forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 52 - Vječni čovjek

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 16/10/2018 : 23:01:29
Da li je Zagor škakljiv?





29.10. u SnK i shop.strip-agent.hr
Od 30. 10. na kioscima

Edit - bila kriva naslovnica.
Edit 2. - bio krivi naslov u naslovu
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mogorovic Posted - 31/10/2018 : 23:09:28
Za vas koji bilježite pogreške u izdanjima, jedan detalj: U impressumu piše da su ovo originalne epizode od broja 196 - 198, što je pogrešno, jer su originalne epizode od broja 190 - 191. Ove napisane brojke su redni brojevi izdanja Ludens Extra, u kojima su se nastavci ove epizode objavljivali pojedinačno.
DODSFERD Posted - 31/10/2018 : 13:41:36
Neka samo ide svaka 2 mjeseca, ubrzanje je uvijek dobrodošlo.
RAKOSI4 Posted - 31/10/2018 : 12:20:16
Ima logike ako zlatni klasik izlazi svaka dva možda i Klasika će svaka dva miseca izlazit radi pristojne distanca. Ovo sa tri miseca mi je i predugo.
Duke Zill Posted - 31/10/2018 : 12:06:42
Ne znam jel to neka pogreska, no u najavi pise da iduci Klasik izlazi za 2 mjeseca.
mogorovic Posted - 30/10/2018 : 23:23:51
Koga zanima, ovaj broj je od danas na kioscima, na 204 stranice.
velka031 Posted - 18/10/2018 : 11:40:15
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by velka031

Nisam kupio sve na kiosku, kupim kad uhvatim na aukcijama. Zlatni klasik uzeo prvi u obje naslonice, a i drugi, iako sam javno rekao da neću :)
Zašto? Jebiga zašto :)


Zato šta je definitivno najbolje zagor izdanje u smislu dizajna i otiska



Slažem se. Jako lijepi stripovi.
teller Posted - 18/10/2018 : 05:19:14
Covjek munja je odlican Zagor.
ivanl Posted - 18/10/2018 : 01:19:22
quote:
Originally posted by vice

Ispravljene su naslovnice, ipak je isti naziv.


Bilo je, lagano tupilo od nekuzenja...nije prvi put. Fala bogu.
RAKOSI4 Posted - 18/10/2018 : 00:01:22
quote:
Originally posted by D.J.

Uhh, koja je ovo kršina od epizode! Čak mi je i kao klincu bila loša, za razliku od Čovjeka munje koja mi je bila kul (nepretenciozni zabavni treš).



Čovjek munja je najbolji Gambin Zagor i meni je odličan
RAKOSI4 Posted - 17/10/2018 : 23:56:42
quote:
Originally posted by velka031

Nisam kupio sve na kiosku, kupim kad uhvatim na aukcijama. Zlatni klasik uzeo prvi u obje naslonice, a i drugi, iako sam javno rekao da neću :)
Zašto? Jebiga zašto :)


Zato šta je definitivno najbolje zagor izdanje u smislu dizajna i otiska
velka031 Posted - 17/10/2018 : 23:37:12
Je, ovo je pravi užas.
Rang kukaca ubojica.
D.J. Posted - 17/10/2018 : 23:20:01
Uhh, koja je ovo kršina od epizode! Čak mi je i kao klincu bila loša, za razliku od Čovjeka munje koja mi je bila kul (nepretenciozni zabavni treš).
emirem Posted - 17/10/2018 : 23:02:10
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

Mislim da je ovo prvi put da se isti strip prodaje u dvije naslovnice sa cak dva imena iste epizode. Totalno blesavo. Ali kao sto ste rekli, mnogi ce se uhvatiti na ovo.



Ludens je nadmašio samog sebe...


Valjda ce teta sa kioska reci kupcu(mosh mislit!) da to nije nastavak, jer nemoguce je i reci to, jer nema rednog broja u slijedu za referencu. Samo broj knjige. I to isti. Teta kao gleda to.
Mogu zamislit da netko kupi oba i vidi da je to isti strip, a vratiti moze uz racun.. Pih.
Podsjeca ne na kasno procitani Zagor kad mi je netko rekao da ona naslovnica sa Tkacem je samo posudjena i izmjenili naslov, a prica je bila druga.. Kako li se ono zvala..


Na svakom pojedinom kiosku uvijek imaš samo jednu verziju klasika.


A jeeel?
Nisam znao.
Mogu zamisliti kako kad bude prica od cetiri-pet epizoda, sa istim brojem naslovnica, koliko se nas lega Teller naseta/navoza od kioska do kioska da nadje sve primjerke. Bez uvrede Telleru! Jos smo rendzeri-kolege?
ReemCP Posted - 17/10/2018 : 22:04:10
Jel ne bi trebalo onda promijeniti i naziv teme "Dolina duhova" u "Vječni čovjek"?
RAKOSI4 Posted - 17/10/2018 : 21:49:05
quote:
Originally posted by teller

Uzet cu oba...
Gambu volim..a i prica se da procitat...
Samo seruckajte po ludensu picke jedne razmazene.
Tako ste srali po alan fordu i niste kupovali pa imate sad supak od njega..
Bas ste neki jadni .
.jebote...ponekad se zapitam volite vi strip uopste ili ste na forumu samo za srat..i onda bo da vam Bernard odgovara..covjek je pametan.







