forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Felagund Posted - 18/02/2012 : 17:35:56
Sad sam isao searchat u ovom podforumu i vidio sam da nema topica o Star Warsima, sto se iznenadilo, posto je to jedan od najpopularnijih filmskih serijala. Pa evo topic, pisite o Star Wars filmovima, stavljajte svoje dojmove.

Sad da ponovim pitanje koje sam postavio u drugom topicu: Jel isao itko gledati star warse u 3du? Kakav je 3d? Jel dobro prebaceno? Jel Lucas isao opet mjenjat sta? Kakvi su dojmovi, jel se isplati ici gledat to u kino?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 26/03/2024 : 13:51:21
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Evo popratio sam konačno The Bad Batch i pogledao sve epizode dosada izašle.
Dobra je 3. sezona, nemam neke zamjerke. Jedino ona životinja od Omege mi je malo isfurana i nisu dovoljno dobro prikazali kako su se zbližavali dok je ona bila zatvorena tamo. Veselim se ostatku, jedino što ću sada čekat tjedan dana za svaku epizodu pojedinačno... To me ubija.



Jeste, em je gadna i nesimpaticna em nemas nikakve povezanosti. Hecer ili kako se zove. Od krvolocne zveri sada isbaci jezik i skakuce..
panda Posted - 26/03/2024 : 10:56:09
quote:
Originally posted by Lord Vader89

kako si bre uspeo da ti bilo koji arc, pa neka je i Order 66, bude bolji od Siege of Mandalore? xD



A ne znam, nekako mi je taj momenat najznacajni doprinos Clone Wars serije. Siege je vrh, ali je i fan service. Ona teskoba koju izaziva gledanje Fivesa kako kopa rukama i nogama prvo da sazna, a posle i da upozori... zauvek omiljeni klon
GitaristRoko Posted - 21/03/2024 : 21:48:00
Evo popratio sam konačno The Bad Batch i pogledao sve epizode dosada izašle.
Dobra je 3. sezona, nemam neke zamjerke. Jedino ona životinja od Omege mi je malo isfurana i nisu dovoljno dobro prikazali kako su se zbližavali dok je ona bila zatvorena tamo. Veselim se ostatku, jedino što ću sada čekat tjedan dana za svaku epizodu pojedinačno... To me ubija.
Lord Vader89 Posted - 19/03/2024 : 21:33:38
quote:
Originally posted by xilrion

Nula bodova.



previše si darežljiv xD
on the other hand, savremena balkanska publika def. ima čemu da se raduje xDDD
Shaner Posted - 19/03/2024 : 21:05:32
Ona zadnja rečenica ko neki meta-moment.

Naravno, gledat će se.

xilrion Posted - 19/03/2024 : 20:54:02
Nula bodova.
Mr. Bushido Posted - 19/03/2024 : 20:14:50
sawitch Posted - 19/03/2024 : 06:37:35
What? To sam propustio
Lord Vader89 Posted - 18/03/2024 : 23:28:44
ma ima da odlepiš na ovaj LGBT SW xDD
sawitch Posted - 18/03/2024 : 23:19:13
Video ja na tviteru negde najavu pre neki dan. Sto se mene tice samo neka stancaju SW
Lord Vader89 Posted - 18/03/2024 : 17:20:13
https://www.ign.com/articles/star-wars-the-acolyte-release-date-and-first-poster-revealed-first-trailer-arriving-tomorrow

idemooooo, opet počinje žurka hahahhaah
Lord Vader89 Posted - 17/03/2024 : 14:12:09
quote:
Originally posted by sawitch

Peeeetnaeeeestii maaart, zaaaaoookruuuuuzi u kaaaleeeendaaaaru daaa smooo see sloooziiili :D



ih, pa što ne bismo xDD


Re: panda

kako si bre uspeo da ti bilo koji arc, pa neka je i Order 66, bude bolji od Siege of Mandalore? xD
panda Posted - 15/03/2024 : 20:09:23
Docekao sam da stariji naslednik odgleda 6 filmova (cekali smo 5. rodjendan za tESB i snimili reakciju na "No, I am your father" naravno) i da se baci na Clone Wars pa sam to sve ponovo odgledao sa njim. Prvih 5 sezona je sinhronizovano (skroz solidno) na srpski, ali 6. i 7. sam morao da citam titl :)

Top 3 CW story arcova (https://www.reddit.com/r/clonewars/comments/lflivh/all_clone_wars_arcs_in_chronological_order/) mi je ostao nepromenjen:

