forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 279 - Tvrđava na litici

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 17/09/2018 : 18:39:01
Ples sa rekvizitima!



Broj originala 598
Scenarij: Moreno Burattini, Jacopo Rauch
Crtež: Joevito Nuccio, Massimo Pesce

19. 09. u SnK i shop.strip-agent.hr
Od 20. 09. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dexters Posted - 16/10/2018 : 13:45:13
@velka nije da me se tiče, ali ako želiš imati dva primjerka istog broja, zašto ih odmah ne kupiš, čemu dva puta ići do kioska?
velka031 Posted - 16/10/2018 : 13:39:07
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by velka031

Kupljen danas na kiosku.


Prvi put si ga kupio u Osijeku, u kojem gradu si ga sad kupio?



Jug 2 City
wolf Posted - 16/10/2018 : 07:18:05
Stekao sam dojam da je legenda Ferri bio ljubitelj JCVD...
Dexters Posted - 15/10/2018 : 22:50:47
quote:
Originally posted by velka031

Kupljen danas na kiosku.


Prvi put si ga kupio u Osijeku, u kojem gradu si ga sad kupio?
velka031 Posted - 15/10/2018 : 22:23:25
Kupljen danas na kiosku.
vice Posted - 27/09/2018 : 16:36:38
quote:
Originally posted by velka031

Nikad neću zaboraviti tu neku 86 ili tako nešto kada sam na osječkoj donjogradskoj tržnici na jednoj tezgi vidio Prokleto blago... Osjećao sam se, u najmanju ruku, kao da sam vidio NLO... Danas je to "loše odrađen, loše obojan i sve loše strip", "smiješni strip na koji svršavaju ludi zagorolozi"... Ali ljudi moji, danas nema više tih osjećaja kao tada... Danas nam malo toga valja, a ustvari je ovo jako dobro razdoblje za strip, samo što mi više nismo isti.



Ja san, kao puno mlađi, takav osjećaj ima kad san ugleda Nultu Godinu Darkwooda. Nisan ima pojma šta su Specijali, ka kasnije ni Maxiji, nisan bija na netu, mislija san da ja i možda još 100 ljudi uopće čitamo stripove u Hrvatskoj. :D

A danas, sve imamo, al cinizam i razmaženost hiperprodukcijom su odradili svoje.
1Euro Posted - 26/09/2018 : 12:38:46
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Nikad neću zaboraviti tu neku 86 ili tako nešto kada sam na osječkoj donjogradskoj tržnici na jednoj tezgi vidio Prokleto blago... Osjećao sam se, u najmanju ruku, kao da sam vidio NLO... Danas je to "loše odrađen, loše obojan i sve loše strip", "smiješni strip na koji svršavaju ludi zagorolozi"... Ali ljudi moji, danas nema više tih osjećaja kao tada... Danas nam malo toga valja, a ustvari je ovo jako dobro razdoblje za strip, samo što mi više nismo isti.


Meni je ovo tocno, i jednostavno, lijepo receno!


i meni..bravo


+1
velka031 Posted - 20/09/2018 : 20:38:39
Kupljen u Osijeku.
ReemCP Posted - 20/09/2018 : 15:31:03
Super, hvala ti
VALTER Posted - 20/09/2018 : 15:21:52
Na kioscima je.
ReemCP Posted - 20/09/2018 : 15:12:57
Po datumu bi trebao danas bit na kioscima. Jel dosao, zna li netko?
teller Posted - 20/09/2018 : 14:52:08
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Nikad neću zaboraviti tu neku 86 ili tako nešto kada sam na osječkoj donjogradskoj tržnici na jednoj tezgi vidio Prokleto blago... Osjećao sam se, u najmanju ruku, kao da sam vidio NLO... Danas je to "loše odrađen, loše obojan i sve loše strip", "smiješni strip na koji svršavaju ludi zagorolozi"... Ali ljudi moji, danas nema više tih osjećaja kao tada... Danas nam malo toga valja, a ustvari je ovo jako dobro razdoblje za strip, samo što mi više nismo isti.


Meni je ovo tocno, i jednostavno, lijepo receno!


i meni..bravo
ivanl Posted - 20/09/2018 : 12:22:08
quote:
Originally posted by velka031

Nikad neću zaboraviti tu neku 86 ili tako nešto kada sam na osječkoj donjogradskoj tržnici na jednoj tezgi vidio Prokleto blago... Osjećao sam se, u najmanju ruku, kao da sam vidio NLO... Danas je to "loše odrađen, loše obojan i sve loše strip", "smiješni strip na koji svršavaju ludi zagorolozi"... Ali ljudi moji, danas nema više tih osjećaja kao tada... Danas nam malo toga valja, a ustvari je ovo jako dobro razdoblje za strip, samo što mi više nismo isti.


