forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FIFA WORLD CUP : RUSSIA 2018.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 02/12/2017 : 13:05:03
Evo otvoriću topic za komentiranje nadolazećeg svjetskog prvenstva u nogometu.
Ždrijeb je jučer održan a grupe su slijedeće:

Grupa A:

Rusija
S.Arabija
Egipat
Urugvaj


Grupa B:

Portugal
Španjolska
Maroko
Iran


Grupa C:

Francuska
Australija
Danska
Peru


Grupa D:
Argentina
Island
Hrvatska
Nigerija


Grupa E:
Brazil
Švicarska
Kostarika
Srbija


Grupa F

Njemačka
Mexico
Švedska
Mexico
J. Korea


Grupa G:
Belgija
Panama
Tunis
Engleska


Grupa H
Poljska
Senegal
Kolumbija
Japan

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nagor Posted - 21/03/2020 : 12:38:42
2018 FIFA World Cup | The Official Film

https://youtu.be/MiAcU2DvbXM
DODSFERD Posted - 16/09/2018 : 14:12:43
Stvarno nema smisla dizati ovu temu kada se nema ništa pametno za reći.
Prijašnje rezultate i uspjehe nitko ne može uzeti ili umanjiti (kao što već jednom rekoh, neki bi dali jaje da njihova reprezentacija napravi takav rezultat), ali isto tako ne treba živjeti u prošlosti već gledati naprijed.
zovko Posted - 16/09/2018 : 09:15:46
Hoće li sada svi na Majorku umesto da idu u Istru? Je li mu ovo sada dođe ekonomski pesimizam? Utihnuo je nešto čovek kome su čestitali sa svih meridijana, pa me zanima kakvo je stanje sada. Beže li sada Atinjani od njega, dok monasi sa Laosa bacaju anaateme
ivanl Posted - 30/07/2018 : 22:26:58
Tocno. Reagirao sam zesce nego je u mojoj naravi, jer se clan dobro "nakalemio".
Nisam ni slucajno htio da ga izbacis, upozorenje je sasvim u redu i ljudski.
Zahvaljujem!
mladjo Posted - 30/07/2018 : 22:12:18
King se zjbava i tu nije bilo nikakve zlobe.
Ivanl puno putuje i nema nikakve bahatosti u njegovim postovima, nek se čovjek hvali ak je vidio svijeta.
Valter provocira - dosta više, postoji zafrkancija, fore na tuđi račun, i prijateljsko zezanje ali ovo tvoje već ozbiljno prelazi u klasično podjebavanje. Stani s tim.
Ivanl ponovo - i šta sad, da sam udaljio Valtera, trebao bih i tebe jer si na njegove uvrede uzvratio pomalo žestoko? Po milionti put - ne odgovarajte na uvrede uvredama, sačekajte modove.

Uglavnom - mir svi. Prvo i posljednje upozorenje.
sumohrvat Posted - 30/07/2018 : 21:33:14
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mora biti puno više od milijarde, samo Kineza ima toliko a tamo je to vrlo popularan sport jer im se reprezentacija plasira gotovo na svako SP.


Eno... 20 000 ljudi dočekalo vaterpoliste... Eeeeej, dva de set hiljada. Kad bi barem naše nogometaše toliko ljudi dočekalo... dvajs milja ljudi Bog te mazo ;)
ivanl Posted - 30/07/2018 : 21:26:06
quote:
Originally posted by VALTER

Umro sam od straha nakon ove suptilne prijetnje institucijama.


Ocekivani odgovor.
Nista, gospodo moderatori, obratite malo paznju na ponasanje ovog clana, koji vec u vise navrata provocira i stoji na grbaci odredenim forumasima.
ivanl Posted - 30/07/2018 : 21:23:20
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by VALTER

Umro sam od straha nakon ove suptilne prijetnje institucijama.



Ha ha

Koji levat ovaj ivan

Jel se tako kaze u onon seriji di igra Mustafa?


Ne. Kaze se femboj, onaj koji stalno stoji drugome uz i iza skuta.
Giuda Ballerino Posted - 30/07/2018 : 20:23:40
quote:
Originally posted by VALTER

Umro sam od straha nakon ove suptilne prijetnje institucijama.



Ha ha

Koji levat ovaj ivan

Jel se tako kaze u onon seriji di igra Mustafa?
VALTER Posted - 30/07/2018 : 20:19:42
Umro sam od straha nakon ove suptilne prijetnje institucijama.
ivanl Posted - 30/07/2018 : 20:14:38
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

Koliko je iritantan King sa svojom 'zajebancijom', toliko je i ovaj sumanuti Ivan što se pred Grcima šepuri kao da je u najmanju ruku bio na širem Dalićevom popisu...



Alo individuo, stoj u svojoj ucmaloj svakodnevnici i ne mjesaj se kao Vegeta, svugdje.



