forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 28/07/2007 : 19:12:32
ETO,OVO JE SLUŽBENI HAJDUKOV TOPIC...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 05/12/2018 : 22:59:30
Bio na utakmici, Hajduk stvarno izgleda loše... Možda da malo "pojačam" onu staru Barićevu, ne fali dva, fali deset igrača...
Ipak, uvođenje par mladića iz druge momčadi nije loš potez, bolje je tako gubiti nego sa legijom stranaca.
logo111 Posted - 05/12/2018 : 20:50:10
Hajduk do sada u Osijeku gubio puno uvjerljivije nego večeras... Dakle mamičevac na klupi Hajduka ipak donio napredak
Tutta Posted - 05/12/2018 : 17:56:22
Bome, Slavonci imaju dužeg... a tek stigli na pola puta.
izivko Posted - 01/12/2018 : 15:17:14
Mislim hnk je ovdje favorit. Imaju dužu klupu.
logo111 Posted - 01/12/2018 : 14:22:29
Nego danas je derbi - Rudeš : Hajduk.

Hajduk ulazi u utakmicu na klupi s novim trenerom koji je kod Zdravka Mamića trenirao Dinamove starije pionire.

Očekuje se zanimljiva utakmica
lwood Posted - 01/12/2018 : 10:36:06
quote:
Originally posted by Tonto

Nisam hajdukovac, jebe me se za hajduk, ali zaista je gadno citati orgijanje vas lesinara koji se zadnjih nekoliko stranica nasladjujete i cipelarite mrtvog magarca... od hajdukovaca vise ni slova... Zakljucajte ovaj topic, bar da ovi pravovjerni moralisti ne smrde vise.

šta te čudi ? pa to su navijači vranjinong najkatoličkijeg kluba
logo111 Posted - 30/11/2018 : 18:32:55
quote:

Dobro...vidim da se i ti volis pravit glup. Tvoj link nije problem, sve ovo prije jest. Vi ne "pisete o temi" nego likujete nad tudjom nesrecom...lesinarite, ceprkate po strvini uz krezubi cerek. Da si je hajduk sam kriv za neke stvari bi se mozda u nekom normalnom "pisanju o temi" i slozio, mozda bi se ko zna slozili i oko jos stvari, ali tako sitnim dusama nedam podrsku iz principa.

...no dobro, nisam tu da vodim tudje bitke, zao mi je sto sam reagirao, nastavite svoju gozbu.

A vidi... Hajduk i Dinamo su najveći sportski rivali u HR bez obzira na trenutno stanje Hajduka.

I normalne su navijačke šale, zafrkancije, podbadanja.... od strane jednih prema drugima.

Tu nema ništa loše....puno su "otrovniji" tvoji postovi ovdje.

Tonto Posted - 30/11/2018 : 18:24:05
Dobro...vidim da se i ti volis pravit glup. Tvoj link nije problem, sve ovo prije jest. Vi ne "pisete o temi" nego likujete nad tudjom nesrecom...lesinarite, ceprkate po strvini uz krezubi cerek. Da si je hajduk sam kriv za neke stvari bi se mozda u nekom normalnom "pisanju o temi" i slozio, mozda bi se ko zna slozili i oko jos stvari, ali tako sitnim dusama nedam podrsku iz principa.

...no dobro, nisam tu da vodim tudje bitke, zao mi je sto sam reagirao, nastavite svoju gozbu.
logo111 Posted - 30/11/2018 : 18:02:43
quote:

Nisam hajdukovac, jebe me se za hajduk, ali zaista je gadno citati orgijanje vas lesinara koji se zadnjih nekoliko stranica nasladjujete i cipelarite mrtvog magarca... od hajdukovaca vise ni slova... Zakljucajte ovaj topic, bar da ovi pravovjerni moralisti ne smrde vise.

Samo opušteno...srce če te.

Ovdje je jedini problem što si ti daješ pravo da na tematskom topicu zabranjuješ pisati o toj temi. Ali lako za ovaj topic jer to su teme o kojima pišu svi mediji - kako ceš tek njih sve ušutkati ?

Link koji sam ja postavio je intervju s bivšim predsjednikom Hajduka koji ukazuju na probleme u klubu iz kuta ljudi koje vole taj klub.

