forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 281 - Dan invazije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 14/11/2018 : 09:51:03
Danas je taj dan na Interliberu!



Scenarij: Jacopo Rauch
Crtez: Majstor

Od danas na Interliberu, malo kasnije u SnK
Od sutra na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sumohrvat Posted - 16/11/2018 : 18:52:08
quote:
Originally posted by mesar

Imam ga u dva primjerka,kupujem sad ovog,imam helingena od vč(ovi koji sad dođu),kupiču ga i od ludensa imam klasik,kupujem zlatni klasik sve naslovnice..pa šta,baš se mi jebe za vaše komentare šta treba preskočiti...AAAAHHHJJJAAKKK!


Mislim da je sexualna privlačnost obostrana 😁 Ili tripuješ da mi imamo mokre snove jer ti kupuješ po sedam primjeraka svakog broja 😂😂😂😂
Evo, bravo... moj si idol 😍😍😍😍
wolf Posted - 16/11/2018 : 18:30:21
Ma ne može ranije platinasti, prvo mora super klasik.
velka031 Posted - 16/11/2018 : 18:13:50
quote:
Originally posted by Dexters

Na što je to balkanska strip scena spala kad zagorovci bojkotiraju :D



To i ja kažem
Ukoliko na kioscima ne osvane platinasti klasik tijekom 2020. bit ću jako razočaran...
1Euro Posted - 16/11/2018 : 14:49:01
quote:
Originally posted by mesar

Imam ga u dva primjerka,kupujem sad ovog,imam helingena od vč(ovi koji sad dođu),kupiču ga i od ludensa imam klasik,kupujem zlatni klasik sve naslovnice..pa šta,baš se mi jebe za vaše komentare šta treba preskočiti...AAAAHHHJJJAAKKK!



bilo bi super, kada bi ga još i fotokopirao, za svaki slučaj!
DODSFERD Posted - 16/11/2018 : 14:05:12
quote:
Originally posted by velka031

Kupio sam ga, naravno. Koliko god srao da je trebalo preskočiti, ne mogu kontra Zagora...


Ja sam odolio napasti, bio u SNK i vidio kako se smiješi sa tezge, ali sam ga potpuno ignorirao i poručio da pokuša s nekim drugim.
DODSFERD Posted - 16/11/2018 : 13:59:43
Mora se netko priključiti telleru, ne može ni on sam igrati za momčad.
mesar Posted - 16/11/2018 : 13:07:50
Imam ga u dva primjerka,kupujem sad ovog,imam helingena od vč(ovi koji sad dođu),kupiču ga i od ludensa imam klasik,kupujem zlatni klasik sve naslovnice..pa šta,baš se mi jebe za vaše komentare šta treba preskočiti...AAAAHHHJJJAAKKK!
Dexters Posted - 16/11/2018 : 12:12:41
Na što je to balkanska strip scena spala kad zagorovci bojkotiraju :D
1Euro Posted - 16/11/2018 : 12:01:00
quote:
Originally posted by velka031

Kupio sam ga, naravno. Koliko god srao da je trebalo preskočiti, ne mogu kontra Zagora...



tko izda pizda.

Pravi Zagorovci bojkotiramo ovo izdanje iz više razloga:

-jer nismo ovce za šišanje
-jer če nas to usporiti za pola godine, umjesto da smanjimo razliku od Italijana
-jer se to več ima u kolekciji ili barem pročitalo

A Berniju ovo izdanje dobro dođe, kako bi kasnije opet mogao izdati neki lažni maxi ili gigant (slično ko sa Kaufmanom, Helingenom) pa čemo opet kupiti taj maxi, koji če za godinu ili dve biti ionako objavljen u redovnoj seriji,...sve u svemu OPET če izvuči novac od vas, koji kupujete jedno te iste priče u dva ili više sporednih izdanja, da sad ne nabrajam Klasik, Zlatni Klasik i slične gluposti gdje če OPET za par godina izači OPET jedne te iste priče.
Pa eto izvolite i poduprite ovakv egluposti, jer ipak ovo je Zagor!!!!


