forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki 40. - Miki i dobar momak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 18/12/2018 : 15:57:38
Strijele lete, ali Miki se ne da!



Od danas u Snk i shop.strip-agent.hr

Od sutra (19.12.) na kioscima!

Edit - Ispravna naslovnica
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 23/12/2018 : 00:14:43
Eto, ipak je prevladao dobar momak.
ReemCP Posted - 22/12/2018 : 09:56:09
Vidiš, nisam znao da je i Horus izdao a baš mi drago da ćemo imati i u sklopu Ludens kolekcije.
wesskowaz Posted - 22/12/2018 : 01:37:38
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, i one od Porina nas čekaju ovdje znači ja mislim da u jednoj kutiji imam onaj broj 5, mislim da je bila radnja kroz neko blato ili močvaru, sjećam se da mi je prije bila dobra epizoda.

Ipak je močvara, evo naslovnice:





Izdao je ovo i Horus.

mogorovic Posted - 22/12/2018 : 00:37:53
quote:
Originally posted by zlatan bihac

baš malo gledam spisak mikija..ovom i iduća 2 broja idu epizode šta je radio bignoti, samo što je u naredna dva broja rijeć o epizodama koje su išle i u zlatnoj seriji nakon što u završili esegese, dok epizode iz ovog broja nisu objavljene prije kod nas...barem tako onaj uporedni spisak kaže...nakon toga nas čekaju epizode koje su išle u horusu i horusu extra, odnosno u onim porinovim gigant izdanjima, još nešto neobjavljenih epizoda, i gotovo...



Bignottija ćemo čitati sve do 47. broja.
ReemCP Posted - 21/12/2018 : 22:55:09
Aha, Blek i Mark su išli u tom formatu, baš je bio praznik taj dan kad bi ga ugledao na kiosku
teller Posted - 21/12/2018 : 17:58:52
Taj Porin je bio ok izdavac..steta sto su ugasili brzo
.
ReemCP Posted - 21/12/2018 : 16:12:52
Aha, i one od Porina nas čekaju ovdje znači ja mislim da u jednoj kutiji imam onaj broj 5, mislim da je bila radnja kroz neko blato ili močvaru, sjećam se da mi je prije bila dobra epizoda.

Ipak je močvara, evo naslovnice:

zlatan bihac Posted - 21/12/2018 : 15:17:31
baš malo gledam spisak mikija..ovom i iduća 2 broja idu epizode šta je radio bignoti, samo što je u naredna dva broja rijeć o epizodama koje su išle i u zlatnoj seriji nakon što u završili esegese, dok epizode iz ovog broja nisu objavljene prije kod nas...barem tako onaj uporedni spisak kaže...nakon toga nas čekaju epizode koje su išle u horusu i horusu extra, odnosno u onim porinovim gigant izdanjima, još nešto neobjavljenih epizoda, i gotovo...
Dwayne_Looney Posted - 20/12/2018 : 23:56:56
Ja pročitao 38 brojeva. Baš mi opuštajuće radnim danima dođu te zajebancije Smuka i Salassa i priče na po 75 stranica.
velka031 Posted - 20/12/2018 : 23:20:36
Lagano ih popunjavam i gledam ih kako se lijepo plave... Ali da ih čitam, to se bojim da neće ići...
zlatan bihac Posted - 20/12/2018 : 22:57:38
quote:
Originally posted by chris.tower

@ReemCP: mozemo nazvati nesto tipa: Manje poznati sporedni junaci

@zlatan bihac: e vidis za ovog junaka prije Kinowe nisam imao pojma, bas me zanima kaj je sve izaslo i gdje, sta od toga je Bonelli sta nije, dal su ti junaci jos negdje objavljivani u nas?


mislim da je samo red buck bonelli, isao unoj ediciji prije marka, zajedno alanom lebauxom i jim gun flintom.. i kod nas isao u prvim brojevima zs..

ostalo su sve neki lijevi junaci lijevih izdavaca, sumnjam da je nesto islo kod nas.... ima dejvi kroket, ali ne onaj bonelijev iz colane rodeo, vec drugi...
ima na onom popisu bleka sta sam radio spisak svih tih junaka i brojevi gdje su isli kao dodatak bleku...
ReemCP Posted - 20/12/2018 : 22:30:35
quote:
Originally posted by chris.tower

@ReemCP: mozemo nazvati nesto tipa: Manje poznati sporedni junaci


Može i tako A u uvodni post teme uvijek možemo dodavat tog i tog junaka (kako se već pojavi u tom i tom stripu) i ukratko nešto o njemu dodat, neke najvažnije stvari.

