forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sajam knjiga u Beogradu 21-28.10.2018

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
risbozg Posted - 12/10/2018 : 23:00:25
Čudi me da nema nikakvih velikih najava..dali je to zatišje pred buru ili je ova godina slabašna sa novim izdanjima za sajam ????
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
danielp Posted - 20/02/2019 : 12:11:38
quote:
Originally posted by KOMIKO

To je distributer iz Skoplja, pojavljuju se samo na Sajmu knjiga u Beogradu.

Hvala Vuce. Propade mi kombinacija za rodjendan onda
KOMIKO Posted - 20/02/2019 : 08:26:33
To je distributer iz Skoplja, pojavljuju se samo na Sajmu knjiga u Beogradu.
danielp Posted - 20/02/2019 : 08:25:28
quote:
Originally posted by karven

Mislis na BookShop? Iza Delfa, goooomila povoljnih stranaca...

e bas to. gde se nalaze u BG? Jel imaju neki kontakt. Googlam ali nistta
karven Posted - 20/02/2019 : 00:09:53
Mislis na BookShop? Iza Delfa, goooomila povoljnih stranaca...
danielp Posted - 19/02/2019 : 13:48:07
Treba mi pomoc. Da li neko zna kako se zvao izlagac na poslednjem Beogradskom Sajmu knjiga?

Imao je ogroman stand u hali gde su bili DW, AF i ostali, a prodavao je Mange na eng, Amere, knjige na eng...
Sneaksie Thiefsie Posted - 02/11/2018 : 15:52:00
nema veceg obozavaoca od mene
Poli Posted - 02/11/2018 : 15:41:52
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Poli


Pitanje na FC: "Je l ceo serijal u ove 3 knjige ili ima jos nesto od Cice DumDum?"
Darkwood: "Ne."




"Hoce li biti objavljivanja slicnih tema?"

Darkwood: "Biće još Trilja i Berneta."






planiraju klaru ...

Klara Naka? moze


Otkud ti nju poznas?
https://www.imdb.com/name/nm4613307/

Sneaksie Thiefsie Posted - 02/11/2018 : 15:36:26
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Poli


Pitanje na FC: "Je l ceo serijal u ove 3 knjige ili ima jos nesto od Cice DumDum?"
Darkwood: "Ne."




"Hoce li biti objavljivanja slicnih tema?"

Darkwood: "Biće još Trilja i Berneta."






planiraju klaru ...

Klara Naka? moze
anto Posted - 01/11/2018 : 23:10:57
quote:
Originally posted by mike

Hvala svima, sajam je odlican, jos bolji nego moj prvi put prosle godine. Narocito antu, s kojim sam proveo skoro cjeli dan juce. Anto je stvarno simpa lik, prava ljudina, popricali poprilicno, upoznao me sa mnostvom stripofila, autora.. Prijatelju nadam se, da se vidime pre nego dogodine. Stvarno trebas doci na Mafest.

Inace ponuda stripova je ogromna, prakticki nema da nema. Tko ima vremena i voli kao ja njuskati po stantovima, te mu je to za dusu, vreme cak prebrzo leti.

Pazario svaki dan nesto malo, probrane naslove, neke stvari dobio jako povoljno, recimo zadnje Gase, tvrdi integral Spiru (hvala obojici) itd..

Sve u svemu, jako dobri utisci. Kvragu mozda skoknem i danas, pa se vracam tek sutra. Ipak je sajam jednom godisnje, pa sto nebi iskoristio. Vidjecemo :).


pozdarv i za tebe Majk - bilo je sjajno družiti se sa tobom - polako to pretvaramo u tradiciju za svaki Bg Sajam.
Dok ne dođem na IL ili Mafest.

Takođe,pozdrav i za Deecaya,gospođu Kuzmić,te Risbozga!

goksi Posted - 31/10/2018 : 22:53:35
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by goksi

Malo kasnim sa slikama ali nema veze . Kupilo se nešto stripova i knjiga na sajmu. Piter Bret potpisivao knjige, a Slaviša Ševrt crtao portret-karikature na Darkvudovom štandu.
Iako me drugari Sawitch i Imrahil zezaju da nimalo ne liči na mene.


