forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 13.01.2017. - forumaši kreću na dijetu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mladjo Posted - 12/01/2017 : 21:48:51
Potaknut odličnim Kingovim topicom o prestanku pušenja (pušiti sam prestao 2006) odlučio sam otvoriti sličan topic o mršavljenju.
Imam 10 - 12 kila viška koje moram skinuti. Nije neki veliki bed ali moram se dovesti u red.Još je problem kaj mi se sve skupi u lice i trbuh, pa izgledam malo, khm, bucmasto
Uglavnom, ja od sutra ujutro krećem na dijetu!
Vagati ću se svaki dan ujutro, pratiti na dnevnoj bazi rezultat, pa bum videl. Ako netko hoće sa mnom - super! Što više - to bolje!
Uglavnom, prvi je problem što se trenutno ne krećem previše (inače se redovito šećem) što zbog vremena, a što zbog povećanog obima posla tako da ću se prvenstveno osloniti na smanjenje prehrane i naročito smanjenje kruha i ostalih ugljikohidrata.

Let's go!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
paro Posted - 04/12/2018 : 08:44:52
Ja u 6. mjesecu imao 120 kila.
Jučer vaga pokazuje 104,5.
Na mojih 193 cm, moram priznat da sam zadovoljan.
Još 4-5 kila i to je to.
drogsy Posted - 03/12/2018 : 17:22:50
Jučer navečer izmjerio 85,2 (rekord), body fat 15%. Prije godinu i pol dana sam imao 69 (visina 181cm). Ide to lagano.
zeljko Posted - 03/12/2018 : 09:43:50
ovo je moja misao

budućnost pripada onima koji jedu i jebu
Obi-wan Posted - 03/12/2018 : 08:45:49
Prođe još jedan mjesec i spao sam na 80 kg. Još jedan dolje i cilj je postignut. Jedem manje u tih zadnjih par mjeseci, ali ništa drastično ili probirljivo...
A onda mogu samo zatezati, navikao sam se na vježbanje pa šteta prestati...

Počeo sam malu tu kalisteniku po parkovima gdje živim, a i poslije posla taman sam imao vremena dok čekam vlak.
Ali eto dođe zima. Vježbao neki dan na -2 i sve ok., ali nije to baš zgodno. Hladan zrak, bit će sve mokro uglavnom, the winter is coming...
I šta sad?
Vagao sam, razmišljao i na kraju kupio kettlebelle (8 i 12 kg.). I mislim da sam dobro odlučio. Stvar je idealna za vježbanje kod kuće. Sklonim stolić tako da imam mjesta oko sebe, dolje ležaljka za plažu, girje i to je to.
Dobro se oznojiš, a mišići rade. U isto vrijeme jačaš i skidaš kile što mi također odgovara.
Preporučio bih svakom tko ne želi u teretanu (nema lokaciju ili vremena). Kupiš dvije manje girje i jednu veću za početak ili čak samo jednu srednje težine (ako ne želiš ulagati) i udri. Otkrio sam bukvalno 100 vježbi za sve moguće mišiće već na samom početku. Malo treba paziti oko tehnike nekih pokreta (youtube) i da se ne preopteretiš i to je to. Miran dok ne dođe proljeće. Jedino žena kaže da nisam normalan kada me vidi...
fandango Posted - 05/11/2018 : 11:56:59
quote:
Originally posted by Obi-wan

3 mjeseca kasnije...
1. sa 86.5 na 84 kg.
2. 83 kg.
3. 82 kg.
Cilj 79 kg.

Na početku nisam mogao napraviti ni jedan jedini zgib. Nakon prvog mjeseca 1, nakon drugog 2, nakon trećeg 3.
Cilj - jedan više svaki mjesec.

Dolazi zima što mi baš ne ide na ruku za vježbu u parku.
Ako netko ima neke savjete u vezi oblačenja, neka napiše.
Kontam neka lagana kapa, rukavice bez prstiju i uz tijelo majica od materijala koji odvodi znoj od tijela van.
Ako netko zna koju točno majicu da kupim (al da ne bankrotiram), neka napiše...




