad je u pitanju ono u čiji se kvalitet kupac može uveriti tek posle kupovine. Pokazuju falsifikate koje su zatekli u prodaji, imaju čak i štamparske otiske i znaju koje štamparije to rade, ali zahvaljujući sporosti pravosuđa i dvogodišnjem otezanju procesa, falsifikatorski biznis neometano traje. Nadaju se da će se postepenim sređivanjem tržišta regulisati i ovo pitanje, uz komentar da "do 1990. pirata nije bilo"."

Tekst iz 2002
https://www.vreme.com/cms/view.php?id=308402

Takve su danas stare koliko i orginali
Hajo Posted - 15/06/2018 : 00:03:43
Hmmm... Hoćete reći da je ovo praktički "bezvrijedno"?? Mislim, €5?? Pa zašto se onda cijena neotvarane kesice Zagora kreće oko €100, ako ne i više???
1Euro Posted - 14/06/2018 : 23:53:12
quote:
Originally posted by saie

quote:
Originally posted by 1Euro

znači kesica od Zagora vrijedi najmanje 100 eura, od Alana Forda 10 eura a od Bleka 5 eura a ljudi najviše od svih krivotvore Bleka koji je najmanje vrijedan....nije mi logično ali ok haha.
To je kao da ja umjesto da krivotvorim novčanicu od 100 eura idem se zajebavati i krivotvorim novčanice po 5 eura...


Ne znam da li ne razumes, ili se zezas.
Ako necega ima mnogo, cena je niza. Ako ima malo, cena je visa. Alan Ford kesica ima i bilo je koliko hoces. Blek je skoro sve fake, a prodaju ih kao originale. Isto je sa gomilom kesica: Pop Rock, Boj na Kosovu, obe, Umpah Pah, Kos (dve razlicite kesice), jer sve stizu iz istog izvora. Sve imaju isti kvalitet papira, mat su, i uze su od originala. Uostalom kupi kesicu i odnesi je u stampariju. Tamo ce ti reci koja iz koje je godine papir kojim je kesica uradjena.
Kada naprave malo bolju kopiju Zagora i njom ce zatrpati trziste. Pa posle i ostalima koje su retke. Dovoljno je da nadju dve pocepane sa razlicitih strana, jednostavno poznavanje Photoshopa i printaj koliko ti srce iste.
Sto se tice same cene i Blek se u pocetku prodavao za 20 eura, ali je to bilo pre 3 godine. Isto tako i druge. Sada ih vise niko nece. Pogotovo ih nece ozbiljni kolekcionari, jer ne vrede nista. Koji ce mi q falsifikovana kesica?
Ali prevarante to ne brine. Vec sam objasnio, prodaju 100 komada po 10 eura, 100 po 5 eura i njima je super. Ko ih provali, oni vrate novac (kao meni) i blokiraju ga. Jer im ne odgovara da dobiju negativnu ocenu.




ma ti i ja nismo na istoj valovnoj dužini.
Ja ti ne kupujem kesice na Limundo, Njuškalo itd....ja ti kupujem kesice na Ebayu od likova koji imaju 1000+ pozitivnih komentara, koji upravo sada ima na svojoj aukciji npr 800 artikela (od kesica, albuma,...) i kada jedno proda, onda je skine dole. Nema nitko po 2 jednake ili 5 primjeraka, možeš na Ebayu gledati prijašnje transakcije za npr godinu dana nazad, i nitko nije prodavao npr 20 kesica velikog bleka. ZATO JA NE VJERUJEM U KRIVOTVORINE I TAČKA! Možda bi se brinuo da kupujem negdje na pijaci šta ja znam ali ovako nema panike i smeta mi to nekakvo ponašanje da je to sve kopija i ne valja ništa dok tvoje kesice vrijede pravo malo bogatsvo. Tko kaže da ti nemaš kopije? Kakav photo shop i printanje itd...a gdje budu ti ljudi dobili papir star 30 godina? Valjda se odmah vidi da li je ovo original ili kopija. Možda ima i nekih tragova, mrlja, izgužvanja,...ja se uopšte ne brinem. Bleka nisam naručio ali sam naručio Alan Forda i Pop Rock, pa ču vidjeti kada mi stignu kesice da li da se brinem ili ne, ali sam siguran da če sve biti ok, jer sam pouzdan u sve pozitivne komentare prodavača na Ebayu.
Razmišljam da uzmem i ove pocepane od Zagora npr ili Bleka. I ako se več netko potrudio pa da printa, photošopira i šta sve ne radi, šta je njemu problem i držati se dimenzija. Prije 30+ godina ionako se sve to šlampasto radilo, ni dandanas nisu svi stripovi Ludens jednake veličine itd,....ne vjerujem ja u te priče. Sasvim sam siguran da če mi kesice biti original kada stignu.
nebkv Posted - 14/06/2018 : 19:03:58
quote:
Originally posted by 1Euro

pronašao sam i otvorenu kesicu Bleka a i Zagora....




sad če netko reči kako ovo ništa ne vrijedi, možda ni ne vrijedi puno ali sigurno nema puno njih koji su sačuvali otvorenu kesicu a da je nisu bacili i čuvali je 30+ godina....i sada svi oni koji sakupljaju sličice i albume, možda ima na tržištu 100+ punih Zagorovih albuma, koji se prodavaju po 40+ eura ali sigurno nema svaki od tih kolekcionara i praznu kesicu, da je pokaže uz album i ovakve male stvari ponekada dodaju vrijednost koleciji, onaj neki mali začin, recimo podpisan album sigurno više vrijedi nego album koji nije podpisan,...tako ja to gledam.....bolje i prazna i pocepana, otvorena kesica nego da je nema.....i ako je samo jedna takva, a novih više neče biti, valjda vrijedi nešto.....