Jesi čitao Noć demona? Ja se oduševio. Imam sada cijeli komplet...



Nisam još uvek, ali planiram uskoro da počnem. Jesi li ti to opet bio na sajmu a nisi se javio da dolaziš?
anto Posted - 31/10/2018 : 21:17:06
quote:
Originally posted by zeljko

Baš me zanima ponbijete li se kad na tim okupljanjima


http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=32798.0
Obi-wan Posted - 31/10/2018 : 21:15:44
quote:
Originally posted by goksi

Malo kasnim sa slikama ali nema veze . Kupilo se nešto stripova i knjiga na sajmu. Piter Bret potpisivao knjige, a Slaviša Ševrt crtao portret-karikature na Darkvudovom štandu.
Iako me drugari Sawitch i Imrahil zezaju da nimalo ne liči na mene.


Jesi čitao Noć demona? Ja se oduševio. Imam sada cijeli komplet...
goksi Posted - 31/10/2018 : 12:57:03
Malo kasnim sa slikama ali nema veze . Kupilo se nešto stripova i knjiga na sajmu. Piter Bret potpisivao knjige, a Slaviša Ševrt crtao portret-karikature na Darkvudovom štandu.








Iako me drugari Sawitch i Imrahil zezaju da nimalo ne liči na mene.
ivanl Posted - 31/10/2018 : 12:45:11
quote:
Originally posted by zeljko

Baš me zanima ponbijete li se kad na tim okupljanjima


Mislis poslje 'par' ili vise cokanjcica ljute?
zeljko Posted - 31/10/2018 : 12:43:47
Baš me zanima ponbijete li se kad na tim okupljanjima
sumohrvat Posted - 31/10/2018 : 12:31:02
A i ti posluješ s Hrvatima ....
kasper Posted - 31/10/2018 : 12:12:41
radi se o tebi savicu
sawitch Posted - 31/10/2018 : 12:04:45
Kod mene bi rekli "da si dobro j... ne bi plakao" :)

Salim se. Stvarno idiotizam. Napisi o kome se radi da ga obelezimo.
danielp Posted - 31/10/2018 : 11:35:19
Ja sam se na Sajmu proveo ko bos po trnju... Salim se. Uzeo sve sto mi je trebalo, sreo neke drage ljude, popricao sa izdavacima...

Jedno veliko razocarenje, za koje jos ne mogu da dodjem sebi da se to desilo.
Naime, poznajem forumasa vec 5 godina i kojeg necu sad ovde imenovati (jer i dalje ubedjujem sebe da je u pitanju neki veliki nesporazum):

- odradili smo par ogromnoh razmena
- odradili par obostranih kupovina
- uvek se dogovarali bez mnogo natezanja
- videli se par puta u BG na nekom picu
- s vremena na vreme se dopisivali i komentarisali stanje na strip sceni
- pozvao kolegu da ako kojim slucajem dodje u NS, moze da bude moj gost

Pre vise od pola godine smo se dogovorili za jos jednu vecu razmenu i jednu manju kupovinu sa moje strane:

- Pred sajam mi je javljeno da zbog manjka mesta stripovi nece moci da donese iz Hrvatske, sto sam ja prihvatio jer razumem da je problem i granica i prostor i sav rizik koji kolega snosi, dok sa moje strane nema rizika. Problem bi bio i da se gomila tih stripova koje bih ja dao njemu prenesu nazad u Hrvatsku. Tako da sam shvatio celu situaciju i to je ok sa moje strane
- Ostalo je da kolega donese stripove za koje smo se odgovorili za kupovinu. Da napomenem da sam iste imao prilike da nabavim u Srbiji u proteklih 6 meseci ali nisam zbog dogovora...
- Postojao je i preliminarni dogovor da ponesem i jednu manju kolicinu za razmenu (koja mi doduse nije potvrdjena buduci da je kolega iz Hrvatske prestao da se javlja dan pred dolazak). Mislio sam da je u putu i da nema pristup mrezi.
- Dosaop sam na sajam sa spremnim novcem, delom stripova za razmenu (koje sam kao konj vukao po sajmnu)
- Poneo i ZS 1 prvo izdanje koje sam kupio po izlasku kolegi kao poklon