Ima Decathlon dolje kod tebe? Meni oni imaju sasvim OK sportsku robu za relativno niske cijene. Samo s njihovim markama mi je lutrija, recimo da pogodis tri od cetiri puta.

A zgibovi, eh... Imam frenda koji se bavi slobodnim penjanjem. Dok ga vidim kak visi na stangi na jednoj ruci i nonsalantno prica, pozelenim od zavisti. A i sjetim se kak su nam na tjelesnom mjerili kolko dugo mozes na toj stangi visit pa je profesoru uvijek tom jednom debelom iz razreda bilo zao dat kolac pa mu reko dvojka, ne moras visit. A on onda izvisio za trojku.
mladjo Posted - 05/11/2018 : 10:23:16
Bravo!

Naravno, ako si htio izgubiti te kile
supermark Posted - 05/11/2018 : 08:12:38
Eto ja u 2,5 mjeseca izgubio 8kg
Povećao aktivnost i otišlo...
Obi-wan Posted - 04/11/2018 : 23:13:48
3 mjeseca kasnije...
1. sa 86.5 na 84 kg.
2. 83 kg.
3. 82 kg.
Cilj 79 kg.

Na početku nisam mogao napraviti ni jedan jedini zgib. Nakon prvog mjeseca 1, nakon drugog 2, nakon trećeg 3.
Cilj - jedan više svaki mjesec.

Dolazi zima što mi baš ne ide na ruku za vježbu u parku.
Ako netko ima neke savjete u vezi oblačenja, neka napiše.
Kontam neka lagana kapa, rukavice bez prstiju i uz tijelo majica od materijala koji odvodi znoj od tijela van.
Ako netko zna koju točno majicu da kupim (al da ne bankrotiram), neka napiše...
Obi-wan Posted - 31/08/2018 : 08:15:27
quote:
Originally posted by Obi-wan

184 visina. 43 godine
Imam 86.5 kg. To je drugo najviše u životu. Imao sam prije 20 godina 87.5 kg. pa sam za 4 mjeseca trčanjem (ništa drugo) spustio na 76 kg.
Malo ću pazit šta jedem, to meni u pravilu skine 1-2 kg. mjesečno.
A kada zahladi, kreće operacija "Orbitrek"...


Nakon 30 dana...
Malo sam pazio šta jedem, uglavnom manje gluposti a više voća navečer.
Vježbao sam svaki drugi dan malo street workout, verzija za djedove oko 20-25 minuta.
Sišlo 2.5 kg tako da sada imam 84 kg.
Vrlo zadovoljan, čak iznad očekivanja.
Ajmo još jedan mjesec da vidimo šta će biti...
mladjo Posted - 02/08/2018 : 10:02:12
quote:
Originally posted by fandango

Bravo, mladjo!

Evo ja sam 182cm i 75kg i na istoj kilazi vec ziher 15 godina. Samo u zadnjih 6-7 godina pazim kaj jedem, smanjio sam meso, zamijenio ribom i grahoricama, manje slatkog, rekreacija i sport dva-tri puta tjedno. A da, skoro sam zaboravio, i stres na poslu pomaze



Ti si na idealnoj težini :D
Ma ja sam isto počeo paziti kaj jedem - to i hodanje.
Ja sam ti npr. znao u 9 navečer ispeći u rolu krompiriće i onda pola toga rola pojesti zajedno sa kruhom kojeg sam umakao u njihov umak :D Da si vidio sreću na mom licu u tom trenutku - nema tog sexa, nema te žene... :D
Volim jesti brutalno ali shvatio sam da ako tako nastavim pretvoriti ću se u ogromnu loptu sa dva oka odnosno u stvorenje koje neće hodati nego će se kotrljati gradom :D Sad samo treba održavati tu težinu
fandango Posted - 02/08/2018 : 08:44:58
Bravo, mladjo!

