forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorovi očevi i majke

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
morski Posted - 28/07/2018 : 12:47:30
VČ priprema obeležavanje 50-ogodišnjice Zagora na našem jeziku jednom od "pet kultnih epizoda tandema Nolita–Feri" (o tome više ovde).

E sad, pošto svi znamo koliko su izdavači tu zbog nas prvenstveno forumaša pa onda i ostalih strip fanova, stripofila, stripadžija, kolekcionara, običnih sakupljača papira itd, možda se odluče i da nam izađu u susret i objave neku knjižurinu poput Dilanovih Majki i očeva.

A ako ne, niko nam ne brani da maštamo

Koje biste epozode voleli da se nađu u jednom takvom izdanju?
21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
danielp Posted - 29/07/2018 : 17:15:19
Ja bih voleo i Tuto zagor od prvog broja sa Sumom zamki i prevodom iz Biblioteke zagor VC.
A mozda planiraju od prvog u boji ali kao tuto. nesto kao ovaj Tex klasik koji je ispao suuuper
tex2 Posted - 29/07/2018 : 15:07:48
Slažem se
sawitch Posted - 29/07/2018 : 14:45:31
Ovo je najbolja ideja od svih! :)
Sneaksie Thiefsie Posted - 29/07/2018 : 13:22:39
album ili nista drugo
cronos six Posted - 29/07/2018 : 10:14:44
Pretpostavka je:
Odabrane price-Tigar
Zagor luks.izdanje-Nasilje u Darkvudu.
danielp Posted - 29/07/2018 : 09:14:53
Dobicete Nasilje u Darkwoodu sa onom kultnom naslovnicom samo kao OP izdanje i to vam je to
VALTER Posted - 29/07/2018 : 05:35:19
Knjigu '1000 Zagorovih svjetova' u superluksuznom izdanju.
sawitch Posted - 29/07/2018 : 03:14:03
Ja bih voleo Zver iz Valoka. :)
zlatan bihac Posted - 29/07/2018 : 02:20:52
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by zlatan bihac

meni je to bezveze...nek objave nesto sto nije nikad objavljeno pa da to ima i neku vrijednost..npr. gambina ili segnina prica koje su i u bonelliju neobjavljene, i tako ce vjerovatno i ostati..a ne objaviti neke price koje su vec samo kod nas objavljene 5-6 puta, a da ne spominjem u italiji...


Da li te epizode uopšte mogu da se objave?



ova od segne navodno godinama kupi prašinu u ladicimam i nikako da se objavi..segna je zagora crtao prije 35-40 godina, tako da je ta priča vjerovatno i nastala u to vrijeme, i toliko da se čeka na nju da je objave je ipak previše, tako da sumnjam da će ikad doći na red...

ova druga od gambe se ni ne može objaviti u nekoj redovnoj ediciji, jer je u njoj riječ o zagorovom susretu sa liberty samom nakon onog okršaja na floridi i onog leta sa one litice, ''do posljednjeg daha'''... ne može se objaviti jer je već bio taj susret koji je crtao ferri u epizodi liberty sam SD 33-34...

tako da vjerujem da bi se one i mogle objaviti samo ovako povodom ovih nekih godišnjica i sličnih jubileja...
wesskowaz Posted - 29/07/2018 : 00:44:29
Hvala, uzimao ne bih.
Ne kupujem stripove zbog korica.
Sve to je vec izaslo vise puta. Ono sto nisu, objavice ili u KI ili u OP.
Eh, toliko dobrih stripova valja objaviti...
King Warrior Posted - 28/07/2018 : 22:52:27
Te epizode da su dobre bile bi objavljene. Mnogo je smeća objavljeno u toku vremena, mogu mislit na šta tek to onda liči.
Pa da se objavi i to ok, ali sigurno ne kao luksuzno izdanje.
mladjo Posted - 28/07/2018 : 22:51:34
quote:
Originally posted by Anto_123

IAKO SVI VEĆINOM SVE ZNAMO O ZAGORU I TEŠKO JE PRONAĆI NEŠTO ŠTO BI BAŠ TOLIKO ODUŠEVILO.VJERUJEM DA BIH I PORED TOGA KUPIO BEZ OBZIRA ŠTA JE U SAMOJ KNJIZI.ALI EVO JA NE BIH IMAO NIŠTA PROTIV NEKOG RADA OD POKOJNOG MARCELLA. npr. NESTALI ISTRAŽIVAČ.KOD ZAGORA JE TO MALO, KAKO DA KAŽEM MOGUĆE IZVESTI UZ NAJVIŠE JEDNU PRIČU DOK SMO KOD DYLANA IMALI TRI.ZAGOROVE KRAĆE PRIČE ONE SA POČETKA SERIJALA, I NISU BAŠ ZA POŽELJETI ZATO MISLIM AKO BI SE KOJIM SLUČAJEM RADILO TAKVO ŠTA A DYLAN JE DOBRO PROŠAO.ONDA JEDNA DOBRA EPIZODA OD 4-5 REDOVNIH.UZ NEŠTO PRILOGA ALI TO VEĆ NIJE NAŠE DA ODLUČIMO NEGO DA PODRŽIMO.A VJERUJEM DA IMA I PONEŠTO ŠTO NISMO DOSAD VIDJELI ILI ČULI DA POSTOJI O ZAGORU ŠTO MOŽDA SAM IZDAVAČ ZNA



