forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kolor Blek - kakve su šanse za Ludens izdanje?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
I like girlz Posted - 13/08/2018 : 23:34:37
pošto se svaki put previše oduševim kad vidim table talijanskog izdanja kolor bleka koje postavlja forumaš @ddeki, jednostavno ne mogu a da ne pitam kakve su šanse da "ludens" krene s ovim projektom?

kad je svašta nešto već krenulo (tipa kolor teks i kolor klasik teks), a po forumu vidim da ima ogromnog interesovanja za ovo izdanje, zašto nebi i kolor blek?

može li neko blizak "ludensu" provjeriti? :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 23/08/2018 : 20:56:14
Evo i mene. Blek kolor svima, a ne samo njima...
teller Posted - 23/08/2018 : 16:26:36
quote:
Originally posted by ddeki

quote:
Originally posted by I like girlz

i da stave duplu cijenu za ovog blek kolorca, ja bih ga uzimao... samo da krene!


Takodje!


ima nas ima..
Dovoljno .....siguran sam...
ddeki Posted - 23/08/2018 : 15:33:22
quote:
Originally posted by I like girlz

i da stave duplu cijenu za ovog blek kolorca, ja bih ga uzimao... samo da krene!


Takodje!
I like girlz Posted - 23/08/2018 : 14:46:26
i da stave duplu cijenu za ovog blek kolorca, ja bih ga uzimao... samo da krene!
DODSFERD Posted - 20/08/2018 : 19:54:18
Samo kupujte bez obzira koliko bilo naivno.
teller Posted - 20/08/2018 : 19:50:46
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by ReemCP

Ja mislim da su velike sanse pogotovo kad vidimo da ide Tex Klasik u boji.
Mislim da ce LU malo pricekat da se nakupi odredjeni broj ep kod Talijana, pa ce onda da krene izdavat ovo.

quote:
Originally posted by Gru

Mislim da to ddeki sam oboji c/b epizode iz ZS i LMS.


Nije to u pitanju, zaista je poceo izlazit Blek kolor u Italiji, mozda nisi vidio da se pise o tome vec neko vrijeme ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=35232&REPLY_ID=2165897



Ma jok, ako ne viđamo Mister Noa kod nas u bilokakvom izdanju, kako ćemo onda viđati Bleka u koloru


dobit čemo i pilota i Blek kolorce..samo kupujte ovo što sada izlazi...
FelipeKajetano Posted - 20/08/2018 : 08:54:12
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja mislim da su velike sanse pogotovo kad vidimo da ide Tex Klasik u boji.
Mislim da ce LU malo pricekat da se nakupi odredjeni broj ep kod Talijana, pa ce onda da krene izdavat ovo.

quote:
Originally posted by Gru

Mislim da to ddeki sam oboji c/b epizode iz ZS i LMS.


Nije to u pitanju, zaista je poceo izlazit Blek kolor u Italiji, mozda nisi vidio da se pise o tome vec neko vrijeme ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=35232&REPLY_ID=2165897



Ma jok, ako ne viđamo Mister Noa kod nas u bilokakvom izdanju, kako ćemo onda viđati Bleka u koloru
Dexters Posted - 20/08/2018 : 00:24:39
Volio bih i ja Mister No na način if edizioni, ali bojim se da je Libellus sahranio taj strip zajedno s Martijem. Nadam se da sam u krivu.
DODSFERD Posted - 20/08/2018 : 00:08:17
Joj, nemoj spominjati Komandanta Marka, opet mi se otvara stara rana kada znam da nema nikakve šanse.
teller Posted - 20/08/2018 : 00:05:02
quote:
Originally posted by Dexters

Ja sam baš pratio, zlatni klasik zagor br.1 se rasprodao u SNK za 15 dana zna Berni što narod hoće.


