forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja NADZIRAČE

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 21/08/2018 : 10:07:16
Čarobna knjiga sa ponosom predstavlja najpotpunije izdanje Nadzirača koje se ikada pojavilo na našim prostorima.



Najcenjeniji strip-roman svih vremena objavljen je kao kombinacija sadržaja dva najreprezentativnija američka izdanja - Absolute Edition i Deluxe Edition i sadrži detaljne opise svih glavnih junaka iz pera Alana Mura, propraćene kod nas nikada objavljenim beleškama, šemama i skicama Dejva Gibonsa.

SAD 1980ih – pojava američkih superheroja izmenila je tok svetskih događaja: Sjedinjene Države su pobedile u Vijetnamskom ratu, Nikson je još uvek predsednik i hladni rat je u punom zamahu. U svom stanu u Njujorku ubijen je Edvard Blejk, penzionisani superheroj poznat pod imenom Komedijaš.

Kad neko ubije jednog od njih, bivše kolege iz tima moraju to da istraže. Istraga, međutim, kreće neočekivanim tokom, a zavera koju će otkriti izvući će na površinu njihove skrivene traume i uvrnute psihologije, da bi, na koncu, postavila pitanje gde leži tanka linija koja razdvaja junaka od zlikovca.

Format: 22 x 33 / Br. str: 480

Nadzirači će biti na Letećem startu od 22.8. do 25. 8. po ceni od 2.680 dinara, u striparnici „Čarobna knjiga” u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford” na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books” u Novom Sadu i na našem sajtu. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu biće 3.000 dinara, a u ostalim knjižarama 3.999 dinara.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Svet stripa Posted - 23/01/2021 : 23:54:18
quote:
Originally posted by kasper
elderane, sad il nikad!



kasper Posted - 23/01/2021 : 22:50:24
quote:
Originally posted by Svet stripa

quote:
Originally posted by Elderane84
Samo sam konstatovao da je rasprodato, jer sam sebi uzeo ono malo DC gold, prodao ga jer hoću veći format jer me strip oduševio, kad ono...



Има га у Свету стрипа

Ето прилике за безобразну рекламу:

https://www.svetstripa.org.rs/izdanja/carobna-knjiga/dc/dc-gold-specijal/dc-gold-specijal-1-nadziraci/




elderane, sad il nikad!
Svet stripa Posted - 23/01/2021 : 21:55:12
quote:
Originally posted by Elderane84
Samo sam konstatovao da je rasprodato, jer sam sebi uzeo ono malo DC gold, prodao ga jer hoću veći format jer me strip oduševio, kad ono...



Има га у Свету стрипа

Ето прилике за безобразну рекламу:

https://www.svetstripa.org.rs/izdanja/carobna-knjiga/dc/dc-gold-specijal/dc-gold-specijal-1-nadziraci/
kasper Posted - 23/01/2021 : 19:43:00
pa rekoh ti, posle mog pisanja kasnije se pojavilo ok izdanje, a ovaj krs kojeg pominjes je nestao
Elderane84 Posted - 23/01/2021 : 19:26:59
quote:
Originally posted by kasper

[quote]Originally posted by Elderane84

Ovo je ladno rasprodato... Koliko mu je mana nađeno, a otišao tiraž, nema ga ni u ČK ni u Alan Fordu.



malo si se zbunio ne znam zasto, no ajde. prvi talas nadziraca bio je los, to je bilo za salon. posle je bilo ok.
cude me da je koze ovo promasio, bio je prisutan na dw forumu kad smo o otme pricali

