forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA spuštanje na Mjesec

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 12/09/2018 : 09:42:10
Mislite li da je misija Apollo 11 u kojoj su Armstrong, Aldrin i Collins došli na Mjesec i vratili se, stvarna ili izrežirana?
Možete malo i prokomentirao zašto to mislite...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nagor Posted - 27/09/2018 : 19:39:48
https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljene-nove-slike-s-asteroida-udaljenog-oko-300-milijuna-kilometara/2026789.aspx

fejk njuz?
Kruger Posted - 25/09/2018 : 12:13:22
quote:
Originally posted by GGG

Däniken je namlatio prilične pare izjednačujuči boga i NLO

@Obi-wan - ono 70/30 znači, da su od 6 sljetanja 2 prava, a 4 su lažirana (sigurno ona sa autima)?



Netko će namlatiti pare prodajući maglu. Ustvari takvi najbolje zarađuju u današnje doba. Ovdje se ne radi o tome tko kako zarađuje nego to da je Bog van svih ovih naših materijalnih shvaćanja s kojim trujemo svoju svijest,.
Kruger Posted - 25/09/2018 : 12:10:30
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Kruger

NLO je materijalna stvar, a Bog duhovna. Neusporedivo.


Za običnog čovjeka NLO je nešto neopipljivo.



Da, ali NLO ako bi postojalo je materijalna stvar.
mladjo Posted - 25/09/2018 : 00:06:00
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.



Niko nikog ne zeli preobratiti...jednostavno je smesno da neko u 21.vijeku vjeruje u boga i sudbinu.iako su fizicari i astrofizicari davno dokazali da sudbina ne postoji a bog jos manje


Gospodine, ja ne znam sa sigurnošću da li Bog postoji, ipak vjerujem da postoji, ali zato sa sigurnošću znam da ste vi budala



Aha dodao si smajlić na kraju pa je onda izjava ok?
Ajmo bez uvreda.
GGG Posted - 24/09/2018 : 23:53:40
Däniken je namlatio prilične pare izjednačujuči boga i NLO

@Obi-wan - ono 70/30 znači, da su od 6 sljetanja 2 prava, a 4 su lažirana (sigurno ona sa autima)?
delboj Posted - 24/09/2018 : 22:01:32
quote:
Originally posted by Kruger

NLO je materijalna stvar, a Bog duhovna. Neusporedivo.


Za običnog čovjeka NLO je nešto neopipljivo.
Kruger Posted - 24/09/2018 : 21:27:22
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Dexters

@Obi-Wan kad otvaraš topic o NLO-u kojeg si vidio? Zanimaju me tvoja iskustva


Pravo da ti kažem, u životu nisam vidio ništa tipa neobjašnjivo ili natprirodno. Nisam vidio (niti iskusio) boga, reinkarnaciju, NLO, vanzemaljce, duhove, telepatiju, telekinezu. Mada sam čuo druge ljude da pričaju kako su svjedočili tome. No, to su skoro uvijek bili ljudi ponešto skromnijih mogućnosti rasuđivanja. S druge strane, ja sam skeptik i teško me zavarati oko tih stvari. Puno je laži o obmane u svijetu, no to ipak ne znači da navedene stvari ne postoje. Nisam toliko isključiv, ali ipak dok ne vidim ili bar ne dobijem uvjerljive dokaze, ne vjerujem.
Ono u što sam siguran je da biblijski bog ne postoji i da se sve na svijetu događa radi sticanja moći uglavnom putem novca. Na 90% pitanja, odgovor je isti: novac.
Stvar je sada već toliko očigledna i jednostavna da samo onaj tko ne želi vidjeti i ne vidi.
Spuštanje na Mjesec mi i nije previše važno, ova tema je čisto da se vidi kako ljudi razmišljaju. Možda su i bili, ja sam nekih 70% / 30% u korist da je lažirano.



Imaš problem uspoređuješ materijalne stvari sa duhovnim. NLO je materijalna stvar, a Bog duhovna. Neusporedivo.
Dexters Posted - 24/09/2018 : 17:04:14
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.



Niko nikog ne zeli preobratiti...jednostavno je smesno da neko u 21.vijeku vjeruje u boga i sudbinu.iako su fizicari i astrofizicari davno dokazali da sudbina ne postoji a bog jos manje


Gospodine, ja ne znam sa sigurnošću da li Bog postoji, ipak vjerujem da postoji, ali zato sa sigurnošću znam da ste vi budala
KRAS Posted - 24/09/2018 : 00:17:36
quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.



Niko nikog ne zeli preobratiti...jednostavno je smesno da neko u 21.vijeku vjeruje u boga i sudbinu.iako su fizicari i astrofizicari davno dokazali da sudbina ne postoji a bog jos manje
Obi-wan Posted - 23/09/2018 : 13:26:23
quote:
Originally posted by Dexters

Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.


