forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Be human! My respect for them

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 21/08/2014 : 13:05:27
Clan ovog foruma fikus, vec neko vrijeme prati me po raznim temama od stripova pa sve do sporta.
Sve u cilju ne bi li me isprovocirao.
Profesor " navodno " i vidite vi cime se jedan " profesor " bavi?
Postavlja se pitanje da li je osoba pod nickom fikus normalna?
To je zaista tuzno, jadno i nepotrebno.
Ali da se vratimo na bitno jadan covjek bice ima cetrdeset i koju godinu, stavrno nema zivot pa po cijelom forumu trazi gdje ja postam i provocira.
Naravno da nije dobio odgovora niti ce dobiti, jer sam pokusao na normalan nacin razgovarati s njim medutim to jednostavno nije moguce, ipak sam ja " Tonka 24 " koji je imao masu ispada na forumu a on " profesor " on je iznad mene.
Za kraj isprika ljudima sto vas davim ovim nebitnim stvarima ali moram jednom zauvijek zatvoriti temu " fikus " , jer moj stil nije staviti nekoga na ignore listu.

Za kraj evo i ono zbog cea sam se odlucio na ovakvu temu, ovo je stvarno nevjerovatno koliko ljudska glupost i zloba moze biti velika.
Pogledajte molim vas potpis fikusa, ne samo da je glupavo vec je i zlobno od njega i postavlja se jos jednom pitanje da li je covjek normalan?



I za kraj jedna poruka i slika za fikusa.

Dragi moj fikuse, stvarno ne znam koji je tvoj problem i sto te muci ali znas nije sramota biti COVJEK, u svakome ima dobra mozda u tebi ima deset puta vise nego u meni ja to ne znam ali ovo na koji nacin druge omalozavas, podcjenjujes moju inteligenciju nije nimalo ljudski od tebe.
I bojim se da nisam jedini zapravo siguran sam da nisam jedini, moj savjet ti je bolji od bilo kojeg psihijatra " kad imas potrebu vrijedati i stavljati druge iznad sebe, stani razmisli i reci sam sebi biti cu COVJEK "
Jer ponasanje koje pokazujes prema meni otkriva stanje sitne duse, potreba za podcjenjivanje drugoga ( sto ti ocito na zalost imas ) otkriva stanje jadne duse.

Ja tebe necu i ne zelim vrijedati.
I jos nesto mogao sam te staviti na ignore ali to bi znacilo da sam te prekzio, ali vidis meni je inspiracija kriz Kristov da nikoga ne prekrizim i da uvijek prvi ostavim ruku pomirenja.
Ja sam napravio koliko je do mene, sada je na tebi hoces li kroz dogledno vrijeme pokazati da si COVJEK i da si sposoban normalno razgvarati.





25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
lwood Posted - 14/09/2020 : 22:58:32
https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/drustvena-mreza/ekipa-dvd-a-komiza-na-rukama-nosila-djevojku-s-cerebralnom-paralizom-na-vrh-huma-da-vidi-zalazak-sunca-plakala-je-od-srece-sve-nas-je-ganula-1043363
Poli Posted - 27/04/2020 : 23:52:00

ma budite ljudi! to me podsjetilo na onomad kad su seljaci bacali mlijeko u kanalizaciju
https://twitter.com/idahomolly/status/1253138993811619841


lwood Posted - 26/04/2020 : 23:18:06
Di nam je Tonka?
Poli Posted - 25/04/2020 : 02:08:23

https://imgur.com/gallery/BiW06hX


Tonka24 Posted - 20/08/2018 : 22:21:11
Dobro, ne da mi se više, rekao sam ti gore sve.
Shvatio sam tvoj dolazak na forum tj. ono za što si rekao da te veseli,ipak trebao bi malo pripaziti s tim nekim stvarima, to je samo moje mišljenje koje možeš a i ne moraš prihvatiti.
Caleb Posted - 19/08/2018 : 18:34:42
Moj komentar na antov komentar?
Vronski je to shvatio kao zezanciju (barem mislim), kao sto i je bila. I njegov odgovor je takav. Uostalom, ko postavi sliku, podlozan je komentarisanju.
Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 18:27:22
Ne mislim na sebe nego na događaje u temi pokažite se.
Lako za mene.
Caleb Posted - 19/08/2018 : 18:16:11
quote:
Originally posted by Tonka24