[/quote

Kako misliš zbunio? Samo sam konstatovao da je rasprodato, jer sam sebi uzeo ono malo DC gold, prodao ga jer hoću veći format jer me strip oduševio, kad ono...
A da je ispljuvano, vala jeste, pa samo se vrrati kroz ovih pet stranica.
Manny Posted - 23/01/2021 : 17:15:18
Ja imam prvu turu (odnosno izdanje kupljeno prvog dana letećeg starta) i isto je kao i ono koje je donedavno bilo u prodavnici. Stvarno bih voleo da mi neko pokaže kako izgleda to izdanje iz druge ture.
Red Marquis Posted - 23/01/2021 : 14:53:55
Ja sam jedno 5x pisao o tome kako sam zamenio svoj primerak Nadzirača kada sam video da je druga tura stvarno bolja, i tom ništa ne fali, ništa hrbat, rikna pucanja. Nije samo stajao na polici posle, čitan je dvaput, sve kao prvog dana. Ali ljudi se zalepe za prvu impresiju i to im je to.
Inače, ovo mislim da se rasprodalo još pre pola godine barem.
koze123 Posted - 23/01/2021 : 10:27:24
Iskreno sam zaboravio, sećam se neke priče da je "prvi talas loš", ali su se mesecima kasnije ljudi javljali i pričali kako su nezadovoljni izdanjem. E sad, moguće da je to bilo klasično pljuvanje po ČK-u (svojstveno za DW forum), a moguće i da nije bilo neke velike razlike između tih "talasa". Ako su Nadzirači urađeni ko Vendeta, onda nema razloga za bilo kakvo pljuvanje (Vendetu imam pa zato poredim).

A ovo za slušanje se zezam, svi pametni izdavači već znaju za to.
kasper Posted - 23/01/2021 : 09:40:10
quote:
Originally posted by Elderane84

Ovo je ladno rasprodato... Koliko mu je mana nađeno, a otišao tiraž, nema ga ni u ČK ni u Alan Fordu.



malo si se zbunio ne znam zasto, no ajde. prvi talas nadziraca bio je los, to je bilo za salon. posle je bilo ok.
cude me da je koze ovo promasio, bio je prisutan na dw forumu kad smo o otme pricali
kasper Posted - 23/01/2021 : 09:37:33
quote:
Originally posted by koze123

quote:
Originally posted by Elderane84

Ovo je ladno rasprodato... Koliko mu je mana nađeno, a otišao tiraž, nema ga ni u ČK ni u Alan Fordu.


Wow. Eto još jednog dokaza da uzorak sa foruma nimalo nije reprezentativan - izdavači ne slušajte forumaše!



a kad su to pa slusali?
koze123 Posted - 23/01/2021 : 09:21:48
quote:
Originally posted by Elderane84

Ovo je ladno rasprodato... Koliko mu je mana nađeno, a otišao tiraž, nema ga ni u ČK ni u Alan Fordu.


Wow. Eto još jednog dokaza da uzorak sa foruma nimalo nije reprezentativan - izdavači ne slušajte forumaše!
Elderane84 Posted - 23/01/2021 : 01:11:19
Ovo je ladno rasprodato... Koliko mu je mana nađeno, a otišao tiraž, nema ga ni u ČK ni u Alan Fordu.
Tornadomaster Posted - 12/10/2018 : 08:06:10
Nadzirači su najljepši i najkvalitetniji strip koji je objavila ČK.
supermark Posted - 29/08/2018 : 17:26:31
Naravno da bi imalo pozitivan utjecaj
VALTER Posted - 29/08/2018 : 15:03:49
quote:
Originally posted by supermark

Nedavno mi prijatelj, koji inače ne čita stripove, pročitao Čuvare i ostao oduševljen
Rekao je da bi uveo taj strip kao obaveznu lektiru u škole



Ovo je već dosadno slušati. Na stranu što bi čudaci uvodili i Demona ludila u školsku lektiru, čim neki nevježa pročita neki ozbiljniji strip, e odmah bi ga uvodio u školsku lektiru. Kao da bi to pomoglo da se strip više čita, samo bi dovelo do kontraefekta.
sumohrvat Posted - 29/08/2018 : 14:57:03
quote:
Originally posted by ivanl

A tocno sto si rekao i ja mislim. Doslovno svaku rijec. Ali htio sam cuti i nekoga ko sad ima obje knjige.


