forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja BESKRAJNI SMAK

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 25/10/2018 : 08:20:31
Nastavak čuvenog serijala Smak bezbroj svetova



Ovo je najcrnji dan DC univerzuma!
Dok svetom vlada sve veći haos, magija umire, a u svemiru besni rat koji će izmestiti centar univerzuma, najveći heroji planete Zemlje – Supermen, Betmen i Čudesna Žena – polako tonu u tamu koja razdire njihovo jedinstvo. Skrivenim pojedincima koji sve posmatraju iz prikrajka jasno je da ova generacija heroja nije dostojna svog herojskog nasleđa. Rešili su da to promene.

Po scenariju kultnog autora Džefa Džonsa i uz crteže najznačajnijih savremenih strip-crtača – Fila Himeneza, Džordža Pereza i drugih – Beskrajni smak predstavlja događaj koji je zauvek promenio DC multiverzum i najavio nove, uzbudljive priče koje su, poput Smakova, uticale ne samo na sve naslove te kuće već i na celokupnu strip-industriju.

Grupa autora / Format: 24x16 / Br. str.: 256
Sajamska cena: 1.340,00 RSD

4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
alexts Posted - 18/10/2020 : 18:36:36
http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=597.msg615918#msg615918
Zlix Posted - 18/10/2020 : 18:24:36
Ja sam prvo krenuo sa Novom granicom, gde sam se po prvi put susreo sa nekim likovima, pa mi je bilo lakše da povežem ko je ko u Smaku bezbroj svetova, iako i dalje ima previše likova o kojima sam morao da guglam ko su. Početak je bio dosta konfuzan, ali se kasnije sve poveže.

Tek sad počinjem sa Beskrajnim smakom, valjda mi neće biti toliko konfuzno sad kad mi je još uvek sve sveže iz prethodnog serijala.

E da, lepo je urađena i ona istorija DC univerzuma na kraju druge knjige. Već tu se provlači pitanje "Šta to znači biti heroj?"
koze123 Posted - 18/10/2020 : 16:13:47
Vidim da ova tema nije ni zaživela, a sada se strip prodaje po tričavih 500 dinara - jasno mi je i zašto .

Naime mučim se da ga dovršim - pre svega može se ovo čitati direkt posle COIE-a i Krize identiteta, smislena je celina, ali još neko dodatno predznanje o univerzumu je poželjno da biste više uživali. Odbrojavanje sam pročitao u celini i mogu reći da dok mi je samo Odbrojavanje bilo solidno, prvi deo Projekta OMAK mi se veoma, veoma svideo: to jest sve sa Maksvelom Lordom mi je bilo brutalno, način na koji je on napisan, njegova motivacija, pa sve do pokretanja OMAK plana. Tada već kreću stvari da mi budu meh, no završnica je sasvim ok.

S druge strane, sam Beskrajni smak mi deluje kao čista papazjanija - siguran sam da će neko iskusniji uspeti da objasni zašto nisam u potpunosti u pravu, i zašto je to monumentalno (ili to samo važi za COIE?), ali meni lično sve to polako ide dođavola. Jedan razlog zbog koga imam takav utisak je sigurno vezan za činjenicu da sam COIE čitao veoma, veoma davno, kad je izašao, pa sam i mnogo toga pozaboravljao. Utisak mi je da, kao i u svakom krosoveru, ovde se pojavljuje niz heroja i zlikovaca samo da bi se pojavili, te makar ja ne vidim neku suštinu u pozadini. S druge strane mi se sviđa postavljanje centralnog pitanja "Šta to znači biti heroj?" i kako se poimanje heroja promenilo (i uopšte, da li se promenilo) u proteklih 20 godina. To je jedan ozbiljniji pristup i ozbiljnije pitanje koje mi je drago da je DC pomenuo i stavio u centar ovog stripa.

Nateraću se da dovršim IC pa možda nešto dodam, ali čisto sumnjam: za mene je ovo previše šareno, sa previše random heroja ubačenih samo da bi bili tu, bez nekog fokusa, ali opet sa par interesantnih ideja ali i veoma dobrim crtežom (za koji su zaduženi razni crtači). Sveukupni utisak je da je pokušana neka vrsta replikacije COIE, ali se negde u tom naumu omanulo. Eto zasad prvih utisaka o ovom stripu, ako neko razmišlja da nabavi za nepunih 5e.
delboj Posted - 01/11/2018 : 09:19:27
Ima li normalna naslovna za sajt?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000