forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Miki 38 - Miki i vatreni zid

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 14/08/2018 : 17:20:31


16. 08. u SnK i shop.strip-agent.hr
17. 08. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 09/10/2018 : 23:36:21
quote:
Originally posted by DODSFERD

I ja također ima sve brojeve, možda ovu Medici/Del Principe fazu nikad neću ni pročitati, ali nek' se nađu ako zatrebaju.
Mislim da je objavljeno 52 ili 53 brojeva Mikija, ostala 2-3 su bili reprinti u boji koji su brzo stali (valjda zbog neisplativosti).


Da, kad se već započelo sa serijalom i skoro došlo do kraja, šteta bi bilo da se odustane. Neke 2 i pol godine još do kraja, pa se opet otvara opcija za neko novo strip izdanje na kiosku
teller Posted - 06/10/2018 : 20:14:12
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by anto

Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;


Busted!

Ponosan vlasnik svih 38 dosad izašlih Mikija nek' samo još izdrže do broja 55 ako se ne varam, pa da i njega kompletiramo.


I ja također ima sve brojeve, možda ovu Medici/Del Principe fazu nikad neću ni pročitati, ali nek' se nađu ako zatrebaju.
Mislim da je objavljeno 52 ili 53 brojeva Mikija, ostala 2-3 su bili reprinti u boji koji su brzo stali (valjda zbog neisplativosti).


ajmo još tih 15 brojeva na brzaka pa onda idemo na BLEK kolor..a može i prije!
DODSFERD Posted - 06/10/2018 : 19:59:19
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by anto

Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;


Busted!

Ponosan vlasnik svih 38 dosad izašlih Mikija nek' samo još izdrže do broja 55 ako se ne varam, pa da i njega kompletiramo.


I ja također ima sve brojeve, možda ovu Medici/Del Principe fazu nikad neću ni pročitati, ali nek' se nađu ako zatrebaju.
Mislim da je objavljeno 52 ili 53 brojeva Mikija, ostala 2-3 su bili reprinti u boji koji su brzo stali (valjda zbog neisplativosti).
ReemCP Posted - 06/10/2018 : 17:50:05
quote:
Originally posted by anto

Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;


Busted!

Ponosan vlasnik svih 38 dosad izašlih Mikija nek' samo još izdrže do broja 55 ako se ne varam, pa da i njega kompletiramo.
DODSFERD Posted - 04/10/2018 : 20:29:15
quote:
Originally posted by teller

čudite se i dalje!



Ne mogu se oni toliko načuditi koliko se Miki može prodati.
anto Posted - 04/10/2018 : 16:53:40
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by anto

sad videh na kiosku novog Mikija (nije ovaj broj,mislim da je prethodni) i prelistah ga - majko mila,kakav je ovo užas!!Crtež ne liči ni na šta,a iz aviona se vidi da su priče teška debilana.Odnosno,za uzrast 6-9 godina.
I sad se pitam ko ovo kupuje?? Ajde one esegese epizode je i imalo smisla zbog neke nostalgije i što se to moglo dati našim klincima jer priče su sasvim ok,ali ovo je stvarno teški šit.
Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;osim ako to ne uzimate svojoj deci.


Zar Miki izlazi na kioske u Srbiji? Ne znam po kojoj osnovi bi policija "kulture" hapsila čitatelje ovog stripa, a ne npr. Informera (najtiražniji i najprodavaniji dnevni list).


i Miki i Blek i Mali Rendžer i PSDZ;a i Mark,dok je bio aktuelan.

a glede Informera,njegove čitaoce bi u tom slučaju trebalo streljati.Ili bar naguziti.
Dwayne_Looney Posted - 04/10/2018 : 16:18:49
Ja sam jučer dovršio broj 36. Istina da su crtež i priče kvalitetom otišle dolje ali Miki je od početka bio naiva tako da ništa drastično. Jedino mi malo smeta što su kraće odnosno što nema onog starog oblika 75+75+75.
teller Posted - 04/10/2018 : 16:08:52
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by anto

sad videh na kiosku novog Mikija (nije ovaj broj,mislim da je prethodni) i prelistah ga - majko mila,kakav je ovo užas!!Crtež ne liči ni na šta,a iz aviona se vidi da su priče teška debilana.Odnosno,za uzrast 6-9 godina.
I sad se pitam ko ovo kupuje?? Ajde one esegese epizode je i imalo smisla zbog neke nostalgije i što se to moglo dati našim klincima jer priče su sasvim ok,ali ovo je stvarno teški šit.
Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;osim ako to ne uzimate svojoj deci.


Zar Miki izlazi na kioske u Srbiji? Ne znam po kojoj osnovi bi policija "kulture" hapsila čitatelje ovog stripa, a ne npr. Informera (najtiražniji i najprodavaniji dnevni list).


Dexters Posted - 04/10/2018 : 15:36:13
quote:
Originally posted by anto

sad videh na kiosku novog Mikija (nije ovaj broj,mislim da je prethodni) i prelistah ga - majko mila,kakav je ovo užas!!Crtež ne liči ni na šta,a iz aviona se vidi da su priče teška debilana.Odnosno,za uzrast 6-9 godina.
I sad se pitam ko ovo kupuje?? Ajde one esegese epizode je i imalo smisla zbog neke nostalgije i što se to moglo dati našim klincima jer priče su sasvim ok,ali ovo je stvarno teški šit.
Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;osim ako to ne uzimate svojoj deci.