1. Order 66 Arc (The Unknown (601), Conspiracy, Fugitive, Orders)

2. Siege of Mandalore Arc (Old Friends Not Forgotten, The Phantom Apprentice, Shattered, Victory and Death)

3. Ahsoka on the Run Arc (Sabotage, The Jedi Who Knew Too Much, To Catch a Jedi, The Wrong Jedi)

Po jedan iz sezona 5, 6 i 7.
sawitch Posted - 15/03/2024 : 14:40:51
Peeeetnaeeeestii maaart, zaaaaoookruuuuuzi u kaaaleeeendaaaaru daaa smooo see sloooziiili :D
Lord Vader89 Posted - 15/03/2024 : 14:36:55
isto, bas mi je bilo vrh ovo sa Splinter Cell klonovima:))
(plus za ljubitelje Clone Warsa povratak na klasicnu lokaciju:)))
sawitch Posted - 15/03/2024 : 13:25:53
Sinoc odgledao novu epizodu BB-a. Nije na nivou Rata klonova ali je stvarno dobra. Jedva cekam nastavak.
Shaner Posted - 05/03/2024 : 22:57:21
quote:
Originally posted by Lord Vader89


Thrawn u Ahsoki nije baš nešto naročito in my book. Baš sam jedva čekao da ga vidim, ispao puvanjak.


Isto i kod mene. I ja sam Thrawna zavolio preko knjiga još kao klinac pa sam imao velika očekivanja, ali ništa od toga. Čak ni u kasnijim knjigama. Pročitao sam ih dvije pred nekoliko godina i to je za zaborav.

sawitch Posted - 05/03/2024 : 08:41:06
Ja nisam toliko u materiji kao ti i jos se ubih razmisljajuci sta je projekat Nekromanser :) Ali sad si mi razvedrio sve.
Lord Vader89 Posted - 05/03/2024 : 01:13:49
quote:
Originally posted by sawitch

Odlicna druga sezona BB. Zanima me sta struka (Vader) misli. Dosta bolje i od Andora i Asoke zajedno.



Super je BB, ja baš uživam.
I ova treća sezona sasvim lagano teče, biće mi krivo kad bude gotova....
Pritom je animacija i dizajn serije stvarno vrh vrh.

Jedina zamerka, al za to nije serija kriva, videlo se to maltene od starta (tj. od finala prve sezone....) da ide sve u smeru opravdavanja kako se to "somehow" Palpatin vratio u "Skajvokerovom nadizanju". Al ono....to je što je, jebeš ga.

Kad bih imao vremena, vrlo rado bih opet gledao prvu sezonu, i drugu čak. Ona dvodelna epizoda kad na kraju Palpatin zavodi red, scena uništavanja gradova u Kamino sistemu, itd....su stvarno antologijske.

Kakav crni Андреј i Ahsoka naspram ovoga, sve same splačine....


PS
Thrawn u Ahsoki nije baš nešto naročito in my book. Baš sam jedva čekao da ga vidim, ispao puvanjak. Vrv je u pitanju ono, burden of long-time expectations, Thrawn mi je srcu blizak otkad sam klinac bio (zahvaljujući stripovima), kasnije sam i knjige čitao (ovo što Kreša pominje), sve ovo na ekranu je sranjasto za sada, to jedino Bushidu može da se sviđa xD

PPS
Na konto knjiga koje Kreša preporučuje - odatle su npr. makli ideju za ultra tajni Palpatinov štek Mount Tantiss za Bad Batch....
kreŠa Posted - 04/03/2024 : 17:18:14
Apsolutna preporuka za romane Timotija Zana gde je i stvoren njegov lik!
sawitch Posted - 04/03/2024 : 15:06:50
Troun je vrhunski negativac! I u crtacima je odlican.
Aco Posted - 04/03/2024 : 10:51:44
Odgledao i ja Ashoku. Fino se cure smješkaju jedna drugoj tokom cijele sezone, zavodljivo, te puštaju mašti na volju u kakvim su odnosima one zapravo ;-). Ashoka ko Gandalf - padne, pa se onda vrati sva u bijelom.
Sam zaplet je klasično banalan - Thrawn je prognan, ali ne zna se gdje, a sa njim je (možda) i hindu-zajebant te ujedno Jedi master Ezra Bridger koji očito ima presudnu ulogu jer ga sa tolikim žarom traže svi.
Baylon Skoll i njegova cura - odjednom nestaju iz jednačbe te lutaju po planetu sa kojeg svi žele pobjeći ali izgleda da iz nekog razloga nemogu osim ako nemaš neko turbo ogromno pojačalo.

Thrawn odličan, Skoll isto, ima par dobrih scena sa mačevima, svidjeli su mi se i kitovi. I eto to je to.
sawitch Posted - 03/03/2024 : 21:37:20
Odlicna druga sezona BB. Zanima me sta struka (Vader) misli. Dosta bolje i od Andora i Asoke zajedno.
GitaristRoko Posted - 29/02/2024 : 22:41:53
Jako mi je drago to čuti! Tojest, pročitati. Ja nisam još krenuo jer završavam South Park, a i ne žuri mi se previše jer želim da mi se nakupi dosta epizoda. Veselim se, najdraže od Star Warsa kaj će izaći ove godine i jako volim tu animaciju, šteta da završavaju.
sawitch Posted - 24/02/2024 : 13:23:08
Gledam drugu sezonu The bad batcha. Nije lose uopste. 4 epizode otisle. Sad sam na petoj.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000