Ja mislim da je situacija po pitanju dostupnosti otvorenih kesica ipak znatno bolja u odnosu na pune
Ja sam na primer 80tih imao obicaj da cuvam otvorene kesice,bas sam juce nasao medju starim knjigama jednu Kapetan Miki
Cak sam cuvao i poledjine slicica ali sam pre 10tak godina ni sam ne znam zasto sve pobacao
Inace bas me zanima kakve slicice ubacuju u ove falsifikovane kesice?Pretpostavljam da i njih rade
U zadnje vreme primecujem da pojedini nagalsavju da su u pitanju kopije ili replike,mada se za neke i iz aviona vidi
saie Posted - 14/06/2018 : 15:46:17
quote:
Originally posted by 1Euro

znači kesica od Zagora vrijedi najmanje 100 eura, od Alana Forda 10 eura a od Bleka 5 eura a ljudi najviše od svih krivotvore Bleka koji je najmanje vrijedan....nije mi logično ali ok haha.
To je kao da ja umjesto da krivotvorim novčanicu od 100 eura idem se zajebavati i krivotvorim novčanice po 5 eura...


Ne znam da li ne razumes, ili se zezas.
Ako necega ima mnogo, cena je niza. Ako ima malo, cena je visa. Alan Ford kesica ima i bilo je koliko hoces. Blek je skoro sve fake, a prodaju ih kao originale. Isto je sa gomilom kesica: Pop Rock, Boj na Kosovu, obe, Umpah Pah, Kos (dve razlicite kesice), jer sve stizu iz istog izvora. Sve imaju isti kvalitet papira, mat su, i uze su od originala. Uostalom kupi kesicu i odnesi je u stampariju. Tamo ce ti reci koja iz koje je godine papir kojim je kesica uradjena.
Kada naprave malo bolju kopiju Zagora i njom ce zatrpati trziste. Pa posle i ostalima koje su retke. Dovoljno je da nadju dve pocepane sa razlicitih strana, jednostavno poznavanje Photoshopa i printaj koliko ti srce iste.
Sto se tice same cene i Blek se u pocetku prodavao za 20 eura, ali je to bilo pre 3 godine. Isto tako i druge. Sada ih vise niko nece. Pogotovo ih nece ozbiljni kolekcionari, jer ne vrede nista. Koji ce mi q falsifikovana kesica?
Ali prevarante to ne brine. Vec sam objasnio, prodaju 100 komada po 10 eura, 100 po 5 eura i njima je super. Ko ih provali, oni vrate novac (kao meni) i blokiraju ga. Jer im ne odgovara da dobiju negativnu ocenu.
1Euro Posted - 14/06/2018 : 14:11:55
znači kesica od Zagora vrijedi najmanje 100 eura, od Alana Forda 10 eura a od Bleka 5 eura a ljudi najviše od svih krivotvore Bleka koji je najmanje vrijedan....nije mi logično ali ok haha.
To je kao da ja umjesto da krivotvorim novčanicu od 100 eura idem se zajebavati i krivotvorim novčanice po 5 eura...
saie Posted - 14/06/2018 : 12:42:09
quote:
Originally posted by 1Euro

Koliko onda vrijedi puna kesica Alan Forda (mislim da iz 1987 godine), koliko se sječam su bile cijele crvene, izdavač Vjesnik ili tako nešto.....?

https://www.kupindo.com/Crtani-film-i-junaci/18711641_ALAN-FORD-NEOTVORENA-KESICA
1Euro Posted - 14/06/2018 : 12:22:50
Koliko onda vrijedi puna kesica Alan Forda (mislim da iz 1987 godine), koliko se sječam su bile cijele crvene, izdavač Vjesnik ili tako nešto.....?
sawitch Posted - 14/06/2018 : 08:05:17
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by sawitch

Zagor original puna kesica od Dnevnika je top retkost. Ispod 100€ nema sanse da vredi. Ja je jos nisam video nikad



a za Bleka si rekao da vrijedi 5 eura....



Da. Bleka imas koliko hoces po Limundu. Ali Zagora vidim prvi put. Znam da je bilo nekih kopija, ali original prvi put vidim..
ivanl Posted - 13/06/2018 : 23:45:06
Johnny Cash...? Mlada faza.
1Euro Posted - 13/06/2018 : 23:36:58
ja bi rekao da je to Elvis Presley ali mi je malo čudno ispao pa nisam siguran....
1Euro Posted - 13/06/2018 : 23:35:57
jedno pitanje:

-pogledajte ovu kesicu i recite mi koji je ovaj lik na lijevoj strani pored Johna Lenona?



1Euro Posted - 13/06/2018 : 21:45:33
quote:
Originally posted by sawitch

Zagor original puna kesica od Dnevnika je top retkost. Ispod 100€ nema sanse da vredi. Ja je jos nisam video nikad



a za Bleka si rekao da vrijedi 5 eura....
saie Posted - 13/06/2018 : 19:48:38
Hvala. Te, stare, kesice su moja "bolest" :). Imam ih baš mnogo.
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:44:38
quote:
Originally posted by saie

Malo je izgužvana. Od starosti. I malo je lepak popustio sa jedne strane.



Svejedno. Za nešto staro tridesetak godina izgleda sjajno...Lijep komadić prošlosti, čestitke!
saie Posted - 13/06/2018 : 19:42:51
Malo je izgužvana. Od starosti. I malo je lepak popustio sa jedne strane.
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 19:41:05
Stvarno izgleda sjajno očuvano...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000