forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Blek 81: Bila jedna mala brodica...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 23/11/2018 : 19:43:49
Da li se meni čini, ili je Blek stalno u lancima...?



Od danas u SnK i shop.strip-agent.hr
Od sutra se pojavljuje na kioscima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 04/12/2018 : 22:56:08
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

@Dwayne - poceo je u Bleku 71, znam da je 70 bio zadnji sa 3-u-1 epizode Bleka.



E to te pitam. Hvala, ReemCP. Bome, bit će tu gradiva.


Mozda ne bi bilo lose otvorit i posebnu temu za Kinowu vjerojatno kad krenes sa citanjem ces i mene "natjerat" da se i ja njega primim, a bilo bi fora imat posebnu temu gdje bi mogli komentirati.
da_killah Posted - 04/12/2018 : 10:42:16
"vrlo uspješno" :D i nije katamaran, nego trajekt ;)
Dwayne_Looney Posted - 04/12/2018 : 07:43:23
quote:
Originally posted by ReemCP

@Dwayne - poceo je u Bleku 71, znam da je 70 bio zadnji sa 3-u-1 epizode Bleka.



E to te pitam. Hvala, ReemCP. Bome, bit će tu gradiva.
VALTER Posted - 04/12/2018 : 06:47:52
Naslov podsjeća na pjesmicu 'Morem plovi jedna mala barka...' kojom Torcida vrlo uspješno provocira pripadnike Armade kad ovi dođu katamaranom na Jadranski derbi u Split.
ReemCP Posted - 04/12/2018 : 00:36:40
@Dwayne - poceo je u Bleku 71, znam da je 70 bio zadnji sa 3-u-1 epizode Bleka.
Dwayne_Looney Posted - 03/12/2018 : 23:57:03
Hvala obojici ali znate li kad je Kinowa, u kojem broju Bleka, počeo? Držim to u teže pristupačnom dijelu ormara pa ako netko zna da si zapišem da znam odakle ću početi čitati te 2023.god.
mogorovic Posted - 03/12/2018 : 23:50:03
Da. ustvari, ako tempo bude po 6 epizoda godišnje, točno 4 godine, jer završava u originalnom broju 126, a trenutni broj kod nas je 102. (Ludensov 81). U Ludensovoj 79-ki ga nema, jer je to originalni jubilarac, broj 100, bez dodataka, ali osakaćen u Ludensovu izdanju, jer je jedna epizoda, iz originalnog talijanskog izdanja, izbačena kod nas.
zlatan bihac Posted - 03/12/2018 : 17:26:39
bice kinowe jos barem 4-5 godina sa ovim tempom..
Dwayne_Looney Posted - 03/12/2018 : 16:43:42
Od kojeg je broja Kinowa krenuo i zna li netko kad će završiti? Jučer pročitao 79-ku i tamo ga nema. Kad završi mislim ga u cugu pročitati koliko god to dosadno bilo.
El Morisco Posted - 01/12/2018 : 13:36:50
Ovo su epizode LMS 424 - Rodijevi podvizi i LMS 435 - Zaliv ajkula. I baš me interesira otkud u Dnevniku ideja za naslov "Rodijevi podvizi" kada se mali traper baš i nije istaknuo u ovoj svesci...
roby05 Posted - 28/11/2018 : 15:30:06
quote:
Originally posted by mogorovic

Ja mislim da Blek, ovaj put, ima slučajno plastificirane korice, jer se ona linija s mat koricama bila nedavno pokvarila.


Dakako da je slucajno,ali kad vec naslov ne pase,neka je oprema bolja.
teller Posted - 28/11/2018 : 15:23:28
quote:
Originally posted by roby05

Ma,naslov ovaj onaj...nema tu nista neobicno.Lipse je to bilo u LMS-u,ali jbg.nije ni to nekima valjalo.Uostalom,epizoda postoji ohoho godina i Ludens samo prevodi original.Ima i u ozbiljnijem Kenu naslov "Bilo jednom...",i...
Kod Bleka je bar mala brodica...
81.broj je tu,idemo dalje!Sad je Blek jos veci,ima plastificirane korice.Kome pravo,kome krivo.
Ukratko,nama nevalja kad ima,a jos gore kad nema.



