forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 30/05/2018 : 19:43:48

Vrsta građe serijska publikacija
Ključni naslov Zagor zlatni klasik
Naslov VezaZagor zlatni klasik.
Impresum Zagreb : Ludens, 2018- .
Izlaženje Tri puta godišnje.
ISSN 2623-6176
UDK Veza379.8
Veza(0:741.5)
Veza(051)
ID zapisa 000998526

Od broja 1 ili od broja 55?
Oprema i dizajn isti kao i kod klasika?
Cijena?
Višestruke naslovnice?
......
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
RAKOSI4 Posted - 14/11/2018 : 23:41:26
Točno . Kvalitetno izdanje s više naslovnica u sjajnoj i mat varijanti plastificiranih korica i besprijekornim otiskom i dizajnom.

Bruce Springsteen Posted - 14/11/2018 : 22:22:25
quote:
Originally posted by mezzano

Hvala Zoki. Nije loša edicija, čim je tako...



Ovaj Zlatni klasik je bar za sada bolji od običnog Klasika, jer je bolji sken i otisak... i valjda će ispraviti još neke greške koje je imao običan Klasik...
mezzano Posted - 14/11/2018 : 22:17:43
Hvala Zoki. Nije loša edicija, čim je tako...
Bruce Springsteen Posted - 14/11/2018 : 22:09:14
quote:
Originally posted by mezzano

Kupio sam danas prvi broj. Interesuje me da li u svakoj od svezaka ide cela priča (kao u Odabranim pričama) ili prati italijanski original, kao u redovnoj seriji?



Idu celovite priče, dva do tri i više originalna broja hronološki u jednom broju Klasika...
mezzano Posted - 14/11/2018 : 20:18:58
Kupio sam danas prvi broj. Interesuje me da li u svakoj od svezaka ide cela priča (kao u Odabranim pričama) ili prati italijanski original, kao u redovnoj seriji?
Dexters Posted - 11/11/2018 : 23:57:35
Glupi ljudi prave iste greške, pametni nove
DODSFERD Posted - 11/11/2018 : 22:24:43
Valjda neće ponoviti iste greške jer je dobro poznato kome se to događa dva puta.
Onda nisam ni htio uzeti tog Hellingena, tako da čekam zlatnu verziju bez grešaka.
Dwayne_Looney Posted - 11/11/2018 : 22:01:01
quote:
Originally posted by DODSFERD

Prva dva broja ponavljaju klasik ediciju pa je sigurno da će tako biti i dalje.



.... uz nadu da će neka sranja iz klasika (npr. klasik 26 s Hellingenom završava na 17. stranici idućeg klasika) biti ispravljena ali dugo je do perioda kad su napravljena, dotad će već vjerojatno izaći i 2-3 broja dijamantnog klasika.
DODSFERD Posted - 11/11/2018 : 20:57:50
Prva dva broja ponavljaju klasik ediciju pa je sigurno da će tako biti i dalje.
mezzano Posted - 11/11/2018 : 20:45:11
Da ne spamujem temu o Zagor KI od Ludensa, kolik sam shvatio ova edicija je reprint Zagor Klasika. Ići će isti brojevi kao u klasiku?
ReemCP Posted - 20/06/2018 : 15:20:38
D.J. - taj moj post ne pije vodu, posto si dobro spomenuo tog Texa od broja 1, jer ako su njega pokrenuli ispocetka, mogli su i Zagora isto tako kako je netko spomenuo, mogli su ga pokrenut u Tutto verziji, to bi vec licilo na nesto.
D.J. Posted - 20/06/2018 : 07:15:31
quote:
Originally posted by ReemCP

Mozda smatraju da je taj dio naivan i da ga se ne isplati objavljivat. Iako se u tom pocetku javlja dosta znacajnih zlikovaca.


Pa da, to naravno ima smisla to i je cinjenica, te prve epizode Zagija su teska naiva, ali bas zato mi je jos nevjerovatnije da Strip-Agent pocinje sa Texom od prvog broja u boji i to mjesecnim ritmom! Da mi je netko prije samo nekoliko mjeseci rekao da bi bilo super da se to dogodi, rekao bi mu da su sanse tome 0.001%.
ReemCP Posted - 20/06/2018 : 06:10:18
Pa ja se ne bih slozio, od "Zagor prica.." zaista idu dobre price i dosta to dugo traje.
U tom SDX periodu 1-30 mozda je jedino "Molok" nesto slabiji jer se to mozda moglo bolje napraviti.
Poslije tog perioda je samo jos ubaceno u brzinu/dvije vise i od LUX 93 (prvo pojavljivanje vampira) idu vrhunske price i to neki duzi period, rekli bi do "Plavuse". Ali i poslije toga ima sjajnih prica, moje misljenje ;)
ivanl Posted - 20/06/2018 : 03:22:30
quote:
Originally posted by ReemCP

Mozda smatraju da je taj dio naivan i da ga se ne isplati objavljivat. Iako se u tom pocetku javlja dosta znacajnih zlikovaca.


