forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 12/12/2018 : 11:12:11
Stiže snijeg!



Autori poznati!

Od danas (12. 12.) u SnK i na shop.strip-agent.hr

Od 24.12. na kioscima

Edit: u brzni zavrzlama sa datumima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vukozec Posted - 09/04/2020 : 12:36:30
CHEMAKO

Što kaže epizoda Chemako? Ljudi teže zajednicama. I najveći vuk samotnjak, samodostatni nekonformistički individualac, ima taj instikt u sebi. Ljudske zajednice (rase, narodi) što su različitiji to više jedna na drugu gledaju sa nerazumijevanjem i nepovjerenjem. Pojedinac će se prokloniti onoj zajednici kojoj je najsličniji. No nanese li ga sudbina među drugačije od sebe on će se njima prilagoditi, postati će kao oni ma kako različit u startu bio. I ta transformacija će se dogoditi začuđujuće lako i brzo, jer te velike razlike u konačnici su samo nijanse. Sve ljudske zajednice u osnovi funkcioniraju na isti način. Određuju ih općeprihvaćena pravila ponašanja, običaji i zakoni koji su na ovaj ili onaj način formalizirani. Ta pravila se mogu i hoće se mijenjati, ali postepeno. Individualizam je moguć, ali samo u određenoj mjeri. Moćnija zajednica će progutati slabiju, sukob će prestati tek kad se dogodi asimilacija. Prosvjećeni pojedinci će pomoći pomirenju, no do njega će doći tek kroz dugotrajni suživot koji će dovesti do prihvaćanja zajedničkih pravila ponašanja. Pritom će dominantnija strana imati jaču moć nametanja svojih pravila. Najčvršća ljudska zajednica je ona najstarija i najmanja, obitelj. Ona je jača od svih ostalih pripadnosti. Kad pojedinac opet ostane izoliran, on će se opet vratiti zajednici kojoj je najsličniji.

Kroz povijest ljudskog roda susreti različitih kultura dovodili su do neizbježnih sukoba. Sa razvojem humanizma jača ideja da se takvi sukobi izbjegnu ostvarivanjem suživota. Da bi asimilacija bila moguća neizbježan je gubitak dijela identiteta. Mali Indijanci koje Belle odvodio sa sobom izgubit će veliki dio identiteta svoje rase, naroda i plemena. Vrijedi li za identitet grupe ratovati, ubijati i ginuti, ili je prilagodba identiteta nešto što valja prihvatiti kao čovjeku prirodno?
ninel Posted - 28/01/2019 : 17:31:07
Konačno sam došao do KP trobroja i moram da kažem da za kiosk izdanje izgleda sjajno!
Bombas1969 Posted - 12/01/2019 : 21:16:41
quote:
Originally posted by edvin

kad izlazi broj 3?
12.01.??




Ken Parker:....................003 Vrelo nebo Meksika -
...................................Velika pljacka u San Franciscu -
...................................Kitolovci,.......................49,00 kn (25.01.2019)
Ken Parker:....................004 Bijele zemlje -
...................................Narod ljudi -
...................................Balada o Pat O'Shane,............49,00 kn (25.02.2019)
Ken Parker:....................005 Uzavreli grad -
...................................Ranchero! -
...................................Ljudi, stoka i junaci,...........49,00 kn (25.03.2019)
Ken Parker:....................006 Nemilosrdni Butch -
...................................Duga, krvava staza -
...................................Santa Fe Express,................49,00 kn (25.04.2019)
Ken Parker:....................007 Suvisan -
...................................Prica o oruzju i prevarama -
...................................Bozji sud,.......................49,00 kn (25.05.2019)
Ken Parker:....................008 Dan kad je gorjela Chattanooga -
...................................Kraljica Missourija -
...................................Montana,.........................49,00 kn (25.06.2019)
Ken Parker:....................009 Lovceva Lilly -
...................................Crvenokozac -
...................................Bilo jednom...,..................49,00 kn (25.07.2019)
Ken Parker:....................010 Slucaj Olivera Pricea -
...................................Velicanstveni revolveras -
...................................Dome, slatki dome,...............49,00 kn (24.08.2019)
Ken Parker:....................011 Sveta brda -
...................................Legenda o generalu -
...................................Milady,..........................49,00 kn (25.09.2019)
Ken Parker:....................012 Vitezovi sjevera -
...................................Staza divova -
...................................Pravo i krivo,...................49,00 kn (25.10.2019)
Ken Parker:....................013 Kronika -
...................................Pjesnik -
...................................Stara mrznja,....................49,00 kn (25.11.2019)
Ken Parker:....................014 Apas -
...................................Dame sumnjiva morala -
...................................Sedam zlatnih gradova,...........49,00 kn (24.12.2019)
teller Posted - 12/01/2019 : 18:49:01
Nece bit puno remitende..
Mali je tiraz...bar kod nas sve se proda...
Obi-wan Posted - 12/01/2019 : 09:37:28
quote:
Originally posted by velka031

