forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor knjiga 12.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 10/11/2018 : 22:04:57
Prijetnja iz prikrajka!



Scenaristi: Cesare Meloncelli, Guido Nolitta
Risari: Franco Donatelli, Gallieno Ferri

Već u prodaji!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 25/07/2019 : 22:40:33
Šteta što naslovnice nisu u boji..a i taj usporeni ritam.
Gru Posted - 25/07/2019 : 22:32:01
Izbace knjige u 10. mjesecu, nekako oko Interlibera. Prošle godine je bila jedna knjiga, pretprošle čini mi se dvije. Ovo napreduje puževim korakom, ali je meni najbolje kolekcionarsko izdanje Zagora.
DOMI Posted - 25/07/2019 : 21:27:16
mislim da bi 13.knjiga mogla ovog ljeta, uvijek tako nekako osvane..
ne bi me čudilo da izbace i dvije knjige
ReemCP Posted - 24/07/2019 : 14:59:01
quote:
Originally posted by LuckyDuck81

Pozdrav,

Volio bih nabaviti kvalitetnu kolekciju Zagora od prvog borja pa mi se ovo čini kao kvalitetan izbor. Volio bih neko stručno mišljenje isplati li se uzimati ovu ediciju s obzirom da knjige izlaze jako lošim tempom i ima li nešto što uskoro kreće od prvog broja?

Unaprijed zahvaljujem :-)


Ovo što je King napisao je još najbolje.
Dobra opcija je i sa ovim Ludens knjigama, mislim da još jedna knjiga (knjiga 13) i onda bi imao otpočetka period 1-13 i tu kronološki bi se trebao spojit Zagor Klasik obični ili Zagor zlatni klasik, može se tako nadovezati na njega i nastavit skupljat.

A jedna od opcija je ovo: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50291&REPLY_ID=2222379. Kod Talijana krenuo taj kolor klasik ove godine, ali izgledno je da će i kod nas krenut (kao Tex klasik). Isto izdanje u boji, kronološki otpočetka.
King Warrior Posted - 24/07/2019 : 14:19:13
quote:
Originally posted by LuckyDuck81

Pozdrav,

Volio bih nabaviti kvalitetnu kolekciju Zagora od prvog borja pa mi se ovo čini kao kvalitetan izbor. Volio bih neko stručno mišljenje isplati li se uzimati ovu ediciju s obzirom da knjige izlaze jako lošim tempom i ima li nešto što uskoro kreće od prvog broja?

Unaprijed zahvaljujem :-)


Ako hoćeš kvalitetno izdanje (najbolje koje postoji), sa izuzetno dobrim tempom, onda uzmni Libellus.
http://www.libellus.hr/i/duh-sa-sjekirom--352uma-zamki--uzas/515/0/-2

Na aukcijama na ovom sajtu možeš sigurno da nađeš cijele komplete.
LuckyDuck81 Posted - 24/07/2019 : 14:09:36
Pozdrav,

Volio bih nabaviti kvalitetnu kolekciju Zagora od prvog borja pa mi se ovo čini kao kvalitetan izbor. Volio bih neko stručno mišljenje isplati li se uzimati ovu ediciju s obzirom da knjige izlaze jako lošim tempom i ima li nešto što uskoro kreće od prvog broja?

Unaprijed zahvaljujem :-)
ivanl Posted - 12/11/2018 : 14:52:32
Zahvaljujem. Javit cu ti 'sefu' da mi ih uzme.
jaki Posted - 12/11/2018 : 14:48:17
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Dvanaestica je 120 kn na IL.


Ima li no.6 i 9, mat korice?


Ima,6 je 80 kn a 9 je 100 kn.
sawitch Posted - 12/11/2018 : 14:30:47
Necu klasik, ove zludensove sveske su mi strava
wesskowaz Posted - 12/11/2018 : 13:45:07
Sawitchu, mozda ti je bolje da nastavis sa klasikom.
morski Posted - 12/11/2018 : 10:22:19
quote:
Originally posted by sawitch

Jebote, ja sada razmisljam da li da picim Zagor extra nakon VC knjiga i da se resim bede sa ovim sporacima.. Od kog bi broja to negde bilo sada u Extra izdanju?


