forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
supermark Posted - 27/06/2011 : 15:05:48
Sportsko društvo Barcelona završilo je sezonu 2010/11 sa 16 osvojenih naslova, što je apsolutni rekord u 112-godišnjoj povijesti te katalonske institucije, piše Marca...

Različite selekcije Barçinih sportskih kolektiva, od nogometaša, malonogometaša, preko rukometaša, košarkaša i hokejaša, osvojile su ukupno 16 naslova, čime su oborile rekord iz prošle sezone. Tada je predsjednik sportskog duruštva Barcelona bio Joan Laporta, a novim se rekordom može podičiti aktualni predsjednik Sandro Rosell.

Barcelonini naslovi u sezoni 2010/11:

nogomet:
Španjolski Superkup, Primera, Liga prvaka

košarka:
Španjolski Superkup, ACB liga, Katalonska liga, Španjolski kup

rukomet:
ASOBAL liga, Liga prvaka, Pirinejska liga

hokej:
Španjolski kup, Kontinentalni kup

mali nogomet:
Kup UEFA, Španjolski kup, Katalonsko prvenstvo, Katalonski kup
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
King Warrior Posted - 13/07/2019 : 06:52:16
quote:
Originally posted by zlatan bihac

grizman je bas bezveze lik..odvratan mi je skroz...pogotovo one retardirane proslave pogotka...

Da, Fortnite. Izgleda debilno, iako on i klinci do deset godina ocigledno misle da je to cool.
Precijenjen igrac u svakom pogledu.
mogorovic Posted - 12/07/2019 : 23:49:00
quote:

grizman je bas bezveze lik..odvratan mi je skroz...pogotovo one retardirane proslave pogotka...

+1
zlatan bihac Posted - 12/07/2019 : 22:27:01
don_draper Posted - 12/07/2019 : 18:03:45
Griezmann sluzbeno potvrden
Ako stvarno misle dovoditi i Neymara bit ce to dosta velika guzva
supermark Posted - 12/07/2019 : 16:44:14
preskup, nije ni mlad više, nije top igrač i, najvažnije, odbio je Barcu prošlog ljeta
tex2 Posted - 12/07/2019 : 16:10:09
Zašto? On vam može biti samo plus na postojeću ekipu.
supermark Posted - 12/07/2019 : 16:08:02
Nadam se da neće biti ništa od Griezmanna...
solar Posted - 12/07/2019 : 13:19:14
De Jong je stigao, Griezmann potpisuje u roku od par dana, još kad bi najurili trenera možda bi me i uhvatio neki optimizam...
Kojot Posted - 04/07/2019 : 19:24:49
Lautara si zaboravio,da nije bilo njega ne bi ni došli do polufinala,Interista je to!
swamp thing Posted - 04/07/2019 : 14:19:13
Jbt, imaš godinama u reprezentaciji Aguera, Iguaina, Di Mariju,... i ne možeš ni Kopu osvojiti, to ne da je mrlja u karijeri, to je razlivena tinta iz penkala po košulji i još procurilo na hlače na peglu i pokapalo po cipelama.
supermark Posted - 04/07/2019 : 12:42:58
quote:
Originally posted by logo111

I zato DAJTE Messiu zlatnu loptu kad i tako ništa SAM ne može osvojiti.

Messi svoju reprezentaciju SAM gura do završnica dok je Ronaldo u svojoj samo jedan od njih 11 na terenu.

Portugal je osvojio euro dok je Ronaldo sjedio na klupi i navijao.
Portugal osvaja finala dok Ronaldo ne igra, a Argentina se ne može ni kvalificirati na svjetsko prvenstvo bez Messija.
Toliko o tome.
supermark Posted - 04/07/2019 : 10:07:39
Da, toliko je bitno da se čak ni njemu nije ni dalo igrati prije polufinala

Kojot Posted - 04/07/2019 : 09:06:28
quote:
Originally posted by logo111

Pa da "skoro" pa isto....