A poslje je sve "encyclopedia britannica"...ozbiljnosti sto se tice...dajte nemojmo se lagati.
ReemCP Posted - 17/06/2018 : 22:27:21
Mozda smatraju da je taj dio naivan i da ga se ne isplati objavljivat. Iako se u tom pocetku javlja dosta znacajnih zlikovaca.
zeljko Posted - 17/06/2018 : 19:22:27
Nije ih briga
Lakše vako
Ista će biti prodaja
Itd
alexts Posted - 17/06/2018 : 18:39:27
Nisam baš mnogo u toku oko ovoga, ali zašto jednostavno ne krenu od pravog početka, kao Tutto Zagor, to bi bilo fino kiosk izdanje?
FelipeKajetano Posted - 17/06/2018 : 14:12:35
Isuse koja već verzija Zagora izlazi a od Pilota ništa. Nevjerojatno. Da bar Pilot krene od prvog-prvcatog broja. Može i u izdanjima kakav je trenutni Zagor Klasik.
RAKOSI4 Posted - 15/06/2018 : 21:20:18
quote:
Originally posted by Duke Zill

quote:
Originally posted by ReemCP

Dobra vijest, raduje me za neke ljude koje znam da su tek poceli skupljat Zagora, pa ce im ova edicija dobro doci ali bilo bi jos bolje da se islo od broja 1..



Ja sam svog šefa zarazio Zagorom kad sam počeo raditi prije 7 mjeseci. Čovjek u Bjelovaru pokupovao sve živo na remitendi. Čak smo i u ZG dolazili 2 puta na buvljake i CRŠ.
Nabavio je i kasnije klasike, a kad sam mu rekao da klasik kreće od broja 1 skoro mu je suza krenula od sreće



Svi imamo nesmiljeni i sveti zadatak proširiti zarazu
ReemCP Posted - 15/06/2018 : 20:36:39
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@reem, ako tu uključuješ vlastitu djecu - to se ne broji


Hehe, ne ne iako su sad u fazi ako jednom nesto kupis, moras i drugom, jer nastane odmah svadja Skupljam ja za njih, valjda cu ih uspjet zarazit

quote:
Originally posted by Duke Zill

Ja sam svog šefa zarazio Zagorom kad sam počeo raditi prije 7 mjeseci. Čovjek u Bjelovaru pokupovao sve živo na remitendi. Čak smo i u ZG dolazili 2 puta na buvljake i CRŠ.
Nabavio je i kasnije klasike, a kad sam mu rekao da klasik kreće od broja 1 skoro mu je suza krenula od sreće


Ovo je bas lijepo za procitat
Duke Zill Posted - 15/06/2018 : 20:15:39
quote:
Originally posted by ReemCP

Dobra vijest, raduje me za neke ljude koje znam da su tek poceli skupljat Zagora, pa ce im ova edicija dobro doci ali bilo bi jos bolje da se islo od broja 1..



Ja sam svog šefa zarazio Zagorom kad sam počeo raditi prije 7 mjeseci. Čovjek u Bjelovaru pokupovao sve živo na remitendi. Čak smo i u ZG dolazili 2 puta na buvljake i CRŠ.
Nabavio je i kasnije klasike, a kad sam mu rekao da klasik kreće od broja 1 skoro mu je suza krenula od sreće
Hercule Poirot Posted - 15/06/2018 : 20:11:57
quote:
Originally posted by ReemCP

Dobra vijest, raduje me za neke ljude koje znam da su tek poceli skupljat Zagora, pa ce im ova edicija dobro doci ali bilo bi jos bolje da se islo od broja 1..



@reem, ako tu uključuješ vlastitu djecu - to se ne broji
ReemCP Posted - 15/06/2018 : 18:51:36
Dobra vijest, raduje me za neke ljude koje znam da su tek poceli skupljat Zagora, pa ce im ova edicija dobro doci ali bilo bi jos bolje da se islo od broja 1..
Hercule Poirot Posted - 15/06/2018 : 16:46:20
quote:
Originally posted by RAKOSI4

06.07.2018. ZLATNI KLASIK na kioscima



Hehe, drago mi je da je Tex u ranijem startu...
velka031 Posted - 15/06/2018 : 13:30:16
quote:
Originally posted by RAKOSI4

06.07.2018. ZLATNI KLASIK na kioscima



Čekamooo

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000