Evo ja sam 182cm i 75kg i na istoj kilazi vec ziher 15 godina. Samo u zadnjih 6-7 godina pazim kaj jedem, smanjio sam meso, zamijenio ribom i grahoricama, manje slatkog, rekreacija i sport dva-tri puta tjedno. A da, skoro sam zaboravio, i stres na poslu pomaze
Poli Posted - 01/08/2018 : 14:53:29

i rezultati poslije testa




mladjo Posted - 01/08/2018 : 14:25:23
Tzv. Sunny diet :D
Poli Posted - 01/08/2018 : 13:48:02

Svakako se moze. Pogotovo ako lezis od 1. 6. do 31. 8. bez prestanka.




Salu na stranu, gubis samo vodu, koju priznat ces, sigurno nadoknadis, pa ti izracunaj sta dobivas/gubis.
Ali mozes probati - lezi cjeli dan bez jednog gutljaja vode, sigurno ces smrsaviti.

1Euro Posted - 01/08/2018 : 13:29:50
može li se izgubiti težinu sa sunčanjem?

Npr ako ležiš na suncu i čitaš stripove i znojiš se....to je u biti lakši put i ne trebaš hodati, trčati,...a isto tako se znojiš i samim time gubi se težina ili nije tako?
mladjo Posted - 01/08/2018 : 13:18:07
quote:
Originally posted by supermark

U jbte Mladjo, prepolovio si se :O
ja na standardnih 90kg



Da, uskoro ću nestat :D
drogsy Posted - 01/08/2018 : 10:57:50
quote:
Originally posted by Obi-wan

184 visina. 43 godine
Imam 86.5 kg. To je drugo najviše u životu. Imao sam prije 20 godina 87.5 kg.

Trebao si umjesto kilaže smanjiti tjelesnu mast, to je otprilike savršena težina za tu visinu.
Poli Posted - 01/08/2018 : 10:28:56

A tko je 30? :D

Mislim da nas je vise oko 40 nego oko 30 (na ovom topicu). Drukcije se slazem, kad imas 25-30 ne bi trebao biti neki problem drzati tezu, jedino ako stvarno previse jedes i uopce ne gibas.

izivko Posted - 01/08/2018 : 10:13:46
Lako je s kilama kad imaš 30 i manje godina. Tada sam imao 70-75 i nisam trebao nikakve dijete a jeo ko međed.

Vidićemo vas kada imate 50 na grbači.
supermark Posted - 01/08/2018 : 10:05:25
U jbte Mladjo, prepolovio si se :O
ja na standardnih 90kg
Poli Posted - 01/08/2018 : 10:03:20

Jos malo pa ce nas biti cjeli bataljon sa slicnom kilazom. :D

I ja bi skinuo koji kilu, dve-tri, ali bez prave odluke nece se nista desiti samo od sebe. :/

Caleb Posted - 31/07/2018 : 21:53:00
Respekt. Sve se moze, kada imas volju ili motivaciju.
Sad odrzi to i preko zime i navici ces.
dcopic Posted - 31/07/2018 : 19:10:04
U pravu si!
Obi-wan Posted - 31/07/2018 : 19:04:17
quote:
Originally posted by dcopic

Svaka čast!
Onda ljudi misle smršaviti trčanjem dva puta tjedno po deset minuta. Poznajem neke takve. Oni bi za četiri mjeseca skinuli pola kile!
Nema ništa bez većih napora ili pravilna prehrana, naravno.


Otrče jedan-dva kruga i ne oznoje se. Pa razočarenje što se nije smršavilo. Moraš se oznojit da sve curi sa tebe. Valjda onda iscuri i mast usput.
dcopic Posted - 31/07/2018 : 19:02:13
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dcopic

Opasno se približavaš mojoj kilaži, čuvaj se!



da sad ne tražim po topicu - koliko si ti nakupio?:D



Imam cca 74kg. Dva sporta treniram i još dva povremeno, teško mogu narasti u kilaži, a uzimam dodatno proteine da mi ne padne kilaža!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000