forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 zagreb

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
gunnerST Posted - 07/08/2018 : 17:46:15
bok ljudi, recite mi sad kad je algoritam zatvoren di u zagrebu mogu potrazit stripove koje su oni imali... batman arrow watchman i mangu dragonball...
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 18/02/2023 : 16:12:01
quote:
Originally posted by vice

Al čekaj, koja ti je to logika da oćeš uživo jeftinije nego npr. s BD-a? Po tome onda najbolje da ni nema nikakve ponude jer j impulsnu kupovinu, jel.


Ono što znam da ću kupiti mogu kupiti sa BD puno brže pa mi tu ne triba knjižara.
A što se tiče impulsne pa i ja sam za to da prolistam i kupim ako mi se svidi.Ovako tu opciju nemam.
A uostalom zašto ne bi moglo biti jeftinije?
To su cijene za amere a ne za hrvate.
BD prodaje po cilom svitu pa opet je ameru jeftinije kupiti u njih nego hrvatu.A da ne govorim o amazonu..
Domače knjižare bi trebale imati cijene prilagođene domaćem standardu pa bi puno više prodavali.



thesufferingman Posted - 18/02/2023 : 15:38:33
ovako malo da pomognem kolegi forumasu bio do prije nekoliko sati u znanju na gajevoj
batman vecina od markosa trenutno (cak su i ljudi gledali )
wathcmeni markos mislim
mange nisam vidio (no ne znaci da ih nema)
ostalo u ponudi podosta marvela ,od dc sto sam gledao supermana podosta
ima i batmana ali jako malo jedino pozitivno sto sam vidio jedno desetak kutija iz penguinsa da im je doslo dobro zapakirane pa nisam vidio nista koji je sadrzaj
vice Posted - 18/02/2023 : 12:10:56
Al čekaj, koja ti je to logika da oćeš uživo jeftinije nego npr. s BD-a? Po tome onda najbolje da ni nema nikakve ponude jer j impulsnu kupovinu, jel. Ti se žališ na splitsko selo ponude, a prvi ne bi ništa ni kupija pod ovim uvjetima šta je uz maržu strip skuplji u lokalnoj knjižari?

Osobno, nije mi problem dat koji euro više jer taj strip odma prelistan, vidin u kakvom je stanju, nema čekanja na dostavu, kupin odma i adio. Prema tome, nema šta tu bit jeftinije. Ti bi se, šta se kaže, j***, a da ti ne uđe il finije, jare i pare. Jebemu miša, oprosti, ali ne ide mi to u glavu.
jaki Posted - 18/02/2023 : 11:17:39
quote:
Originally posted by thesufferingman

sto se tice mangi menart u mallu , ovo sto si nabrojao zna se zalomiti da imaju strana izdanja cak i vise nego ostali ,ali zadnji puta kada sam bio bili su svega na nekoliko tpbova bili su puni od Markosa
sto se tice drugih kanala nabave Pajtak preko facea ,mislim da trenutno ima vise nego svi zajedno



Za vrijeme IL bio sam u Menarta u AM...
Imaju na stotine mangi.Cijeli jedan zid s policama pun mangi.
Nisam u životu uživo vidio više mangi na jednom mjestu.
A što se tiće kupovine,sve se može kupiti po istim cijenam pa čak i niže preko interneta tako da ako nije jeftinije onda ništa...
Ali za viditi izdanje uživo i napraviti impulsnu kupnju na licu mjesta sigurno fali u Splitu jedna takva knjižara.
Znanje u St je 0 naprema Znanju u Zagrebu.
ŠK u Splitu je pinkicu bolja ali prema onoj u Zagrebu,čovjek ne bi ni pomislio da su isto poduzeće.
Menarta ni nema..
Hoću knjigu jedina ima normalnu veliku knjižaru ali ni tu nema mangi ni dijelić koilko imaju u Zagrebu.
Tako da je Split jedno veliko selo po pitanju toga.
thesufferingman Posted - 18/02/2023 : 06:41:41
quote:
Originally posted by jaki

hoću dosta jeftinije nego što mogu kupiti sa BDa..



Tesko gledam okolo naokolo stranice kao njuskalo po europi ,nije velika razlika u cijeni, neki stripovi drze cijenu, ako im padne cijena to bude oko nekih 20 posto u prosjeku pad cijene ,lotovi se mogu naci ,ali s manje atraktivnim izdanjima pa na kraju kada se zbrojis i oduzmes s svime moze se dobro proci vani ,sto trenutno radim nas nekoliko izvana narucuje i dijeli postarinu ,jer nam ukratko ne odgovara cijela ova situacija
thesufferingman Posted - 18/02/2023 : 06:28:09
sto se tice mangi menart u mallu , ovo sto si nabrojao zna se zalomiti da imaju strana izdanja cak i vise nego ostali ,ali zadnji puta kada sam bio bili su svega na nekoliko tpbova bili su puni od Markosa
sto se tice drugih kanala nabave Pajtak preko facea ,mislim da trenutno ima vise nego svi zajedno
Shaner Posted - 18/02/2023 : 02:00:38
Deset kuna?