AAAHHHJJJJAAAKKKK!!!!!!!!!!!
velka031 Posted - 16/11/2018 : 10:39:43
Kupio sam ga, naravno. Koliko god srao da je trebalo preskočiti, ne mogu kontra Zagora...
globinjo Posted - 16/11/2018 : 01:56:35
quote:
Originally posted by mladjo
jesi gledal tekmu?
Baš fino španaju naši :D


ne,nisam stigao,očevi imaju djecu
a djeca imaju obveze...
a tekmu nisam u životu pogledao...utakmica jesam na tisuće
mladjo Posted - 16/11/2018 : 00:27:32
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by globinjo

Kao djeca u vrticu
Kmekmekme
Nevjerovatno




A javio se pravi...Hajdukovac :D


Pizdunu
Znam Di živiš



Jesi gledal tekmu?
Baš fino španaju naši :D

Ontopic:Bio je to dan invazije na gol Španjolaca:D
ivanl Posted - 15/11/2018 : 23:20:55
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ali ne moraš kupiti dva dvd-a da bi gledao tri puta Titanik. Kao što ne moramo kupiti 2 primjerka Dana invazije da bi ga pročitao više puta


👍 he-he! 🔝
ivanl Posted - 15/11/2018 : 23:19:39
Okovan ledom i snijegom. Bome. Nista, gustaj u toplom, i stripovima.
ReemCP Posted - 15/11/2018 : 21:47:46
quote:
Originally posted by 1Euro

bolje makni stripove! Nije ti pametno držati stripove pored radiatora


Ma neće im ništa bit ajde da se radi o nekom dr. junaku, onda vjerojatno bi, ali ovo je Zagor, otporan na sve vremenske (ne)prilike svaki je obložen onom folijom, uloškom od Sigme (klik na: https://static.kupindoslike.com/U-Folija-sa-perforacijom-A4_slika_L_63845187.jpg). Zbog zaštite od prašine, ali ponajviše ima svrhu da se ne širi taj miris novog stripa koji je super, ali u velikoj količini/dozi bude nemoguće za disati u prostoriji. Zagušljivo.

quote:
Originally posted by ivanl

Kad smo vec kod toga...ReemCP pa gdje zivis? Na sjevernom Velebitu?


Točno! Zasad što se tiče prostora za stripove nemam problema. Inače, živim na katu kuće, a prije nekih 8 godina sam si napravio teretanu u prizemlju kuće, pa ako dođe do pomanjkanja mjesta na katu, selimo višak u prizemlje

Ima jedan video na YT-u kako izgleda, to je inače moj bivši YT kanal, mislio sam da su makli video, ali još se drži, snimano u 11.mjesecu 2010. točno prije 8 godina: https://www.youtube.com/watch?v=YoZFwlOJ4FM

quote:
Originally posted by solar

Meni su stigli VČ Hellingeni tako da ću morati razmisliti o novoj poziciji "lažnog" maksija, ovdje mi nekako ne odgovara.

Aha, ja ću taj Maxi isto maknut, kupovat ću redovnu seriju, najviše zbog naslovnica odlična ti je kolekcija, a i te police iz IKEA-e, baš sam jučer tamo bio (Zagreb istok, prema Rugvici), ovo u staklu fenomenalno izgleda i nema brige za prašinom

quote:
Originally posted by solar

#mukekolekcionarske


teller Posted - 15/11/2018 : 21:46:35
ah,,ta debata je ko Santa Barbara...bez kraja i konca.
Ne kupite ako nemate novca ili vam je to glupo...ima ko hoče kupit,
taj strip če se prodat u istoj nakladi ko svi prije ili kasnije...
ipak se radi o kolor Zagoru za 18 kuna...
i prije se na forumu gunđalo na neka izdanja koja se sad privode kraju...
ovaj forum nije nikakvo mjerilo...
Dokaz je Čiko kojeg 80% foruma popljuvalo a i danas se smatra prvi ČIKO DETEKTIV za najprodavanije kiosk izdanje...
i doživio je več jedan cb reprint i sada nedugo nazad i kolorno izdanje...
a kao poslje prvih 5, ostali su nečitljivi...
pustite Ludens nek radi kako misli da je najbolje, da dobro radi dokaz je skoro 20 godina naših junaka na kioscima...
pitajte se radije šta je bilo pre Ludensa...i šta bi bilo bez njega.
SlobodnaDalmacija sa tri stripa mjesečno...ako se potrefi uspješan mjesec.
sumohrvat Posted - 15/11/2018 : 21:18:06
Ali ne moraš kupiti dva dvd-a da bi gledao tri puta Titanik. Kao što ne moramo kupiti 2 primjerka Dana invazije da bi ga pročitao više puta
teller Posted - 15/11/2018 : 21:06:03
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by mpavin

Zašto bi kupovali opet isto telleru?
Bi li ti iša gledati film u kino pa opet sutra gledati isti film iako ima još filmova u ponudi koje nikad nisi gleda?

