forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Teže nabavljive knjige

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bonjovi4ever Posted - 11/06/2018 : 08:09:26
S obzirom da je nema u knjižnicama (barem ovdje u Zagorju), a ne uspijeva mi ni pronaći je u online knjižarama, zna li netko kako doći do knjige Električni snovi od Philipa K. Dicka (izd. Hangar7)? Ostalo mi je u sjećanju da sam negdje ovdje na forumu čitao o toj knjizi...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 30/07/2020 : 15:42:06
pogledajte ovu ponudu

https://www.olx.ba/profil/kga

znači
Tolkien / Tolkin , Roverandom

sam držao za 13 maraka niko je nije htio
pa sam je dao u ZAMJENU

inače knjiga je glupa ko noć pa bih bio sretan da sam je prodao za 7 maraka
a ovaj prodaje za 200 eura
hahahahahah
onda će naći jarana ili lažni profil koji će to "kupiti" ili će otići za neku knjigu slične "vrijednosti"
pa kad sljedeći put okači 250 eura
prodat će nekoj naivčini za 100 :D
jer su virtualno nabili cijene

tu je i ovaj

https://www.olx.ba/profil/salatasalata

vidi cijena i govana hahahah

king... simons...do neba nabijaju
Tonka24 Posted - 18/07/2020 : 11:02:49
Da li netko zna ili pozna nekoga tko je voljan prodati očajavanje Stephena Kinga?
bonjovi4ever Posted - 10/07/2020 : 09:37:59
Zna li netko kako doći do izdanja hrv. izdavača Partenon?
Imaju gomilu interesantnih knjiga, ali nigdje ih nema za nabaviti.
Čak ni posuditi u zagorskim knjižnicama.
U NSK katalogu sam našao informaciju da su locirani u Zlataru.
igor-frik Posted - 19/11/2018 : 22:07:51
zahvaljujem..poslao sam im upit
bonjovi4ever Posted - 19/11/2018 : 20:03:05
Anri Šarjer: Papijon, naslov srpskog izdanja, imaš ga po bosanskim i srpskim aukcijama. Mada znalo ga je biti i u našoj Superknjižari (nije naodmet pitati kod njih, inače nabavljaju dosta srpskih izdanja).

https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=90079
igor-frik Posted - 19/11/2018 : 18:37:11
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Ne znam za hrv. izdanje te knjige, samo staro bosansko izdanje od izdavača Svjetlost i srpsko od Lagune. S tim da novije Lagunino ne bi trebalo biti teško nabaviti.


Trazio sam po netu, nisam jos nasao nista
bonjovi4ever Posted - 19/11/2018 : 18:27:28
Ne znam za hrv. izdanje te knjige, samo staro bosansko izdanje od izdavača Svjetlost i srpsko od Lagune. S tim da novije Lagunino ne bi trebalo biti teško nabaviti.
igor-frik Posted - 19/11/2018 : 17:09:35
jel zna netko gdje se može nabavit knjiga od henri charriere:papilon (leptir)? na HR jeziku
bonjovi4ever Posted - 19/09/2018 : 07:22:10
Ma još se sjećam kak sam prije, otprilike tri godine, iz knjižnice za probu odlučio posuditi jednu njegovu knjigu. Ali je svih 5 njegovih prevedenih naslova bilo dostupno i poredano jedan do drugog, pa nisam se mogao odlučiti kojeg uzeti i zgrabio sam svih 5. Malo me knjižničarka čudno pogledala, jer obično dvije, eventualno 3 knjige daju na posudbu, pa sam joj rekao da sam neoženjen i donekle nezaposlen (tak ja nazivam pol radnog vremena). I ni jedna od tih 5 knjiga nije bila loša, mada ova koju tražim malo prednjači ispred ostalih, kao i zbirka priča Blato, 'bemti koje spičene priče su unutra ;) I baš za inat, tu knjigu ni u antikvarijatima ne uspijevam pronaći.
Obi-wan Posted - 18/09/2018 : 16:28:58
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Niccolò Ammaniti: Pokupit ću te i odvesti, dugo vremena tražim ovu knjigu...


Njegovo uglavnom sve zlata vrijedi.
bonjovi4ever Posted - 18/09/2018 : 11:34:38
Niccolò Ammaniti: Pokupit ću te i odvesti, dugo vremena tražim ovu knjigu...
Obi-wan Posted - 06/07/2018 : 18:26:56
Kada smo već kod teže nabavljivog, ako netko prodaje Troja 3 - Pad kraljeva (Gemmell), neka se slobodno javi...
zeljko Posted - 30/06/2018 : 10:05:29
ja imam neko izdanje mladost zagreb 1981 vidovitost
Tonka24 Posted - 30/06/2018 : 08:34:27
Isijavanje bi baš želio imati i pročitati,međutim kako sada stvari stoje,jako teško će netko od Hr izdavača to realizirati.
Film je genijalan.
don_draper Posted - 29/06/2018 : 14:31:36
problem kod Kinga u Hrvatskoj je što dosta njegovih knjiga ni nema prevedeno, The Stand i Shining se ne sjećam da sam ikad vidio na hrvatskom, Ono je rasprodano.
Algoritam je to dosta nekim nasumičnim odabirom prevodio
Tonka24 Posted - 29/06/2018 : 11:07:41
Aha, to samo online možeš nabaviti?
bonjovi4ever Posted - 29/06/2018 : 09:01:17
Šalju GLS-om ako se ne varam, ma s njima se da za sve vrste dostava dogovoriti, od svih naših online knjižara (izuzev Fibre) ostavili su mi najbolji dojam...
Tonka24 Posted - 28/06/2018 : 22:52:04
Hvala na linku.Znaš li šalju li poštom, da sada ne kopam po stranici?
bonjovi4ever Posted - 28/06/2018 : 20:39:14
quote:
Originally posted by Tonka24