Ma znam, znam... nisam ti bio baš od koristi. Ali rekao sam od srca što mislim.
ivanl Posted - 29/08/2018 : 14:33:01
A tocno sto si rekao i ja mislim. Doslovno svaku rijec. Ali htio sam cuti i nekoga ko sad ima obje knjige.
sumohrvat Posted - 29/08/2018 : 13:41:20
quote:
Originally posted by ivanl

Dobro jel moze netko, usporediti izdanje Fibre i ovog novog, sto se vanjstine i vizuelnog efekta tice. Al da je oba izdanja drzao i proucio. Meni je Fibra bolja jedno 10 puta od nekadasnjeg Belog puta, cije sam izdanje prvo procitao, a potom po objavljivanju Fibre, prodao...


Ja toliko vjerujem Marku kada se on uhvati nečega da stvarno uzmem nešto bez razmišljanja. Fibra mi je dokazana kvaliteta, a Marko perfekcionist kada je strip u pitanju. Čuvare imam u Fibrinom izdanju i vrhunski su urađeni. To je na svjetskom nivou. Tako da nema potrebe da dupliram sa bilo kojim izdanjem izdanim na ovim prostorima.
Dr. Zistis Posted - 26/08/2018 : 21:03:41
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by ivanl

Dobro jel moze netko, usporediti izdanje Fibre i ovog novog, sto se vanjstine i vizuelnog efekta tice. Al da je oba izdanja drzao i proucio. Meni je Fibra bolja jedno 10 puta od nekadasnjeg Belog puta, cije sam izdanje prvo procitao, a potom po objavljivanju Fibre, prodao...



Ovih dana cu da uzmem izdanje CK. Neuporedivo je vece od Fibrinog ako me pamcenje sluzi pa mi je samim tim impozantnije na prvi pogled. Nema sumnje da je Fibrino izdanje savrseno sto se tice technickih osobina.


Ne sluzi te:)



Sorry Srecom pa se ogradih na vreme
ivanl Posted - 26/08/2018 : 20:47:29
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by verab



Je li HC izdanje od BP šivano ili lijepljeno (kao u SC varijanti)?


sad proverih (mada sam već znao,ali ipak za svaki slučaj) - šiveno je.




Tnx.
Ako je HC od BP šivan, smatram ga najboljim izdanjem Watchmena na ovim prostorima. Originalni kolor, odličan prijevod, format taman za ugodno čitanje.... A ove ČK/Fibra cigle od metra i 10 kg mogu poslužiti za štošta, a ako je polica od željeza vjerujem da mogu biti ugodne oku, pogotovo ako hrbat paše uz zavjese ili kućnog ljubimca.


...kad ti muz, pase uz ruz, kad ti sin pase uz kamin...reklo bi Hladno pivo. Ali bez zafrkancije, na pravoj polici, Fibrini Cuvari uz ostale njihove velike knjige, izgledaju impozantno.
verab Posted - 26/08/2018 : 19:56:25
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by verab



Je li HC izdanje od BP šivano ili lijepljeno (kao u SC varijanti)?


sad proverih (mada sam već znao,ali ipak za svaki slučaj) - šiveno je.




Tnx.
Ako je HC od BP šivan, smatram ga najboljim izdanjem Watchmena na ovim prostorima. Originalni kolor, odličan prijevod, format taman za ugodno čitanje.... A ove ČK/Fibra cigle od metra i 10 kg mogu poslužiti za štošta, a ako je polica od željeza vjerujem da mogu biti ugodne oku, pogotovo ako hrbat paše uz zavjese ili kućnog ljubimca.
kasper Posted - 26/08/2018 : 19:07:56
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by kasper



jel sta bilo?


šnjur na brzaka.



pa kad gledas nadzirace
anto Posted - 26/08/2018 : 19:05:28
quote:
Originally posted by kasper



jel sta bilo?


šnjur na brzaka.
supermark Posted - 26/08/2018 : 19:02:16
Nedavno mi prijatelj, koji inače ne čita stripove, pročitao Čuvare i ostao oduševljen
Rekao je da bi uveo taj strip kao obaveznu lektiru u škole
kasper Posted - 26/08/2018 : 19:01:22
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by verab



Je li HC izdanje od BP šivano ili lijepljeno (kao u SC varijanti)?


sad proverih (mada sam već znao,ali ipak za svaki slučaj) - šiveno je.



gde si proverio?


kod komšinke Perside.



jel sta bilo?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000