forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cromwell

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Torghal Posted - 24/12/2018 : 15:20:48
Znam da nije pravo misto za otvorit ovaj topic ali ovde ljudi najvise zalaze,glupo mi je da ovo ide u svastaru.Ali ako moderatori misle da mu ovde nije misto neka primiste topic gdje god smatraju da pripada.Uglavnom za one koji nisu upoznati nas dugogodisnji clan Cromwell je ovo lito ima automobilsku nesrecu i zavrsia paraliziran u kolicima sa malom mogucnoscu oporavka.Ne znam,mozda je ovo glupa ideja ali mislim da bismo mu mi sa foruma mogli pokusat na neki simbolican nacin bar malo olaksat ove teske trenutke.Iskreno nemam pojma kako,mozda skupit nesto novaca ili mozda nabavit neke njemu drage stripove koje jos nema u kolekciji ili nesto slicno.Ako vec postoji slican topic a da ja ne znam molim moderatore da ovaj izbrisu.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Cromwell Posted - 16/04/2019 : 18:12:51
Puno hvala svima koji su sudjelovali!
Manji dio paketa poslan danas, druga tura ide sutra, molim za strpljenje svih koji su uplatili. Trudim se ali ne može brže zbog pretpostavljivih razloga.

Živili!
ivi skoj Posted - 14/04/2019 : 11:18:25
Malo je prekratko vrijeme aukcija, ja jedva stigao.
Trebalo bi se produžiti za nas ne redovne.
Da nije vikend prošlo bi mi ispod radara.
Markos Posted - 13/04/2019 : 13:39:06
Svi koji su htjeli pomoći Cromwellu, sad imaju priliku ovdje:

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=Cromwell

Ajmo, ljudi, iskažimo se!
osmo Posted - 21/01/2019 : 07:19:53
Tek sada vidjeh ovaj Topic.
Želim ti brz oporavak Cromwelle !
Što se tiče pomoći računajte i na mene samo neka me neko od organizatora kontaktira....
Friki Posted - 17/01/2019 : 15:09:38
Evo, ja bio u procesu selidbe zadnja 3 tjedna tako da nisam pratio forum. Cromwell, pridružujem se čestitkama za oporavak , situacija je ozbiljna , ali u današnje vrijeme zbilja ogromne pare idu u medicinska istraživanja tako da je sve moguće ... I ja bih drage volje pomogao, no cijenim tvoju odluku. Uglavnom, ništa nije za stalno. Ako se i sljedeće godine ili one iza predomisliš , javi se Markosu i on može sve u miru odraditi , poslati listu tvojih želja svima koji su se javili na ovaj topic. Sve može biti odrađeno u tišini i bez ikakve pompe ..... Ja sam kažem : u poklanjanju se ne treba uzvisiti niti u primanju poniziti. Ti si sigurno pomognuo nekom u životu i pomognuo si mu zato što ti taj netko to dopustio. Ako i mi nešto pomognemo tebi , ne znači da u budućnosti netko tvoj neće nekom našem pomoći i deset puta više. Evo, nadam se da ćeš nam napraviti neki popis , barem za 2021 g. .

Ova naša forumaška zajednica , koliko god nekad izgledala na prvu divlja, svađalačka, puna podjela na Bonelijevce, Marvelaše , HC - fanatike , Libellus fanove , protivnike pobačaja , hajdukovce , itd.. ipak je zajednica ljudi. Zajednica koja ima neku vrijednost u ovoj državi koja je rastrgana silnim podjelama. Svi smo mi stripaši , ali prvenstveno ljudi. I ako možeš sad ili za tri godine , dopusti nam da ti pošaljemo koji strip kao članovi zajednice jednom svom članu ..


Evo, dosta filozofiranja od mene starog gnjavatora i seratora .


Uglavnom , CRŠ je blizu , ja imam auto , ako se zaželiš stripovskog druženja , javi se i idemo loviti potpise i crteže i bariti hostese lovačkim pričama kako je Zagor pobijedio Mortimera u onoj epizodi ...