chris.tower Posted - 20/12/2018 : 22:26:33
@ReemCP: mozemo nazvati nesto tipa: Manje poznati sporedni junaci

@zlatan bihac: e vidis za ovog junaka prije Kinowe nisam imao pojma, bas me zanima kaj je sve izaslo i gdje, sta od toga je Bonelli sta nije, dal su ti junaci jos negdje objavljivani u nas?
zlatan bihac Posted - 20/12/2018 : 21:12:41
kako ludens bude izdavao bleka, tako ce i taj broj junaka rasti, jer nakon kinowe ce kao dodatak bleku ici jos nekih 10- ak junaka...a jedan je vec isao i prije kinowe, i to jos oko broja 40, i to ako se ne varam, u 5 nastavaka...
ReemCP Posted - 20/12/2018 : 20:43:54
@Dwayne_Looney - jedino mislim da Spock ne kupuje Bleka :( ali da se lako nabaviti brojevi Bleka od 71, pošto nije prošlo puno vremena otkad je to izašlo.

Mislim da Rakosi i Teller isto pročitaju tu i tamo Kinowu.

@zlatan bihac - nema problema, stignemo nešto pripremiti dok se otvori tema, možda ne bi bilo loše i godina kad je izašao, autori, te tvoje podatke gdje je sve izlazio i sl.

@chris.tower - to je sjajna ideja moramo jedino smislit onda naziv topica. A bilo bi fora imat te "popratne" junake u jednoj temi gdje bi mogli ostavljat neke svoje dojmove, ali i nešto više saznat o njima, da imamo pregledno sve na jednom mjestu.


chris.tower Posted - 20/12/2018 : 20:19:00
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by ReemCP

Volio bi kad bude tema, da se Zlatan malo priključi isto, čisto da napiše tako malo podataka o Kinowi, jer što god sam guglao, nigdje ništa konkretno o tom junaku

Nema problema, kad kreneš, svakako javi možemo u uvodni post stavit možda te podatke u kojem točno Bleku počinje, da ga u #79 broju nema pošto je to #100 jubilarac Bleka u Italiji kako je Mogorovic spominjao i sl...



Može.
Zlatan, mogorovic, Spock su potencijalni suradnici i garant ih još ima.



Evo i mene zanima. Zaintresirao sam se nedavno za te stare junake. Bilo bi dobro mozda objedinit temu za sve manje poznate junake koji idu kao sporedni junaci, npr. u Malom Rendžeru od Ludensa je izlazio Rocky Star a sada ide Mali šerif.

zlatan bihac Posted - 20/12/2018 : 17:53:41
quote:
Originally posted by ReemCP

Volio bi kad bude tema, da se Zlatan malo priključi isto, čisto da napiše tako malo podataka o Kinowi, jer što god sam guglao, nigdje ništa konkretno o tom junaku

Nema problema, kad kreneš, svakako javi možemo u uvodni post stavit možda te podatke u kojem točno Bleku počinje, da ga u #79 broju nema pošto je to #100 jubilarac Bleka u Italiji kako je Mogorovic spominjao i sl...


na mobitelu sam pa mi je malo teze traziti, ali koliko sam mogao vidjeti, kao dodatak bleku je isao u 34 broja, ono malo sta sam vidio, da je isao na 64 stranice po broju...kao sto sam i napisao, if je nakon toga izdavao i integrale, sad da li su to samo iste epizode iz bleka ili neke nove, nisam siguran..kad budem na racunaru pa cu to traziti..vidio sam neku cifru od 16 brojeva tih integrala, ne znam da li ima jos i da li ide i dalje...moram to provjeriti...
delboj Posted - 20/12/2018 : 15:34:12
quote:
Originally posted by mogorovic

Valjda su u Ludensu shvatili (čitajući potajice ovaj forum i komentare na njemu) da bar malo upristoje naslov ovoga broja, tako da je jutros na kioscima osvanuo "Miki i dobar momak", a ne "dječak". Malo ohrabrenje u ovom broju je to, da je prve dvije epizode nacrtao stari lisac Franco Bignotti, s malo punijim i čestitijim crtežem, bližim starim essegesseovcima. Treću epizodu je naivno i loše nacrtao naš stari znanac, iz nekoliko ranijih brojeva, Bertrand Charlas.


Red bi bio da onda postave i naslovnu s ispravljenim naslovom, kao nedavno za Zagora.
Dwayne_Looney Posted - 20/12/2018 : 11:59:05
quote:
Originally posted by ReemCP

Volio bi kad bude tema, da se Zlatan malo priključi isto, čisto da napiše tako malo podataka o Kinowi, jer što god sam guglao, nigdje ništa konkretno o tom junaku

Nema problema, kad kreneš, svakako javi možemo u uvodni post stavit možda te podatke u kojem točno Bleku počinje, da ga u #79 broju nema pošto je to #100 jubilarac Bleka u Italiji kako je Mogorovic spominjao i sl...



