forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
supermark Posted - 27/06/2011 : 15:05:48
Sportsko društvo Barcelona završilo je sezonu 2010/11 sa 16 osvojenih naslova, što je apsolutni rekord u 112-godišnjoj povijesti te katalonske institucije, piše Marca...

Različite selekcije Barçinih sportskih kolektiva, od nogometaša, malonogometaša, preko rukometaša, košarkaša i hokejaša, osvojile su ukupno 16 naslova, čime su oborile rekord iz prošle sezone. Tada je predsjednik sportskog duruštva Barcelona bio Joan Laporta, a novim se rekordom može podičiti aktualni predsjednik Sandro Rosell.

Barcelonini naslovi u sezoni 2010/11:

nogomet:
Španjolski Superkup, Primera, Liga prvaka

košarka:
Španjolski Superkup, ACB liga, Katalonska liga, Španjolski kup

rukomet:
ASOBAL liga, Liga prvaka, Pirinejska liga

hokej:
Španjolski kup, Kontinentalni kup

mali nogomet:
Kup UEFA, Španjolski kup, Katalonsko prvenstvo, Katalonski kup
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mogorovic Posted - 24/08/2019 : 00:11:29
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by King Warrior

Rekao sam ja već, Messi je istovremeno i dar i prokletstvo.
Barceloni ne fale igrači, imaju dovoljno vrhunskih, ali će morati da uče kako da igraju fudbal bez Messija. Kad Messi igra i ne igra, to su dva totalno različita načina igre za sve ostale igrače.

+1

100% točno.
Ali bilo koja momčad bi imala isti problem.
Ono što Messi donosi nemoguće je nadoknaditi.

+1
velka031 Posted - 23/08/2019 : 22:07:56
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:

Barceloni ne fale igrači, imaju dovoljno vrhunskih, ali će morati da uče kako da igraju fudbal bez Messija. Kad Messi igra i ne igra, to su dva totalno različita načina igre za sve ostale igrače.

+1

100% točno.
Ali bilo koja momčad bi imala isti problem.
Ono što Messi donosi nemoguće je nadoknaditi.
mogorovic Posted - 20/08/2019 : 23:51:07
quote:

+1
zlatan bihac Posted - 20/08/2019 : 22:42:17
quote:
Originally posted by solar

quote:
Što se kupovina tiče, u ovoj situaciji bi Barci dobro došli Sanchez i Pedro, koliko god to nebulozno zvučalo.

Ma kakvi, Pedro je očajan igrač, nije u stanju proći igrača i sad je još i star.
Sanchez je malo bolji ali je ozlijeđen i kad je bio u Barci i on je imao velikih problema sa prolaskom igrača na krilu.
Nije to ta klasa.

...i fabregas......i vratiti tatu martina na klupu...
manhunter Posted - 20/08/2019 : 15:35:52
quote:

Tako ti je to kad imaš u klubu najvećeg igrača svih vremena.
manhunter Posted - 20/08/2019 : 15:34:59
quote:

quote:
Otići će on ubrzo, ne brini. ;)
Ne mogu da zamislim da će ostati do nove godine.

Teško, ako ga nisu najurili nakon dva debakla u Ligi Prvaka onda neće ni sada, jedino možda ako se u prvih par kola baš ono zaredaju porazi i publika mu počne zviždati na svakoj utakmici.

Biće tu dok Messiju ne dopizdi.
manhunter Posted - 20/08/2019 : 15:34:00
quote:

quote:
Što se kupovina tiče, u ovoj situaciji bi Barci dobro došli Sanchez i Pedro, koliko god to nebulozno zvučalo.

Ma kakvi, Pedro je očajan igrač, nije u stanju proći igrača i sad je još i star.
Sanchez je malo bolji ali je ozlijeđen i kad je bio u Barci i on je imao velikih problema sa prolaskom igrača na krilu.
Nije to ta klasa.

Pedro je pre neki dan igrao kao da mu je dvadeset. ;)
A Sanchez bi procvetao u Barci. Nije to ta klasa, naravno. Ali ovo što Barca trenutno prikazuje je klasa ispod.
solar Posted - 20/08/2019 : 15:26:25
quote:

Nije to ta klasa.
King Warrior Posted - 20/08/2019 : 15:26:05
solar Posted - 20/08/2019 : 15:24:40
quote:
Ne mogu da zamislim da će ostati do nove godine.