Zar Miki izlazi na kioske u Srbiji? Ne znam po kojoj osnovi bi policija "kulture" hapsila čitatelje ovog stripa, a ne npr. Informera (najtiražniji i najprodavaniji dnevni list).
teller Posted - 04/10/2018 : 15:20:13
čudite se i dalje!
Curunir Posted - 04/10/2018 : 14:57:11
ovo je zaista nesto najgore ikad igdje izaslo u formi stripa.
ama bas ono ikad igdje.
nije ni meni jasno kako nekoga nije sram ovo kupiti.
essegesse je draga nostalgija, ali ovo...
anto Posted - 04/10/2018 : 14:39:04
sad videh na kiosku novog Mikija (nije ovaj broj,mislim da je prethodni) i prelistah ga - majko mila,kakav je ovo užas!!Crtež ne liči ni na šta,a iz aviona se vidi da su priče teška debilana.Odnosno,za uzrast 6-9 godina.
I sad se pitam ko ovo kupuje?? Ajde one esegese epizode je i imalo smisla zbog neke nostalgije i što se to moglo dati našim klincima jer priče su sasvim ok,ali ovo je stvarno teški šit.
Da postoji neka policija "kulture",trebala bi da pohapsi sve vas koji kupujete ovu baljezgariju;osim ako to ne uzimate svojoj deci.
ReemCP Posted - 19/08/2018 : 11:50:38
Nekidan sam bio u gradu i kad sam došao doma, pomislio sam da sam ga zaboravio uzeti a sad mi je lakše kad kažeš da je tek od jučer na kiosku
mogorovic Posted - 18/08/2018 : 23:55:29
A, evo, taj Miki je od danas na kioscima, dječice! Poradovao sam se da ćemo imati, kao u prošlom broju, izvorne međunaslovnice, svake trideset i dvije trake, sa originalnim datumom izdanja, kado ono - vragutac. Ponovno, spojene izvorne striscia epizode, sa onim nemušto docrtavanim (prisilno širenim) trakama (svaka trideset i druga).
Hercule Poirot Posted - 18/08/2018 : 10:50:03
quote:
Originally posted by Quebrasco

Evo 'ko je izumeo "firewall"... Miki!!



Dobra
Quebrasco Posted - 17/08/2018 : 22:47:05
Evo 'ko je izumeo "firewall"... Miki!!
ivanl Posted - 15/08/2018 : 21:55:36
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da, na Magičnom Vjetru to dosta bolje izgleda, kako na naslovnicama tako i onih nekoliko epizoda koje je nacrtao.
Naslovnice za Mikija još gore nego one za prvih 50-ak brojeva Bleka.


Ma da mu vidis naslovnice Magicnog, uzivo...nas'kakva grafika...nevjerovatan crtac.
DODSFERD Posted - 15/08/2018 : 16:49:44
Da, na Magičnom Vjetru to dosta bolje izgleda, kako na naslovnicama tako i onih nekoliko epizoda koje je nacrtao.
Naslovnice za Mikija još gore nego one za prvih 50-ak brojeva Bleka.
ivanl Posted - 15/08/2018 : 01:44:15
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da su barem od početka bile ovakve naslovnice umjesto onih Mastantuono brljotina.


Mastantuono je Mikija samo odradivao za pare, kao "gazu", vidilo se da ga nije bila briga. Na Magico Ventu, je pak dao neke nevjerovatne copertine. A sve ostale su bile 5.
mogorovic Posted - 14/08/2018 : 23:19:01
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Naslovnica pomalo groteskna...


Dobre su ove naslovnice kakve su bile do broja 36..



Dobre su i one do 36. broja, samo treba razumjeti, točnije, znati prihvatiti kao relevantnu, Mastantuonovu stilizaciju crteža. Inače, ove poslije su izvorne naslovnice Essegesse trija. Prošla je bila od Darija Guzzona, a ova je od Giovannija Sinchetta, kao i većina slijedećih.
mogorovic Posted - 14/08/2018 : 23:15:49
quote:
Originally posted by delboj

Ko su autori ovih epizoda? Jednu je objavio Horus.



Ovo su epizode za koje je scenarije pisao Amilcare Medici, a crtež potpisuje studio Nicolo Del Principe, više crtača s Nicolom na čelu, slično kao i prethodnici Essegesse, samo crtački znatno lošije.
DODSFERD Posted - 14/08/2018 : 21:25:00
Da su barem od početka bile ovakve naslovnice umjesto onih Mastantuono brljotina.
ReemCP Posted - 14/08/2018 : 21:01:33
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Naslovnica pomalo groteskna...


Dobre su ove naslovnice kakve su bile do broja 36..
ivanl Posted - 14/08/2018 : 20:14:17
quote:
Originally posted by teller

Da..Marka bi sadsa Ludens vec polako privodio kraju..ovako..ostaje nadati se da jednog ljepog suncanog dana osvane najava naseg Tomija...ili Ludensovog potrcka.


Jbg. I meni je zao Marka. Nije to neki kvalitetni strip, ali volim ga iz djetinjstva, a i nije uopce lose nacrtan. Zao mi je sto je rodbina stopirala objavljivabje zbog neslaganja oko autorskih tantijema...sve se vrti oko pare, to je tako...
delboj Posted - 14/08/2018 : 19:01:29
Ko su autori ovih epizoda? Jednu je objavio Horus.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000