Ma da, moći će se nabaviti i višestruko jeftinije...
Kome ne smetaju utori, još bolje.


Br. 1 - jedan primjerak je imao fabričku grešku, a drugi nešto malo utora. Činjenica da je teško naći glancere na kiosku. Dakle, ljudi su jednostavno ohrabreni čekati remitendu jer ionako dobiju sličnu očuvanost da duplo manje novca. Kad već platiš punu cijenu, trebao bi dobiti i pun kvalitet.
velka031 Posted - 12/01/2019 : 09:04:35
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by adriano

Znaci isplati se za 50 kn



Normalno da se isplati! Da barem tako objave sve serijale koji se nisu mogli održati u normalnom formatu na kioscima!



Eee... Da barem.
velka031 Posted - 12/01/2019 : 09:03:49
Ma da, moći će se nabaviti i višestruko jeftinije...
Kome ne smetaju utori, još bolje.
zlatan bihac Posted - 12/01/2019 : 01:01:57
quote:
Originally posted by adriano

Znaci isplati se za 50 kn


kome se ne isplati za tu cijenu, moze se malo strpiti i kupiti u remitendi ili po sajmovima za 15-20 kuna...vjerujem ce cijena u kompletu za dvije sveske biti negdje oko 30-35 kuna za paket, ako ga ne bi mixali sa jednim kit telerom, ili dva obicna druga junaka ili ko zna sa kim sve ne...
Spock Posted - 11/01/2019 : 23:22:43
quote:
Originally posted by adriano

Znaci isplati se za 50 kn



Normalno da se isplati! Da barem tako objave sve serijale koji se nisu mogli održati u normalnom formatu na kioscima!
adriano Posted - 11/01/2019 : 20:09:37
Znaci isplati se za 50 kn
velka031 Posted - 11/01/2019 : 11:00:42
3 stripa po 96 stranica.
adriano Posted - 10/01/2019 : 23:46:22
Koliko str. Ima ovo
teller Posted - 10/01/2019 : 19:56:23
quote:
Originally posted by Grabb

quote:
Originally posted by murdo

A mogao bi razmisliti i o promjeni imena u neko zvučnije...



Pa ovo mu je izmjenjeno ime.. Bio je zamisljen kao Dzebedaja Bejker.


hvala Bogu da je izmjenjeno...
meni je i DUGA PUŠKA ok...recimo LONG RIFLE bi bilo isto okej.
ili LUNGO FUCILE recimo na žabarski.
teller Posted - 10/01/2019 : 19:53:32
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ken Parker broj 2 mi je skroz dobar , doduše pročita sam :
UBOJSTVO U VAŠINGTONU i CHEMAKO a KRVAVU ZVIJEZDU sam samo prelista.
Crtež kod Ive Milazza mi skroz ,,lega,, dok Giancarla Alessandrina u KRVAVOJ ZVIJEZDI dosta mi je lošiji.

Priča CHEMAKO je u stvari KIACENTA PRAVA ŽENA u LMS-u.Naslovnica u LMS-u mi je i danas ostala u dobrom sjećanju (Kiancenta na konju bježi a za njom indijanska koplja hitaju).

Scenarij priča je jako dobar ,međutim priče su prožete tragedijama.

