forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG 2018: polufinale A

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
PijaniPatak Posted - 16/12/2018 : 21:56:59






Nakon kvalifikacija došao je na red i polufufinalni izbor za novog, jubilarnog desetog po redu najzagorelijeg Zagorovog fana - doktora zagorologije!

Kao i u prethodnim takmičenjima, Doktor Zagorolog titula nije ponovljiva, to znači da dosadašnji pobednici nisu u trci.
Razlog za to je da i drugi forumaši dobiju šansu da se okite titulom i izbegne ponavljanje istih imena, a ko jednom doktorira nije potrebno da to ponavlja, kao i u realnom životu.


Dosadašnji doktori zagorologije:

2009 - dr. Bruce Springsteen

2010 - dr. King Warrior

2011 - dr. Attila77

2012 - dr. Acestroke

2013 - dr. PijaniPatak

2014 - dr. solar

2015 - dr. D.J.

2016 - dr. stinky

2017 - dr. Brdar


Na vama je da odlučite po kojim kriterijumima glasate, da li je to jer su ljudi pisali tekstove, nervirali ostale sa Zagorom ili se na neki drugi način istakli kao ultimativni fanovi.

U polufinalu su najistaknutiji fanovi našeg junaka sa svih naših foruma.

Glasanje traje do nedelje 23.12.2018.godine u 22h, kada ćemo otvoriti finalnu rundu.

NEKA GLASANJE POČNE! AYAAAKKKAHHHHH!!!!!!!!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nagor Posted - 23/12/2018 : 21:16:13
Eh, to su ti smrtnici, jadni i nikakvi. Nema panike za vas besmrtna bića. ;)
grofica Varga Posted - 23/12/2018 : 21:11:47
quote:
Originally posted by Vlaadisha

finale pre finala


Uff!
Iskreno, kada sam vidjela da me ljudi kandidiraju i glasuju za mene bila sam sretna. Ali kad vidim ovo... ja još uvijek ne vjerujem i mislim da će mi netko doći i kazat "Ma zajebavali smo te malo, zapravo si dobila 3 glasa. Nemoj se ljutiti, dobit ćeš jedno fibrino izdanje da te utješimo."

Tamo u onom drugom topiku već vode bitke preko moje grbače, već su me uvukli u neke sheme, a ja pravo nisam ni uspjela apsolvirati ovo ovdje.

Hvala vam svima!
Vlaadisha Posted - 23/12/2018 : 20:29:25
finale pre finala
ReemCP Posted - 23/12/2018 : 19:56:45
Da podignemo i ovu temu malo, ipak je večeras kraj glasanja.

Grofica protiv ostatka svijeta vodi 43:38.
macca1985 Posted - 21/12/2018 : 02:05:33
Grofica Varga, naravno
Tonka24 Posted - 20/12/2018 : 04:44:50
Grofica Varga, cura koja ostavlja vrlo zanimljive i opširne komentare na recenzije,tu sam je prvi puta i primijetio,vrlo kvalitetna ne samo "zagorologinja" (ako se to tako može nazvati u nekom vidu zabave) već i vrlo ugodna sugovornica i forumašica.
Nagor i Kontrast2 su više puta primijećeni s moje strane,ostale sam slabo viđao tj. njihove komentare.
igor 12 Posted - 19/12/2018 : 07:26:06
opa miki, vidi grofice, pomela konkurente, a i mene će, po ovome sudeći. pa da se i tu osiguram. cijenjene glasače molim da mi dostave bankovni račun radi uplate.
Brdar Posted - 18/12/2018 : 20:56:58
grofica Varga
Poli Posted - 18/12/2018 : 08:41:18

Ovi izbori su neregularni! Zenske kvote (iako u slabasnom %) su upraznjene samo u ovom topicu, u B topicu ih nema.


