forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Stripovi.com Fantasy Premier League 2018/19

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golub Posted - 25/07/2018 : 17:45:15
Classic: 219316-272350
H2H: 219316-272389

https://fantasy.premierleague.com

Ispričavam se ako je netko želio obnoviti staru ligu, nisam mogao izdržati. Ajmo u novu sezonu, slažite ekipe, nema čekanja...
21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
selanne Posted - 22/08/2018 : 13:59:06
Eto i mene. Imam neke bodove nakon prva dva kola, hoće li mi se računati?
rkpk Posted - 17/08/2018 : 22:17:54
Ne mogu da pristupim H2H... idem: Create and join leagues - join a league - join private league, ali pri unosu koda 219316-272389 mi daje info "This league is closed to new entries."
sumohrvat Posted - 14/08/2018 : 17:58:37
Odmah prvo kolo pa mi 4 standardna nisu igrala 😂
Golub Posted - 14/08/2018 : 14:02:50
Tablica nakon 1. kola



Od idućeg kola nam se pridružuje još jedan tim, Ed-Win!

quote:
Nego, jel ekipa koju sad izaberem za cijelu sezonu? Nemam prava mijenjati ako ode na zimu ili polomi nogu?


Prije svakog kola imaš pravo na jedan besplatan transfer, a za svaki idući ti se oduzimaju bodovi. Također, imaš chipove koje možeš iskoristiti jednom ili dvaput u sezoni, poput Wildcarda tijekom kojega su ti svi transferi besplatni i Free Hita s kojim možeš zamijeniti cijelu momčad za samo jedno kolo, da bi ti se potom vratila stara ekipa.
Dwayne_Looney Posted - 10/08/2018 : 19:46:56
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kako se to igra?



Dobiješ budžet od 100 milijuna funti kojega potrošiš na 15 igrača iz premierligaških timova. Svojim stvarnim igrama skupljaju bodove kojih je cilj sakupiti što više svako kolo. Eto kopirano iz nekog domaćeg članka otprije godinu dana:

"Apsolutno najpopularniji je Premiership, koji igra više od četiri milijuna korisnika iz cijelog svijeta. Svaki korisnik ima na raspolaganju virtualnih 100 milijuna funti koje može potrošiti na 15 igrača; dva golmana, pet obrambenih, pet veznih i tri napadača. Igra, koja ima sjajnu mobilnu aplikaciju, tako je izbalansirana da je nemoguće u momčadi imati, primjerice, De Geu, Marcosa Alonsa, Baillyja, Kompanyja, Pogbu, De Bruynea, Sancheza, Lukakua, Kanea i Agüera. Morate pažljivo rasporediti budžet na sve linije jer morate imati 15 igrača, a ako potrošite 80 milijuna na sve najveće zvijezde, neće vam ostati novca da popunite momčad."

Tko se želi još uključiti neka požuri jer do početka prvog kola ima nešto više od dva sata! Zasad nas ima osmero.



Ok, krećem sastavljati... Nego, jel ekipa koju sad izaberem za cijelu sezonu? Nemam prava mijenjati ako ode na zimu ili polomi nogu?

EDIT: Ništa od mene, zaboravio sam šifru (valjda sam nekad pokušao igrati!) a ne znam s koje sam se mail adrese prijavio. Probao sam sa sve tri koje imam kao da mi stigne mogućnost za novu šifru ali ništa ne šalju.
Golub Posted - 10/08/2018 : 18:52:25
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kako se to igra?



Dobiješ budžet od 100 milijuna funti kojega potrošiš na 15 igrača iz premierligaških timova. Svojim stvarnim igrama skupljaju bodove kojih je cilj sakupiti što više svako kolo. Eto kopirano iz nekog domaćeg članka otprije godinu dana:

"Apsolutno najpopularniji je Premiership, koji igra više od četiri milijuna korisnika iz cijelog svijeta. Svaki korisnik ima na raspolaganju virtualnih 100 milijuna funti koje može potrošiti na 15 igrača; dva golmana, pet obrambenih, pet veznih i tri napadača. Igra, koja ima sjajnu mobilnu aplikaciju, tako je izbalansirana da je nemoguće u momčadi imati, primjerice, De Geu, Marcosa Alonsa, Baillyja, Kompanyja, Pogbu, De Bruynea, Sancheza, Lukakua, Kanea i Agüera. Morate pažljivo rasporediti budžet na sve linije jer morate imati 15 igrača, a ako potrošite 80 milijuna na sve najveće zvijezde, neće vam ostati novca da popunite momčad."

