forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA STARTUJE S NOVOM EDICIJOM!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 04/12/2018 : 16:19:55
THE BEST OF DEDPUL #1



DEDPUL SATIRE MARVELOV UNIVERZUM (Deadpool Kills the Marvel Universe) – po ceni od 740 dinara na Letećem startu!

Jedva smo čekali da vam predstavimo prvo izdanje naše nove, u svetu jedinstvene edicije!

The Best of Dedpul je prva od naših biblioteka namenjenih pojedinačnim Marvelovim supeherojima i timovima. Reč je o proširivanju i obogaćivanju popularne biblioteke The Best of Marvel, koja će i dalje postojati i u svom osnovnom obliku.

U THE BEST OF DEDPUL očekuju vas NAJBOLJE, NAJZABAVNIJE I NAJKRVAVIJE EPIZODE LAJAVOG STRELCA!

„Dedpul satire Marvelov univerzum”, prvi tom Satirologije, kompleksno je ali lako shvatljivo delo u kojem Lajavi Strelac uništava ionako nepotreban višak egzistencije u svemiru i veliko je pitanje da li će se zaustaviti na zidinama četvrtog zida ili preći ovamo, da nam svima dâ ono što nam sleduje...

Autori: Kalen Ban, Dalibor Talajić;96 strana punih horora i punog kolora, format B5u tvrdom povezu!

Ako želite da iz prve ruke čujete više o tome kako je nastalo ovo izvanredno delo, ne smete propustiti tribinu o Dedpulu sa specijalnim gostom Daliborom Talajićem, njegovim crtačem, 26. decembra u Domu omladine Beograda. Više detalja uskoro!

„Dedpul satire Marvelov univerzum” biće na Letećem startu od 5. 12. do 9. 12. u striparnici „Čarobna knjiga” u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford” na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books” u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 740 dinara. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu biće 800 dinara, a u ostalim knjižarama 1.099 dinara.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Peyo Posted - 20/08/2020 : 16:35:36
quote:
Originally posted by koze123
Ma nismo se razumeli, UV je odlično štivo, ali nikako za dete od 11-12 godina, makar bio najtvrdokorniji fan Betmena u tim godinama.



Da, definitivno se nismo razumjeli, a i bilo mi je čudno da bi ti tako nešto napisao .

Mada u tim godinama teško da možeš biti najtvrdokorniji Batmanov fan . Iako da ne zaboravim na utjecaj crtića, možda se ipak može biti Šišmišov big fan i tako mlad.
koze123 Posted - 20/08/2020 : 15:22:17
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by koze123

Čak i za tvrdokorne fanove Betmena (koji u tim godinama verovatno najviše uživaju gledajući animiranu seriju i pokoji film), Ubistveni vic je totalan promašaj.



Ovaj tvoj post/vic može imati samo jedan naslov:

Ubistveni vic 2

Ubistveni vic je vrh! Ponajbolji Batman!


Ma nismo se razumeli, UV je odlično štivo, ali nikako za dete od 11-12 godina, makar bio najtvrdokorniji fan Betmena u tim godinama.
jagodanbg Posted - 19/08/2020 : 23:37:19
Sad ce u petak u ČK popust tako da cu mu uzeti vec nesto od Marvelštine 🙂
Hvala svima na savetima.
kasper Posted - 19/08/2020 : 23:10:22
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Kupi klincu cokoladu i daj mu neki dinar.



za kakvu mangu
Cuvam starudije Posted - 19/08/2020 : 22:28:59
Kupi klincu cokoladu i daj mu neki dinar.
kasper Posted - 19/08/2020 : 20:52:54
ima ona od duska radovica, tucite decu cim pocnu da lice na vas. idealno za stripove
Red Marquis Posted - 19/08/2020 : 20:48:20
quote:
Originally posted by going going

Pa dobro ja sam imao 14 godina kada sam procitao Ubistveni vic. Mislim da je to skroz dobra preporuka za nekog od 12 godina.


Nebo i zemlja te dve godine razlike. Ja se s 12 još klikerao i devojčice mi bile dosadne. I mislio da je Veliki Blek okej strip.
AleksandarN Posted - 19/08/2020 : 20:39:55
quote:
Originally posted by going going
Odlican izbor je i Betmen Luda Ljubav. On je vise u duhu crtanog filma iz 90ih, jer su autori isti kao i za crtani Paul Dini i Bruce Timm, ali isto ima dovoljno mracnog, ozbiljnog i odraslog kao i crtani film.

Hogar je isto super izbor, to je all ages i svi vole da citaju Hogara.



Za obe varijante palac gore.
going going Posted - 19/08/2020 : 20:26:18
Pa dobro ja sam imao 14 godina kada sam procitao Ubistveni vic. Mislim da je to skroz dobra preporuka za nekog od 12 godina. I ovo govorim neironicno. Ne treba decu isuvise tretirati kao decu, ja sam najvise mrzeo to kad se prema nekome ko je vec u predpubertetu ili pubertetu ophodi kao da ima 7 godina i tek je posao u prvi razred osnovne skole.

Mislim da je Ubistveni Vic dobra preporuka, mracan je, drugaciji, mozda ga bas to zainteresuje za istrazuje nesto sto je tako malo opasnije i tvrdje. Jos ako voli Betmen filmove ili crtani iz 90ih onda ce odlepiti. I mozda se ozbiljno zagreje za stripove tako.

Odlican izbor je i Betmen Luda Ljubav. On je vise u duhu crtanog filma iz 90ih, jer su autori isti kao i za crtani Paul Dini i Bruce Timm, ali isto ima dovoljno mracnog, ozbiljnog i odraslog kao i crtani film.

