forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
kico Posted - 30/08/2007 : 10:33:51
Što bi mi željeli u idućoj Libellus turi?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 11/11/2019 : 23:50:18
Upravo sam procitao Texa, Rajka Milosevica Gere, u izdanju LL-a. Kako taj covjek crta... fantazija.
zeljko Posted - 11/11/2019 : 14:06:32
Da...postavljanje stotina upita na internwtu je garant da neko kupi izdanje
lwood Posted - 11/11/2019 : 12:57:53
Kakvi 50 / 50 . Ti daješ novce za nečiji proizvod. Njemu je u interesu da ga proda. Valjda.
zeljko Posted - 11/11/2019 : 12:33:38
mislim da je krivica obostrana
i kupci su dosadni i nametljivi i 100 puta isto pitanje
a i ljudi koji nemaju vremena u 24 sata
napisati ...ajde na tviteru kratku poruku...

idemo s teksom
idemo sa zagorom...

pa predsjednik amerike ima vremena na tviter
ako ne na forum ili fb

krivica je 50% 50%
ivanl Posted - 11/11/2019 : 09:02:42
Pa kod izdavanja stripova, na stvari mora biti u pitanju velika strast. A kod velike strasti i emocije su explozivne. Odatle i takvi odgovori nakladnika. A i nije da ih se ne pitaju svakakve pizdarije...
anto Posted - 08/11/2019 : 14:18:35
quote:
Originally posted by supermark

To nije način za komunikaciju sa kupcima, nevažno ima li taj kupac jedan ili sto njihovih stripova.
Ako nisi spreman na forumsku interakciju, nemoj pisati po forumu. I točka.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nije stvar u šali već u nečem drugom. Iako ih već dugo nema na forumu oni jako dobro znaju što se ovdje piše, tko ih voli a tko ne voli, tko ih kritizira u vezi cijena i načina izdavanja, tko je odustao od nekog njihovog serijala i prestao ga kupovati, tko koliko piše i ima puno više postova nego stripova u kolekciji. Odatle ona izjava kako oni rade dok drugi palamude, a zaboravljaju da su i oni bili jako aktivni i puno pisali u svoje vrijeme, što se vrlo lako može provjeriti. http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=444
Ako ih već nije briga za tuđe mišljenje i kako drugi troše svoj novac, zašto onda skaču na svaki upis koji se imalo razlikuje od standardnih hvalospjeva.

na forumima (i šire) imamo dva tipa izdavača - oni koji (manje ili više) redovno komuniciraju sa kupcima ili oni koji se ne oglašavaju (ili je to jaaaaako retko).

Ovi prvi,umeju da budu nekad i neprijatni;i to važi za maltene sve - i nije da ih ne razumem,jer rade posao koji je na staklenim nogama,u koji su uložili mnogo toga,a zarada je često u drugom planu.I kako da ne popizde nekad kad ih konstantno bombardujemo svakakvim glupostima.

I draži su mi takvi, nego oni koji nikad ništa ne kažu ili oni koji ti krajnje ljubazno preko meila saopšte:"Poštovani,nismo u prilici da vam odgovorimo na to pitanje/ne znamo da i ćemo izdati taj i taj strip/..."
anto Posted - 08/11/2019 : 14:11:56
quote:
Originally posted by zlatan bihac

hajde priznaj da su ti obecali ovaj strip gratis samo da dignes malo prasine i publiciteta oko ovog izdanja, da se ipak proda koji primjerak vise.

priznajem.

to su inače prekopirali od markosa koji me godinama plaća besplatnim primercima Zekana i Tvrđi.
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.

Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.

a mozda se i oni anta zezaju. u svakom slucaju svakih 6 meseci ista prica na ll forumuw

ha,ha...možda - to sam i sam pomislio.
kasper Posted - 08/11/2019 : 08:22:05
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.

Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.

a mozda se i oni anta zezaju. u svakom slucaju svakih 6 meseci ista prica na ll forumuw
ivanl Posted - 08/11/2019 : 07:53:24
Svasta nesto dobro ovog puta. Sa velikim zadovoljstvom pozdravljam povratak Magica Venta, ali i ovu Tex mladost. Texa ne sakupljam, ali ovo uzimam. De Angelis. To mora biti dobro.
Combatrock Posted - 07/11/2019 : 22:06:31
quote:

risbozg Posted - 07/11/2019 : 18:40:33
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by risbozg

quote:

Ove vrećice su skroz dobra šema.

daj pojasni kaj je tu dobro..možda ti fali mr.no a u vrečici tex..za mene je to totalno bez veze

Moš npr pokloniti nekom. Škrtico a i uvik moš minjat ,prodat,itd.