+1
Hercule Poirot Posted - 17/10/2018 : 20:00:11
quote:
Originally posted by vice

Ispravljene su naslovnice, ipak je isti naziv.



Ma naravno, obična greška, a skoro što nije izbila revolucija
teller Posted - 17/10/2018 : 19:57:39
quote:
Originally posted by vice

Ispravljene su naslovnice, ipak je isti naziv.


ajmo onda sad nesto drugo prezvakat..ima valjda to izdanje i ludens jos kakvu manu...
vice Posted - 17/10/2018 : 19:19:55
Ispravljene su naslovnice, ipak je isti naziv.
Dexters Posted - 17/10/2018 : 19:17:06
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

Mislim da je ovo prvi put da se isti strip prodaje u dvije naslovnice sa cak dva imena iste epizode. Totalno blesavo. Ali kao sto ste rekli, mnogi ce se uhvatiti na ovo.



Ludens je nadmašio samog sebe...


Valjda ce teta sa kioska reci kupcu(mosh mislit!) da to nije nastavak, jer nemoguce je i reci to, jer nema rednog broja u slijedu za referencu. Samo broj knjige. I to isti. Teta kao gleda to.
Mogu zamislit da netko kupi oba i vidi da je to isti strip, a vratiti moze uz racun.. Pih.
Podsjeca ne na kasno procitani Zagor kad mi je netko rekao da ona naslovnica sa Tkacem je samo posudjena i izmjenili naslov, a prica je bila druga.. Kako li se ono zvala..


Na svakom pojedinom kiosku uvijek imaš samo jednu verziju klasika.
Curunir Posted - 17/10/2018 : 19:03:14
quote:
Originally posted by DODSFERD

Samo jedna priča i to ona žvrljotina od Gambe, meni je drugo pojavljivanje Von Axela puno bolje.



Pogotovo prvi dio istog, koji se razvija kao napeta horor priča.
Poslije se malo ubrlja, ali sve je jos uvijek dobro.
I baš je ta epizoda morala biti u skraćenom kupus izdanju s preskocenom naslovnicom.
Ali imat cemo je za koju godinu.
agochkov Posted - 17/10/2018 : 19:01:23
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by agochkov

I onako ovo je casual izdanje, secam se da sam jednog hellingena citao u klasiku i nije bila kompletna epizoda, mislim da je falilo zadnjih deset stranica (mislim da je bilo broj 26).

P.S.
Jedno pitanje za kolekcionare Zagora? Kupujete li Klasik kad imate sasvim solidno Extra izdanje ovih brojeva? Ako da, ZASTO?



Zato što je cijela priča (osim tog Hellingena) unutar jednog stripa što olakšava onima koji ne vole prekidati kada je najslađe.



Da, stvarno je tesko uzeti tri sveske Zagor Extra kad citas neku epizodu


quote:
Originally posted by zlatan bihac

iako imam i extra i redovnu seriju, uzimam i klasik i pa i odabrane price od vc...razlog?... imam viska mjesta na policima, pa da ih popunim...




emirem Posted - 17/10/2018 : 18:55:58
Vise bih volio vidjeti izdanje extra Zagora kao u Italiji prvi brojevi od 128 stranica u boji ,kasnije od 96-98,bez zoomed-cuted-off slicica kao pseudo naslovnice.
Jer one kolor cigle mi ne leze u ruci...
emirem Posted - 17/10/2018 : 18:48:22
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

Mislim da je ovo prvi put da se isti strip prodaje u dvije naslovnice sa cak dva imena iste epizode. Totalno blesavo. Ali kao sto ste rekli, mnogi ce se uhvatiti na ovo.



Ludens je nadmašio samog sebe...


Valjda ce teta sa kioska reci kupcu(mosh mislit!) da to nije nastavak, jer nemoguce je i reci to, jer nema rednog broja u slijedu za referencu. Samo broj knjige. I to isti. Teta kao gleda to.
Mogu zamislit da netko kupi oba i vidi da je to isti strip, a vratiti moze uz racun.. Pih.
Podsjeca ne na kasno procitani Zagor kad mi je netko rekao da ona naslovnica sa Tkacem je samo posudjena i izmjenili naslov, a prica je bila druga.. Kako li se ono zvala..
zlatan bihac Posted - 17/10/2018 : 18:46:34
iako imam i extra i redovnu seriju, uzimam i klasik i pa i odabrane price od vc...razlog?... imam viska mjesta na policima, pa da ih popunim...

moguce i da je ovo sa dva imena samo greska..
jer se veca konfuzija napravila sa vise naslovnih, nego sa vise imena..dok je broj na hrbatu isti, dobro je...
DODSFERD Posted - 17/10/2018 : 16:16:49
quote:
Originally posted by agochkov

I onako ovo je casual izdanje, secam se da sam jednog hellingena citao u klasiku i nije bila kompletna epizoda, mislim da je falilo zadnjih deset stranica (mislim da je bilo broj 26).

P.S.
Jedno pitanje za kolekcionare Zagora? Kupujete li Klasik kad imate sasvim solidno Extra izdanje ovih brojeva? Ako da, ZASTO?



Zato što je cijela priča (osim tog Hellingena) unutar jednog stripa što olakšava onima koji ne vole prekidati kada je najslađe.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000