forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pajine aukcije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
wolf Posted - 05/10/2018 : 17:13:40
Nažalost, velika zamjerka za postavljene aukcije. Znam da ih je puno, ali ostaviti 3-4 sekunde vremena između pojedinih predmeta je potpuni promašaj s obzirom na ponudu. Nekad je to bilo sasvim lijepo postavljano, i još po nekoliko dana bi trajalo, čak i manje predmeta nego danas.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Pajini antikviteti Posted - 07/10/2018 : 22:20:16
Pozdrav svima i hvala na učestvovanju na još jednim PA aukcijama.

Donekle ima smisla ovo što wolf priča. Vreme između 2 aukcije je zaista prekratko za igrače koji vrebaju zadnji sekund. S druge strane i Vladar je u pravu, aukcije su trajale 15 dana, bilo je vremena da se prouči kad koja ističe i na vreme postavi najveći planirani iznos.

Razlog zašto je tako malo vremena između aukcija je to što ih ima jako puno. Imali smo oko 700 predmeta ovaj put. U avgustu je bilo čak preko 2.000 predmeta.
Ono što nas uči iskustvo je da je u organizacionom smislu daleko efikasnije i sigurnije kad cela aukcija istekne u istom danu. Lakše je organizovati i transport i sve ostalo.

S druge strane, mi smo uvek gledali da aukcije ne ističu pre 17h ili čak 18h, jer računamo da pre tog doba ljudi uglavnom nisu kući. Zato se naše aukcije završavaju između 17h i ponoći.

Trudićemo se da u sledećim aukcijama nađemo neko srednje rešenje, da ima bar desetak ili petnaest sekundi između dva isteka vremena.
zeljko Posted - 07/10/2018 : 15:47:38
Mv ko natan
Nema prijeratnu tradiciju
velka031 Posted - 07/10/2018 : 14:04:24
Čini mi se da se MV s vremenom može nabaviti za sve manje novca... Još kad ČK krene, bit će još jeftinije...
ivanl Posted - 07/10/2018 : 03:48:15
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sigurno više nego onda, ali opet ni približno kao recimo prve 2-3 knjige.
Trenutno je u ponudi knjiga broj 7 za povoljnu cijenu i u tjedan dana niti jedna ponuda. http://www.stripovi.com/aukcije/magicni-vjetar-br-7-libellus/15091471/


Meni je ovo iznenadujuce. Ne pratim aukcije za knjige Magicnog, jer sam ih davno redovno sve kupovao. Ali nisam znao da idu ovako jeftino. Stvarno cudno za ovako dobar serijal. Ma sta dobar, odlican. Jedan od najboljih kojeg sam procitao.(i bas bi ga mogao opet cijelog procitati)
vladar Posted - 07/10/2018 : 02:10:54
O cemu pisete?
Da ste hteli da zaista kupite neki strip, dali biste ponudu na vreme, pa sta bude.
Koliko vidim, pojedini su hteli da kupe gomilu stripova po niskim cenama, dajuci ponudu u poslednjoj sekundi, pa posto u tome nisu uspeli, postoji neki problem.
Ovde ne postoji problem za kupca, jer su aukcije trajale 15 dana.
Mozda je prodavac mogao da dobije vise novca, da je razmak izmedju zavrsetka pojedinih aukcija bio duzi, ali ne brinete vi o tome. Zar ne?
Od 13 osvojio sam 10. I ja zadovoljan. Bas zbog malo vremena, nisu stigli da me vise prebidaju kupci koji su cekali poslednji sekund.


Dukidule Posted - 07/10/2018 : 00:33:34
quote:
Originally posted by wolf

Ma kakvi. Potpun promašaj ovako postavljati aukcije.

I najžalosnije (barem meni) je to da će ti isti stripovi za koji tjedan na aukcije kod drugih prodavača (s obzirom koga sam viđao kao kupce pojedinih brojeva).


Ti baš pravo ušao u trag klanu CosaStripoNostra?
wolf Posted - 06/10/2018 : 22:45:08
Ma kakvi. Potpun promašaj ovako postavljati aukcije.

I najžalosnije (barem meni) je to da će ti isti stripovi za koji tjedan na aukcije kod drugih prodavača (s obzirom koga sam viđao kao kupce pojedinih brojeva).
DODSFERD Posted - 06/10/2018 : 22:28:36
A ne znam, možda se nekome toliko žuri da ih želi sve završiti u isto vrijeme, ili smatra da takva taktika donosi veće ponude.
jaki Posted - 06/10/2018 : 21:19:59
quote:
Originally posted by DODSFERD

Netko tko bi htio da mu aukcije ističu u podjednako vrijeme, valjda mu je tako lakše za praćenje.


a šta će pratit?
ionako će imat listu prodanih aukcija kad budu gotove.
DODSFERD Posted - 06/10/2018 : 19:45:56
Nije MV toliko popularan da bi postizao velike cijene, a još je išao u tiražu 500 pa ga nije teško ni nabaviti, osim tih prvih nekoliko knjiga.
vice Posted - 06/10/2018 : 19:41:10
Da, nije to toliko isplativo.
DODSFERD Posted - 06/10/2018 : 19:39:31
Sigurno više nego onda, ali opet ni približno kao recimo prve 2-3 knjige.
Trenutno je u ponudi knjiga broj 7 za povoljnu cijenu i u tjedan dana niti jedna ponuda. http://www.stripovi.com/aukcije/magicni-vjetar-br-7-libellus/15091471/
vice Posted - 06/10/2018 : 19:30:22
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zeljko

Pogledaj malo
Po 57 idu nathani i marti


Gledam nekidan Texove i Magicne, svi idu dosta visoko...


