forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 WWF 88-92

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
KRAS Posted - 14/06/2018 : 22:14:58
Sto vise starim to vise me vuce u djetinjstvo..pa sam tako ponovo otkrio wrestling.onaj sto je dosao sa prvim satelitskim prenosom u nasoj zemlji..pratio sam to u periodu gore navedom sve dok nisam saznao da je sve to fejk.
Ali posto je vecina forumasa starudija poput mene a na nasoj skoli svi smo to pratili.pa vjerujem da je tako bilo i u ostatku manje razvijene zemlje..
Dakle..na koga ste se palili.posto su keceri bili kao likovi iz stripova
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Jozzinelli Posted - 13/01/2019 : 03:11:51
Otišao je i legendarni voditelj

KRAS Posted - 06/08/2018 : 19:51:42
Mda..sjecam se toga.zanimljivo i taj wwf bio je u sluzbi americke propagande..kad je nestao sssr znam da su bili glavni negativci oni sto su glumili kao iracane..cudno zaista da nije bio negativac neki cetnik il ustasa...znam da su posle pokusavali sa likovima sto su glumili teroriste..al to im bas nije proslo..to je bila kap preko koje amer nije mogao da predje
Jozzinelli Posted - 05/08/2018 : 20:01:57
Pre nekoliko dana je preminuo kečer hrvatskog porekla,
koji se u WWF-u (i u drugim wrestling udruženjima) predstavljao kao Nikolai Volkoff, rvač iz SSSR-a.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nikolai_Volkoff



A evo jednog nastupa, koji je valjda iz 1984. a i ne potpada pod WWF, ali je zanimljiv
jer Nikolai peva jugoslovensku himnu, inače je obično pred nastup pevao sovjetsku.



izivko Posted - 16/06/2018 : 12:50:12
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by brni

Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..


Nije taj, sad sam pogledao.

Ovaj Smrdo je uvijek gubio, nije bio zvijezda.
Čini mi se da je uvijek ulazio u ring s punim ustima žderući hamburgere i da je ko fol imao fleke na gaćama, kao usro se malo


Bastion Booger.


To je taj
King Warrior Posted - 16/06/2018 : 12:01:55
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by brni

Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..


Nije taj, sad sam pogledao.

Ovaj Smrdo je uvijek gubio, nije bio zvijezda.
Čini mi se da je uvijek ulazio u ring s punim ustima žderući hamburgere i da je ko fol imao fleke na gaćama, kao usro se malo


Bastion Booger.
1Euro Posted - 15/06/2018 : 22:47:44
https://www.youtube.com/watch?v=dH799RqKVkQ
xilrion Posted - 15/06/2018 : 19:17:32
imao sam par ovih ne znam di su.
https://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Igracke/Lutke/3-Hong-Kong-kecera/65459713#

inače brad hitman hart mi je bio uvijek cool.
xilrion Posted - 15/06/2018 : 19:06:14
kad smo već kod ramona, znam da smo to vrtili po filmovima ali tko nije neka obavezno pogleda:
izivko Posted - 14/06/2018 : 23:39:43
Razor Ramon, bio je cool i uvijek s čačkalicom u ustima

KRAS Posted - 14/06/2018 : 23:22:13
quote:
Originally posted by izivko

Krvavi su mi bili komentatori, uvijek bila po dvojica. Koje su to provale bile.



Da.zapravo kad pogledas i slusas sve jebto bilo za americke rednek debile.al bilo je zanimljivo..pogotovo ta atmosfera.kao da zaista ubija boga u njemu...
Sjecam se onih demolitions..bili su krvavi
brni Posted - 14/06/2018 : 23:17:30
Haha takvi su najjaci ali tog se ne sicam, ma bilo ih je masu..

Od ove novije garde najbolji su mi Brock Lesner i Rey Mysterio, sto je sve Mysterio izvodio u ringu, nevjerovatan akrobat..
izivko Posted - 14/06/2018 : 23:17:21
Krvavi su mi bili komentatori, uvijek bila po dvojica. Koje su to provale bile.
izivko Posted - 14/06/2018 : 23:15:03
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by brni

Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..


