forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 .

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 10/09/2018 : 17:13:58
.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 30/09/2018 : 17:47:47
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Sutra počinjem sa kronološkim čitanjem Magičnog Vjetra, pa ako ima netko zainteresiran za grupnjak.
Ne moramo biti u istom krevetu, čak ni u istoj prostoriji, već to možemo odraditi ovako virtualno.



Zavidim ti! Odličan serijal s vrhunskim crtežom. Ja sam svoje, iz raznih razloga, prodao još prije 7-8 godina. Iako, riječ je od samo prvih 16 Libellusovih knjiga - prvih 48 epizoda.
Da bar ovog junaka netko izbaci na kioske sad kad je Libellus kompletirao serijal.



Kakva je godina, ništa me ne bi iznenadilo...
ReemCP Posted - 29/09/2018 : 12:16:24
@DODSFERD - ne mora bit čak i u istoj državi

Nikad ga čitao, ali vidim da ga svi hvale sa oduševljenjem. Možda i ja jednog dana dođem u dodir sa tim strip junakom, ako se netko odluči na izdavanje. A priča se nešto, šuška da bi se moglo pokrenuti.

Ista priča sa Ken Parkerom za kojeg nisam niti slutio da ću ga imati, sve dok se Darkwood nije odlučio na izdavanje, super za nas koji smo "zakasnili" sa prvobitnim izdanjima. Tako se nadam da će biti i sa Magičnim.
Spock Posted - 29/09/2018 : 05:27:34
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sutra počinjem sa kronološkim čitanjem Magičnog Vjetra, pa ako ima netko zainteresiran za grupnjak.
Ne moramo biti u istom krevetu, čak ni u istoj prostoriji, već to možemo odraditi ovako virtualno.



Zavidim ti! Odličan serijal s vrhunskim crtežom. Ja sam svoje, iz raznih razloga, prodao još prije 7-8 godina. Iako, riječ je od samo prvih 16 Libellusovih knjiga - prvih 48 epizoda.
Da bar ovog junaka netko izbaci na kioske sad kad je Libellus kompletirao serijal.
DODSFERD Posted - 28/09/2018 : 23:28:29
Sutra počinjem sa kronološkim čitanjem Magičnog Vjetra, pa ako ima netko zainteresiran za grupnjak.
Ne moramo biti u istom krevetu, čak ni u istoj prostoriji, već to možemo odraditi ovako virtualno.
ReemCP Posted - 16/09/2018 : 18:51:56
Meni bi isto bilo drago da imaš uz sebe knjige pa da nam se možeš pridružiti, ali svjestan sam da bi ti bilo puno to sve odjednom nositi tamo gdje si sad

Ima dr. stripova pa negdje u nekom ćemo se sigurno naći.

Btw, ne znam jesi vidio, Maxi NY je DODSFERD pročitao i stavio svoj osvrt ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=49344&REPLY_ID=2178827
ReemCP Posted - 16/09/2018 : 11:21:43
quote:
Originally posted by Spock

Krenuo s Mister Noom. Komentar je na Mister No topicu!


I ja isto krenuo, te ostavio komentar
Spock Posted - 15/09/2018 : 21:11:15
Krenuo s Mister Noom. Komentar je na Mister No topicu!
wesskowaz Posted - 13/09/2018 : 15:39:40
Zagorov izlet po Juznoj Americi.
DiSkAcH Posted - 13/09/2018 : 15:18:19
A što je JA saga?
ReemCP Posted - 12/09/2018 : 13:42:19
Nema problema Spock, ja ću u međuvremenu čitat Zagora, M.Rendžera gdje sam stao, čekaju me ovi novi serijali Jan Dix, Komesar..pa tu je Cassidy, svakako ću miksat i čitat Mister Noa nekim tempom da budemo tu blizu sa pričama/epizodama

edit: nikamo nam se ne žuri
Spock Posted - 12/09/2018 : 06:57:27
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock

Može, ja imam od Libellusa, a baš mi odgovara ponovno pročitati tih prvih šezdesetak brojeva.


Odlično, kad startamo možda ovaj vikend već lagano početi, mislim da ću imati vremena.