Naredna VC knjiga #29 bi trebalo da krene od Ludens Extra #111 Dobar i loš ili Ludens Klasik #24
ivanl Posted - 12/11/2018 : 04:06:54
quote:
Originally posted by DODSFERD

Epizode kod serijala koji imaju nekakav kontinuitet, a završeni su i nisu predugački, je bolje čitati u nizu bez vremenskih pauza, sada vidim koliko je to dobitna kombinacija kod npr. Magičnog Vjetra.


Apsolutno stoji, za Magicnog. Bolje je, tecnije. Ali gust mi je bio i desetak puta ponovo iscitavati cijelog Ken Parkera, (za to uvjek imam volje). Jednom sam iscitao kompletnog Dylana,(sve izdane epizode; Jugu, Hrvatsku, Srbiju, ali to nosi vremena...) Spremam se vec neko vrijeme, procitat cijelog Alan Forda ponovo,sve brojeve, mogao bi sad, kad pocnu velike zime... mislio sam i Zagora, ali odbijaju me naivnost i budalastine koje mi ne stoje sad u ovim godinama. Inace cesto sam se vracao i iscitavanju ponovnih kompletnih serijala u albumskom formatu,(Blueberry, Torpedo, Jeremiah, Torgal, Korto Maltese... klasici...sad 'nisanim' za godisnji, Rip Kirbya, Ridobradog i Konana 'satrat' ponovo... vracam se cesto stripovima, i cijela kolekcija mi je iscitana minimum dva puta, a klasici, neki i desetak...
Dexters Posted - 11/11/2018 : 23:23:22
quote:
Originally posted by sawitch

Jebote, ja sada razmisljam da li da picim Zagor extra nakon VC knjiga i da se resim bede sa ovim sporacima.. Od kog bi broja to negde bilo sada u Extra izdanju?


Ovaj kolekcionarski primjerak počinje s epizodom zvijeri/vukodlak, ima čak i recenzija , pa možeš vidjeti koji su brojevi

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-86-87-vukodlak/99/
Dexters Posted - 11/11/2018 : 23:17:51
quote:
Originally posted by mezzano

Ne bih da kupujem "polovno". :)
Zašto su Zagor klasik i Zlatni klasik počeli tako? @Dexters nije loša ideja... :)

¸
Zašto su počeli? Vjerojatno iz istog razloga zbog kojeg je i Slobodna dalmacija krenula od "Zagor priča", a razlog je marketinški. Zagor priča je kultna epizoda s kultnom naslovnicom, nijedna druga naslovnica ne izaziva takav hype. Ludens se vodio istim razlogom, a moguće je i da urednik ludensa želi potencirati prodaju ovih kolekcionarskih izdanja, stoga ih nije uvrstio u klasik/zlatni klasik ediciju.
sawitch Posted - 11/11/2018 : 23:01:56
Jebote, ja sada razmisljam da li da picim Zagor extra nakon VC knjiga i da se resim bede sa ovim sporacima.. Od kog bi broja to negde bilo sada u Extra izdanju?
zlatko900 Posted - 11/11/2018 : 22:57:56
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako budu na Interliberu knjige 5-12 na sniženju vjerojatno nastavim tamo gdje sam stao.

Isti slučaj kao i sa 11-om prošle godine, izlazi u vrijeme interlibera i vjerojatno će biti kao i ova prošla- 120 kuna...
zlatko900 Posted - 11/11/2018 : 22:55:41
quote:
Originally posted by mezzano

Ne bih da kupujem "polovno". :)
Zašto su Zagor klasik i Zlatni klasik počeli tako? @Dexters nije loša ideja... :)