Hogar je isto super izbor, to je all ages i svi vole da citaju Hogara.

Mislim i da je Dedpul super izbor za omladinca, ali sad koji tacno da li od CK ili DW, ne znam, jer sem privjuova ih nisam citao.
Peyo Posted - 19/08/2020 : 20:14:59
Inače za poklon ako je od Marvela čini mi se najprikladniji Čudesni Spajdermen 1, 2 ili 3. Od ostalog Tintin, Asteriks, Gaša ili Hogar.
Peyo Posted - 19/08/2020 : 20:07:55
quote:
Originally posted by koze123

Čak i za tvrdokorne fanove Betmena (koji u tim godinama verovatno najviše uživaju gledajući animiranu seriju i pokoji film), Ubistveni vic je totalan promašaj.



Ovaj tvoj post/vic može imati samo jedan naslov:

Ubistveni vic 2

Ubistveni vic je vrh! Ponajbolji Batman!
alexts Posted - 19/08/2020 : 19:31:35
Od Marvelovih ČK jeftinijih izdanja uzmi Best of Spajdermen - Venoma ili eventualno Osvetnici - Opsada. Ako ga ne zainteresuju za strip, neće ništa.
jagodanbg Posted - 19/08/2020 : 19:06:31
Hvala Koze, slazem se sa tobom 🙂
koze123 Posted - 19/08/2020 : 19:04:40
Starudija po običaju opali pa kud puklo . Čak i za tvrdokorne fanove Betmena (koji u tim godinama verovatno najviše uživaju gledajući animiranu seriju i pokoji film), Ubistveni vic je totalan promašaj. Pre svega jer je u pitanju izuzetno mračan,težak i turoban strip, koji nikako nije prilagođen za te godine, kao drugo što ga dete tada sigurno neće razumeti (a možda ni koju godinu posle). Možda su upravo te avanture koje je DW izdao u stripu "Luda ljubav" prava stvar. "Dedpul uteruje iskonski strah" ako baš voli takvu makljažu, a ako je "štreberčić" možda i "Beležnica smrti" (klinci obožavaju mange).

Pričam iz nekog iskustva, najviše sam upravo tih stripova prodavao deci na Sajmu.
borg Posted - 19/08/2020 : 17:51:20
Noje od DW, Godina prva, Tintin, Daleko susedstvo, Ispod pokrivača... Geg strip - Gaša, Hogar...
kasper Posted - 19/08/2020 : 15:22:29
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by Red Marquis

Ako je i do cene, a i do logike (Killing Joke za nekog od 11 god, WTF Starudijo?) Štrumfovi ili VČ Talični recimo.


Ja ne znam gde vi zivite. Klinci od 11-12 godina nisu vise mala deca pa da razumeju samo Strumpfove. Plus je mali strebercic, znaci jos je umno zreliji od svoje generacije. Dajem glavu da bi ga Vic odusevio.



nek dete nauci prvo sta jr slash & trash, pa kasnije nek ide redom
Cuvam starudije Posted - 19/08/2020 : 15:15:47
quote:
Originally posted by Red Marquis

Ako je i do cene, a i do logike (Killing Joke za nekog od 11 god, WTF Starudijo?) Štrumfovi ili VČ Talični recimo.


Ja ne znam gde vi zivite. Klinci od 11-12 godina nisu vise mala deca pa da razumeju samo Strumpfove. Plus je mali strebercic, znaci jos je umno zreliji od svoje generacije. Dajem glavu da bi ga Vic odusevio.
jagodanbg Posted - 19/08/2020 : 14:57:18
Pre mesec dana su se odselili, nije 'stranac' :D
motorista Posted - 19/08/2020 : 13:56:36
Na prvu, pomislio sam da bi »Darkvudov« Dedpul bio idealan. Ipak, da li bi klinac razumeo te fore iz naše pop-kulture (jugoslovenske, postjugoslovenske, iz njihovog ugla staračke)? Još sad vidim, živi van.
motorista Posted - 19/08/2020 : 13:53:51
quote:
Originally posted by jagodanbg

Kaze mi ortak da je mali streber ali da ga generalno ovako u zivotu slabo sta zanima (ne cita, ne igra igrice..)

Nezainteresovani štreber, pa 'ajd' da ga uvučem u strip, čisto da ga dokrajčim. :D
kasper Posted - 19/08/2020 : 13:52:01
quote:
Originally posted by Zlix

Ispada onda da decu ništa ne interesuje.



svasta
Red Marquis Posted - 19/08/2020 : 13:48:39
Ako je i do cene, a i do logike (Killing Joke za nekog od 11 god, WTF Starudijo?) Štrumfovi ili VČ Talični recimo.
Zlix Posted - 19/08/2020 : 13:45:02
Ispada onda da decu ništa ne interesuje.
kasper Posted - 19/08/2020 : 13:42:39
quote:
Originally posted by Zlix

A da mu uzmeš Essential Spajdermena? Za 1100 dinara dobije dvadesetak stripova u jednoj knjizi, pritom klinci gotive Spajdija.



ne bi deca to cb izdanje ni otvorila
kasper Posted - 19/08/2020 : 13:41:55
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Ako nekoga hoces da privolis stripovima moras za pocetak da mu das nesto kratko a kvalitetno, tipa Ubistveni vic. To je strip koji sam najvise puta poklonio. Jeftin a odlican i svima se svideo i ako pre toga nisu bili ljubitelji stripa.



ubistven vic nit je duhovit nit ima rokanja nit je marvel



Ali je strip koji ce da ga kupi na svaki nacin.



al deca ima da se smore

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000