forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
kerber Posted - 06/09/2006 : 14:10:01
nigde nisam nasao ovakav topik i bas me zanima zasto ga do sad nije bilo..
danas sam na stripovi org procitao jedan vixc, malo je dugacak,ali nisam se toliko smijao,ko zna od kada :))
............

Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina I zaljubila se. Kada je postalo jasno da cemo se uzeti, odlucila sam da prestanem da jedem pasulj.
Nekoliko meseci kasnije, na moj rodjendan, pokvario mi se auto dok sam se vracala kuci s posla. S obzirom da sam zivela na selu, pozvala sam muza i rekla mu da cu kasniti, jer sam morala da odpesacim kuci. Iduci tako, uz put sam naisla na jednu malu krcmu iz koje se sirio miris
pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim. Posto sam imala pred sobom da prepesacim jos milje i milje, predpostavila sam da cu se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kuci. Usla sam u krcmu i za cas posla sam ''sredila'' tri porcije pasulja. Kada sam nastavila da
pesacim, potrudila sam se da oslobodim sav gas.
Kada sam stigla, moj muz je bio radostan sto me vidi i veselo je rekao:
''Draga, imam iznenadjenje za veceru!''
Zatim mi je stavio povez preko ociju i odveo me do stolice za stolom za veceravanje. Sela sam, i bas kad je hteo da mi skine povez, zazvonio je telefon. Naterao me je da mu obecam da necu dirati povez dok se ne vrati, i otisao da se javi.
Pasulj koji sam pojela je jos uvek radio i pritisak je postao nepodnosljiv, tako da sam iskoristila priliku dok se moj muz ne vrati, nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan. Ne samo da je bio glasan, nego je i smrdeo kao kada kamion s djubrivom, prolazeci pored pilane, pregazi tvora. Uzela sam salvetu s krila i zustro oduvala smrad. Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila jos tri. Smrad je bio gori od kuvanja kupusa. Naculivsi usi na telefonski razgovor u susednoj sobi, nastavila sam ovako da nizem narednih nekoliko minuta. Zadovoljstvo je bilo neopisivo. Kada je pozdravljanje preko telefona oznacilo kraj moje slobode, ucinila sam jos nekoliko brzih kruznih pokreta salvetom da razduvam sve, vratila salvetu na krilo i uz osecaj zadovoljstva i olaksanja, spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguc izraz kada se moj muz vratio i izvinuo sto se tako dugo zadrzao. Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam. U tom trenutku, skinuo mi je povez i dvanaest gostiju koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo: ''Srecan rodjendan!!!'' Pala sam u nesvest.

ZIVELA STRIPOSLAVIJA
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 16/11/2018 : 23:34:51

hmmm, sta se sve nađe u americkim stripovima
https://imgur.com/gallery/86Z4Tri

solar Posted - 16/11/2018 : 19:22:20
panzer Posted - 13/11/2018 : 11:34:55

Švajcarci i tvrdka WinZip - ponosni sponzori Bonellija još od njegovog početka.
Poli Posted - 12/11/2018 : 19:50:18

vec bila ali je toliko simpaticna da...

Poli Posted - 09/11/2018 : 21:04:44

Uuups, zajeb!

vec bilo, al' svejedno

Poli Posted - 07/11/2018 : 13:56:59

Dobio na sluzbeni mail... dok ima ovca za sisanje.

A pazi, babura usred rata sakrila 9 milijuna eura. Salji babo!!!

From: Fatima Hussein [mailto:fatimahusie@gmail.com]
Sent: Wednesday, November 7, 2018 11:55 AM
Subject: [SPAM] Waiting for your timely response

Zdravo,

Prosim, v redu je komunicirati v angleščini? Za prevajanje mojega sporočila sem uporabil Google prevod.

Moje ime je gospa Fatima Hussein iz Madaya, Syria. Želim se preseliti v vašo državo zaradi podaljšanih civilnih nemirov / vojne v Siriji ter vsakodnevnih življenjsko nevarnih napadov teroristične skupine ISIS. Sem že izgubil svojo družino, mož in hčer, v hladne roke smrti med napadom, ki je bil cilj našega doma 23. marca 2016, da konča našo družino. Jaz in moj sin nismo bili med križem. Bili smo v bolnišnici za pregled, ko je napadel dom, ki je ubil mojega ljubljenega moža in moje hčerke in ogenj postavil hišo. Jaz sem v solzah, ki ti pišem to pošto. On (moj pokojni mož) je bil zelo uspešen izvajalec v naftnem mestu v Siriji in se je zasebno ukvarjal z zlatim prahom in palicami pred nenadno smrtjo. Pričakovano je zapustil nekaj primernega zneska denarja, ki ga želim investirati v nepremičninski sektor, Travel & Tourism, Hotel Management in druge zanimive sektorje v vaši državi.