Moja svakodnevnica je bogatija i zanimljivija od tvoje, neuki i nepismeni mornarčiću. Imam pravo komentirati što želim, ovo je slobodan forum. Tako i budalaštine koje ti ostavljaš, od onih ponavljajućih sranja o Alan Fordu i bojkotu, preko libelusopoklonačkih postova, do ove pretjerane identifikacije s nogometnom reprezentacijom.


Apsolutno u demokraciji kazu da mozes komentirati sto hoces. Da ovo je slobodni forum, ali ne bi bilo lose da odjebes od mene, sa vrijedanjem i insinuacijama. Sto ja znam, mozda ti je doma neko neuk i nepismen, a ovdje se za takvo sto kaznjava. Zato odradi onu gorespomenutu radnju, koju sam ti predlozio, jer cu u suprotnom zatraziti pomoc ovde nadleznih institucija. Ovakvo sto bi cak i osoba kao ti trebala razumjeti, zar ne?
VALTER Posted - 30/07/2018 : 19:53:55
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

Koliko je iritantan King sa svojom 'zajebancijom', toliko je i ovaj sumanuti Ivan što se pred Grcima šepuri kao da je u najmanju ruku bio na širem Dalićevom popisu...



Alo individuo, stoj u svojoj ucmaloj svakodnevnici i ne mjesaj se kao Vegeta, svugdje.



Moja svakodnevnica je bogatija i zanimljivija od tvoje, neuki i nepismeni mornarčiću. Imam pravo komentirati što želim, ovo je slobodan forum. Tako i budalaštine koje ti ostavljaš, od onih ponavljajućih sranja o Alan Fordu i bojkotu, preko libelusopoklonačkih postova, do ove pretjerane identifikacije s nogometnom reprezentacijom.
ivanl Posted - 30/07/2018 : 19:46:21
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

Iz njegove "parodije" se cijedi nekakav jal i zavist, rekao bih.
Inace, eto, postoje ljudi koji pice,lete,plove, voze se i trose dzonove po globusu uzduz i poprijeko. Sta ces...


Eh, to je to. Pogodio si! Zavist je u pitanju.
Čitajući ovu temu za vrijeme prvenstva, sve takmičare si spomenuo tako što si skromno, onako usput, napisao još i to kako si boravio u svim tim zemljama, dok su ti domoroci tapšali po ramenu. Ozbiljno, mislim da nisi nijednu zemlju sa SP preskočio, uračunajući i nekoliko njih koje se nisu kvalifikovale. Zbog toga ti je cijeli forum zavidan i svi jedva čekamo tvoje nove avanture, najbolje bi bilo na temi Šampionske lige kada krene, samo šteta što ćeš ovoga puta biti na Evropu ograničen.


Omasio si ceo fudbal.
Sport me ne zanima. Klupski nogomet me ne zanima. Zanima me uspjeh i ugled moje zemlje, koja je to, ma vidi samo, to i postigla. U svim zemljama s kojim smo igrali sam bio. Visekratno. Nisam nikad bio na Islandu. Ne iscitavas dobro posteve. U Grckoj nas jesu doslovno hvatali za ruke i tapsali po ramenima. Ti krivo? Avanture? Ko prica o njima? Te tvoje sampionske lige me ne zanimaju ni najmanje i na takve topice i ne idem. Iscitavaj suvislo ili makar ne nadodaji gluposti na moje postove. Jos nesto?
King Warrior Posted - 30/07/2018 : 19:31:33
quote:
Originally posted by ivanl

Iz njegove "parodije" se cijedi nekakav jal i zavist, rekao bih.
Inace, eto, postoje ljudi koji pice,lete,plove, voze se i trose dzonove po globusu uzduz i poprijeko. Sta ces...


Eh, to je to. Pogodio si! Zavist je u pitanju.
Čitajući ovu temu za vrijeme prvenstva, sve takmičare si spomenuo tako što si skromno, onako usput, napisao još i to kako si boravio u svim tim zemljama, dok su ti domoroci tapšali po ramenu. Ozbiljno, mislim da nisi nijednu zemlju sa SP preskočio, uračunajući i nekoliko njih koje se nisu kvalifikovale. Zbog toga ti je cijeli forum zavidan i svi jedva čekamo tvoje nove avanture, najbolje bi bilo na temi Šampionske lige kada krene, samo šteta što ćeš ovoga puta biti na Evropu ograničen.
ivanl Posted - 30/07/2018 : 19:25:42
quote:
Originally posted by VALTER

Koliko je iritantan King sa svojom 'zajebancijom', toliko je i ovaj sumanuti Ivan što se pred Grcima šepuri kao da je u najmanju ruku bio na širem Dalićevom popisu...