Ako nađeš po toj cijeni kupi i meni.

jaki Posted - 18/02/2023 : 00:21:12
hoću dosta jeftinije nego što mogu kupiti sa BDa..
Shaner Posted - 17/02/2023 : 22:07:49
quote:
Originally posted by jaki

a u st-u znanje ima možda 20 stripova.
mangi 0.



Kad tamo ljudi kupuju samo bonelli u kesicama po 10 kuna.

Što hoćeš od stranih stripova? Ali pazi, stići će ti na ime i prezime i onda nema izmotavanja, moraš kupit'.

jaki Posted - 17/02/2023 : 19:44:11
Ma ima nešto sitno i odvojeno od ostalih stripova ali to nije ni dijelić onoga šta nudi Menart u AM ili Znanje u Zagrebu.Hoću knjigu u ZG nisam bio pa ne znam kako je tamo..
Uglavnom u Splitu nema ništa na engleskom ko da nismo turistički grad.
A i u biti imamo samo jednu normalnu knjižaru- u Jokera,Hoću knjigu.
Ostalo su prćvarnice di se nemoš okrenit.
vice Posted - 17/02/2023 : 18:59:50
quote:
Originally posted by jaki

a u st-u znanje ima možda 20 stripova.
mangi 0.




Tu je Hoću Knjigu u Jokeru bolja, ima dosta novih popularnih mangi (čak i Vizbig Vagabond), ali ne baš ostalih stripova na engleskom.

jaki Posted - 17/02/2023 : 18:35:20
a u st-u znanje ima možda 20 stripova.
mangi 0.
Shaner Posted - 17/02/2023 : 17:07:14
quote:
Originally posted by Peyo

Bio sam prekjučer u Znanju/ex-Algoritam u Gajevoj.

Iznenadilo me da imaju ovo (nije na web stranici):
https://titan-comics.com/?tag__creator=philippe-druillet



Samo sam čekao da netko primijeti.

Bit će toga još.


quote:
Originally posted by jaki

Svugdje ista(skoro ista)ponuda stranih stripova...
To uzmu iz nekog kataloga velikog distributera i šta oni imaju sve knjižare imaju.Doduše samo u Zagrebu.Splitske poslovnice nemaju ništa od toga.


(više) Nije baš tako.

jaki Posted - 17/02/2023 : 12:06:31
Svugdje ista(skoro ista)ponuda stranih stripova...
To uzmu iz nekog kataloga velikog distributera i šta oni imaju sve knjižare imaju.Doduše samo u Zagrebu.Splitske poslovnice nemaju ništa od toga.
Peyo Posted - 17/02/2023 : 11:05:50
Bio sam prekjučer u Znanju/ex-Algoritam u Gajevoj.

Iznenadilo me da imaju ovo (nije na web stranici):
https://titan-comics.com/?tag__creator=philippe-druillet

Čini mi se da nemaju Elrica i Salammbo.

Na web stranici je prilična ponuda stranih stripova (dosta nije dostupno):
https://znanje.hr/kategorija-proizvoda/stripovi/505040

između ostalog i ovo:
https://znanje.hr/product/nausicaa-of-the-valley-of-the-wind-box-s-43/430090

Ovo je nedostupno:
https://znanje.hr/product/karl-the-viking-volume-one/437061

ali imaju Trigan Empire od Titana.
Shaner Posted - 09/08/2018 : 00:17:13
quote:
Originally posted by maddjuro

ima li kojim slučajem znanje koje je preuzelo algoritmovu knjižaru na trgu akcije plati 2 uzmi 3 za strana izdanja? znam da trenutno nema, ali interesira me imaju li ih uopće



Bila je takva akcija na proljeće pa moguće da se nekada ponovi.

maddjuro Posted - 08/08/2018 : 22:50:27
ima li kojim slučajem znanje koje je preuzelo algoritmovu knjižaru na trgu akcije plati 2 uzmi 3 za strana izdanja? znam da trenutno nema, ali interesira me imaju li ih uopće
Dexters Posted - 08/08/2018 : 22:34:14
Algoritam je samo promijenio ime u Mozaik. U Avenue Mallu znam sigurno da su na istoj lokaciji, isti stripovi/knjige itd.
Peyo Posted - 07/08/2018 : 19:59:39
quote:
Originally posted by gunnerST

bok ljudi, recite mi sad kad je algoritam zatvoren di u zagrebu mogu potrazit stripove koje su oni imali... batman arrow watchman i mangu dragonball...



Probaj ovdje, ima i popusta:
https://www.stripovi.hr/Novost.aspx?news=aff3a5fa-e211-4b49-be50-65238c6cd4f7

Algoritam je preuzelo Znanje, a kada sam bio u Gajevoj vidio sam da naručuju i nove stvari:
https://znanje.hr/knjizare

Tu je i:
http://skab612.com/

A i naš forumaš Edvin je dobra opcija.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000