Kot ste morda ali ne veste, so sankcije, ki so jih uvedle Združene države in Evropska unija, skoraj nemogoče uspešno izvajati katero koli vrsto naložb v Siriji ali celo prenesti denar od tu do drugih delov sveta. Iz tega razloga sem z vso vero v stik z vami z upanjem, da bi mi lahko pomagali, da bi ta denar v vašo državo vložili v investicijske namene:

Prosim vas, da bi vedeli, kako priročno vam lahko pomagam na ta način. Celotni kapital, ki mi je na razpolago, je devet milijonov evrov. Skrivno sem zaklenil denar v škatlico in ga položil z Rdečim križem v Damask. Moja iskrena namera v pisni obliki je, da se prosim, da vljudno sprejmete denarnico. To je zato, ker po tej vojni ne moremo narediti nikakršnih bančnih nakazil. To so glavna vprašanja, ki me zdaj skrbijo. Dala vam bom 30% celotnega denarja kot korist za pomoč mi.

Moram izkoristiti to priložnost, ker nimam druge možnosti, ampak nekoga zaupati. Ne morem tvegati mojega življenja tukaj, da bi se izognili koncu moje družinske rodovnice. Kot ženska, ker sta moji mož in hči mrtva, imam samo edini sin. On zasluži dostojno življenje, ker želim, da odrašča v mirnem okolju. V svojo državo se bom preselil s svojim sinom in denar vložil v skladu z zakonom, vašim nasvetom in podporo; lahko sodelujemo in dosežemo.

Predvidevam vaš pozitivni odziv in po prejemu vaših podatkov vam bom dal dodatne podatke.

S spoštovanjem,

Fatima Hussein.

izivko Posted - 06/11/2018 : 19:51:25
Risar_69 Posted - 05/11/2018 : 20:32:12
Piramidialni sustav
https://www.youtube.com/watch?v=s6MwGeOm8iI&t=3s
solar Posted - 05/11/2018 : 15:16:36
solar Posted - 03/11/2018 : 14:00:43
nagor Posted - 24/10/2018 : 19:18:13
quote:
Originally posted by Poli

https://twitter.com/Ian56789/status/1054504146429247488

Dobra fora, ali samo fora. Nije išao na izbore.

Jedni su stvarno probali za ozbiljno na tu foru:

https://www.telegraf.rs/vesti/2341018-najjaci-politicar-na-balkanu-meni-ce-biti-bolje-a-vama-ce-biti-isto-ne-obecavam-nista-obecanje-ispunjavam
Poli Posted - 24/10/2018 : 19:10:49

https://twitter.com/Ian56789/status/1054504146429247488

velka031 Posted - 18/10/2018 : 17:06:09
quote:
Originally posted by nagor

Poli Posted - 18/10/2018 : 13:51:06

nagor Posted - 17/10/2018 : 20:16:59
nagor Posted - 17/10/2018 : 20:16:25
nagor Posted - 17/10/2018 : 20:10:54
nagor Posted - 17/10/2018 : 20:08:58
Jedan za Polija:

Peyo Posted - 16/10/2018 : 22:13:26
Chico u Zagorovoj odjeći?
Hercule Poirot Posted - 16/10/2018 : 17:06:17
quote:
Originally posted by KRAS

nagor Posted - 15/10/2018 : 09:00:42
Kad se muški potuku...

https://9gag.com/gag/aB0K8qP
RAKOSI4 Posted - 14/10/2018 : 01:15:32
Nije mi jasno zašto je Kraš stavija svoju sliku ovamo kad ima topic POKAŽITE SE
DODSFERD Posted - 13/10/2018 : 23:59:43
Razumijem za majicu, ali zašto si objesio kamen na štapu.
KRAS Posted - 13/10/2018 : 20:43:23
nagor Posted - 13/10/2018 : 19:59:01

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000