Prijatelju, ne možeš se rugati, za to nema opravdanja, jesi vidio kako je King odgovorio?





Nisam u toku.

Nije ruganje, nikako, jer me ne iritiras ili nerviras. Nema namere da te ponizim. Ali volim da uletim s vremena na vreme, ali samo kroz zezanciju.

Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 17:50:24
quote:
Originally posted by Caleb

Fora je sto ti tonka ne kontas sarkazam i ironiju (a forum je pun toga), vec se odmah palis i penis.
Umesto da prihvatis zajebanciju, ti bas suprotno... steta.
PS: Za mene je forum mesto gde mogu da budem opet klinac i da ulecem sa klinackim forama.. pa kome se svidi...
Stegnut si, brate, previse...



Prijatelju, ne možeš se rugati, za to nema opravdanja, jesi vidio kako je King odgovorio?
Nije prihvatio savjet, to je već drugi par hlača!
Stvarno ne želim svađe, negativnu energiju prema nikome, ma evo, čak sam spreman prvi pružiti ruku s ljudima s kojima sam prekinuo komunikaciju,bilo ovdje bilo uživo ( da ti prikažem,slikovito koliko mi je to zategnutih odnosa s bilo kime ).
U vezi sarkazma, u tome i je problem,što ti treba pakosna poruga?Da li te to zabavlja?
Nisi u pravu vrlo dobro razumijem sarkazam,zato ti i kažem,s ironijom je druga stvar.
Možda si htio reći da nemam smisla za humor, i to je istina tu nemam što reći, netko mi je ovdje rekao, da sam doslovno cijepljen od humora.
Nemoj biti zloban,smatram te daleko bistrijim od poruge nekome tko možda toga i nije svjestan.
Caleb Posted - 19/08/2018 : 17:05:37
Fora je sto ti tonka ne kontas sarkazam i ironiju (a forum je pun toga), vec se odmah palis i penis.
Umesto da prihvatis zajebanciju, ti bas suprotno... steta.
PS: Za mene je forum mesto gde mogu da budem opet klinac i da ulecem sa klinackim forama.. pa kome se svidi...
Stegnut si, brate, previse...
WOLF-HUNTER Posted - 19/08/2018 : 16:59:56
quote:
Originally posted by sergej773

TAKO JE DRUZE PREDJEDNICE FIKUS



Hljeb mu jebem krvavi, nek si se vise vratio!
Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 16:57:16
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Na Tonkinin topicima samo ovo



U duhu topika




Budi malo aktivniji na forumu, nemoj samo dolaziti provocirati ljude i smijati se ljudima, jer vjeruj mi ispadaš smiješan sam,ali ne na smiješan način nego na tragičan i tužan način,i to što netko ne komentira ne znači da ne vidi.
Iskren da ti budem, mogu ti reći da je mene došlo sramota umjesto tebe i još jednog člana foruma,kada sam vidio koliko i kako se rugate čovjeku koji toga uopće nije svjestan, na jednoj temi ( znate vas dvojica dobro o kakvoj se temi radi ).
I vas dvojica ste ispali heroji,face,zapitajte se malo što vam je u glavama.
I nemoj me više podcjenjivati.Znam više nego što napišem.Mislim više nego što pišem i primjećujem više nego što misliš.
Caleb Posted - 19/08/2018 : 16:38:01
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Na Tonkinin topicima samo ovo



