forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja MERKURIO LOI 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 03/10/2018 : 06:13:51




Merkurio Loi je mnogo šta: profesor, ljubavnik, filozof... ali pre svega je znatiželjna osoba. Ta ga znatiželja neizbežno dovodi u neobične i opasne situacije. Njegove beskrajne šetnje papskim Rimom XIX veka često se završavaju tako što se on uplete u mračne poslove nekog od brojnih tajnih društava. Njegov mladi asistent, Otone, i sam pripada jednom takvom društvu...

Prefinjene i uverljive priče ovog serijala plene pažnju čitalaca i dobijaju pohvale kritike zbog sugestivne italijanske scenografije, dinamične radnje i punog kolora.

U knjizi koja je pred vama nalaze se sledeće epizode serijala: 3. POZORIŠTE LUTAKA i 4. MASKIRANI KUVAR.

Autor: Bilota, Alesandro / Format: 14,5x20,5 / Br. str: 192

Merkurio Loi 2 će biti na Letećem startu do 3. do 6. oktobra po ceni od 870 dinara, u striparnici Čarobna knjiga u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici Alan Ford na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige Bulevar Books u Novom Sadu i na našem sajtu. Posle Letećeg starta, cena u našim knjižarama i na sajtu će biti 1000 dinara a u ostalim knjižarama 1290 RSD.
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 05/10/2018 : 06:50:33
Nisam ni ja to znao. Nista, nisam procitao jedinicu jos, ostavit cu je dok ne izade JPJD sa tim 0-tum brojem.
Dukidule Posted - 04/10/2018 : 01:14:23
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ritam extra ali Darkwood još nije objavio "Jedno doba jedna priča" i to je najveći problem.


A kakve veze Darkwoodovo JDJP ima s ovim izdanjem ČK i u čemu je taj “najveći problem”? 🤔



Nulti broj Mercurija je među nadolazećim brojevima JDJP-a. Ima purista koji žele prvo taj broj pročitati.


Ah ok, sad mi jasno, a nisam to znao. Tnx.
vice Posted - 04/10/2018 : 00:26:48
Ja svakako mislim kupit sve brojeve i pročitat ih i prije JDJP-a, samo u moru onoga što me zanima još nije doša na red.
Dwayne_Looney Posted - 04/10/2018 : 00:03:36
Nemam pojma o nakladi ali zna se da prvi broj najbolje prođe i ne "košta" me da ga kupim pa s JDJP-om procijenim vrijedi li skupljati dalje.
Sad bih volio odmak od mojih razmišljanja, neka oni koji ne čekaju JDJP i pročitali su prvi broj daju doprinos i na temi "Mercurio Loi" ostave svoje mišljenje.
vice Posted - 03/10/2018 : 23:37:58
quote:
[
Da.
Čekam JDJP da poslije njega pročitam prvi broj ČK koji mu je nastavak da vidim vrijedi li čitati. Dvicu kupujem samo ako mi se svidi a ovako je ritam da će do JDJP-a Čarobna izbaciti 5 ovih dvobroja. Ali 2-5 se neće rasprodati sigurno.



Očekuješ da se prvi broj rasproda?
zlatan bihac Posted - 03/10/2018 : 23:02:36
meni se naprotiv cini da i necemo bas ubrzo vidjeti novi broj mercuria od CK..nekako imam osjecaj da i nije naisao na pravi odaziv kod nas...nadam se da grijesim...
Dwayne_Looney Posted - 03/10/2018 : 22:05:17
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ritam extra ali Darkwood još nije objavio "Jedno doba jedna priča" i to je najveći problem.


A kakve veze Darkwoodovo JDJP ima s ovim izdanjem ČK i u čemu je taj “najveći problem”? 🤔


pa ima veze...merkurio kao serijal je nastao iz tog broja 27 ili 28 le storia...kao sto je i dragonero kao serijal nastao iz prvog broja romanzija....



Da.
Čekam JDJP da poslije njega pročitam prvi broj ČK koji mu je nastavak da vidim vrijedi li čitati. Dvicu kupujem samo ako mi se svidi a ovako je ritam da će do JDJP-a Čarobna izbaciti 5 ovih dvobroja. Ali 2-5 se neće rasprodati sigurno.
zlatan bihac Posted - 03/10/2018 : 21:53:43
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ritam extra ali Darkwood još nije objavio "Jedno doba jedna priča" i to je najveći problem.


A kakve veze Darkwoodovo JDJP ima s ovim izdanjem ČK i u čemu je taj “najveći problem”? 🤔


pa ima veze...merkurio kao serijal je nastao iz tog broja 27 ili 28 le storia...kao sto je i dragonero kao serijal nastao iz prvog broja romanzija....
Dr. Zistis Posted - 03/10/2018 : 21:05:56
Bravo carobnjaci sve vam je u saci
vice Posted - 03/10/2018 : 20:26:46
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ritam extra ali Darkwood još nije objavio "Jedno doba jedna priča" i to je najveći problem.


A kakve veze Darkwoodovo JDJP ima s ovim izdanjem ČK i u čemu je taj “najveći problem”? 🤔



Nulti broj Mercurija je među nadolazećim brojevima JDJP-a. Ima purista koji žele prvo taj broj pročitati.
Dukidule Posted - 03/10/2018 : 20:17:17
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ritam extra ali Darkwood još nije objavio "Jedno doba jedna priča" i to je najveći problem.


A kakve veze Darkwoodovo JDJP ima s ovim izdanjem ČK i u čemu je taj “najveći problem”? 🤔
Hercule Poirot Posted - 03/10/2018 : 10:13:59
Odlično!
wesskowaz Posted - 03/10/2018 : 10:09:51
Dajte naslovnu. :)
ivanl Posted - 03/10/2018 : 07:58:19
Fino to ide...
Dwayne_Looney Posted - 03/10/2018 : 07:45:21
Ritam extra ali Darkwood još nije objavio "Jedno doba jedna priča" i to je najveći problem.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000