da to se nisam sjetio..imaš pravo - škot u srcu škrtac u duši
lwood Posted - 07/11/2019 : 18:34:14
quote:
Originally posted by risbozg

quote:

daj pojasni kaj je tu dobro..možda ti fali mr.no a u vrečici tex..za mene je to totalno bez veze

Moš npr pokloniti nekom. Škrtico a i uvik moš minjat ,prodat,itd.
risbozg Posted - 07/11/2019 : 18:29:33
quote:

lwood Posted - 07/11/2019 : 16:44:20
sawitch Posted - 07/11/2019 : 15:24:20
Ova vreca bi mi bila bomba pre godinu dana, sada sam uhvatio korak sa Libellusom pa bih izvukao brdo duplikata.
bubo Posted - 07/11/2019 : 15:03:21
quote:

quote:
Originally posted by Bosko

u svakoj sretnoj vrećici, čovječe ne ljuti se
tako se to radi :)

Izvrsna ideja, na taj način bi brzo rasprodali tiraž tog stripa umjesto da im godinama stoji u skladištu.

Što se tiče vremenskog ograničenja naslova koji će se moći naći unutra, u “sretnim vrećicama” neće se moći pronaći izdanja koja su izašla nakon 10.11.2017.
zlatan bihac Posted - 07/11/2019 : 14:26:06
quote:
Originally posted by anto

ha,ha,ha...nema zajebancije sa Dadotama.

ali dobro,kapiram da su u totalnoj frci oko IL i tri ture izdanih u maltene 20 dana,pa nisu nešto raspoloženi za peckanje.
Pogotovu bez smajlija.

hajde priznaj da su ti obecali ovaj strip gratis samo da dignes malo prasine i publiciteta oko ovog izdanja, da se ipak proda koji primjerak vise.
DODSFERD Posted - 07/11/2019 : 14:11:23
quote:
Originally posted by Bosko

u svakoj sretnoj vrećici, čovječe ne ljuti se
tako se to radi :)

Izvrsna ideja, na taj način bi brzo rasprodali tiraž tog stripa umjesto da im godinama stoji u skladištu.
jang Posted - 07/11/2019 : 14:10:14
quote:

Ove sretne vreće niti nisu namijenjene kolekcionarima, uglavnom preprodavačima kojima nije bitno što se nalazi unutra, već samo da bude što jeftinije.

ili novim kupcima koji imaju malo libellusa u kolekciji...a možda onda i krenu kompletirat serijal koga inače nebi
DODSFERD Posted - 07/11/2019 : 14:08:28
Ove sretne vreće niti nisu namijenjene kolekcionarima, uglavnom preprodavačima kojima nije bitno što se nalazi unutra, već samo da bude što jeftinije.
logo111 Posted - 07/11/2019 : 14:02:23
quote:
Originally posted by supermark

To nije način za komunikaciju sa kupcima, nevažno ima li taj kupac jedan ili sto njihovih stripova.
Ako nisi spreman na forumsku interakciju, nemoj pisati po forumu. I točka.

Njihov je odgovor bio potpuno legitiman da stanu o obranu omalovažavanju autora i njegovog rada na dotičnom stripu kojeg uzgred kupac nije niti imao u ruci što je u svakom slučaju nije korektno.

Jedno je kritika pročitanog a drugo je omalovažavanja nekog na ovakav način....

velka031 Posted - 07/11/2019 : 14:00:50
quote:
Originally posted by sumohrvat

Obzirom kakve sam sreće da bi od 100 pički iz vreće kurac napipao tako bi i iz Sretne vreće vjerovatno duplikate sve dobio 😂😂😂

Iz isog razloga mi ne pada na pamet bakćati se s tim
jaki Posted - 07/11/2019 : 13:48:02
Kaže Mujo Hasi:
"Haso jučer sam ti ženu spasio od silovanja."
"Kako?"kaže Haso.
"Nagovorio sam je."
jaki Posted - 07/11/2019 : 13:44:35
quote:
Originally posted by sumohrvat

Obzirom kakve sam sreće da bi od 100 pički iz vreće kurac napipao tako bi i iz Sretne vreće vjerovatno duplikate sve dobio 😂😂😂

to nije sretna vreća nego vreća na sreću
King Warrior Posted - 07/11/2019 : 13:09:06
Anto, ako si mislio da ispadneš duhovit trebao si ispričati vic, kao ovaj na primjer:

Vraća se Mujo od doktora: 'Fato, večeras ne smiješ ništa jesti!'
'Zašto?!?'
'Rekao mi je doktor da ne liježem na pun trbuh!'

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000