forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Raspucin Posted - 27/04/2009 : 17:48:02
Kazi bar nesto, majstore. Sta nam spremas za predstojece praznike?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 15/03/2024 : 09:41:12
Evo baš sam jutros prije posla pročitao privju WESTa i meni se baš svidjelo. :)
naker Posted - 08/03/2024 : 22:05:42
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
https://www.tcj.com/reviews/il-nome-della-rosa-vol-1-of-2/



Dobar sajt, recenzija za Clowesovu Monicu odlična.
Markos Posted - 08/03/2024 : 19:25:28
5 i 6 album su najbolji, zaista.
kasper Posted - 08/03/2024 : 17:33:01
meni je tu najbolji peti album kojeg sam citao u zabavniku, sesti deo nije 8zasao. ukratko megan izlazi i pravi haos . jedva cekam fibru ovde
alexts Posted - 08/03/2024 : 17:20:00
https://darkwoodforum.rs/index.php/topic,597.11355.html#msg556612
BeaGea Posted - 08/03/2024 : 16:02:42
quote:
Originally posted by borg

W.E.S.T. su mi bila super prva dva albuma. Malo misterije, intriga, tajnih društava, zavera... Sledeća dva albuma mi bio pad. Na kraju mi bilo svejedno dal će DW to da završava ili neće...


Tak nekak...kad sve uzme u obzir bezveze strip i nije mi jasno da je ovo Fibra izdala. Pretpostavljam na temelju kupaca koji naginju Nuryu.

Nisu pomogli ni oni dodatni testovi u darkwoodovim izdanjima. Istina i nisu bog zna kaj.
borg Posted - 08/03/2024 : 15:58:50
W.E.S.T. su mi bila super prva dva albuma. Malo misterije, intriga, tajnih društava, zavera... Sledeća dva albuma mi bio pad. Na kraju mi bilo svejedno dal će DW to da završava ili neće...

Mada, nisam čitao to što DW nije izdao, ne znam dal se opet radnja zahuktava na kraju.

Chui Posted - 08/03/2024 : 15:39:41
Nisam čitao West, a nakon pročitanog previewa meni je West dao dojam ambicioznog i malo ozbiljnijeg Tex Willera.
anto Posted - 08/03/2024 : 15:34:00
da,dva "kapitalca",RIP i WEST (ostalo si Orke) - znalo je biti u turi Kolorki i po 4,5 takvih kapitalaca.
Jerry Krause Posted - 08/03/2024 : 12:54:41
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Salkan

Pitanje za Kolorkaše:
Jel se meni čini ili je ovo najbolja tura ikad?
U svaku sam zavirio, ne zna se koji je ljepši crtež


vizuelno možda,kvalitativno nikako. Kad se setim nekih tura sa po nekoliko kapitalaca,iliti suvih klasika u debelim integralima!


Kako nema kapitalaca, recimo WEST i RIP uzimam bez razmišljanja kao i Toppija, Milazza i oba Torpeda. A tu su još i 3-4 naslova koja ću vjerojatno uzeti.
Chui Posted - 08/03/2024 : 12:16:50
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Salkan

Pitanje za Kolorkaše:
Jel se meni čini ili je ovo najbolja tura ikad?
U svaku sam zavirio, ne zna se koji je ljepši crtež


vizuelno možda,kvalitativno nikako. Kad se setim nekih tura sa po nekoliko kapitalaca,iliti suvih klasika u debelim integralima!


Srećom po moj novčanik samo mi je jedna must hevuša u ovoj rundi kolorki, naravno Jodorovski, obožavam njegove ludorije koliko god nekad blesave bile a od ostalih najbliže masthevuši su mi RIP i Posljednja kraljica, to ću sigurno pročitati pa vidjeti dal bi kupio. Kod Ripa mi je odličan crtež i sviđa mi se crni humor, a sad sama priča me malo i ohladila do kraja previewa. A kod Posljednje kraljice mi je jako zanimljiva tema s tim protezama za žrtve prvog svjetskog rada.
anto Posted - 08/03/2024 : 10:55:27
quote:
Originally posted by Salkan

Pitanje za Kolorkaše:
Jel se meni čini ili je ovo najbolja tura ikad?
U svaku sam zavirio, ne zna se koji je ljepši crtež


vizuelno možda,kvalitativno nikako. Kad se setim nekih tura sa po nekoliko kapitalaca,iliti suvih klasika u debelim integralima!
DK24 Posted - 08/03/2024 : 09:48:44
Je, je, vizualno je ova tura top
Salkan Posted - 08/03/2024 : 09:46:14
Pitanje za Kolorkaše:
Jel se meni čini ili je ovo najbolja tura ikad?
U svaku sam zavirio, ne zna se koji je ljepši crtež
Peyo Posted - 08/03/2024 : 09:04:57
quote:
Originally posted by Red Marquis

Crtački manje više, ali Manara ne može dobaciti do nečeg ozbiljnog i slojevitog dela kakvo je Ime Ruže. Ovo će biti duplo lošije i od filma, koji je u najboljem slučaju, solidan.