Može.
Zlatan, mogorovic, Spock su potencijalni suradnici i garant ih još ima.
ReemCP Posted - 20/12/2018 : 11:45:53
Volio bi kad bude tema, da se Zlatan malo priključi isto, čisto da napiše tako malo podataka o Kinowi, jer što god sam guglao, nigdje ništa konkretno o tom junaku

Nema problema, kad kreneš, svakako javi možemo u uvodni post stavit možda te podatke u kojem točno Bleku počinje, da ga u #79 broju nema pošto je to #100 jubilarac Bleka u Italiji kako je Mogorovic spominjao i sl...
Dwayne_Looney Posted - 20/12/2018 : 11:29:32
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako ga moderatori ne zakljucaju, i ako ce se pisati o njemu, sto da ne...ja ga nisam nikad citao, ali vidim da ga dosta forumasa cita...mozda bi i pisali o njemu..iako nije bonellijev strip, vjerujem da bi i on kao i blek i miki ipak mogao u ovaj dio foruma....inace, if edizioni je njega izdao kao dodatak u 30-40 brojeva bleka, da bi onda kasnije izdao to sve u 15-ak integrala...

cak sam jedno vrijeme racunao i da ce ludens jednog dana to i tako izdavati...jer su dosta toga od if edizioni izdavali : mark, miki, blek, psdz, bela i beonko, kit teler, ciko u boji.


Vidit ću onda sa Dwaynom, kad on krene čitat pa ne bi bilo loše imati to posebno, hvala



Možemo već u prvoj trećini iduće godine, sjećam se da na topicu zadnjeg Bleka imamo od tebe odgovor kad je počeo a od zlatana koliko će trajati (što me razočaralo) ali ovo paralelno hodanje koje imaš u par topica (a u kojem sudjelujem koliko-toliko samo kod Tellera) bi možda i od Kinowe stvorilo simpatičan topic. Ali moramo još nekoga uvući. Valjda će se "zalijepiti" kad vide naslov teme.
ReemCP Posted - 20/12/2018 : 10:59:26
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako ga moderatori ne zakljucaju, i ako ce se pisati o njemu, sto da ne...ja ga nisam nikad citao, ali vidim da ga dosta forumasa cita...mozda bi i pisali o njemu..iako nije bonellijev strip, vjerujem da bi i on kao i blek i miki ipak mogao u ovaj dio foruma....inace, if edizioni je njega izdao kao dodatak u 30-40 brojeva bleka, da bi onda kasnije izdao to sve u 15-ak integrala...

cak sam jedno vrijeme racunao i da ce ludens jednog dana to i tako izdavati...jer su dosta toga od if edizioni izdavali : mark, miki, blek, psdz, bela i beonko, kit teler, ciko u boji.


Vidit ću onda sa Dwaynom, kad on krene čitat pa ne bi bilo loše imati to posebno, hvala
Giuda Ballerino Posted - 20/12/2018 : 09:02:32
joj ovo je retardirano
teller Posted - 20/12/2018 : 05:01:03
quote:
Originally posted by mogorovic

Valjda su u Ludensu shvatili (čitajući potajice ovaj forum i komentare na njemu) da bar malo upristoje naslov ovoga broja, tako da je jutros na kioscima osvanuo "Miki i dobar momak", a ne "dječak". Malo ohrabrenje u ovom broju je to, da je prve dvije epizode nacrtao stari lisac Franco Bignotti, s malo punijim i čestitijim crtežem, bližim starim essegesseovcima. Treću epizodu je naivno i loše nacrtao naš stari znanac, iz nekoliko ranijih brojeva, Bertrand Charlas.


bravo za Ludens sto se naslova tice i bravo za Bignottija...
Kad zavrsi Miki valjda ce one nasljednike Marka sresti pamet pa ce nas Berni nastavit gdje je morao stati..
mogorovic Posted - 20/12/2018 : 00:03:21
Valjda su u Ludensu shvatili (čitajući potajice ovaj forum i komentare na njemu) da bar malo upristoje naslov ovoga broja, tako da je jutros na kioscima osvanuo "Miki i dobar momak", a ne "dječak". Malo ohrabrenje u ovom broju je to, da je prve dvije epizode nacrtao stari lisac Franco Bignotti, s malo punijim i čestitijim crtežem, bližim starim essegesseovcima. Treću epizodu je naivno i loše nacrtao naš stari znanac, iz nekoliko ranijih brojeva, Bertrand Charlas.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000