Kraj price:
- Koleg ami se nije javio. Na poruke i pozive nije odgovarao. Slao sam sms, viber, FB messanger. Poruke nikad nisu procitane. Sa druge strane na Viberu postoji opcija 'Last seen' i video sam da kol;ega koristi Viber ali iz nekog razloga ne zeli da procita moje poruke. Takodje sam par puta zvao na mob ali nisam dobio odgovor.
- Trazio ga bezuspesno po sajmu
- Pitao forumase da li su ga videli
- Posle sajma, poslao mail, i pm na forumu
- Odgovor nisam dobio
- Zabrinut da nije doslo do nekog problema, odagnao sam sumnju posto su mi kolege iz hrvatske javile da se vratio sa njima nazad...

Zbog toga i dalje ne mogu da dodjem sebi da odrasli ljudi mogu tako da se ponasaju bez ikakvog razloga nicim izazvani... Mozda ne bih ni dosao na sajam da nije bilo dogovora. Sve sto sam kupio mogao sam da uzmem u Severnom Darkwoodu. verovatno je prodao obecane stripove nekome ili moze da dobije bolju cenu za njih posto su trazeni brojevi. Ali ni to nije razlog da nekoga tek tako ispalis.
Casnije bi bilo da mi je rekao 'e izvini , ne vazi vise dogovor, imam bolju ponudu...ili nemam vremena za vidjanje... ili nema gde da ponesem 5 knjiga... sta god.'

To ti je ono kao kad te ostavo devojka :) sa kojom si do tad mislio da nemas problema. I samo prestane odjednom da ti se javi, posle sastanka na kojem se nije pojavila.

I dalje ubedjujem sebe da postoji neko razumno objasnjenje, ali kako vreme prolazi nade su svedene na minimum

Eto..morao sam da vam se izjadam i sa vama podelim ovu odvratnu epizodu koja me vezuje za Sajam

Poli Posted - 31/10/2018 : 10:04:20

A vidimo i gde je nasao mesto za tovarenje stripova do kola.


Jozzinelli Posted - 31/10/2018 : 05:07:08
Bitno da je i Čiko bio na Sajmu (a niko da postavi neku fotografiju, moram ja)

vronski 3 Posted - 30/10/2018 : 10:47:54
Odlazi cirkus iz našeg malog grada...

Nebojša Posted - 28/10/2018 : 22:36:44
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by ponki
A najaca scena na sajmu se desila na Darkwoodovom standu... ljudi su meni i jos jednom forumasu sa kojim sam bio u drustvu na sajmu ljubazno ponudili da sjednemo i posluzimo se misleci vjerovatno na pice koje su imali... taj forumas cije ime ne smijem pominjati zbog straha od odmazde je ladno uzeo i pojeo rucak jednog od radnika Darkwooda sa standa...nudio je i mene tom pitom i srecom nisam ucestvovao u tom gnusnom cinu

Doduse kasnije je ipak taj forumas pokazao da ipak ima i malo obraza pa je donio sendvic i sok tome radniku da se ne bi proculo o njegovom bezobrazluku



Jebiga, slucajni kiks :)



Хахаха Цареви!
Са вама никада није досадно
sawitch Posted - 28/10/2018 : 19:49:37
quote:
Originally posted by ponki
A najaca scena na sajmu se desila na Darkwoodovom standu... ljudi su meni i jos jednom forumasu sa kojim sam bio u drustvu na sajmu ljubazno ponudili da sjednemo i posluzimo se misleci vjerovatno na pice koje su imali... taj forumas cije ime ne smijem pominjati zbog straha od odmazde je ladno uzeo i pojeo rucak jednog od radnika Darkwooda sa standa...nudio je i mene tom pitom i srecom nisam ucestvovao u tom gnusnom cinu

Doduse kasnije je ipak taj forumas pokazao da ipak ima i malo obraza pa je donio sendvic i sok tome radniku da se ne bi proculo o njegovom bezobrazluku



Jebiga, slucajni kiks :)
vronski 3 Posted - 28/10/2018 : 19:48:39
quote:
Originally posted by djukak

Vidi Vronskog starog zavodnika..



Hehe...


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000