Naslovnice Milaza su skroz dobre (moram bit iskren pa priznat da mi se nekada nisu sviđale),pogotovo poleđina,čovjek je vrhunski oslikava sniježnu atmosferu ,gledajući je jednostavno mi se hladnoća uvuče pod kožu .Inače priče ko preporučene za ova sniježna vremena , pogotovu Teleru podno Alpa


teller ti je više Goranin ko Alpaš...na sreču.
Baš mi je drago da ti Parker dobar ko junak a izdanje je ionako(uz MALOG RENDŽERA) najperfektnije ikad objavljeno na kioscima..
Nego, daj priupitaj nekog bliskog Bernardu ili njaga osobno kad če novi Tex kolor i Tex klasik?
Grabb Posted - 10/01/2019 : 19:45:46
quote:
Originally posted by murdo

A mogao bi razmisliti i o promjeni imena u neko zvučnije...



Pa ovo mu je izmjenjeno ime.. Bio je zamisljen kao Dzebedaja Bejker.
RAKOSI4 Posted - 10/01/2019 : 19:16:56
Ken Parker broj 2 mi je skroz dobar , doduše pročita sam :
UBOJSTVO U VAŠINGTONU i CHEMAKO a KRVAVU ZVIJEZDU sam samo prelista.
Crtež kod Ive Milazza mi skroz ,,lega,, dok Giancarla Alessandrina u KRVAVOJ ZVIJEZDI dosta mi je lošiji.

Priča CHEMAKO je u stvari KIACENTA PRAVA ŽENA u LMS-u.Naslovnica u LMS-u mi je i danas ostala u dobrom sjećanju (Kiancenta na konju bježi a za njom indijanska koplja hitaju).

Scenarij priča je jako dobar ,međutim priče su prožete tragedijama.

Naslovnice Milaza su skroz dobre (moram bit iskren pa priznat da mi se nekada nisu sviđale),pogotovo poleđina,čovjek je vrhunski oslikava sniježnu atmosferu ,gledajući je jednostavno mi se hladnoća uvuče pod kožu .Inače priče ko preporučene za ova sniježna vremena , pogotovu Teleru podno Alpa
murdo Posted - 09/01/2019 : 00:20:34
Ja sam danas tražio Zagora u kiosku, a našao Parkera, i to 5,6 komada. Korice uopće ne izgledaju kao da su od nekog stripa, više liče na kakvu knjigu, jedva sam ga primjetio. Ken bi bio uočljiviji sa kakvom crvenom majicom kao neki drugi junaci, koji je nose i usred zime. Malo se smrzneš, ali je prodaja puno bolja. A mogao bi razmisliti i o promjeni imena u neko zvučnije...
wolf Posted - 08/01/2019 : 19:32:35
Ipak sam danas imao sreće. Naletio na mlađu ptodavačicu koja je pretražila sve stripove. Našla je zadnji koji je ostao. Nije glanc ali može proći.
Hercule Poirot Posted - 08/01/2019 : 18:24:10
Dobro se prodaje, dobro... Tko odmah ne uhvati svoj primjerak na kiosku...
teller Posted - 08/01/2019 : 18:20:31
quote:
Originally posted by wolf

Ja ni danas nisam našao ovaj broj na kioscima. U čemu je kvaka?


mali tiraz i dobra prodaja
.nagadam ali mislim da sam blizu...
Dwayne_Looney Posted - 08/01/2019 : 16:43:26
Teško da će ovaj Ken ići u mjesečnom ritmu ali ja zadovoljan i s 6-8 godišnje.
wolf Posted - 08/01/2019 : 16:28:08
Ja ni danas nisam našao ovaj broj na kioscima. U čemu je kvaka?
edvin Posted - 08/01/2019 : 14:42:16
kad izlazi broj 3?
12.01.??
CAGLIOSTRO13 Posted - 03/01/2019 : 11:02:12
quote:
Originally posted by lwood

kakva je bila prodaja 1. broja?



ocito bolja od teks klasika :(
lwood Posted - 02/01/2019 : 21:55:41
kakva je bila prodaja 1. broja?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000