Nije taj, sad sam pogledao.

Ovaj Smrdo je uvijek gubio, nije bio zvijezda.
Čini mi se da je uvijek ulazio u ring s punim ustima žderući hamburgere i da je ko fol imao fleke na gaćama, kao usro se malo



Ne, nisam se referira na tvoj post, Savrsenog sam spomenia onako usput, ne mislis valjda na Mankinda, on je meni bia genijalan..

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mick_Foley


Nije taj. Ovaj je bio vreća za napucavanje.
Ali imao je strašan udarac: Sjeo bi na lice u ubijao smradom. Nama to bila dobra fora.
KRAS Posted - 14/06/2018 : 23:09:42
Meni je uvijek bio najzanimljiviki royal rumble.ono kad svake.minute upadne u ring po jedan kecer.a pobjedik ima pravo da se bori za titulu na wrestlemanii..nema govors.ameri su dobar spektakl znali napravit
brni Posted - 14/06/2018 : 23:08:48
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by brni

Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..


Nije taj, sad sam pogledao.

Ovaj Smrdo je uvijek gubio, nije bio zvijezda.
Čini mi se da je uvijek ulazio u ring s punim ustima žderući hamburgere i da je ko fol imao fleke na gaćama, kao usro se malo



Ne, nisam se referira na tvoj post, Savrsenog sam spomenia onako usput, ne mislis valjda na Mankinda, on je meni bia genijalan..

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mick_Foley
izivko Posted - 14/06/2018 : 23:06:50
quote:
Originally posted by brni

Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..


Nije taj, sad sam pogledao.

Ovaj Smrdo je uvijek gubio, nije bio zvijezda.
Čini mi se da je uvijek ulazio u ring s punim ustima žderući hamburgere i da je ko fol imao fleke na gaćama, kao usro se malo
zeljko Posted - 14/06/2018 : 23:06:49
mene wwf podsjwca na albume sa slicicama o prirodi i zivotinjama
KRAS Posted - 14/06/2018 : 23:04:03
quote:
Originally posted by brni

Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..



Dosta ih je odapelo zbog droge
KRAS Posted - 14/06/2018 : 23:03:22
quote:
Originally posted by manhunter

Undertaker, bio i ostao!



Da.kolko znam on se najduze zadrzao u biznisu.
Mada na pocetku mi je bio odvratan.kad se pojavio te devedeste i tuko sve redom cak i hulka
brni Posted - 14/06/2018 : 22:56:42
Mr. Perfect, sicam ga se po onom rucniku sta je uvik nosia sa sobom i baca ga oko sebe, umra je mlad sa 44 godine..
izivko Posted - 14/06/2018 : 22:53:58
Undertaker i Yokozuna plus bio je neki kojeg su izbjegavali jer ko fol smrdi. Zaboravio sam kako se zvao.

Tu i tamo pogledam sa sinom koji meč i žestoko navijamo.
manhunter Posted - 14/06/2018 : 22:51:27
Undertaker, bio i ostao!
brni Posted - 14/06/2018 : 22:44:33
Sting mi je bia jedan od jacih sta se tice poteza u ringu, i ta misticnost koja ga je pratila, onaj period kad se navodno pridruzia nwo mi je odlican..
KRAS Posted - 14/06/2018 : 22:35:58
quote:
Originally posted by brni

Macho Man i Big Show..

Ali Macho Man mi je daleko bia najjaci lik, steroidi i kokain, jebena kombinacija, i nisu meni bile vazne 'tuce' jer sam brzo skuzia da je fake to sve, ali ono sta je mene privlacilo su price i scenariji koji su prethodili onome u ringu..



Macho mi je bio uvijek odvratan sa onim Ou yeah ali je imo krasan elbow drop
U to vreme koje sam naveo.nije se znalo nista o tome da su bili nasmrkani i na steroidima.bili su heroji
KRAS Posted - 14/06/2018 : 22:29:31
Mora se prizanti da su likovi bili cisto stripovski

Milion dolar man
Jake the snake
Moji omiljeni

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000