forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
srdjandj Posted - 28/02/2012 : 19:37:05
Ljuba Tadic o Zvezdi

Dragi prijatelji,
Počela je nova fudbalska sezona.
Svima koje fudbal zanima čestitam i želim mnogo lepih trenutaka.

Ljuba Tadić povodom pokretanja novog sajta FK Crvena Zvezda (2005.):

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine.

Svi smo mi Zvezdaši isti, a neki neće da kažu da smo svi isti. E, ja nisam za te koji se samo raduju. Siguran sam da su pravi zvezdaši i danas slični nama iz prvih Zvezdinih godina.

Izgubimo mi tako po neku utakmicu, pa onako ošamućeni da ne znamo gde nam je kuća, krenemo peške ka Terazijama, ka “Maderi” u stvari. U njoj su se tada okupljali zvezdaši. Do “Mostara” – muk. Posle počnemo da pričamo o našim šansama, a 7-1 za protivnika. Te Rajko imao šansu, te Tomaš promašio dva zicera, i tako šansa za šansom, i kada stignemo do “Madere” – Zvezda izjednačila. Novine ne čitamo nekoliko dana i gotovo…

E, kad pobedimo mi umemo da budemo malo i namćorasti. Te mogao je da padne još neki gol, a u stvari rastemo od sreće. Ovo je bilo kad smo osvojili prvi Kup, pa posle tri uzastopno. Imali smo u društvu najvećeg ljutka, najvećeg zvezdaša i prijatelja kakvi su odista retki. Bane je to bio, Bane Vukosavljević. Dođe on za sto posle tog našeg prvog Kupa, pa još nije seo, a poče: dao dva gola i neće više da igra za Zvezdu. Te namerno mu nisu dodavali lopte, te i onaj sudija Lemešić se okomio na njega, kad, dolazi Boba Mihajlović, on i doktor Aca su bili iz iste ratne vojske i voleo je da sedi sa nama. Čestita Boba svima, čestita Banetu, kad u njemu zatreperi Zvezdina žila: Dobro ste prošli sa tri komada, znaš kad ćete da vidite Kup – nikad!

Šta ti je Zvezda? Mrtva pozorišna, mrtva fudbalska sezona i ja sam se preko leta muvao na Tari. Igraju se neka deca lopte, a jedan čovek viče na njih da se sve razlama. Priđem bliže – Miljan. Zaustavi on viku. Ovo je Kule, ovo je Karasi, ono su Cole i Trifke. Čekamo jednog dečka sa Uba. Džaju čekaju. A oni žgoljavi, sitni, nikakvi…Oni će biti šampioni? Nemoj Miljane da me zamajavaš tako ti Boga, rekoh mu. Ali, šta znaš, rekoh sebi. Zvezda je to.

Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj… E sad, zašto se voli Crvena zvezda. Od onog dana kada ju je osnovala antifašistička i studentska omladina, i kad nam je pristupio ogroman deo naroda tada nazivanog “reakcijom”. Voliš ženu. Lepo, ali šta još? Voliš devojku. Dobro, ali šta još? Fudbal je čudesna stvar, izlaz u svet, a igra ga Zvezda. E, onda ima da voliš i Zvezdu. Posle, kada to krene sa kolena na koleno… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice.

Ovaj sajt će biti, rekoše mi, opisivač velikog Zvezdinog dela i udela njenog u našim životima, opisivač velikih događaja i ljudi, velikih pobednika. Neka bude i po neki poraz u njoj, ništa to neće smetati Zvezdinom čovečanstvu.

Vaš LJUBA TADIĆ
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr. Zistis Posted - 22/08/2019 : 19:54:30
Pravi ste "gastosi" vas dvojica
King Warrior Posted - 22/08/2019 : 10:36:18
Nisam ni ja. Pokusao sam i jedina opcija je bila na strani YB navijaca. Svjesno nisam otisao za njihovo dobro jer ne mozes pustiti vuka medju ovce.
manhunter Posted - 22/08/2019 : 10:10:18
Nisam. Našao sam dve karte juče, ali onda je bilo kasno da nađem zamenu na poslu (radim u večernjoj školi).
Ali sam stigao za prenos.
delboj Posted - 22/08/2019 : 09:46:12
quote:
Originally posted by manhunter

Ivanić nula, Vukanović nula, Boaći nula.
Dobro smo prošli. Hoarau će biti od početka u Beogradu, verovatno i Sulejmani. A njih dvojica zajedno su mnogo zeznuti.

Videćemo, svašta će biti.

Jesi li bio na stadionu?
Dr. Zistis Posted - 22/08/2019 : 00:04:27
quote:

Dobro smo prošli. Hoarau će biti od početka u Beogradu, verovatno i Sulejmani. A njih dvojica zajedno su mnogo zeznuti.

Mirno spavaj, odvalicemo ih na Marakani
manhunter Posted - 21/08/2019 : 23:13:26

Dr. Zistis Posted - 21/08/2019 : 20:06:56
CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić - Kanjas, Ivanić - Vukanović, Marin, Garsija - Boaći.

Dr. Zistis Posted - 18/08/2019 : 15:25:03
quote:
Originally posted by delboj

Besmisleno je imati dva strana špica. A Rodić je potreban i ne vidim logiku da ide u Tursku, nije mi jasan taj potez. Hajde da ide u Aziju za neke velike pare.