Serija mi je vrlo dobra, isplati se pogledati:

https://www.imdb.com/title/tt7572868/
Red Marquis Posted - 06/03/2024 : 17:55:14
Crtački manje više, ali Manara ne može dobaciti do nečeg ozbiljnog i slojevitog dela kakvo je Ime Ruže. Ovo će biti duplo lošije i od filma, koji je u najboljem slučaju, solidan.

@Borg
Polako, pa stavio je previews za prvu turu, staviće i ovo kad bude na redu.
borg Posted - 06/03/2024 : 17:54:52
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Marko okačio zavire za kolorke :)



Izgleda je pravilno pretpostavio da se orke kupuju na neviđeno.

Ne mora za ova dva Torpeda... Ne mora ni za Omnibus. Topija smo takođe do sada apsolvirali. Ne mora zavir...

Koštu bi valjalo okačiti bar koju stranu, il napisati dal je ručni rad ili digitala...
Ja se često prema tome rukovodim. Mada po naslovnici mislim da je sve odradio na kompu.

Breće, čisto da vidimo kakvi su materijali...
Ova dva preostala (Contrition i Colorado train), nemam pojma šta očekivati, pa bi valjalo postaviti zavire.

logo111 Posted - 06/03/2024 : 16:43:31
quote:
Originally posted by alexts

Jedna tabla mu je kao Boneli.

Manara je već u ozbiljnim godinama, možda su mu kreativne sposobnosti presušile?


Baš suprotno....shvatio je.
petarStripovi10 Posted - 06/03/2024 : 15:54:04
Samo nek izađe. Meni je dobar.
alexts Posted - 06/03/2024 : 15:02:01
Jedna tabla mu je kao Boneli.

Manara je već u ozbiljnim godinama, možda su mu kreativne sposobnosti presušile?
Mr. Bushido Posted - 06/03/2024 : 14:52:03
quote:
Originally posted by jaki

Nadamo se da će do marta biti objavljen i drugi dio Imena ruže i da ćemo praktično imati kod nas i premijerno predstavljanje tog djela prevedenog na nekom od ovdašnjih jezika, jer je najavljeno iz Zagrebačke izdavačke kuće Fibra da će prevedenu verziju štampati kada bude urađen i drugi dio“, najavljuju organizatori iz Hercegnovskog Strip Festivala (HSF) objašnjavajući da će i Deveti Strip vikend imati sve program na koje smo navikli na svim njihovim manifestacijama, ali da spremaju i jednu izuzetno značajnu novinu.



quote:
Originally posted by Peyo

Znači uskoro novi Manara?


https://www.tcj.com/reviews/il-nome-della-rosa-vol-1-of-2/

Ne bih želio biti partibrejker, ali ovo baš ne izgleda dobro.
vukozec Posted - 06/03/2024 : 13:43:50
quote:
Originally posted by Markos

Od reprinta idu Calvin 1-4, Kartoline i Čuvari.



Svebor i Plamena, šaljem reminder :)
RaoulDuke Posted - 06/03/2024 : 13:31:43
Marko okačio zavire za kolorke :)
Peyo Posted - 03/03/2024 : 13:34:38
Znači uskoro novi Manara?
jaki Posted - 03/03/2024 : 13:13:07
Nadamo se da će do marta biti objavljen i drugi dio Imena ruže i da ćemo praktično imati kod nas i premijerno predstavljanje tog djela prevedenog na nekom od ovdašnjih jezika, jer je najavljeno iz Zagrebačke izdavačke kuće Fibra da će prevedenu verziju štampati kada bude urađen i drugi dio“, najavljuju organizatori iz Hercegnovskog Strip Festivala (HSF) objašnjavajući da će i Deveti Strip vikend imati sve program na koje smo navikli na svim njihovim manifestacijama, ali da spremaju i jednu izuzetno značajnu novinu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000