Meni je ovo tocno, i jednostavno, lijepo receno!
velka031 Posted - 19/09/2018 : 22:35:03
Nikad neću zaboraviti tu neku 86 ili tako nešto kada sam na osječkoj donjogradskoj tržnici na jednoj tezgi vidio Prokleto blago... Osjećao sam se, u najmanju ruku, kao da sam vidio NLO... Danas je to "loše odrađen, loše obojan i sve loše strip", "smiješni strip na koji svršavaju ludi zagorolozi"... Ali ljudi moji, danas nema više tih osjećaja kao tada... Danas nam malo toga valja, a ustvari je ovo jako dobro razdoblje za strip, samo što mi više nismo isti.
teller Posted - 19/09/2018 : 15:53:55
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by RAKOSI4

I bolje da nije , PROKLETO BLAGO je crtačko i scenarističko vrhunsko djelo mada sam primjetija da kad se nabrajaju najbolje Zagorove priče
rijetko nađem ovi naslov .



ti stvarno znas svasta reci.
to ponovno izdanje bilo je u onome ocajnom obliku "sivo-bijelog", kad boju otisnes u c/b.
dakle, ni posteno c/b izdanje. naprosto travestija, ruglo od izdanja.
osim toga, rijec je o simpaticnoj sclavijevoj obradi carpenterove magle i nista vise.
strip ima svoju draz, ali daleko je to od necega posebnog.



Osamdesetih godina, kada je Prokleto blago izašlo u velikom izdanju bilo je izvrsno.
Tako nešto Blek ili Mark nisu mogli pružiti.
I danas kad se čita bolje je od raznoraznih scenarističkih i crtačkih katastrofa poput Stvorenja iz tame.
Samo da ga nisu umješali u onaj bučkuriš u Zenithu 666!


slažem se...
tih godina to je bilo savršenstvo od stripa...veliki format, kolor i još Zagor...tad sam svršavao na taj strip, danas me nebi uzbudio nimalo...
guderian Posted - 19/09/2018 : 15:35:39
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by RAKOSI4

I bolje da nije , PROKLETO BLAGO je crtačko i scenarističko vrhunsko djelo mada sam primjetija da kad se nabrajaju najbolje Zagorove priče
rijetko nađem ovi naslov .



ti stvarno znas svasta reci.
to ponovno izdanje bilo je u onome ocajnom obliku "sivo-bijelog", kad boju otisnes u c/b.
dakle, ni posteno c/b izdanje. naprosto travestija, ruglo od izdanja.
osim toga, rijec je o simpaticnoj sclavijevoj obradi carpenterove magle i nista vise.
strip ima svoju draz, ali daleko je to od necega posebnog.



Osamdesetih godina, kada je Prokleto blago izašlo u velikom izdanju bilo je izvrsno.
Tako nešto Blek ili Mark nisu mogli pružiti.
I danas kad se čita bolje je od raznoraznih scenarističkih i crtačkih katastrofa poput Stvorenja iz tame.
Samo da ga nisu umješali u onaj bučkuriš u Zenithu 666!
1Euro Posted - 18/09/2018 : 09:36:08
quote:
Originally posted by Curunir

sad jedna kraca prica nakon predaha zbog nedupliranja, pa opet velik predah za mene.
stize nam uskoro najgori zagi ikad drugi put, ovog puta u usitnjenu pakiranju
da je pameti pa da se to preskoci...
ali dobro, za ljubitelje naslovnica neovisno o sadrzaju.



+1
ivanl Posted - 18/09/2018 : 08:46:41
A da ga je puno, sigurno jest. Ja mislim, puno cak i za tvoj entuzijazam Telleru. Ili pak, ne? Bit ce ti imas sva izdanja, sa svih strana granica u susjedstvu...😀
teller Posted - 18/09/2018 : 08:10:22
quote:
Originally posted by stripnik

Kod mene prolazi samo klasik i zlatni klasik.
Na sve druge Zagore moja je reakcija: "Ma ne ON opet!"


nisi u pravu ali ajde...tvoja odluka.
stripnik Posted - 18/09/2018 : 07:48:14
Kod mene prolazi samo klasik i zlatni klasik.
Na sve druge Zagore moja je reakcija: "Ma ne ON opet!"
ivanl Posted - 18/09/2018 : 01:27:04
Ma da se ne znam koliko puta poduplaju epizode, uvjek bi nasle put do kupaca. Nevjerovatno je koliko ima svih Zagor izdanja...
Curunir Posted - 18/09/2018 : 00:31:28
quote:
Originally posted by RAKOSI4

I bolje da nije , PROKLETO BLAGO je crtačko i scenarističko vrhunsko djelo mada sam primjetija da kad se nabrajaju najbolje Zagorove priče
rijetko nađem ovi naslov .



ti stvarno znas svasta reci.
to ponovno izdanje bilo je u onome ocajnom obliku "sivo-bijelog", kad boju otisnes u c/b.
dakle, ni posteno c/b izdanje. naprosto travestija, ruglo od izdanja.
osim toga, rijec je o simpaticnoj sclavijevoj obradi carpenterove magle i nista vise.
strip ima svoju draz, ali daleko je to od necega posebnog.
raic1922 Posted - 17/09/2018 : 23:58:07
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Access Virus

Planira li Ludens izdati "Dan invazije" u crno bijeloj verziji za dva mjeseca? Ili ide preskok?



Povijest nas uči da preskoka nema.



Nije istina. Svi su jubilarci koji su izdani pod "specijale" (osim jednog) preskoceni, Bogu hvala.

Barem je tu bilo dovoljno pameti da se ne duplira.



Baš obrnuto, tu nije bilo dovoljno pameti pa nisu duplirali
DOMI Posted - 17/09/2018 : 23:27:01
sin obožava i ove "redovne" Zagore...
RAKOSI4 Posted - 17/09/2018 : 21:42:37
I bolje da nije , PROKLETO BLAGO je crtačko i scenarističko vrhunsko djelo mada sam primjetija da kad se nabrajaju najbolje Zagorove priče
rijetko nađem ovi naslov .

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000