nadam se da zna da hočemo BLEKA KOLOR,MISTER NOA dvobroje i nastavak KOMANDANTA MARKA!
Dexters Posted - 15/08/2018 : 18:42:22
Ja sam baš pratio, zlatni klasik zagor br.1 se rasprodao u SNK za 15 dana zna Berni što narod hoće.
DODSFERD Posted - 15/08/2018 : 16:53:44
Meni je taj početni EsseGesse period dobar jer se barem možeš nasmijati, samo što to nije za često čitanje već za trenutke kada se zaželiš nečeg takvog.
ivanl Posted - 15/08/2018 : 07:51:00
quote:
Originally posted by stripnik

Meni je kao klincu Blek bio neprikosnoveni br. 1. Još danas imam sve brojeve LMS-a od 128-250 i to u 4 do -5/5 stanju.
U zadnja 2 mjeseca nabavio sam prvih 50-ak brojeva Ludensa. Nažalost, smaraju me. Čitam ih, ali ne sa nekim osobitim guštom. Čak niti nostalgija ne pomaže.

Kad sam ga vidio u koloru sviđao mi se full. Zelena i plava boja vrište. Od svih kolor izdanja i svih Ludensovih strip zvijezda mislim da bi Bleku kolor pomogao najviše.
Ja bih ga sigurno sa guštom čitao ponovo u koloru.


Pa kad si ga prerastao...
Nista cudno. Bilo bi cudno da ti je i dan danas numero uno. Ja sam kupovao Ludensovog Bleka, nostalgije radi, i jedan dan, samo ga prodao. Za male pare, glanc komplet. Nisam se vise mogao nositi sa tom banalnoscu.
P.s. sto se tice dobrog kolora, "udri" ti po Fibri, i sto se pravih strip prica i kvalitete tice...narocito zato sto si imao toliku pauzu...
velka031 Posted - 15/08/2018 : 07:40:10
quote:
Originally posted by teller

I ja potpisujem zlatkov post....100%..jedino da sam taj zlatni klasik kupio...jest da ga ke puna kapa vise..ali jedan je Gospodar Darkvuda i tog sajta.



I ja sam kupio broj 1, dalje teško... Zagor priča je ipak poseban strip... Bolje je lovu sačuvati za nešto drugo, neću reći pametnije, ali stvarno su pretjerali sa reprintima.
Znam, prodaja diktira sve...
ReemCP Posted - 15/08/2018 : 06:31:18
Nemoj se mucit ako ne ide. U stripovima bi trebao uzivati, a ne da gledas koliko stranica jos do kraja samo da s tim zavrsis.

Imas danas puno izdanja gdje ce te neka zasigurno odusevit. Meni iskreno ne smetaju ti stripovi otprije, neke sam dobio u remitendi i "testirao" sam se da vidim jel mi to danas pase, i meni je ok :)

Ali isto neke stvari ne mogu citat i bolje se ne mucit.
stripnik Posted - 15/08/2018 : 05:17:46
Meni je kao klincu Blek bio neprikosnoveni br. 1. Još danas imam sve brojeve LMS-a od 128-250 i to u 4 do -5/5 stanju.
U zadnja 2 mjeseca nabavio sam prvih 50-ak brojeva Ludensa. Nažalost, smaraju me. Čitam ih, ali ne sa nekim osobitim guštom. Čak niti nostalgija ne pomaže.

Kad sam ga vidio u koloru sviđao mi se full. Zelena i plava boja vrište. Od svih kolor izdanja i svih Ludensovih strip zvijezda mislim da bi Bleku kolor pomogao najviše.
Ja bih ga sigurno sa guštom čitao ponovo u koloru.
DODSFERD Posted - 14/08/2018 : 23:22:52
Taj kolor je ipak puno slabiji od ovog što trenutno ide u Italiji.
big joco Posted - 14/08/2018 : 22:13:36






https://www.primaedicola.it/il-grande-black-collana.html
big joco Posted - 14/08/2018 : 22:07:11
teller Posted - 14/08/2018 : 21:27:21
I ja potpisujem zlatkov post....100%..jedino da sam taj zlatni klasik kupio...jest da ga ke puna kapa vise..ali jedan je Gospodar Darkvuda i tog sajta.
ivanl Posted - 14/08/2018 : 21:19:26
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by ivanl

Blek u koloru? Ajme, pada mi ona jedna druga poveznica g....u koloru...

