forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 GMO bebe

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 15/12/2018 : 13:34:28
Prošli misec digla se graja oko:

https://www.express.hr/znanost/kinezi-proizveli-smo-prve-gmo-bebe-18758

https://www.24sata.hr/tech/u-kini-ro-ene-prve-gmo-bebe-zgrozeni-smo-krece-istraga-601878

https://www.index.hr/vijesti/clanak/gmo-bebe-izazvale-su-paniku-u-svijetu-popricali-smo-sa-strucnjacima-o-tome/2046133.aspx

Kakvo je vaše mišljenje u vezi ovoga?
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Sneaksie Thiefsie Posted - 16/12/2018 : 10:12:46
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam za GMO TREBE

+1
Anto_123 Posted - 16/12/2018 : 09:19:58
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Anto_123

dobri stari 96. A igranje boga nikada nije dovelo do nečeg dobrog to će budućnost pokazati i to baš naprave kinezi kojih i onako ima ko g....




Misliš na lijekove?

Poli Posted - 15/12/2018 : 23:50:02

Karma uvijek nađe put. ;) Nece joj se jedan coravi covjek mjesati na putu. Tek kad to prestane biti... "covjek".


Tonto Posted - 15/12/2018 : 23:35:00
Kako ne vidis... to je mijesanje u bozji posa. Ako je on zamislija da se dite rodi bolesno ko smo mi da se petljamo.
tinton Posted - 15/12/2018 : 22:55:04
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by tinton

Ako se može razviti metoda genetske modifikacija koja je sigurnija i zdravija opcija za dijete u odnosu na alternative, definitivno za.



Ako je alternativa GMO bebama dobar stari sex onda ja ipak glasam za sex! Možda nije zdravije od GMO opcije, ali da paše!


Pa ova metoda ide u kombinaciji s dobrim starim seksom.
Koliko sam shvatio, nije ovo novi način pravljenje djece, već ispravljanje genetike na način da se dijete ne mora roditi s HIV-om.
Ako postoje pouzdanije metode za to dijete, odlično, ali ako ne, ne vidim što netko može imati protiv toga.
KRAS Posted - 15/12/2018 : 22:41:46
Nema hrane dovoljno za sve..kad bi se zatvorili svi konc lageri sa zivotinjama pola sveta bi pocrkalo od gladi
zeljko Posted - 15/12/2018 : 21:07:11
ima za sve hrane
to je propaganda

hrana je kao i novac
kad bi je svi imali bila bi inflacija
wolf Posted - 15/12/2018 : 20:04:51
Ima nas 7 milijardi i nema se za sve dovoljno hrane, pa tako ovo smatram ne samo bolesno, već i nebulozno. Ok da se radi o nekim biljnim i životinjskim vrstama u izumiranju, ali nas ionako ima kao g...na.
dcopic Posted - 15/12/2018 : 19:37:30
quote:
Originally posted by tinton

Ako se može razviti metoda genetske modifikacija koja je sigurnija i zdravija opcija za dijete u odnosu na alternative, definitivno za.



Ako je alternativa GMO bebama dobar stari sex onda ja ipak glasam za sex! Možda nije zdravije od GMO opcije, ali da paše!
supermark Posted - 15/12/2018 : 15:17:13
quote:
Originally posted by Anto_123

dobri stari 96. A igranje boga nikada nije dovelo do nečeg dobrog to će budućnost pokazati i to baš naprave kinezi kojih i onako ima ko g....




Misliš na lijekove?
Anto_123 Posted - 15/12/2018 : 14:48:02
dobri stari 96. A igranje boga nikada nije dovelo do nečeg dobrog to će budućnost pokazati i to baš naprave kinezi kojih i onako ima ko g....
tinton Posted - 15/12/2018 : 14:08:24
Ako se može razviti metoda genetske modifikacija koja je sigurnija i zdravija opcija za dijete u odnosu na alternative, definitivno za.
zeljko Posted - 15/12/2018 : 13:46:53
ja sam za GMO TREBE

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000