Zato da se možeš ovdje prepirati sa onima koji se prave pametni kad ja kažem da je to sranje jer je preskočeno nekoliko najbitnijih epizoda koje je sada nemoguće ubaciti, neidu kronološki... A sad čekam dežurne pljuvače... navalite...
DODSFERD Posted - 11/11/2018 : 20:54:04
Epizode kod serijala koji imaju nekakav kontinuitet, a završeni su i nisu predugački, je bolje čitati u nizu bez vremenskih pauza, sada vidim koliko je to dobitna kombinacija kod npr. Magičnog Vjetra.
ivanl Posted - 11/11/2018 : 20:45:55
quote:
Originally posted by Dexters

Meni je skroz veći gušt polagano kupovati i čitati, svaki mjesec-dva, nego odjednom kupiti 375 brojeva.


I da i ne. Ako mozes kupiti nesto staro i rijetko, onda moras i procitati ne znam koliko brojeva, zar ne? To je i svrha, kolekcije. Citanje, konzultiranje, proucavanje. Barem mislim na 'zivu' kolekciju, ne neku sterilnu, zapakiranu u celofan. Ako kupujes nesto redovno, sta ja znan Dylana, Zagora, sto vec ide ongoing, onda je gust citat epizodu svaki mjesec. Recimo kod ovih mini serijala, razlicitih nakladnika do sad, svaki san strpljivo iscekao do kraja i pomno ga iscitao. Puno bolje nego da mixsas i kasnis, jel da? Evo sad smo kompletirali Lilith,(fala boze), i to me ceka s gustom odradit. Tako da i ne i da na tvoj post...
mezzano Posted - 11/11/2018 : 20:43:21
quote:
Originally posted by Dexters

Meni je skroz veći gušt polagano kupovati i čitati, svaki mjesec-dva, nego odjednom kupiti 375 brojeva.


Isto. :)
Dexters Posted - 11/11/2018 : 20:34:33
Meni je skroz veći gušt polagano kupovati i čitati, svaki mjesec-dva, nego odjednom kupiti 375 brojeva.
ivanl Posted - 11/11/2018 : 20:27:36
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sada sam nakon dugo vremena uzeo sa police svoje 4 knjige ove biblioteke, osim prve koja ima predebel papir ostale su bez zamjerki, i puno ljepše izgleda plavo-crna kombinacija na hrbatu nego ona crvena koja bode oči.
Ne znam koji mi je vrag bio da odustanem od Ludensa i prijeđem na Libellusovu bojanku sa vječitim nastavljanjem.


Meni su to skroz uredne knjige. Retro dizajn, dobar otisak, ugidne posve. Jedinica jest malo deblja, ali to su bili porodajni bolovi...
ivanl Posted - 11/11/2018 : 20:24:22
Nikad se necemo sloziti. Najnormalnije je traziti ne svaki primjerak iste kolekcije, vec svaki savrseni primjerak iste kolekcije! Onda je to, nesto sto se naziva kolekcija. I ako imas, sta ja znam, brojeve Alan Forda od 1 do 448, a fali ti 3, 55, i 177, onda to nije kolekcija. A kamoli od 3 razlicita nakladnika...
zlatan bihac Posted - 11/11/2018 : 20:22:27
ma najbolje zagor extra komplet kakav povoljan naci...najpovoljnije, skoro 300 brojeva vec izaslo...ne mora biti sad glanc pa da se cijena dize...u prosjeku neka cetvorka ocuvanost, uz malo srece se moze naci za 300-350 eura...ako i fali poneki broj, a da nije 1, nadje se i njih za 10-ak kuna...i onda samo lagano uzimas nove brojeve....gdje ces sad ici ove zlatne klasike poceti skupljati od pocetka...
DODSFERD Posted - 11/11/2018 : 20:20:46
Sada sam nakon dugo vremena uzeo sa police svoje 4 knjige ove biblioteke, osim prve koja ima predebel papir ostale su bez zamjerki, i puno ljepše izgleda plavo-crna kombinacija na hrbatu nego ona crvena koja bode oči.
Ne znam koji mi je vrag bio da odustanem od Ludensa i prijeđem na Libellusovu bojanku sa vječitim nastavljanjem.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000