Može, ali znaš da ja ne čitam tako brzo. U najboljem slučaju prve dvije epizode za vikend.
ReemCP Posted - 12/09/2018 : 00:50:58
To mi je zakon kod tvojih komentara kad stavis na kraju neku sliku iz stripa i prokomentiras kao sto si radio kod Mister Noa.
DODSFERD Posted - 12/09/2018 : 00:20:21
quote:
Originally posted by ReemCP
quote:
Originally posted by DODSFERD

Pročitao danas maxi Ulice New Yorka, ostavio sam komentar na recenziji, ali mi se ne da tražiti temu za taj maxi jer je pala tko zna gdje.



Baš je ispalo da ga danas pročitaš na 11.rujna, onu obljetnicu iz 2001.

Evo tema pa možeš i ovdje zaljepit svoj komentar ako hoćeš

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49344&whichpage=1


Čista slučajnost sa datumom, uopće nisam naštimavao.
Onda ću sutra zalijepiti komentar jer bih htio postaviti neku scenu iz stripa, a sada je već kasno za to.
ReemCP Posted - 12/09/2018 : 00:10:40
quote:
Originally posted by Spock

Može, ja imam od Libellusa, a baš mi odgovara ponovno pročitati tih prvih šezdesetak brojeva.


Odlično, kad startamo možda ovaj vikend već lagano početi, mislim da ću imati vremena.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Pročitao danas maxi Ulice New Yorka, ostavio sam komentar na recenziji, ali mi se ne da tražiti temu za taj maxi jer je pala tko zna gdje.



Baš je ispalo da ga danas pročitaš na 11.rujna, onu obljetnicu iz 2001.

Evo tema pa možeš i ovdje zaljepit svoj komentar ako hoćeš

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49344&whichpage=1
DODSFERD Posted - 11/09/2018 : 22:01:16
Pročitao danas maxi Ulice New Yorka, ostavio sam komentar na recenziji, ali mi se ne da tražiti temu za taj maxi jer je pala tko zna gdje.
Spock Posted - 11/09/2018 : 21:42:58
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock

Mislio sam krenuti iz početka jednom, a ovo bi bila dobra prilika. Usporedno pratim i ove što izlaze od Libellusa, a to je SD period.


Super, ja inače imam onih 8 knjiga od Veselog, a uskoro će izaći i knjiga 9. To je sigurno nekih prvih 60-tak ep. Vidjet ćemo hoće li Dwayne isto, a možda se još netko priključi pa da krenemo Mister Noa sam čitao prije dosta, pa će mi biti super prisjetiti se nekih epizoda, ali i saznati kako su završile pošto nisam imao sve brojeve.

Kod M.Rendžera sam stao na 25-ici, uskoro ću i s tim nastaviti.



Može, ja imam od Libellusa, a baš mi odgovara ponovno pročitati tih prvih šezdesetak brojeva.
ReemCP Posted - 11/09/2018 : 15:01:26
quote:
Originally posted by Spock

Mislio sam krenuti iz početka jednom, a ovo bi bila dobra prilika. Usporedno pratim i ove što izlaze od Libellusa, a to je SD period.


Super, ja inače imam onih 8 knjiga od Veselog, a uskoro će izaći i knjiga 9. To je sigurno nekih prvih 60-tak ep. Vidjet ćemo hoće li Dwayne isto, a možda se još netko priključi pa da krenemo Mister Noa sam čitao prije dosta, pa će mi biti super prisjetiti se nekih epizoda, ali i saznati kako su završile pošto nisam imao sve brojeve.

Kod M.Rendžera sam stao na 25-ici, uskoro ću i s tim nastaviti.
Spock Posted - 11/09/2018 : 14:44:59
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock

Mogu i ja tu upasti?


Jesi mislio na Mister Noa ispočetka? Naravno da možeš upast
Vidio sam da čitaš Mister Noa, onaj SD period, pa nisam znao da bi možda krenuo ispočetka treba i Dwaynea pitat, možda nije još vidio temu.



Mislio sam krenuti iz početka jednom, a ovo bi bila dobra prilika. Usporedno pratim i ove što izlaze od Libellusa, a to je SD period.
ReemCP Posted - 11/09/2018 : 14:27:35
quote:
Originally posted by Spock

Mogu i ja tu upasti?


