forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Chico u šetnji kroz vrijeme 2. - Jedan za sve...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 20/12/2018 : 16:52:15
Chico protiv Avara - pobjednik je jasan!



Scenarij: Tito Faraci
Crtež: Giorgio Sommacal

Već u shop.strip-agent.hr
Od sutra u SnK
Od petka, 22. 12. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 14/01/2019 : 08:57:40
U ovom serijalu je konačno konstatovano da je Čiko već formiran filozof. Dosad mu to niko nije rekao.
Pavel Posted - 13/01/2019 : 23:54:51
Meni je ovo totalno isforsirano i loše. Humor i radnja su na razini stripa za klince iz nižih razreda osnovne škole koji, osim što danas više uopće ne čitaju stripove, sigurno ne mogu prepoznati ni shvatiti sve (nepotrebne) reference na događaje i osobe koje je Faraci nabacao (Sokrat, Ksantipa, Periklo, Atila...) bez razloga i smisla.

Osim toga, ova bedastoća nema nikakve veze s osnovnim stripom iz kojega spin off potječe. Chico bez Zagora, Trampyja, Drunky Ducka i ostalih nije Chico. Šteta propuštene prilike s obzirom da bi se s Chicom stvarno mogao napraviti solidan mini serijal : u Darkwoodu i s likovima iz osnovnoga serijala umjesto sa Sokratom i Periklom.

velka031 Posted - 01/01/2019 : 22:56:50
Evo zašto volimo tellera!
Svi koji smo doživjeli tu prokletu 91 znamo kako smo se osjećali kada su stripovi prestali dolaziti na kioske kao simbolika i nagovještaj nezamislivog zla koje će se tada dogoditi svuda oko nas i nažalost, mnogima od nas.
Prokleta bila sva mržnja i mrzitelji ovog svijeta, volite se barem onoliko koliko teller voli stripove :)

Živio strip na kiosku :))
ReemCP Posted - 01/01/2019 : 14:39:23
I kako nevolit Tellera

Taj Čiko mršavi nije bio izložen, teta ga zaboravila stavit, pa sam je tražio, bio joj je ispod pulta. Ali slažem se, zaista je gušt otići na kiosk po svaki broj, ni ne smetaju me toliko ti utori. Bitno mi je da stranice nisu kao kupus, jer nekad im znaju biti takvi stripovi pogotovo ako budu duže izloženi vani (pa hladno, pa vruće, pa vjetar..svi ti nepogodni čimbenici koji utječu na to).
DODSFERD Posted - 01/01/2019 : 14:08:52
Svaka čast na ovako iskrenim riječima bez imalo skrivanja.


Ipak, ovaj dio je najjači od svega.
quote:
Originally posted by teller
To da nema na njemu MALOG RENDŽERA me ne čudi...razprodan je!

teller Posted - 01/01/2019 : 13:44:20
Hvala RemmCP-ju!
Krasna slika kioska..
To da nema na njemu MALOG RENDŽERA me ne čudi...razprodan je!
Ali izgleda da je nestao več i Čiko mršavi?
a za kupovinu na kioscima se slažem, puno veči gušt je kupit strip na kioscima, pa
ga pročitat u baru, vlaku, školi, na poslu ili busu...nego kupit u striparnici...
kad strip nestane sa kioska, mislim da če bit korak do gašenja...
istina reskiraš utur ili savijenu stranicu ali dobijaš doživljaj...
istina da tako doživljavamo mi navikli na kupovinu na kioscima več preko 40 godina, mlađima se fučka gdje kupit.
Nadam se da kiosk strip obstane...odtud i ta moja bolest dupliranja i uzimanja više primjeraka istog stripa...
jer se bojim opet dana kad kiosk zagledam bez meni dragih izdanja...
desilo se to te 91-ve kad sam zaplakao, vjerovali ili ne,,kad mi teta na kiosku kazala:
"nema više stripova od Dnevnika, prestala distribucija, ne ide više preko Mađarske, rat u Hrvatskoj" itd...
meni se srušio svijet tada.,...smiješno danas nekima...meni tada nimalo.
a onda LOV NA VUKA (1 broj Slobodne Dalmacije) i Teller opet živnuo...život se mi vratio u slomljeno tijelo...
pa onaj Dilan prvi pa tako dalje do Ludensa...kako nebi volio Bernarda kad mi još vratio Tellera pre koju godinu?
Oprostite na gnjavaži,,emocije proradilr!
anto Posted - 01/01/2019 : 13:00:22
Faraci&Venturi:Chico u šetnji kroz vreme 1 - Nikad ne reci Maya (Ludens)
Faraci&Sommacal:Chico u šetnji kroz vreme 2 - Jedan za sve,svi za jednoga (Ludens)

Čiko u koloru kao nova zagor spinof zajebancija,pre svega za mlađe,ali pomalo i za nas stare furune.
Očekivao sam neki žešći treš,a ovo i nije toliko loše - treš je svakako ali ajde da kažem simpatičan.
Od ovih pričica,druga sa Atilom mi je nešto smešnija i efektnija,ali su obe tu negde za 2.5/5
Kolori su korektni,crteži takođe.