Alo individuo, stoj u svojoj ucmaloj svakodnevnici i ne mjesaj se kao Vegeta, svugdje.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 19:16:24
A ti uvijek moraš zakuhavati ili pokušavati posvaditi ljude.
VALTER Posted - 30/07/2018 : 19:11:59
Koliko je iritantan King sa svojom 'zajebancijom', toliko je i ovaj sumanuti Ivan što se pred Grcima šepuri kao da je u najmanju ruku bio na širem Dalićevom popisu...
Kruger Posted - 30/07/2018 : 19:04:28
Dobro, pa pustite ga sad na miru, znao sam da će ta njegova za.ebancija ići u tom smjeru. Bilo bi bolje da se oprosti Dwayneu njegov gaf i pomirili smo sve strane, idemo iz početka.
vice Posted - 30/07/2018 : 18:58:16
King mi je inače simpatičan čovik, ali ova njegova zajebancija zbog toga šta navodno slavimo poraz mi je neshvatljiva. Nit je smišna, nit simpatična, a još manje priliči pozitivcu i dobrom čoviku kakvim ga smatram.
ivanl Posted - 30/07/2018 : 18:29:40
Iz njegove "parodije" se cijedi nekakav jal i zavist, rekao bih.
Inace, eto, postoje ljudi koji pice,lete,plove, voze se i trose dzonove po globusu uzduz i poprijeko. Sta ces...
Vaterpolo, kao i rukomet recimo, je samo sport i igra, u kojima Hrvatska, uzgred budi receno ima dvadesetak, prvih, drugih i trecih mjesta. Koga to zanima? Dvije ipo miljarde ljudi? Ne bih rekao...
Stoga, drugi na svijetu, u, i o ovome, o cemu razglabamo, ne mozemo usporedivati. To su fakti. O tamo nekoj Hrvatskoj, se vise nikada nece govoriti o tamo nekoj. Zato sto Hrvatska vise nije tamo neka... I kad sad u buducnosti dodem u Pakistan, Singapur ili recimo Indoneziju svi ce po mojoj putovnici odmah na carini znati odakle sam. To su cinjenice. I stoga, kroz tu prizmu, u tom kontekstu, ovo nije samo sport i igra. Tako vam je to...
njofra32 Posted - 30/07/2018 : 17:58:57
King je vjerovatno lupio parodiju na ivanov upis.
Inače čestitke Srbiji na prvom mjestu u vaterpolu.
Tu smo u vaterpolu. Imali ste više sreće ovaj put.
Peyo Posted - 30/07/2018 : 15:20:49
quote:
Originally posted by King Warrior

Aj ne blejite. Niste ništa skontali, pogotovo ne poentu. Uskačete ko Indijanci ne znajući o čemu se radi.



Na tvoju zafrkanciju sam uzvratio zafrkancijom.

Nema razloga za ljutnju .
DODSFERD Posted - 30/07/2018 : 14:43:21
quote:
Originally posted by King Warrior

Aj ne blejite. Niste ništa skontali, pogotovo ne poentu. Uskačete ko Indijanci ne znajući o čemu se radi.


To je nemoguće jer su Indijanci bili odlični sportaši, samo što nisu imali lopte pa se sve igrali sa strijelama, noževima, sjekirama...
King Warrior Posted - 30/07/2018 : 14:15:37
Aj ne blejite. Niste ništa skontali, pogotovo ne poentu. Uskačete ko Indijanci ne znajući o čemu se radi.
Kruger Posted - 30/07/2018 : 13:49:02
quote:
Originally posted by King Warrior

Čudno. Ja sam bio prekjuče u Grčkoj, juče u Beču, jutros malo u Francuskoj, pa sada svratio do Njemačke. Niko fudbal ne spominje, svi pričaju samo o vaterpolu, tapšu me po ramenu. Na veče ću trknuti malo do Islanda pa onda preko Indije do Somalije, baš me interesuje šta će tamo da kažu.



Ma tko uopće prati vaterpolo, 1 posto stanovništva ili možda malo više %? U tom su sportu jaki Europljani, pogotovo mi iz ex-Yu, al opet ne mjerljivo s nogometom. Reprezentativci Srbije u nogometu bi mogli mrmljati kako je konkurencija mala i kako je to nemjerljiv uspjeh gledajući usporedbu s nogometom, no ipak svako zlato je hvalevrijedan uspjeh.

Ova tvoja upadica doista zvuči kao za.ebancija, a opet svatko je može drugačije doživjeti. Vidljivo je kako je Dwayne_looney dobio bez veze ban, on je vjerujem upravo mislio na ovakve stvari kojih je tada u tadašnjim okolnostima bilo previše. Emotivno i burno je reagirao pod dojmom takve atmosfere, pa mu je trebalo oprostiti, a ne mu lijepiti nekakve etikete koje nikako ne stoje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000