forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja MI SMO OSVETNICI

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 22/10/2018 : 15:29:04


Osvetnici, najmoćniji heroji na Zemlji, pojavili su se u Marvelovom univerzumu pre više od pola veka i otad su postali prave ikone popularne kulture.
U ovoj antologiji njihovih superherojskih avantura, od početaka, davne 1963. godine, sve do njihove skorije prošlosti, saznaćete kako izgleda kad u Osvetnike dospeju novi članovi, šta biva kad se prijatelji okrenu protiv prijatelja, ko su Osvetnici sa Zapadne obale, koja je uloga Adama Vešca u spasavanju kosmosa, videćete kako izgleda kad se slavni supertim osvrne na junačku prošlost i prizove uspomene, sećajući se svojih uspeha i neuspeha, i još mnoge druge uzbudljive stvari koje čine tkanje njihove zajedničke istorije.
Ove priče, koje žanrovski variraju od akcione drame do kosmičke opere, stvarala je plejada sjajnih scenarista i crtača, a među njima su neprikosnoveni Sten Li i Džek Kirbi, veliki gospodari Marvela, kao i Džim Starlin, Džon Bern, Džin Kolan, Džim Šuter, Brajan M. Bendis, Džon Bjusema, Roj Tomas, Dejvid Mikelajni...

Grupa autora / Br. str.: 320 / Format: 23 x 33 cm / Edicija: Mi smo
Sajamska cena: 2,000 RSD
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
PaoloRivera Posted - 07/09/2021 : 15:05:31
Može li netko tko posjeduje ovo izdanje prepisati točan sadržaj iz knjige? Bio bih zahvalan.
alexts Posted - 25/10/2018 : 16:31:50
quote:
Originally posted by I like girlz

dakle još uvijek onaj stil crteža i kolora s kraja 80tih, početka 90tih.



Jedini pravi!
I like girlz Posted - 25/10/2018 : 10:44:39
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...



znači još ništa slično onome što darkwood objavljuje?

mogu li se negdje vidjeti table ovog što je unutra (nebitno čije izdanje i jezik, samo da vidim crtež)?


Izguglao samo naslov na francuskom i evo... Onaj desno





hvala ti prijatelju ;)

dakle još uvijek onaj stil crteža i kolora s kraja 80tih, početka 90tih.
jaki Posted - 25/10/2018 : 08:29:38
Dobar papir u ovim francuskim osvetnicima:)
Peyo Posted - 25/10/2018 : 08:13:31
quote:
Originally posted by vronski 3

Auuu kako ovaj bradonja otvara i drži ove knjige, pa naše bi kolekcionare koji mere svaki milimetar hrbata, svaku tačkicu i tome slično, strefila kap!!!!



Ne treba ovaj forum koristiti umjesto WC-a.

Za razliku od predstavnika sedme sile koji ovakve knjige dobivaju na poklon, kolekcionari svoje primjerke plaćaju i u pravilu ih žele nabaviti u što boljem stanju.

Opaska 1. Ovaj bradonja iako maše knjigama nije nepažljiv prema njima.

Opaska 2. Kada sam prije nekoliko godina kupovao neke integrale u Francuskoj (Aix-en-Provence) zamolio sam gospođu u knjižari da mi da bolji primjerak (uz sestrino negodovanje), a ona je to bez problema napravila. Spomenuo sam joj sestrino negodovanje, a ona je rekla da je to potpuno u redu i ispričala se jer nije primijetila okrznuće na koricama.
vronski 3 Posted - 24/10/2018 : 23:25:21
Auuu kako ovaj bradonja otvara i drži ove knjige, pa naše bi kolekcionare koji mere svaki milimetar hrbata, svaku tačkicu i tome slično, strefila kap!!!!
Red Marquis Posted - 24/10/2018 : 23:09:18
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...



znači još ništa slično onome što darkwood objavljuje?

mogu li se negdje vidjeti table ovog što je unutra (nebitno čije izdanje i jezik, samo da vidim crtež)?


Izguglao samo naslov na francuskom i evo... Onaj desno

I like girlz Posted - 24/10/2018 : 20:57:40
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...



znači još ništa slično onome što darkwood objavljuje?

mogu li se negdje vidjeti table ovog što je unutra (nebitno čije izdanje i jezik, samo da vidim crtež)?
Red Marquis Posted - 24/10/2018 : 15:38:49
quote:
Originally posted by I like girlz

jel ovo ona modernija edicija?


Ne baš.
Edicija Ja sam... (Mi smo...) donosi odabrane epizode o ključnim trenucima u životima omiljenih Marvelovih junaka, iz kojih ćete saznati mnoge intrigantne pojedinosti njihovih višedecenijskih stripskih avantura, kao i tekstove autoriteta iz sveta stripa s mnoštvom zanimljivih detalja o samim herojima, ali i o ljudima koji su doprineli njihovom stvaranju.

U prevodu, kompilacije best of epizoda. Kao i ona knjižurina Ja sam Dedpul...
I like girlz Posted - 24/10/2018 : 14:40:12
jel ovo ona modernija edicija?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000