forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Pravda za Patka

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
djukak Posted - 26/06/2018 : 19:35:58
Meni su njegovi tekstovi super.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
goksi Posted - 07/08/2018 : 21:27:29
quote:
Originally posted by King Warrior

Fino je vidjeti da postoji jedno iskreno prijateljstvo, kao ovo izmedju djukaka i patka. Pravi prijatelji stoje uvijek jedan iza drugog.
Nego, kada vec to spominjemo, postoji li jos takvih prijateljstava, gdje su forumasi bas prijatelji? Ne mislim tu na druzenja na feštama i slicno, vec bas na prijateljstva.



Ja sam na strip forumima upoznao neke ljude pre desetak godina sa kojima sam i danas prijatelj pravi. Naravno, tu mislim i na posete, pa su mi neki bili i u svadbi. Sve u svemu, ima toga itekako
Giuda Ballerino Posted - 07/08/2018 : 19:09:54
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Bilo bi dobro da se ovaj "feud" PP vs VALTER nastavi nakon sto budu otkljucani. Obojica su vrhunski pojedinci i svakako ima potencijala da bude glavna prica ljeta.



Glavna ljetna priča za momka tvojih godina bi možda trebala biti neka zgodna turistkinja ili više njih, a ne dva lika s foruma koji su se porječkali...



Isto je lipo za vidit kad je kvalitetna kavga. Iako slazem se, lipse je gledat zenske na plazi.
velka031 Posted - 07/08/2018 : 18:54:34
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Bilo bi dobro da se ovaj "feud" PP vs VALTER nastavi nakon sto budu otkljucani. Obojica su vrhunski pojedinci i svakako ima potencijala da bude glavna prica ljeta.



Glavna ljetna priča za momka tvojih godina bi možda trebala biti neka zgodna turistkinja ili više njih, a ne dva lika s foruma koji su se porječkali...
Giuda Ballerino Posted - 07/08/2018 : 16:04:16
Bilo bi dobro da se ovaj "feud" PP vs VALTER nastavi nakon sto budu otkljucani. Obojica su vrhunski pojedinci i svakako ima potencijala da bude glavna prica ljeta.
mladjo Posted - 07/08/2018 : 15:35:35
quote:
Originally posted by VALTER

Ako smatraš da postoji moja odgovornost, trebao si me odmah izbaciti. A ne da me poslije ovi fanatici optužuju da namjerno podmuklo provociram njihove vođe, e samo da bi to dovelo do njihovog izbacivanja. Što nije istina.


Fanatici, ovo - ono...Znači po starom, za?
Zasad i tebi 48 sati a ako nastaviš i dalje po starom onda ide redovna kazna.
Tonka24 Posted - 07/08/2018 : 15:21:08
quote:
Originally posted by grofica Varga

Tebi se ban može dati bilo kada, ne treba nikakvih posebnih okidača i razloga. Ban je i izmišljen zbog ljudi poput tebe. Možeš služiti kao etalon za trolanje, toksičnost i spamanje. Treba te mumificirati i izložiti u Sevres, da tamo čučiš sa prakilogramom i prametrom.


Kakav Isus od žene, ovo je drugi puta već
VALTER Posted - 07/08/2018 : 14:55:06
Ovi zagorolozi su puni mržnje; možda je to u uzročnoj vezi sa štivom kojim se napajaju.
grofica Varga Posted - 07/08/2018 : 14:30:43
Tebi se ban može dati bilo kada, ne treba nikakvih posebnih okidača i razloga. Ban je i izmišljen zbog ljudi poput tebe. Možeš služiti kao etalon za trolanje, toksičnost i spamanje. Treba te mumificirati i izložiti u Sevres, da tamo čučiš sa prakilogramom i prametrom.
VALTER Posted - 07/08/2018 : 13:25:16
Ako smatraš da postoji moja odgovornost, trebao si me odmah izbaciti. A ne da me poslije ovi fanatici optužuju da namjerno podmuklo provociram njihove vođe, e samo da bi to dovelo do njihovog izbacivanja. Što nije istina.
mladjo Posted - 07/08/2018 : 12:20:12
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by djukak

Ponovo tražim Pravdu za Patka.
Jeste dozvolio da bude isprovociran, ali po ko zna koji put su provokacije izrečene.



Kakva patetika, katastrofa. Zemljaci si međusobno tepaju u tuđini, gdje im se čini velika nepravda i zulum. Uostalom, i ja mislim da ga ne treba ni na koji način sankcionirati zbog dvije psovke. A moderatori inače ne bi trebali skakati zbog sitnih uvreda, nego osjetiti kad treba pustiti grublju igru, kako to suci čine u nogometu. Uvrede mogu pridonijeti dinamici na ovom učmalom forumu.



Udaljen je zbog tvojih provokacija koje su sad stvarno postale pretjerane, a ne želiš stati ni sada iako to pokušavaš zamaskirati zadnjim dijelom rečenice. Ili ćeš početi voditi normalnu komunikaciju ili ću i tebe udaljiti. Posljednje upozorenje.
djukak Posted - 07/08/2018 : 12:10:44
quote:
Originally posted by VALTER

Kakva patetika, katastrofa. Zemljaci si međusobno tepaju u tuđini, gdje im se čini velika nepravda i zulum. Uostalom, i ja mislim da ga ne treba ni na koji način sankcionirati zbog dvije psovke. A moderatori inače ne bi trebali skakati zbog sitnih uvreda, nego osjetiti kad treba pustiti grublju igru, kako to suci čine u nogometu. Uvrede mogu pridonijeti dinamici na ovom učmalom forumu.