Pavkov treba da se oporavi, Tomane se tek vratio, Krstovic neiskusan...dakle mora Boaci. Rodic ima alternativu, verovatno hoce da nesto zaradi on kao igrac. Opet ostali bi samo sa jednim bekom, to jeste.
Ja bih da ostane i Ben, imali bi ubojito i levo i desno krilo
delboj Posted - 18/08/2019 : 13:50:30
Besmisleno je imati dva strana špica. A Rodić je potreban i ne vidim logiku da ide u Tursku, nije mi jasan taj potez. Hajde da ide u Aziju za neke velike pare.
Dr. Zistis Posted - 18/08/2019 : 13:37:37
Ben i Rodic su najblizi odlasku...Boaci mozda ostaje do proleca...sa Garsijom smo dobili brzinu na krilu.Gledao sam ga malo u Arisu,moglo bi to biti odlicno.
Sad samo da preskocimo "Boyse"
delboj Posted - 18/08/2019 : 13:33:10
Sad je očekivana prodaja Boaćija i Bena, ne može se s toliko stranaca ući u septembar.
Dr. Zistis Posted - 18/08/2019 : 13:26:57
Kad se Tomane uigra sa Marinom ina da kidamo
Dr. Zistis Posted - 17/08/2019 : 12:14:05
Dobro dosao Mateo
Dr. Zistis Posted - 15/08/2019 : 19:16:54
quote:

Sad dobijam informaciju od prijatelja da se dosta Švicera plaši da ide na utakmicu, pa prodaju karte ispod ruke. Krenuo sam u akciju kupovine karata, videćemo šta će ispasti.

Salu na stranu, da nas ne ureknem, lepo se pinasamo ove godine i u gostima
Dr. Zistis Posted - 15/08/2019 : 19:15:57
quote:
Originally posted by swamp thing

Kakve pičkice :D

swamp thing Posted - 15/08/2019 : 18:19:57
Kakve pičkice :D
manhunter Posted - 15/08/2019 : 17:49:59
Sad dobijam informaciju od prijatelja da se dosta Švicera plaši da ide na utakmicu, pa prodaju karte ispod ruke. Krenuo sam u akciju kupovine karata, videćemo šta će ispasti.
Dr. Zistis Posted - 15/08/2019 : 16:37:15
quote:

Nije zabranjeno nikome, pa ni Srbima. Mediji kod nas ne bi bili naši kad ne bi začinili malo.
Karte se prodaju prvo ljudima koji imaju kupljene sezonske karte, a onda ljudima koji imaju članske karte. Sad, ako među njima ima Srba, naravno da ne mogu da im zabrane da kupe karte. Predviđeni su sektori za gostujuće navijače i karte za te sektore mogu da se kupe preko CZ. To bi bilo to otprilike. Do sad sve legalno i demokratski. Kada bi pustili karte u slobodnu prodaju, pola stadiona bi bilo za Zvezdu.

E sad, ono što nije demokratski je da će izbaciti sa stadiona sve koji dođu sa Zvezdinim obeležjima, a ne budu imali karte za sektor koji je predviđen za gostujuće navijače. Oni su preplašeni navijača CZ, sigurnosne mere će biti na najvišem nivou. U novinama objavljuju atmosferu sa Marakane, podsećaju kako je bilo sa albanskim orlovima onomad i baš su se usrali. :D

Sta ces, nije da nismo "zasluzili" takvu reputaciju. Nadam se da ce of sada da nas se plase samo zbog nogometno/fudbalskih stvari.
Nemoj da nas blamiras pazi kako navijas
manhunter Posted - 15/08/2019 : 15:54:39
Nije zabranjeno nikome, pa ni Srbima. Mediji kod nas ne bi bili naši kad ne bi začinili malo.
Karte se prodaju prvo ljudima koji imaju kupljene sezonske karte, a onda ljudima koji imaju članske karte. Sad, ako među njima ima Srba, naravno da ne mogu da im zabrane da kupe karte. Predviđeni su sektori za gostujuće navijače i karte za te sektore mogu da se kupe preko CZ. To bi bilo to otprilike. Do sad sve legalno i demokratski. Kada bi pustili karte u slobodnu prodaju, pola stadiona bi bilo za Zvezdu.

E sad, ono što nije demokratski je da će izbaciti sa stadiona sve koji dođu sa Zvezdinim obeležjima, a ne budu imali karte za sektor koji je predviđen za gostujuće navijače. Oni su preplašeni navijača CZ, sigurnosne mere će biti na najvišem nivou. U novinama objavljuju atmosferu sa Marakane, podsećaju kako je bilo sa albanskim orlovima onomad i baš su se usrali. :D
delboj Posted - 15/08/2019 : 14:54:48
quote:

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:

Idemo u Bern, nema druge!

Ako ne odes izbacite te moderatori sa foruma
Samo kad si se ti javio

Pazi, meni je stadion u Bernu na 25 minuta autom.
Sad gledam da kupim karte, YB prodaje samo svojim registrovanim navijačima i neće ih biti u slobodnoj prodaji.
Za navijače CZ i njihove karte je isključivo zadužena CZ kao prodajno mesto. Određeni su i sektori gde smeju da budu navijače Zvezde.. Ali valjda ćemo nešto da izmislimo i dođemo do karata...

Evo vidim da pišu da je Srbima zabranjeno da kupuju karte. Poznata švajcarska demokratija.
delboj Posted - 14/08/2019 : 13:03:05
Magija. I to afrička.
Dr. Zistis Posted - 14/08/2019 : 12:24:38
quote:
Originally posted by srdjandj

Ha,ha,ha...legendarno
srdjandj Posted - 14/08/2019 : 12:22:55
King Warrior Posted - 14/08/2019 : 08:17:07
Skratili su mi sinoc pola zivota...
roby05 Posted - 14/08/2019 : 05:54:25
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by roby05

Bravo,bravo i bravo!Svaka cast svim nogometasima Zvezde,a posebno Milanu Borjanu.

Valjda ce Hajduk da se bar malo ugleda na Dinamo. Igraju modri razbijaju

Sta je je.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000