Plus za Veseli što ih je obe sastavio u jednu svesku,jer su zasebne stvarno pretanke;minus za Veseli jer je kolorni Čiko ipak sprdačina od stripa koja se pročita jako brzo,pa je cena preprevisoka;dobro,to je svakako regularna za OP,ali 800 kinti je preeeviše za Čika - bolje da su išli sa ovom edicijom kao zasebnom,koja bi koštala manje.
ReemCP Posted - 28/12/2018 : 22:44:32
Evo Teller slika kioska na koji ja idem (jučer slikano), svaki odlazak kupit novi strip na kiosku je posebni događaj

teller Posted - 28/12/2018 : 18:52:48
Odlicno izgleda...konacno i Ciko smrsavio...kod nas je prvi broj razprodan..nigdje ga nema ni za lijek.
Ako je netko i bio u dilemi dal je to dobar potez tako izdati...sad se uvjerio da Berni zna svoj zanat.
ReemCP Posted - 27/12/2018 : 19:21:45
Danas bio u gradu i kupio si zadnjeg Zagora ove godine, taj Chico specijal 2 meni baš simpatično izdanje, sjajne korice koje su super napravljene i strip u boji. Na zadnjoj korici je i najava broja 3.



DOMI Posted - 25/12/2018 : 18:33:57
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by DOMI

Nema (za sada) na kioscima...



Tko kaže da ga nema na kioscima? Ja ga jutros kupio. A u najavi sljedećeg broja nova travestija, Chico glumi lakrdijaša na srednjovjekovnom dvoru francuskog kralja...



Odlična vijest, šteta je što Tisak ne upućuje na sve kioske u istome danu, tražili smo na uglu Nehajske (Tisak), na Glavnom (Importanne) i nisu dobili... Valjda će sutra biti posvuda...
velka031 Posted - 25/12/2018 : 09:39:52
quote:
Originally posted by ReemCP

I jedan kolega iz ZG-a javio da ga je vidio danas na kiosku

@Velka, ti bome onda imaš što stavit pod bor



Sva sreća da su kiosci puni stripova, svima nam želim da tako ostane
ReemCP Posted - 24/12/2018 : 22:12:20
I jedan kolega iz ZG-a javio da ga je vidio danas na kiosku

@Velka, ti bome onda imaš što stavit pod bor
velka031 Posted - 24/12/2018 : 21:04:26
Ima ga, i ja kupio danas, uz KP 2... I po jednog Bleka i Mikija u remitendi :)
mogorovic Posted - 24/12/2018 : 20:53:26
quote:
Originally posted by DOMI

Nema (za sada) na kioscima...



Tko kaže da ga nema na kioscima? Ja ga jutros kupio. A u najavi sljedećeg broja nova travestija, Chico glumi lakrdijaša na srednjovjekovnom dvoru francuskog kralja...
ReemCP Posted - 24/12/2018 : 18:26:22
Evo ga u SNK: https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.1a7bdaabb4084b3fabeb190153538614.chico-u-setnji-kroz-vrijeme-02-jedan-za-sve-svi-za-jednoga.aspx

edit: vidim da je Delboj već javio da je u SNK :)
DOMI Posted - 24/12/2018 : 18:12:55
Nema (za sada) na kioscima...
Duke Zill Posted - 24/12/2018 : 16:29:12
Bila je gužva pa sam kroz prolaznike nakratko vidio ove Mongole
teller Posted - 24/12/2018 : 16:25:56
quote:
Originally posted by Duke Zill

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by ReemCP

U ovom trenutku ga nema ni u SNK, tako da na kioscima onda pogotovo, pretpostavljam..


Sad ima u SNK, ali ima li na kioscima?


Mislim da sam ga iz daljine vidio na kiosku, ali nisam 100% siguran.


kako.. pa ako je tanak nije malen.....
šalim se..nadam se da je taj 2 broj a ne zaostali prvi...
Duke Zill Posted - 24/12/2018 : 16:23:33
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by ReemCP

U ovom trenutku ga nema ni u SNK, tako da na kioscima onda pogotovo, pretpostavljam..


Sad ima u SNK, ali ima li na kioscima?


Mislim da sam ga iz daljine vidio na kiosku, ali nisam 100% siguran.
delboj Posted - 24/12/2018 : 15:15:00
quote:
Originally posted by ReemCP

U ovom trenutku ga nema ni u SNK, tako da na kioscima onda pogotovo, pretpostavljam..


Sad ima u SNK, ali ima li na kioscima?
King Warrior Posted - 22/12/2018 : 14:26:54
quote:
Originally posted by ReemCP


Mislim da bi ga bolje bilo čitat kad izađe svih 6 brojeva, pošto su svi na neki način povezani.

Ovako kad jednog pročitaš, pa dok drugi izađe i ostali, već zaboraviš ove otprije što je bilo. Bar je tako kod mene



U sustini radi se o jednoj velikoj avanturi, ali price se mogu zasebno citati. Cak mislim da je bolje tako, jer se te epizode cesto u vise segmenta ponavljaju, pa bi mozda bilo previse odjednom sve to za procitati.
Moja preporuka je dakle, barem u ovom slucaju, odmah se baciti na citanje.
ReemCP Posted - 22/12/2018 : 12:06:18
U ovom trenutku ga nema ni u SNK, tako da na kioscima onda pogotovo, pretpostavljam..
velka031 Posted - 22/12/2018 : 10:51:08
Provjerim danas kod sebe u OS
Hercule Poirot Posted - 22/12/2018 : 10:17:55
Ima li ga gdje?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000