"Pretvaranje Hajduka u provincijski klub pretvaranje je i Hrvatske u provincijsku zemlju, koja, ostajući bez jednog nogometnog središta, ostaje i bez jednog nacionalnog stupa. To je i pretvaranje Splita u provincijski grad koji više ne može ni sanjati gostovanje velikih europskih klubova koji su ga ucrtavali u (nogometnu) kartu Europe. Split bez Hajduka, točnije, s ovako lošim Hajdukom, gubi svoju bitnu stogodišnju identifikaciju. Umjesto da se tuče s europskim veličinama, muči se s hrvatskim malogradskim klubovima koji su do jučer bili u nižim ligama u koje će se sutra vratiti. Ime Hajduk će sve više blijediti. Ne deset ili deset tisuća nego stotine tisuća ljudi u Hrvatskoj i Hrvata u svijetu gubi klub koji ih je bitno određivao, koji im je značio biti ili ne biti."

I zašto se ne bi afirmativno pisalo o problemu u topicu kojem je to tema ?

Zato što tamo neki ugostitelj iz Dalmacije koji "eto baš nije Hajdukovac ali baš ne voli ni Hrvatsku reprezentaciju" je odlučio tako - i nije neko opravdanje.

Ako ti se ne sviđa ova tema lijepo odeš na neki drugi topic samo pazi da to nije "Hrvatska reprezentacija" jer ćeš se poslije toliko njezinih uspjeha opet iznervirati

Tonto Posted - 30/11/2018 : 16:56:38
Sto ti baljezgas... u cemu sam ja sudjelovao, to sto sam rekao da mi nije stalo do hrv. reprezentacije kao nekad. Uostalom reprezentaciji je tad islo prilicno dobro, a hajduk je prakticki na samrti. Suparnika se ne udara dok je na zemlji, sto je bila i poanta mog posta...ovo nasladjivanje je nesto najjadnije do sad na forumu sto se mene tice...a ti vozi na ignore.
Dwayne_Looney Posted - 30/11/2018 : 16:36:57
quote:

Pravi se javio. A nije ti smetalo orgijanje na temi hrvatske nogometne reprezentacije tijekom SP-a u kojem si manje-više i ti sudjelovao? Sve dođe na naplatu.
A ovaj Blueberryjev otvoreni govor mržnje ti isto ne smeta? Ma uostalom, tko te...
Tonto Posted - 30/11/2018 : 14:30:13
logo111 Posted - 30/11/2018 : 14:05:11
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/daj-neka-hajduk-ispadne-u-drugu-ligu-da-ova-lakrdija-prestane-bivsi-predsjednik-bijelih-otkrio-kako-je-izgledao-razgovor-s-navijacima/8118998/
izivko Posted - 27/11/2018 : 21:45:32
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Da točno, trebalo bi ih sve skupit i poslat kući u Bosnu (iz cile RH-a).

Tko bi onda ostao dolje u Dalmaciji? Malo tko.
MSBlueberry Posted - 27/11/2018 : 21:38:06
Da točno, trebalo bi ih sve skupit i poslat kući u Bosnu (iz cile RH-a).
izivko Posted - 27/11/2018 : 21:22:38
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by izivko

Vulić smijenjen?!
A onakav stručnjak.

Idem vidit ko je novi, kad ono naš čovik.
Neka samo pripazi s kim pije kavu i nema zime.

Kad već uzimlju mafijine ljude pa šta ne zovu onog cigana u Bosni, ON će im nač/preporučit nekog dobrog a ne ove prosječne.

Bilo bi previše cigana u klubu.
MSBlueberry Posted - 27/11/2018 : 20:54:21
quote:
Originally posted by izivko

Vulić smijenjen?!
A onakav stručnjak.

Kad već uzimlju mafijine ljude pa šta ne zovu onog cigana u Bosni, ON će im nač/preporučit nekog dobrog a ne ove prosječne.
Hercule Poirot Posted - 27/11/2018 : 15:46:24
quote:
Originally posted by logo111

Hajduk živi smiješno.

Smiješno i tragično, ne zna se što je gore.
logo111 Posted - 27/11/2018 : 15:42:11
Hajduk živi smiješno.
izivko Posted - 27/11/2018 : 15:18:41
Vulić smijenjen?!
A onakav stručnjak.

Hercule Poirot Posted - 27/11/2018 : 15:12:45
Vulić bivši. Tko je slijedeći? Vulić nije kriv za ovakvo stanje u Hajduku.
logo111 Posted - 25/11/2018 : 17:00:41
Hajduk propustio smanjiti zaostatak za Goricom na -7 bodova i da napravi neizvjesniju borbu za 6. mjesto. Šteta
mamlaz Posted - 04/11/2018 : 15:23:37
Tralalalaa gorica vodi :)
tex2 Posted - 28/10/2018 : 19:30:43
Za kraj mjeseca gostovanje na Šubićevcu, kup, moglo bi bit svega.
Hercule Poirot Posted - 28/10/2018 : 18:33:04
U 12 kola, 14 postignutih golova. Samo je Rudeš lošiji, a ako je Rudeš mjerilo...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000