Bolje i Blek u koloru,pogotovo kad vidim kako ga Dekki oboja, nego Zagor u 1001-oj verziji,opet sve ispočetka. Držim u knjižari u rukama Zagor zlatni klasik, gledam ga i mislim-ko je tu lud??? Pogledam slijedeći broj- Jack Mohikanac... Opet sve iznova, opet po neznam koja jedna te ista verzija već sto puta viđena,samo na njemu jedna mala razlika- ZLATNI KLASIK... Iako je bio primjerak bez ikakvog oštećenja, nagnječenja, vezica...glancer...samo sam ga vratio na policu. Pa dosta više Zagora, daj nešto novo, pa nije on jedini junak koji zaslužuje posebniju pažnju. Tex klasik u boji-MELEM za dušu,oči,gušt...napokon nešto drugačije,a pristupačno svima, i po cijeni,i po formatu,i tiskanju,i po periodu izlaženja... Iako se mnogi bune da su nečitljive te prve epizode-neka su,naići će i one prave,valjda je najbitnije u takvoj ediciji da ide od samog početka,bez preskakanja, a da nije bilo tih i takvih prvih epizoda-nebi bilo ni ovih današnjih... Da ih uopće ne pročitam-kupovat ću ga i slagati,ako zbog ičega-ono iz "poštovanja prema starijima"... Svakom tom slijedećem Texu Klasiku u boji ima da se duboko naklonim- kao Pogba Daliću na SP-u...


Moram se slozit s napisanim. Zagor izlazi iz svake konzerve vec. Malo ga je stvarno prikovise.
DODSFERD Posted - 14/08/2018 : 21:13:35
Svaka čast Daliću.
ReemCP Posted - 14/08/2018 : 20:56:31
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@reem & @ teller, očito vas je, pri ovim ljetnim temperaturama, zahvatio kolorni demon... ;)


A možda i je ali vidjet ćeš sljedeće ljeto, tamo nakon MaFesta u lipnju/srpnju kad na kioscima zasja Blek u koloru

edit: Zlatko, svaka čast na postu
zlatko900 Posted - 14/08/2018 : 20:48:49
quote:
Originally posted by ivanl

Blek u koloru? Ajme, pada mi ona jedna druga poveznica g....u koloru...

Bolje i Blek u koloru,pogotovo kad vidim kako ga Dekki oboja, nego Zagor u 1001-oj verziji,opet sve ispočetka. Držim u knjižari u rukama Zagor zlatni klasik, gledam ga i mislim-ko je tu lud??? Pogledam slijedeći broj- Jack Mohikanac... Opet sve iznova, opet po neznam koja jedna te ista verzija već sto puta viđena,samo na njemu jedna mala razlika- ZLATNI KLASIK... Iako je bio primjerak bez ikakvog oštećenja, nagnječenja, vezica...glancer...samo sam ga vratio na policu. Pa dosta više Zagora, daj nešto novo, pa nije on jedini junak koji zaslužuje posebniju pažnju. Tex klasik u boji-MELEM za dušu,oči,gušt...napokon nešto drugačije,a pristupačno svima, i po cijeni,i po formatu,i tiskanju,i po periodu izlaženja... Iako se mnogi bune da su nečitljive te prve epizode-neka su,naići će i one prave,valjda je najbitnije u takvoj ediciji da ide od samog početka,bez preskakanja, a da nije bilo tih i takvih prvih epizoda-nebi bilo ni ovih današnjih... Da ih uopće ne pročitam-kupovat ću ga i slagati,ako zbog ičega-ono iz "poštovanja prema starijima"... Svakom tom slijedećem Texu Klasiku u boji ima da se duboko naklonim- kao Pogba Daliću na SP-u...
zeljko Posted - 14/08/2018 : 20:02:45
Il demone di colore

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000