Ronaldo s Portugalom osvojio Ligu nacija koju su u najjačim sastavima igrale sve najbolje Europske reprezentacije i gdje je ulog bio 10,5 milijuna Eura i direktan plasman na Euro.

I s druge strane Messi s Argentinom pobjedio Nikaragvu i "fenomenalni" Katar gdje se je Mesi pored cirkusiranja istakao i zavidnim brojem širenja ruku i razgovora sa sucima da mu daju još koji penal...jer strašni bekovi Nikaragve i Katara izvjesni Ibrahim Al Ghanim i Meshal Mubarak su ga strpali u "đep" iz kojeg vjerojatno još nije izašao.

Tako da je to "skoro" pa isto.

Baš tako!
logo111 Posted - 04/07/2019 : 08:12:35
Pa da "skoro" pa isto....

Ronaldo s Portugalom osvojio Ligu nacija koju su u najjačim sastavima igrale sve najbolje Europske reprezentacije i gdje je ulog bio 10,5 milijuna Eura i direktan plasman na Euro.

I s druge strane Messi s Argentinom pobjedio Nikaragvu i "fenomenalni" Katar gdje se je Mesi pored cirkusiranja istakao i zavidnim brojem širenja ruku i razgovora sa sucima da mu daju još koji penal...jer strašni bekovi Nikaragve i Katara izvjesni Ibrahim Al Ghanim i Meshal Mubarak su ga strpali u "đep" iz kojeg vjerojatno još nije izašao.

Tako da je to "skoro" pa isto.

zlatan bihac Posted - 03/07/2019 : 23:42:16
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:

ma dzaba sve, opet je zlatna lopta njegova...

Ne znam zbog čega bi je dobio. Osvojio titulu kao i Ronaldo, s tim da je Ronaldo uzeo i Ligu nacija. Treći finalista uzeo LŠ, bio drugi u PL. I još sad istamburan od Brazila.
Zajebi statistiku, Mesi se isprovaljivao sa Barsom protiv Liverpula, sad i sa reprezentacijom, ništa taj nije zaslužio ove godine.

pa dobro, portugal osvojio ligu nacija, argentina u isto vrijeme dobila nikaragvu u prijateljskoj utakmicu, tako da su tu podjednaki...
tex2 Posted - 03/07/2019 : 20:09:41
van Dijk ili Messi tako kažu kladionice, ako se nastavi trend onda bude van Dijk.
supermark Posted - 03/07/2019 : 17:19:44
DODSFERD Posted - 03/07/2019 : 14:49:24
quote:
Originally posted by King Warrior

Vrlo sličan pehar imamo na poslu kojeg je jedne godine ekipa osvojila u stolnom tenisu na sindikalnim igrama, znači to je negdje ta razina i važnost natjecanja.
swamp thing Posted - 03/07/2019 : 14:24:53
quote:

Ne znam zbog čega bi je dobio. Osvojio titulu kao i Ronaldo, s tim da je Ronaldo uzeo i Ligu nacija. Treći finalista uzeo LŠ, bio drugi u PL. I još sad istamburan od Brazila.
Zajebi statistiku, Mesi se isprovaljivao sa Barsom protiv Liverpula, sad i sa reprezentacijom, ništa taj nije zaslužio ove godine.
King Warrior Posted - 03/07/2019 : 11:07:14
zlatan bihac Posted - 03/07/2019 : 11:02:05
supermark Posted - 03/07/2019 : 07:47:48
Istinu zboriš, zar bi se funkcioniranjem moglo zvati dva finale cope i jedno SPa?
King Warrior Posted - 03/07/2019 : 06:31:49
Pet utakmica na Copa America samo jedan gol iz penala. Valjda ce i najvecim fanovima biti jasno da on funkcionise samo u Barsi.
Eto zato je Ronaldo bolji.
Kojot Posted - 03/07/2019 : 06:15:40
quote:
Originally posted by solar

King, nije to Messi, to je grbav teren!

Šteta,grbav teren dodje mu glave.
solar Posted - 24/06/2019 : 11:42:08
King, nije to Messi, to je grbav teren!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000