Zanimljivo Kinga vidim na dosta stranica sc izdanja algoritma ( zanimaju me samo hrv izdanja ).
I to naslovi slonovka i ono,još poneko tu i tamo.
Poea sve što sam pitao-zakasnio sam,prodalo se.
Ova nordijaka mitologija,4-5 ljudi sam ponudio jednu zelenu stotku i svi su odbili,ejjj preko 700 kn.
Na kraju sam je nabavio na facebooku za 300 kn i to sam čovjeka doslovno ganjao da što prije realiziramo.



Poea imaš većinu hrv. izdanja u Ezopu ( https://www.ezop-antikvarijat.hr/pretraga.php ), ali u tražilicu upiši "poe edgar allan". Izabrana djela I-III, starija tvrdoukoričena izdanja iz 1986., ti je najbolje uzeti (najobimnija su i sakupljaju većinu toga što se nalazi u ostalim manjim, kasnijim zbirkama, vrijede novca). Snovolovku od Kinga, plus dosta drugih njegovih romana i zbirki priča, isto imaš tamo.
Tonka24 Posted - 28/06/2018 : 20:04:12
Zanimljivo Kinga vidim na dosta stranica sc izdanja algoritma ( zanimaju me samo hrv izdanja ).
I to naslovi slonovka i ono,još poneko tu i tamo.
Poea sve što sam pitao-zakasnio sam,prodalo se.
Ova nordijaka mitologija,4-5 ljudi sam ponudio jednu zelenu stotku i svi su odbili,ejjj preko 700 kn.
Na kraju sam je nabavio na facebooku za 300 kn i to sam čovjeka doslovno ganjao da što prije realiziramo.
bonjovi4ever Posted - 28/06/2018 : 17:34:23
Poea i Kinga mi se ne čini teško nabaviti, barem naša izdanja. Možda Kingovo Očajavanje i Tamna polovica, ali i njih povremeno vidim u ponudi antikvarijata. A Gaimanova Nordijska mitologija uskoro ide u mekom uvezu. Ovo tvrdoukoričeno izdanje je toliko domišljato odrađeno da je normalno da se pograbilo, i ne znam tko bi ga htio prodavati (ja sigurno ne ;)
zeljko Posted - 28/06/2018 : 15:14:25
teže nabavljive su knjige tipa
ribar unutrašnjeg mora... origigi...ne reprinti ili doštampavanja

onda svako izdanje tijekom devedesetih sa mikrotiražima...od 250 do 300 knjiga
Tonka24 Posted - 28/06/2018 : 12:30:02
Teže za nabaviti su knjige E.A.Poea i S.Kinga.
Uvjerljivo najteža knjiga za nabaviti je
Neil Gaiman: Nordijska mitologija (Mitopeja)
vice Posted - 12/06/2018 : 22:36:59
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Da, to sam prvo bio zguglao, inverziju gdje je najava knjige, onda sam završio na taj agentcash.com i niš mi nije bilo jasno kud dalje i kakve to veze ima s knjigom. Uglavnom, hvala.
I tek da provjerim: mogu normalno naručiti preko onog linka, tj. nije potrebno prethodno imati taj neki agentcash račun, registracija itd?



e to ti ne znam.

Alternativno ti je da nađeš Davorina Horaka na FB-u (izdavača) pa da se direktno s njim dogovoriš.



Ne sviđa mi se kupovati preko nečeg što mi je nepoznanica, kao taj agentcash. Mada šteta da u nijednoj knjižari knjige nema. Budem probao preko maila (info@hangar7.hr ), valjda je važeći. I ne koristim ja facebook :D



Agentcash ti je, ako sam dobro shvatio, inverzijin (Horakov) webshop. Nije random offshore preprodavac 😁 tako da po pitanju sigurnosti ne bi trebalo bit problema

E da...i to sto Shaner kaze. Hsngarov/Sferin katalog ti je dostupan u bivsem Algoritmu (Znanje). Ako ima Ubiq za kupit (casopis), bit ce i Dick



Agentcash iliti Inverzija webshop je provjereno siguran. ;) Naručija san od njih Konana i Oslikanog Čovjeka.
vice Posted - 12/06/2018 : 22:35:06
Vorto Palabra je ogranak Znanja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000