U duhu topika

Tonka24 Posted - 19/08/2018 : 16:24:29
Tonka24 Posted - 08/08/2018 : 16:33:59
https://www.facebook.com/PocetakN/videos/305196176710607/?hc_ref=ARRvr6AxzotghwaOWWPD2V97NuZZPrTAbIu1hTU_ZzTwOYzL7aqssKFYRDVYBMoMkmg

Kakve smo mi ljudi nakaze, u većini slučajeva.
Tonka24 Posted - 29/11/2015 : 21:30:10
Tonka24 Posted - 26/08/2014 : 02:18:21
Sve 5
dosada Posted - 26/08/2014 : 02:11:18
quote:
Originally posted by Tonka24

Znam da si rekao ali mogao si ipak poslati, ne bi te ubilo.
I hvala na objasnjenju, sada znam za ubuduce.



Ne ja Tonkec to je bila tvoja želja ("sam si rekel da ti ih ne šaljem" to sam napisal) i ja ju ispunjavam. Nema više povratka tj. ja ti više ne šaljem PM, to zaboravi!
Tonka24 Posted - 26/08/2014 : 01:54:41
Znam da si rekao ali mogao si ipak poslati, ne bi te ubilo.
I hvala na objasnjenju, sada znam za ubuduce.
dosada Posted - 26/08/2014 : 01:27:25
vrlo je jednostavno, na tipkovnici bi trebal imati tipku na kojoj piše print screen. Sad samo ostaviš monitor onakav kakav želiš snimiti, klikneš tipku print screen i otvoriš neki program za slike (paint, koji svi imaju jer je dio windowsa ako nikaj drugo) i klikneš "paste"...i to je sve!
dosada Posted - 26/08/2014 : 01:24:26
Slažem se za PM ali sam si rekel, još davnih dana, da ti ih ne šaljem i samo sam dosljedan....kak i navek!
Tonka24 Posted - 26/08/2014 : 01:20:07
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Tonka24

A sto ako ne znas crtati?


onda se malo zanimaš s kompom, da ne moraš drugi put fotoaparatom snimat svoj desktop vec da to obavis s dva klika po tipkovnici

glavno da odagna misli!


Vidim da si postao normalniji, dargo mi je to vidjeti.
Pa vidis zano sam da postoji ta mogucnost ali nije mi se dalo istraziti.
A kad vec zelis biti tako dobrotvoran onda se covjeku napise PM ili ovdje i objasni kako to ide, a ne pises da nekoga ponizis ( ovo zadnje je napisano s dozom rezerve, jos moram viditi jesi li se zaista unormalio )
dosada Posted - 25/08/2014 : 22:10:42
quote:
Originally posted by Tonka24

A sto ako ne znas crtati?


onda se malo zanimaš s kompom, da ne moraš drugi put fotoaparatom snimat svoj desktop vec da to obavis s dva klika po tipkovnici

glavno da odagna misli!
Tonka24 Posted - 25/08/2014 : 22:00:26
A sto ako ne znas crtati?
fikus Posted - 24/08/2014 : 11:11:26
Eh, to je ljubav. Doista je čovjeku drago kad sudjeluje u nečijim masturbacijskim maštarijama. Nažalost, u stvarnosti ljubav obično boli: zaljubite se u osobu koja vam ne uzvraća istom mjerom, vaš idealizirani ljubavni partner vas odbije ili žudite za nekim tko vas tretira kao smeće. Jedan je od najvećih problema zbog kojeg se ljudi zaljube u pogrešnu osobu zapravo to što zamijene snažnu erotsku privlačnost s ljubavlju i kompatibilnošću.
Kako zaustaviti opsjednutost? Lako se riješiti stvari, no kako prestati misliti na nekoga? Jednostavno, nacrtajte na list papira figuru objekta vaše ljubavne opsesije (onako kako ga zamišljate) i ritualno ga spalite. Najbolje za ljetnog solsticija.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000