Nema tu nikakve patetike, ni zuluma.
A koliko vidim i sam se slažeš da je kazna neadekvatna.
VALTER Posted - 07/08/2018 : 11:35:24
quote:
Originally posted by djukak

Ponovo tražim Pravdu za Patka.
Jeste dozvolio da bude isprovociran, ali po ko zna koji put su provokacije izrečene.



Kakva patetika, katastrofa. Zemljaci si međusobno tepaju u tuđini, gdje im se čini velika nepravda i zulum. Uostalom, i ja mislim da ga ne treba ni na koji način sankcionirati zbog dvije psovke. A moderatori inače ne bi trebali skakati zbog sitnih uvreda, nego osjetiti kad treba pustiti grublju igru, kako to suci čine u nogometu. Uvrede mogu pridonijeti dinamici na ovom učmalom forumu.
SPQRoma Posted - 07/08/2018 : 10:39:06
PZP, PZP, PZP!
djukak Posted - 07/08/2018 : 10:36:48
Ponovo tražim Pravdu za Patka.
Jeste dozvolio da bude isprovociran, ali po ko zna koji put su provokacije izrečene.
Kontrast 2 Posted - 29/06/2018 : 00:58:48
quote:
Originally posted by PijaniPatak


Nisam mrtav ali je pao lakirani prst na ZGLL 23 i sad moram biti apsolutni papucar. Nikad vise, mesati jeger sa tuborgom





Ako si to preživeo - pa tebi ni Vendigo ne može ništa.
A sve što te ne ubije - ojača te.
Mada... je sledeći put ne bih proveravao tačnost prethodno iznesene tvrdnje.
nagor Posted - 28/06/2018 : 23:30:11
Ajde, Valteru, šta si se sad stisnuo. Evo ti topica, evo ti prilike. Napiši što misliš. ;)
VALTER Posted - 28/06/2018 : 23:19:06
https://youtu.be/265c3fPjOMs
PijaniPatak Posted - 28/06/2018 : 22:03:45
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by ponki

Podrska i od mene Patku pogotovo ako je sinoc onako pijan uspio sacuvati glavu i svoje kolor Libellus Zagore nakon ignoriranja zeninog 23 poziva zaredom[:P]


U tom slučaju je već mrtav čovek.
RIP.


Nisam mrtav ali je pao lakirani prst na ZGLL 23 i sad moram biti apsolutni papucar. Nikad vise, mesati jeger sa tuborgom
Kontrast 2 Posted - 28/06/2018 : 15:04:09
quote:
Originally posted by ponki

Podrska i od mene Patku pogotovo ako je sinoc onako pijan uspio sacuvati glavu i svoje kolor Libellus Zagore nakon ignoriranja zeninog 23 poziva zaredom[:P]





U tom slučaju je već mrtav čovek.
RIP.
ponki Posted - 27/06/2018 : 22:29:20
Podrska i od mene Patku pogotovo ako je sinoc onako pijan uspio sacuvati glavu i svoje kolor Libellus Zagore nakon ignoriranja zeninog 23 poziva zaredom
vice Posted - 27/06/2018 : 17:59:10
quote:
Originally posted by King Warrior

Ako se ne varam neka vrsta kritike je došla od strane Curunira i morskog koji su, koliko je meni poznato, takođe dio tima američkog Zagora. Dakle sve imena iz impresuma, uključujući i vicea. Ja tu zavist ne vidim, barem ne onako kako je to shalilo6 objasnio.

Podrška i od mene patku, stinkyju, curuniru, morskom, wall-eju i pogotovo Igoru za sav trud. Takođe, pravda za SBE podforum, pa budite dobri i prebacite ovu temu u svaštaru. Aj sada da gledamo kako Švabe ginu protiv Korejanaca.



Naravno da se svi tribamo međusobno podržavat, s tim da opet može svak izrazit i svoje mišljenje.


King Warrior Posted - 27/06/2018 : 17:07:40
Ako se ne varam neka vrsta kritike je došla od strane Curunira i morskog koji su, koliko je meni poznato, takođe dio tima američkog Zagora. Dakle sve imena iz impresuma, uključujući i vicea. Ja tu zavist ne vidim, barem ne onako kako je to shalilo6 objasnio.

Podrška i od mene patku, stinkyju, curuniru, morskom, wall-eju i pogotovo Igoru za sav trud. Takođe, pravda za SBE podforum, pa budite dobri i prebacite ovu temu u svaštaru. Aj sada da gledamo kako Švabe ginu protiv Korejanaca.
PijaniPatak Posted - 27/06/2018 : 16:55:11
Niko nikoga nije prozvao (vice respect) nego se malo tupavo povela rasprava
Pa je djukak demonstrativno digao prst
Ali sta sam u topicu napisao stoji. Nikome direktno i u nekom besu upuceno vec u fazonu "kad smo vec kod toga..."
velka031 Posted - 27/06/2018 : 16:51:06
Podrška Patku!
vice Posted - 27/06/2018 : 16:46:48
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by djukak

Neki su prozivali Patka vezano za njegove tekstove u američkom zagoru.
I to je razlog za podršku.


Mato je sve samo zavist. Tko od nas ne bi volio vidjeti svoje ime u impressumu stripa. Samo neki ne mogu podnijeti da netko drugi u tome uspije pa pišu svakakve komentare da bi umanjili tuđu vrijednost.
#Pravda za Patka.



Ja nit san ga prozva nit me briga. Samo kažen da ne volin taj tip tekstova. A i samom mi je jedan manji esej objavljen u Supermike epizodi. A ako ne misliš na mene, onda isprike.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000