Pokušavam ljude prizvati razumu, bar ponekog ako je moguće.
Novac je svima prioritet danas. Na žalost. I sticanje velikog novca uvijek ide na račun tuđe sreće (nesreće).
Dexters Posted - 23/09/2018 : 12:29:18
Pa imaš mnogo stvari koje su neobjašnjive, nismo mi ljudi nikakvi anđeli, poprilično smo limitirani. Vjerovati u Boga je, kao mnogo toga u životu, stvar izbora. Iako sam vjernik, ni na kraj pameti mi nije preobraćati nekog. Isto tako mi je neukusno da se neki ateist kontinuirano bavi fenomenom vjere i pokušava ljude preobratiti na svoju stranu.
Novac je bitna stvar, ali gdje će biti na ljestvici prioriteta je opet izbor pojedinca. Svakako da će netko posvetiti cijeli život stjecanju novca i moći, ali to ne mora nužno ugrožavati sreću onog koji to nije odabrao.
Obi-wan Posted - 23/09/2018 : 10:44:50
quote:
Originally posted by Dexters

@Obi-Wan kad otvaraš topic o NLO-u kojeg si vidio? Zanimaju me tvoja iskustva


Pravo da ti kažem, u životu nisam vidio ništa tipa neobjašnjivo ili natprirodno. Nisam vidio (niti iskusio) boga, reinkarnaciju, NLO, vanzemaljce, duhove, telepatiju, telekinezu. Mada sam čuo druge ljude da pričaju kako su svjedočili tome. No, to su skoro uvijek bili ljudi ponešto skromnijih mogućnosti rasuđivanja. S druge strane, ja sam skeptik i teško me zavarati oko tih stvari. Puno je laži o obmane u svijetu, no to ipak ne znači da navedene stvari ne postoje. Nisam toliko isključiv, ali ipak dok ne vidim ili bar ne dobijem uvjerljive dokaze, ne vjerujem.
Ono u što sam siguran je da biblijski bog ne postoji i da se sve na svijetu događa radi sticanja moći uglavnom putem novca. Na 90% pitanja, odgovor je isti: novac.
Stvar je sada već toliko očigledna i jednostavna da samo onaj tko ne želi vidjeti i ne vidi.
Spuštanje na Mjesec mi i nije previše važno, ova tema je čisto da se vidi kako ljudi razmišljaju. Možda su i bili, ja sam nekih 70% / 30% u korist da je lažirano.
Dexters Posted - 23/09/2018 : 09:13:43
@Obi-Wan kad otvaraš topic o NLO-u kojeg si vidio? Zanimaju me tvoja iskustva
Obi-wan Posted - 23/09/2018 : 08:48:56
quote:
Originally posted by Risar_69

za djecu :)
Proči če i to za neko 300 godina, kad ljudi dodju pameti... :)


Jedino me muči da li ću uspjeti poživjeti toliko...
Obi-wan Posted - 23/09/2018 : 08:47:46
quote:
Originally posted by zeljko

to je bolan za djecu
bilo popularno 2007.



Čuj za djecu, ja sam 2007. godine imao 32 godine tako da nije za djecu!
Risar_69 Posted - 23/09/2018 : 08:06:35
za djecu :)
Proči če i to za neko 300 godina, kad ljudi dodju pameti... :)
zeljko Posted - 22/09/2018 : 22:46:58
to je bolan za djecu
bilo popularno 2007.
Obi-wan Posted - 22/09/2018 : 22:26:13
quote:
Originally posted by zeljko

uozbilji se

to je tako pase
i puno lazi



Ne kaže se pase, nego prase.
zeljko Posted - 22/09/2018 : 22:24:46
uozbilji se

to je tako pase
i puno lazi
Obi-wan Posted - 22/09/2018 : 21:49:16
Na kraju želim preporučiti svima koji vjeruju u određene stvari da pogledaju dokumentarni film Zeitgeist. Nije direktno povezano sa spuštanjem na Mjesec, ali jasno se vidi kako oni na vlasti i oni sa novcem razmišljaju, kako se kontrolišu mase i ostaje na vrhu. To su isti ljudi koji su "poslali čovjeka na Mjesec". Osobno, ne vjerujem im više ništa, možda se i nekima od vas otvore oči...
Tutta Posted - 18/09/2018 : 18:00:18
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ivanl

Ma ni tvoja nije imala zeljezno ralo tada, ali nebitno...
Za ovo drugo si u pravu, to je totalna istina. Najveci licemjeri na svijetu su. Ali s druge strane, postotak crnaca na fakultetima je jedna patina, naspram tri petine crnaca koji su u zatvoru...jbg. takvo ti je tamo to veliko demokratsko I slobodarsko drustvo.



Ovo sa crncima.mi nikad nije bilo jasno..kao nemogu da izadju iz geta...
Znam nekoliko jugovica izbjeglica sto su otisli u amerike.i voze kamione..zaradjivaju 1000-1500$ tjedno..
Pa mi nije jasno.kako neki glupi bosanac moze da se snadje..a crnac rodjen tamo zna jezik nemoze

Dva moja rođaka. + kupili kuće.

p.s. poduplali obitelj. Djeca rođena u BiH, imaju naša imena, oni tamo rođeni, američka. Vozaju japance, 200-300 KS.
lwood Posted - 18/09/2018 : 13:34:49
quote:
Originally posted by Tonto



a Balkan je tumor na livom jaju
Tonto Posted - 18/09/2018 : 13:14:46
Dexters Posted - 18/09/2018 : 13:11:09
Da nagore, Zemlja je sferoid. Sploštena na polovima, ispupčena na ekvatoru. Eto, nešto smo i naučili.
Poli Posted - 18/09/2018 : 12:56:42

Pa valjda se vidi da nije skroz ravna. Ima i planina. ;P



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000