Teško, ako ga nisu najurili nakon dva debakla u Ligi Prvaka onda neće ni sada, jedino možda ako se u prvih par kola baš ono zaredaju porazi i publika mu počne zviždati na svakoj utakmici.
manhunter Posted - 20/08/2019 : 15:21:39
Ne mogu da zamislim da će ostati do nove godine. Messi neće moći da nosi ekipu sam, a drugih igrača nema.
Neymar im treba zbog prodaje dresova, a realno jeste bolji od Dembelea.
Trebalo je da su ga prodali odmah, zajedno sa Coutinhom.
solar Posted - 20/08/2019 : 15:11:20
Pametan čovjek, potpisujem od prvog do zadnjeg slova.
quote:
Jorge D'Alessandro (bivši argentinski golman): "Ne treba Barceloni Neymar, nego trener s glavom, koji zna upravljati ekipom, pogotovo s onim igračima u centru terena."

"Da Sergi Roberto igra glavnog igrača u centru je ludost. Zašto je Athletic pobijedio neki dan? Jer Roberto ne zna povesti igrače iz centra. Da Busquets i Rakitić u takvoj situaciji sjede, kada je teško pomjerati igru, nema smisla."

"Jako sam bio frustriran jer de Jong nije dobio nikakvu podršku na terenu. Općenito, sva ta igra bila je skandalozna i takvo nešto nijedan razuman trener sebi ne smije dozvoliti."

*Argentinac je veći dio svoje golmanske karijere proveo u Španiji (Salamanca), a bio je i menadžer pojedinih španskih timova (Salamanca, Atlético, Betis, Elche), zbog čega je redovan gost u sportskim emisijama kao komentator.
solar Posted - 19/08/2019 : 22:02:13
Nikad ništa od tog Dembelea, opet ima ozlijedu mišića i opet ga nema više od mjesec dana.

Piši propalo.
velka031 Posted - 18/08/2019 : 13:54:52
quote:
Originally posted by nenno

Inaće, ove godine nekako lagano favoriziram Atletico za naslov..... ni Barca, ali ni moj Real mi ne ulijevaju povjerenje

mogorovic Posted - 18/08/2019 : 00:15:44
quote:
Originally posted by velka031

Valverde blago rečeno, nije kapacitet. Bez Messija ne bi ušao ni u LP.

+1
nenno Posted - 17/08/2019 : 08:26:09
Inaće, ove godine nekako lagano favoriziram Atletico za naslov..... ni Barca, ali ni moj Real mi ne ulijevaju povjerenje
nenno Posted - 17/08/2019 : 08:25:17
quote:
Originally posted by tex2

Brzo po Neymara!

Ako ga ne uzme Real prije
tex2 Posted - 17/08/2019 : 08:15:08
Brzo po Neymara!
velka031 Posted - 17/08/2019 : 06:55:29
Valverde blago rečeno, nije kapacitet. Bez Messija ne bi ušao ni u LP.
mogorovic Posted - 16/08/2019 : 23:52:02
quote:
Originally posted by izivko

Baš zato što nisu nikad igrali zajedno. Trener ih uigrava.

manhunter Posted - 16/08/2019 : 23:40:45
Ni u Coutinhu nije problem, nego u treneru. Užas i katastrofa. Leo ih je sam nosio prošle sezone, ali teško će to ići i ove. Izgleda da će Atletico osvojiti ove godine. :D
izivko Posted - 16/08/2019 : 23:11:53
Baš zato što nisu nikad igrali zajedno. Trener ih uigrava.
solar Posted - 16/08/2019 : 22:59:01
Katastrofa, a za sve je kriv totalno nesposbni trener. Alena, Roberto i De Jong u sredini koji u životu nisu zajedno na tim pozicijama igrali i on ih stavi na gostovanju kod Bilbaa - užas.
velka031 Posted - 16/08/2019 : 22:49:23
Bravo Aduriz, majstore, nek si im ga zabio.
velka031 Posted - 16/08/2019 : 17:21:34
https://telesport.telegram.hr/price/zlatno-doba-mrznje/

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000