Tko se želi još uključiti neka požuri jer do početka prvog kola ima nešto više od dva sata! Zasad nas ima osmero.
Dwayne_Looney Posted - 10/08/2018 : 18:32:14
Kako se to igra?
Golub Posted - 10/08/2018 : 16:09:22
Za par sati počinje EPL, tako da vas pozivam da se pridružite još jednom...
sumohrvat Posted - 05/08/2018 : 09:08:15
A da se malo zamoli nekog iz fibre, libellusa pa da sponzoriraju ligu ? Mene osobno boli dupe za nagradu, ali da se ljudi popale
Golub Posted - 04/08/2018 : 14:09:50
Priključio nam se i Kit Carson, trenutno smo na pola od moje misije da okupimo barem deset igrača. #ajmo
Golub Posted - 01/08/2018 : 15:57:19
quote:
Originally posted by split85

Uvik mislim ove će nas godine bit više, ali uvik se to vrti do 15 ljudi.
Slabo, malo ljudi je zainteresirano.



Ma ja bih bio zadovoljan i ligom od 10 ljudi, samo da nas ne bude 5-6.

Još jednom molim moderatore da ovo zalijepe na vrh i pozivam sve forumaše da počnu igrati! Još desetak dana do početka nove sezone. :)
split85 Posted - 28/07/2018 : 20:32:43
Uvik mislim ove će nas godine bit više, ali uvik se to vrti do 15 ljudi.
Slabo, malo ljudi je zainteresirano.
Golub Posted - 28/07/2018 : 18:07:13
quote:
Originally posted by sumohrvat

Pa valjda će se ljudi još prijavit...
Koji vrag ?



Do početka sezone ima još nepuna dva tjedna, dosta ljudi još nije ni počelo sastavljati ekipe. Vjerujem da će se učlaniti, prošle godine nas je bilo 14.
sumohrvat Posted - 28/07/2018 : 15:35:39
Pa valjda će se ljudi još prijavit...
Koji vrag ?
Golub Posted - 27/07/2018 : 13:29:32
Dobar vodič po ekipama, tiče se igrača koji će sigurno igrati. Možete si pronaći neke zanimljive opcije: https://www.beatingbetting.co.uk/fantasy-premier-league/nailed-on-players/
Golub Posted - 26/07/2018 : 11:28:58
Odlično, ako ti trebaju korisni savjeti pri sastavljanju ekipe, Reddit je jako dobar za to: https://www.reddit.com/r/FantasyPL/

Inače, može li netko od moderatora ovo staviti na sticky? Hvala.
sumohrvat Posted - 26/07/2018 : 09:58:16
Upao sam u taj Classic...Tim odabrao reda radi dok ne počnu oni pravi transferi...
Golub Posted - 25/07/2018 : 23:36:41
quote:
Originally posted by sumohrvat

Sta je classic, a šta h2h ?



Slično kao što je Euro objasnio. U classic ligi samo skupljaš bodove kolo kroz kolo, dok se u H2H (head-to-head) ligi natječeš protiv drugih, pa tko ima više bodova to kolo nosi tri boda... I tako svaki igra protiv svakih. Obično se svi natječu i u jednom i drugom formatu.
1Euro Posted - 25/07/2018 : 23:21:37
quote:
Originally posted by sumohrvat

Sta je classic, a šta h2h ?



h2h je vjerovatno head to head znači dvoboj kao u stilu pokalne utakmice npr golub-raic1922 a classic vjerovatna klasična liga, ako vas bude npr 8 osoba, odigrat čete 38 krugova npr...
sumohrvat Posted - 25/07/2018 : 22:01:23
Sta je classic, a šta h2h ?
raic1922 Posted - 25/07/2018 : 19:35:46
Ekipa je već odavno spremna, iako znam da ću morat mijenjat zbog novih transfera

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000