Smješna usporedba. Ja sam gledao Infinity War 4 puta u kinu. Ako je neki film odličan gledat ću ga opet, pod broj jedan jer je odličan, pod broj 2 jer ne pohvataš sve detalje kod prvog gledanja


Pogledaj ga još 4 puta, sigurno ti je nešto promaklo.
Možda i je neprikladna usporedba ali tko je želio shvatiti, shvatio je.


shvatili smo poantu..ne brini.
demokratsko je prihvatit i poštivat i naviku i ljude koji kupuju duplo, trostruko jedan te isti strip...
Titanik sam gledao tri puta recimo kao i Dudeka sa Gruutovčanima.,..
ako nešto volim nemam mere...zašto bi to bilo loše ili čudno?

mpavin Posted - 15/11/2018 : 20:45:33
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by mpavin

Zašto bi kupovali opet isto telleru?
Bi li ti iša gledati film u kino pa opet sutra gledati isti film iako ima još filmova u ponudi koje nikad nisi gleda?

Smješna usporedba. Ja sam gledao Infinity War 4 puta u kinu. Ako je neki film odličan gledat ću ga opet, pod broj jedan jer je odličan, pod broj 2 jer ne pohvataš sve detalje kod prvog gledanja


Pogledaj ga još 4 puta, sigurno ti je nešto promaklo.
Možda i je neprikladna usporedba ali tko je želio shvatiti, shvatio je.
teller Posted - 15/11/2018 : 20:41:02
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Ne. Jedini promašaj je što izdaju taj i slične brojeve kao specijale ili izmišljene maxije. Umjesto da jednostavno kopiraju Bonellijev sistem izlaženja.


naravno,,
i ko je kriv?
mi..jer kupujemo sve od Zagora..i pomalo izdavač koji nema ili ne objavi plan...pa ako neznaš hoče priče strpane u maxije i gigante bit objavljene i u redovnoj ediciji...
tako da...šteta što Ludens i Strip Agent nemaju neki plan ili bar bolju komunikaciju sa čitateljima.,,da bi znali na čemu smo...
zlatan bihac Posted - 15/11/2018 : 20:35:39
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Ne. Jedini promašaj je što izdaju taj i slične brojeve kao specijale ili izmišljene maxije. Umjesto da jednostavno kopiraju Bonellijev sistem izlaženja.


da...da su tada umjesto laznog giganta kaufmana, i helingen maxija, izdali dva prava maxija, sad bi bili poravnani sa talijanima i isli bi u korak sa talijanima, kao sto je to slucaj sa specijalima...
FelipeKajetano Posted - 15/11/2018 : 20:05:44
quote:
Originally posted by mpavin

Zašto bi kupovali opet isto telleru?
Bi li ti iša gledati film u kino pa opet sutra gledati isti film iako ima još filmova u ponudi koje nikad nisi gleda?

Smješna usporedba. Ja sam gledao Infinity War 4 puta u kinu. Ako je neki film odličan gledat ću ga opet, pod broj jedan jer je odličan, pod broj 2 jer ne pohvataš sve detalje kod prvog gledanja
FelipeKajetano Posted - 15/11/2018 : 20:02:12
Ne. Jedini promašaj je što izdaju taj i slične brojeve kao specijale ili izmišljene maxije. Umjesto da jednostavno kopiraju Bonellijev sistem izlaženja.
zlatan bihac Posted - 15/11/2018 : 19:35:55
okus ili ukus? nije isto..
teller Posted - 15/11/2018 : 19:20:04
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by velka031

Ne preskačem Zagora nikad.
Više me boli debilnost ove priče.



a onda odeš pročitati recenziju i pogledaš neke od komentara i zapitaš se da li živimo u nekim paralelnim dimenzijama kad neko ovome daje pozitivnu ocjenu?


nadam se da si več čuo za ljudsko osjetilo UKUS?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000