paro Posted - 17/12/2018 : 21:02:28
S obzirom da je Dee trebao pobijedit još prije 8-9 godina, nema smisla da glasam za njega.
Možda je došlo vrijeme da ovo natjecanje dobije svoju prvu doktoricu.
D.J. Posted - 17/12/2018 : 20:46:54
Grofica je ove godine najjace filozofirala sjekirom!
Banetov Zagor izlazi slijedece godine, tako da je slijedeca njegova.
Dexters Posted - 17/12/2018 : 13:43:45
Uzmimo u ruke sudbinu i sreću,
e moj Nagore, e moj Nagore,
glasao sam za tebe
VALTER Posted - 17/12/2018 : 12:46:03
Glasao sam za Nagora, jer se radi o pravom zagorološkom zelotu, koji je maksimalno ozbiljno shvatio ovaj izborni proces, i kojem bi titula puno značila.
wesskowaz Posted - 17/12/2018 : 11:12:22
Glas za Katu.
PijaniPatak Posted - 17/12/2018 : 11:09:44
Giuda Ballerino Posted - 17/12/2018 : 10:56:01
Nadam se da ce varga u finalu obrisati pod s meni antipaticnim 12-kom
d.r.p Posted - 17/12/2018 : 09:37:54
Glas za Kontrasta dvojku
PijaniPatak Posted - 17/12/2018 : 09:28:39
Hvala. Ovaj sam izveo u PS-u. Trenuci zebnje i Naivčine iz Elkinsa su isečeni sa skenova
King Warrior Posted - 17/12/2018 : 09:09:29
Dobri originalni ZS fontovi, Patak.
Pozdrav Vladu.
Vlladimir Posted - 17/12/2018 : 00:12:45
Kontrast 2 – Što zbog prodiranja u materiju na nivout patologa, što zbog posvećenosti serijalu, gde pravi kvalitetne osvrte na mnoge detalje, te sagledava formu Zagora, kako na dramskom, tako i na nivou drugih žanrovskih odrednica. Ponekad je ishitren ili nestrpljiv u saznavanju koji će crtač raditi pripremljenu priču za još ne selektovanog stripara, ali to je isto jedna od simpatičnosti ovog člana foruma, koji se dojmi kao posvećen fan Zagora. Ta njegova vaganja, koja bi priča za kog crtača bila pogodna jako su zanimljiva, te govore o Kontrastu2 kao o liku koji ’’proračunava’’ zahtevnost priče sa dometima crtača, što je još jedan od njegovih kvaliteta. Analize epizoda takođe su mu na mestu, te smatram, iskrena srca, da je dotični, najbolji pretendent za tron Zagorologa ove godine.

Što se Baneta tiče, uz svo dužno poštovanju tom doajenu domaćeg stripa, smatram da je njegov ulazak u ovaj deo takmičenja nepotreban, jer se graniči sa onim tipa, kad imate festival stripa mladih neafirmisanih nada, na kojem se sa svojim radom pojavi etablirana faca, koja na istom festu, promoviše i svoj friško izdat album, i odnese prvu nagradu. Ukratko, čemu da se onda nadaju siroti mali hrčkiji?

Uzdravlje!
RAKOSI4 Posted - 16/12/2018 : 23:57:46
Glas Banetu
ReemCP Posted - 16/12/2018 : 23:37:00
Grofica Varga prvi favorit kako sam i pisao u onoj dr. temi

Da nema nje ovdje, sljedeći izbor bi bio odmah Nagor. Veliki obožavatelj Zagora i ima jako kvalitetne upise. Kontrasta 2 ponekad pročitam kad naiđem na njegove postove, isto mi je zanimljiv.

Kao što rekoh u temi drugog polufinala, ostale nisam baš pratio. Nisam znao tko je točno cat claw, ali to sam tek ovih dana saznao (mislim u temi "Novi Zagor u Italiji..) i svaka čast da je jedna takva veličina prisutna s nama
solar Posted - 16/12/2018 : 23:32:21
Glas za Baneta, grofica je ionako već jednom nogom u finalu.
ivanl Posted - 16/12/2018 : 23:31:01
quote:
Originally posted by zlatan bihac

cat claw...kratko i jasno...da pored jedne legende kakva je bane kerac, glasam za nekog ko komentira zagora, nema mi nikako logike...to isto kad bi umjesto za messija u izboru za zlatnu loptu, glasao za solara ili supermarka, jer oni ipak vise pisu o barsi i imaju vise komentara od messija...


Apsolutno za sjor Baneta...
Za ovu drugu navedenu kategoriju, majstor je vec primio...
zlatan bihac Posted - 16/12/2018 : 23:25:05
cat claw...kratko i jasno...da pored jedne legende kakva je bane kerac, glasam za nekog ko komentira zagora, nema mi nikako logike...to isto kad bi umjesto za messija u izboru za zlatnu loptu, glasao za solara ili supermarka, jer oni ipak vise pisu o barsi i imaju vise komentara od messija...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000