Anto isključi caps lock kad pišeš.
delboj Posted - 28/07/2018 : 21:48:36
quote:
Originally posted by zlatan bihac

meni je to bezveze...nek objave nesto sto nije nikad objavljeno pa da to ima i neku vrijednost..npr. gambina ili segnina prica koje su i u bonelliju neobjavljene, i tako ce vjerovatno i ostati..a ne objaviti neke price koje su vec samo kod nas objavljene 5-6 puta, a da ne spominjem u italiji...


Da li te epizode uopšte mogu da se objave?
zlatko900 Posted - 28/07/2018 : 21:41:36
Svatko ima svoje mišljenje kojih je to pet kultnih epizoda. A ako im i samo ime kaže- KULTNE- zar to ne znači neke od starijih najboljih epizoda??? Kako mogu novije epizode da već steknu status- kultne???
Anto_123 Posted - 28/07/2018 : 19:04:31
IAKO SVI VEĆINOM SVE ZNAMO O ZAGORU I TEŠKO JE PRONAĆI NEŠTO ŠTO BI BAŠ TOLIKO ODUŠEVILO.VJERUJEM DA BIH I PORED TOGA KUPIO BEZ OBZIRA ŠTA JE U SAMOJ KNJIZI.ALI EVO JA NE BIH IMAO NIŠTA PROTIV NEKOG RADA OD POKOJNOG MARCELLA. npr. NESTALI ISTRAŽIVAČ.KOD ZAGORA JE TO MALO, KAKO DA KAŽEM MOGUĆE IZVESTI UZ NAJVIŠE JEDNU PRIČU DOK SMO KOD DYLANA IMALI TRI.ZAGOROVE KRAĆE PRIČE ONE SA POČETKA SERIJALA, I NISU BAŠ ZA POŽELJETI ZATO MISLIM AKO BI SE KOJIM SLUČAJEM RADILO TAKVO ŠTA A DYLAN JE DOBRO PROŠAO.ONDA JEDNA DOBRA EPIZODA OD 4-5 REDOVNIH.UZ NEŠTO PRILOGA ALI TO VEĆ NIJE NAŠE DA ODLUČIMO NEGO DA PODRŽIMO.A VJERUJEM DA IMA I PONEŠTO ŠTO NISMO DOSAD VIDJELI ILI ČULI DA POSTOJI O ZAGORU ŠTO MOŽDA SAM IZDAVAČ ZNA
zlatan bihac Posted - 28/07/2018 : 18:19:31
meni je to bezveze...nek objave nesto sto nije nikad objavljeno pa da to ima i neku vrijednost..npr. gambina ili segnina prica koje su i u bonelliju neobjavljene, i tako ce vjerovatno i ostati..a ne objaviti neke price koje su vec samo kod nas objavljene 5-6 puta, a da ne spominjem u italiji...
Kontrast 2 Posted - 28/07/2018 : 17:15:14
quote:
Originally posted by King Warrior

Imam već tako nešto, samo c-b.
Ali da, tako nešto. To bi bilo izdanje nad izdanjima.





Nemaš u boji?
Nemoguće!
Pa zar svoju najomiljeniju priču?


A što se tiče jubileja - i dalje ne gubim nadu da će neki izdavač uzeti da radi Zagora u boji, onako kao D.J.
Kompletna priča, format B5, pripadajuće naslovne (na koricama Pičineli ili Nučo (nije obavezno)), nekoliko takvih knjiga godišnje - i Bog da nas vidi.
King Warrior Posted - 28/07/2018 : 13:44:41
Imam već tako nešto, samo c-b.
Ali da, tako nešto. To bi bilo izdanje nad izdanjima.
morski Posted - 28/07/2018 : 13:34:14
quote:
Originally posted by King Warrior

Divovi dobra i zla, u boji, veliki format, sjajni papir, HC, cijela priča u jednom albumu.
Po mogućnost da Piccinelli nacrta naslovnicu.


Ovako nešto:





Izvor: http://www.megablog.rs/zagor-kolor-izdanje-divovi-dobra-i-zla/
zeljko Posted - 28/07/2018 : 13:05:10
koja god svejedno je sve su dobre
najradije bih nasilje u darkvudu

King Warrior Posted - 28/07/2018 : 13:00:54
Divovi dobra i zla, u boji, veliki format, sjajni papir, HC, cijela priča u jednom albumu.
Po mogućnost da Piccinelli nacrta naslovnicu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000