Pozdrav !
Milac Posted - 15/01/2019 : 07:47:14
Nisam znao za ovo do sad, zadnjih mjesec dana ništa dobro ne čujem, nažalost.
Cromwell buraz, svaka podrška od mene, što prije na svoje noge da staneš, nema odustajanja.
Elderane84 Posted - 08/01/2019 : 11:43:10
I ja tek vidjeh! Ne poznajem te, ali su ti pisanja zapažena, vidi se da si ljudina! Poštovanje i sve najbolje i od mene, sa željom da je oporavak moguć!
going going Posted - 07/01/2019 : 22:48:16
I ja tek sad vidim ovo.
Cromwelle, sve najlepse ti zelim od srca i nadam se da ce ti vremenom biti bolje i da je oporavak moguc. Ne gubi nadu!
Barker Posted - 06/01/2019 : 11:36:03
Uh, tek sad vidim ovu temu.
Cromwelle, drzi se i nikada se nemoj predavati.
Cromwell Posted - 30/12/2018 : 19:50:21
Uf uf ne zaslužujem tolike hvalospjeve
Razmislio sam i stvarno mi je žao ali darove ne mogu prihvatiti. Ne mogu protiv toga.
Tako da još jednom hvala ljudi na inicijativi i lijepim riječima ovdje i u p.m.ovima. Stvarno!
Vjerujte da mi to u ovoj situaciji vrijedi više od bilo čega.
anto Posted - 30/12/2018 : 16:52:44
Kromvel je vazda bio ljudska veličina;a to se pogotovu pokazuje sad,kad ga život ne mazi - ali siguran sam,ovako sa daljine i ne poznajući čoveka,da će stvari doći u normalu - neće sad moći da igra basket kao nekad,više će se preorijentisti na spoljnu igru i asistencije :)
maelstrom Posted - 30/12/2018 : 02:05:57
Nažalost, nisam ovo ranije video, ali pridružujem se drugima u najboljim željama da naš prijatelj Cromwell nekako pregura ovu zlu nevolju koja ga je snašla i da nekako nada umre poslednja i da jednom opet stane na svoje noge.
U svakom slučaju, vedar duh koji Cromwell ispoljava uprkos svemu i njegova visoka moralna načela su za svako divljenje, vidi se da je prava ljudina, moj duboki naklon.
wele Posted - 29/12/2018 : 16:04:21
Drž' se Kromvele majstore!
stinky Posted - 29/12/2018 : 09:24:30
cromwell, drži se
don_draper Posted - 27/12/2018 : 22:12:12
Ne poznajem kolegu, ali uvijek je tesko cuti ovakve stvari da se dogode bilo kome
Zelim brz oporavak i hrabru borbu, dok god postoje sanse nista nije gotovo
stripofil Posted - 27/12/2018 : 20:06:18
Cromwell pusti nelagodu i daj nama da budemo sebični i osjetimo sreću i zadovoljstvo što smo ti mogli barem malo pomoći u svoj toj nevolji koja te snašla. Brate po stripu budi snažan i uporan kako bi što prije ponovno stao na noge.

Ekipa računajte i na mene.
Brdar Posted - 27/12/2018 : 16:23:42
Hrabro Cromwell, nema predaje. Zelim ti sto brzi oporavak.
kifi Posted - 27/12/2018 : 07:03:09
Drži se stari. Kada te uhvate crne nisli sjeti se da nisi sam. Obitelj i ekipa su uz tebe.
zare80 Posted - 27/12/2018 : 03:44:12
Prikljucujem se zeljama za brz oporavak i da nastavis da se boris. Misljenja sam da treba da prihvatis mali znak paznje i zeleo bih da ucestvujem takodje. Nije to sad nista veliko odricanje, da bi se osecao duznim nekome.
Sve najbolje, kolega i glavu gore!
Hajo Posted - 27/12/2018 : 00:35:51
Stari, drži se!!!!!!!!!!
Kruger Posted - 26/12/2018 : 22:16:50
Drži se.

Uglavnom, ako trebaš stripova napiši, možda se nađe nešto.
ing Posted - 26/12/2018 : 21:40:56
Cromwell želim ti brz oporavak i sve najbolje.
njofra32 Posted - 26/12/2018 : 20:43:30
Kromvele daj adresu. Na pm.
Poli Posted - 26/12/2018 : 20:10:54

Bas kako netko napise, stvorio mi se grc u zelucu kada sam procitao prije par dana.

Apsolutno sam za ali sam razmisljao ovih dana kako to napraviti, a da ipak ne bude Cromwellu neugodno. Nisam se sjetio nista pametno. Mozda sto manje rijeci ovdje na forumu, da se nekako organizira da netko koordinira ili prima novce/stripove od drugih, kako je Markos predlozio? To su ipak samo malo geste, nazalost tesko mu mozemo nekako konkretnije pomoci. Ali znam da i male geste nađu svoje mjesto.

I Cromwelle ne bi ti trebalo biti neugodno zbog toga.


Iako se s Cromwellom nismo upoznali u zivo, par puta smo debatirali, najvise o muzici ako me sjecanje ne vara, ali posto se i na forumu moze steci utisak o ljudima koji pisu na njemu, mogu samo reci da mi se cini Cromwell jedna veoma "down to earth" osoba, nekonfliktan, pametan, sa dobrim zivcima, pa ti zelim svu snagu i mir u umu, koliko god je moguce.

Malo neugodno mi je davati neke ideje sta i kako jer lako je nesto pisati sa moje pozicije trenutno ali da se meni to desilo... ne znam koliko tih mojih ideja bi meso postalo. Ali svakako ti zelim da ne izgubis vjeru u zivot, nadu, te da se iz svake situacije moze nesto izvuci. Iako ponekad tek kroz vrijeme.

Svi ti drzimo palceve, drzi se!


ordell Posted - 26/12/2018 : 19:30:30
Podrska Cromwellu, kakva god akcija, novcana ili u stripovima, bilo sta, racunajte i na mene.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000