Jesi mislio na Mister Noa ispočetka? Naravno da možeš upast
Vidio sam da čitaš Mister Noa, onaj SD period, pa nisam znao da bi možda krenuo ispočetka treba i Dwaynea pitat, možda nije još vidio temu.

quote:
Originally posted by Tonka24

Na žalost od toga ništa, uzeo sam sa sa sobom od Mister Noa cjelu Afriku, i imam dvije LL knjige početnog perioda, mogu vam se priključiti.
Opet da idem uništavati doživljaj čitajući skenirano, nekako mi nema smisla.
Ali samo vi dajte, ja bi vas sigurno pratio i postavljao tu i tamo pitanja.
Eto uz Spocka vas je već tri, sigurno će se još netko priključiti.
Spock sigurno ima dobre komentare.


Šteta što nemaš sa sobom Pilota, barem taj početni period.
Što se tiče Zagora, stao sam na extra 200 i pičim po redu, ali zato se za popratne edicije kao što su Maxi, Specijalci, Kolorci i ostalo se možemo dogovorit, pošto se to može čitat bez nekog redoslijeda

quote:
Originally posted by supermark

I predložio bih da komentirate strip u topicu predviđenom za to, a ovdje vršite samo dogovore koji ve strip na redu za čitanje


To je dobra ideja, jedino ne znam recimo za ovaj primjerice Maxi NY, dal u njegov topic ili onaj glavni topic od Zagora..

quote:
Originally posted by zeljko

so gej


Ti nešto u zadnje vrijeme često spominješ gejeve khm, khm..pitam se
zeljko Posted - 11/09/2018 : 11:54:42
so gej
supermark Posted - 11/09/2018 : 10:51:14
Sviđa mi se ideja, iako ce se tesko skupiti dosta ljudi za čitanje istog stripa
I predložio bih da komentirate strip u topicu predviđenom za to, a ovdje vršite samo dogovore koji ve strip na redu za čitanje
DODSFERD Posted - 10/09/2018 : 22:33:17
quote:
Originally posted by Tonka24

Može i tako.
Zagor maxi Ulice New Yorka.


Pa ti mi čitaš misli, danas riješio maxi Ubojice indijanaca, a sutra idem na Ulice New Yorka i zatim ona 2 iza njega.
mladjo Posted - 10/09/2018 : 22:11:38
Ne mora to ni biti (barem u početku) neka velika serija stripova.
Dogovorimo se, za početak, za jedan strip
Spock Posted - 10/09/2018 : 21:45:59
quote:
Originally posted by ReemCP

Ideja uopce nije losa :) i sam sam mislio ovo pitat, ali nisam znao gdje.
Evo, recimo od veljace pa negdje do travnja ove godine, ispalo je da ja, Dwayne i Spock citamo iste ep M.Rendzera, pa nam je sve frisko bilo i komentirali smo stalno, bas sam uzivao :)

Tonka, jesi razmisljao pocet citat Mister Noa otpocetka? Mislim da je Dwayne rekao da ce mozda ovu jesen pocet, a i sam razmisljam :) pa bi se moglo komentirati u Mister No temi, a i imamo od Dodsa one njegove sjajne osvrte pa mozemo i to prokomentirat, samo treba nac' gdje je Dods poceo komentirati prvu ep.



Mogu i ja tu upasti?
ReemCP Posted - 10/09/2018 : 20:59:54
Ideja uopce nije losa :) i sam sam mislio ovo pitat, ali nisam znao gdje.
Evo, recimo od veljace pa negdje do travnja ove godine, ispalo je da ja, Dwayne i Spock citamo iste ep M.Rendzera, pa nam je sve frisko bilo i komentirali smo stalno, bas sam uzivao :)

Tonka, jesi razmisljao pocet citat Mister Noa otpocetka? Mislim da je Dwayne rekao da ce mozda ovu jesen pocet, a i sam razmisljam :) pa bi se moglo komentirati u Mister No temi, a i imamo od Dodsa one njegove sjajne osvrte pa mozemo i to prokomentirat, samo treba nac' gdje je Dods poceo komentirati prvu ep.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000