mogorovic Posted - 28/11/2018 : 14:53:24
Ja mislim da Blek, ovaj put, ima slučajno plastificirane korice, jer se ona linija s mat koricama bila nedavno pokvarila.
roby05 Posted - 28/11/2018 : 12:48:45
Ma,naslov ovaj onaj...nema tu nista neobicno.Lipse je to bilo u LMS-u,ali jbg.nije ni to nekima valjalo.Uostalom,epizoda postoji ohoho godina i Ludens samo prevodi original.Ima i u ozbiljnijem Kenu naslov "Bilo jednom...",i...
Kod Bleka je bar mala brodica...
81.broj je tu,idemo dalje!Sad je Blek jos veci,ima plastificirane korice.Kome pravo,kome krivo.
Ukratko,nama nevalja kad ima,a jos gore kad nema.
El Morisco Posted - 28/11/2018 : 09:08:30
Kad netko od dežurnih gunđala pročita ovu epizodu, možda će shvatiti kako je glavni lik ove priče upravo "mala brodica"...
jaki Posted - 28/11/2018 : 05:01:12
Pretpostavljam kako tako ne govore u francuskom \talijanskom originalu...
mogorovic Posted - 27/11/2018 : 23:40:32
A, i ono Roddyjevo "Svih mu smrdljivih tvorova" postalo je "svih mu smrdljivaca"!
ReemCP Posted - 27/11/2018 : 21:24:45
A i ono kad profesor kaze "hiljadu mu retorti", stvarno fale te stvari..
Bruce Springsteen Posted - 27/11/2018 : 21:17:47
Nekad je bilo "jelenskih mi rogova"... čemer i jad od prevoda...
ReemCP Posted - 27/11/2018 : 20:30:12
Nemam ja ništa protiv naslova, nego kupio ga danas i krenuo čitat, kad ono odmah na početku Blek na samoj 1. stranici izgovara iste riječi kao i odmah na sljedećoj

Sunce im njihovo, to samo neko radi copy/paste, bitno da je tekst u oblačićima, a briga ako je i isti..



ivanl Posted - 27/11/2018 : 06:37:50
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by teller

Odlican Blek...Amouriq i Mitton...meni draga crtaca..plastificirane sijajne korice..korektan Kinowa(bar crtez vrhunski)...reklama za Cika u trci kroz vrijeme broj 2..novog Texa..
Ma..jebes naslov...odlican Blek!



Nema ti tu, kume, nikakvog Amouriqa. Prva epizoda, ona o opjevanoj brodici, djelo je Cira Tote.


a vidis..ja na brzaka nislio da Amouriq..slican stil..
Hvala...crtez u tom cijelom Bleku nije problem...dodati zlicicu nostalgije i sasvim komotno se moze taj naivni Blek probavit...


Iskreno, bez uvijanja i zafrkancije, na tvom entuzijazmu ti covjek samo moze pozavidjeti...
teller Posted - 27/11/2018 : 05:42:06
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by teller

Odlican Blek...Amouriq i Mitton...meni draga crtaca..plastificirane sijajne korice..korektan Kinowa(bar crtez vrhunski)...reklama za Cika u trci kroz vrijeme broj 2..novog Texa..
Ma..jebes naslov...odlican Blek!



Nema ti tu, kume, nikakvog Amouriqa. Prva epizoda, ona o opjevanoj brodici, djelo je Cira Tote.


a vidis..ja na brzaka nislio da Amouriq..slican stil..
Hvala...crtez u tom cijelom Bleku nije problem...dodati zlicicu nostalgije i sasvim komotno se moze taj naivni Blek probavit...
mogorovic Posted - 26/11/2018 : 23:32:46
quote:
Originally posted by teller

Odlican Blek...Amouriq i Mitton...meni draga crtaca..plastificirane sijajne korice..korektan Kinowa(bar crtez vrhunski)...reklama za Cika u trci kroz vrijeme broj 2..novog Texa..
Ma..jebes naslov...odlican Blek!



Nema ti tu, kume, nikakvog Amouriqa. Prva epizoda, ona o opjevanoj brodici, djelo je Cira Tote.
teller Posted - 26/11/2018 : 20:29:25
Korice su ko kod Malog Renzera...valjda su skupa tislali pa pomislili da i Blek zavreduje gladke korice...mislim da je to samo plus kad su vec sa naslovom ukenjali..
DODSFERD Posted - 26/11/2018 : 16:52:59
Kako sad odjednom plastificirane korice, niti jedan prijašnji to nije imao.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000