Ne znam kako je sada, ali se prije par godina moglo nabaviti rasprodane knjige Magičnog Vjetra za manje od 80 kn.

http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-5-demon-varki-libellus/9336270/
http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-6-velika-vizija-libellus/9336272/
http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-7-davolova-lijeva-ruka-libellus/9336274/
http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-8-djecak-bijele-kose-libellus/9336276/




Koliko bi sad vriidli glanceri MV 5-8? Samo su mi oni ostali, pa bi ih moga u skorije vrime i prodat.
DODSFERD Posted - 06/10/2018 : 19:29:31
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by jaki

kako je uspija ostaviti toliko malo razmaka između aukcija koje postavlja po prvi puta?
dok ispišeš aukciji i aplaudiraš sliku triba barem minuta.


Npr., otvori po 20 browser stranica, utipka u svakoj za sebe dotičnu aukciju i onda samo roka jednu za drugom online.
Jest’ da nije najuobičajniji način, ali jedna od mogućnosti svkako. 😉


ali zašto bi pobogu netko to radio?


Netko tko bi htio da mu aukcije ističu u podjednako vrijeme, valjda mu je tako lakše za praćenje.
DODSFERD Posted - 06/10/2018 : 19:27:28
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zeljko

Pogledaj malo
Po 57 idu nathani i marti


Gledam nekidan Texove i Magicne, svi idu dosta visoko...


Ne znam kako je sada, ali se prije par godina moglo nabaviti rasprodane knjige Magičnog Vjetra za manje od 80 kn.

http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-5-demon-varki-libellus/9336270/
http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-6-velika-vizija-libellus/9336272/
http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-7-davolova-lijeva-ruka-libellus/9336274/
http://www.stripovi.com/aukcije/strip-album-magicni-vjetar-knjiga-8-djecak-bijele-kose-libellus/9336276/
zeljko Posted - 06/10/2018 : 18:02:48
i ja sam neke martije davao po kunu
i reklamirao ih na 3 strane
maksimum 57 hahahaha
a platio 120
užas
to im je i realna cijena
ivanl Posted - 06/10/2018 : 15:06:53
Ma vjerujem. Nisam znao da su isli tako jeftino. Ne znam kako se to prodavacu isplatilo. Tebi sigurno jest.
zeljko Posted - 06/10/2018 : 14:12:43
neotpakovani... martiji 5+++
eto pogledaj moje aukcije ako mi ne vjerujes
ja ih kasnije prodavao po 12.5 do 23 marke
ivanl Posted - 06/10/2018 : 13:30:25
quote:
Originally posted by zeljko

Eh za to ne znam
Gomilu sam ih kupio po 55
Onda ih prodam čim pročitam


Pls. reci mi, ti sto si ih uzeo po 55 kn, jesu li bili lijepo ocuvani? U kakvoj su ocjeni bili?
zeljko Posted - 06/10/2018 : 13:12:22
Eh za to ne znam
Gomilu sam ih kupio po 55
Onda ih prodam čim pročitam
ivanl Posted - 06/10/2018 : 12:36:24
quote:
Originally posted by zeljko

Pogledaj malo
Po 57 idu nathani i marti


Gledam nekidan Texove i Magicne, svi idu dosta visoko...
jaki Posted - 06/10/2018 : 12:22:03
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by jaki

kako je uspija ostaviti toliko malo razmaka između aukcija koje postavlja po prvi puta?
dok ispišeš aukciji i aplaudiraš sliku triba barem minuta.


Npr., otvori po 20 browser stranica, utipka u svakoj za sebe dotičnu aukciju i onda samo roka jednu za drugom online.
Jest’ da nije najuobičajniji način, ali jedna od mogućnosti svkako. 😉


ali zašto bi pobogu netko to radio?
zeljko Posted - 06/10/2018 : 12:13:29
Pogledaj malo
Po 57 idu nathani i marti
ivanl Posted - 06/10/2018 : 11:43:27
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam spreman dati za libelus do 100 kuna za jedan
ali ako bidam 9 libelusa po 100 kuna i izgubim
za onaj 10. koji me zanima dao bih 140
ako me kontate
zato mi je bitna barem 5 minuta izmedju artikala



Kontamo. Ali kontas i sam da ces za 100 kn. tesko i nikako do ijednog Libellusa. Onog zadnjeg za 140, ajde de...
Dukidule Posted - 06/10/2018 : 10:39:01
quote:
Originally posted by jaki

kako je uspija ostaviti toliko malo razmaka između aukcija koje postavlja po prvi puta?
dok ispišeš aukciji i aplaudiraš sliku triba barem minuta.


Npr., otvori po 20 browser stranica, utipka u svakoj za sebe dotičnu aukciju i onda samo roka jednu za drugom online.
Jest’ da nije najuobičajniji način, ali jedna od mogućnosti svkako. 😉

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.13 seconds. Snitz Forums 2000