forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Komentari recenzija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 28/04/2007 : 22:19:41
Evo malog pregleda komentara
Biramo najbolje!!!!!!!!!!!


SUPER! Fantasticno! Izvrsno! To su moje rijeci. Onim kretenima kao sto su Brdar i Stinky se ova epizoda nija bas dopala,ma naravno uvik se nadu neki kreteni koji zele biti popularni po tome sto samo seru uokolo. Za sve one idiote koji seru uokolo porucujem 2 stvari: 1. AKO VAM SE NE SVIDAJU ZAGORI KOJU PICKU MATERINU IH KUPUJETE I CITATE?? 2. A KAD STE VEC TOLIKE FACE DA SERETE UOKOLO O CRTEZU I RADNJI ONDA LIPO IDITE U ITALIJU I PRIJAVITE SE ZA CRTACA ZAGORA PA DA VIDIMO KAKAV CE BITI VAS PERFEKTAN CRTEZ. Pun kurac mi je vise tih budala koji se prave neke face,ako ti se epizoda nije svidila nemoj nista slati za recenziju a ne ka neki sivonja se iserets po epizodama. To su rijeci duha sa sjekirom. AAAAAHHHHHHHHHHJJJAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKK


Zaista je bedno koristiti recenziju za iznosenje politickih stavova.Onaj ko je ovo uradio nije za osudu vec za zaljenje.Bas PROZIRNO.

Bolje bi bilo manje prićanja i umjesto toga veća uloga piratskim zombijim.

Ponovo ponavljam svima,ako vam se Zagor ne svida nemojte ga citati!!Neko ljudi su iznimno glupi uvik seru nesto protiv Zagora a procitali su skoro sve brojeve.i zasto Srbi uvik seru protiv Zagora to sam bas primjetija???Takve citatelje poput vas koji ocrnjuju Zagora ja NE PRIZNAM ka Zagor fanove.Vjerovatno nemate pojima ni o cemu se radi u stripu.Sve u svemu jest da je crtez malo skrenuo s puta ali ja ipak dajem ocjenu 88% jer to i zasluzuje.Svim Zagor fanovima veliki pozdrav i savjet:NE OBAZIRITE SE NA ONE BUDALE STO DODU PA PIZDE NESTO,MI ZNAMO KO JE PRAVI JUNAK I KO NASE SLOBODNO VRIME CINI ZANIMLJIVIM!! AHHHHHHHHHHHHHHJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

...meni ovo nije remek djelo al nemam nijednu lošu stvar za reč...Ocjena: (10,10,10,10) 100%

gamba je plazma televizor u odnosu na ljigu zagorovih crtača(andreucci i chiarolla),epizoda zanimljiva...

"Krug života je izgubio svoj centar." Nemoguće je ukratko sažeti broj stvari koje je Sclavi rekao sa ovom pričom. Dao nam je kraj Zagora. Dao nam je sumrak boga našeg detinjstva. Dao nam je Manitua. Dao nam je oduzimanje dečije nevinosti. A to je samo početak. Ali taj krug koji je izgubio taj centar, to mi je ostavilo najjači utisak. Odmah iza toga ide ludilo sa paralelnim dimenzijama i epskim arhetipovima Zagora i Hellingena, ali taj krug...! U načelu, Zagor je samo imao jedan loš dan. Samo jedan loš dan, i sve što je decenijama zidao u Darkwoodu se raspalo, i našao se u jednom drugačijem, realnijem, surovijem svetu, našem svetu. Samo jedan loš dan (ili mesec, bolje rečeno), kakav nam se svima dešavao, i krug života je ostao bez centra. Zar nam je toliko lako da ostanemo bez naših spiritus moevnsa? Zar je toliko lako da sve ode bestraga, čak i kod Zagora, a kamoli kod nas, običnih smrtnika? Naravno da jeste, i jednom desetogodišnjem klincu koji je navikao na uvek pobedonosnog Zagora ovo bi mogla biti prva naznaka za mračnija vremena koja će ga čekati kada malko poratse i ostavi Zagora u nevinom dobu koje neki nazivaju detinjstvom. Ovo je, što bi rekao mcn, darknajtizacija Zagora, i kao i kod Batmana, osim ličnog, tu je i kolektivno, ai postmoderno. Šetnja Zagora kroz nekoliko dimenzija/narativnih pristupa, dok je sve to u stvari priča matorog vrača svojim unucima, uvođenje blatantnog post-modernizma i lavirinta priča u Zagora, raspravljanje o samom smislu postojanja tokom jedne mega epopeje na 500 i kusur strana je nešto čemu svi ostali stripovi mogu da teže, ali retko da dostignu. Sclavi nam kroz večni sukob Zagora i Hellingena priča o prirodi dobra i zla, o prirodi Boga maskiranog u malog indijanca, o prirodi same priče. Ovo nije jedan od najboljih Zagora ikada, kako kažu neki, ovo je jedan od najboljih stripova ikada, i sve što sledi je beldi surogat, a sve što je prethodilo, ma kako na momente debilno bilo, opravdano je jer je izrodilo ovu priču. Da nismo uz Zagora odrasli ne bi nam Divovi dobra i zla toliko značili, kao što je slučaj i sa Batmanom i Dark Knightom. Ali, Sclavi ide dalje nego što bi Miller ikada usudio, i poređenja nema. Da li je ovoj priči mesto u Zagoru? Jeste, jer svaki Bog ima svoj Sumrak, jer i mi moramo da odrastemo, i Sclavi nam to bolni stavlja do znanja. Sa ovom pričom je Zagor od jeftine kopije Tarzana prešao u legendu.



Listen very carefully, I shall say this only once
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 14/07/2022 : 12:17:31
Baš čitam recenzije i komentare najlošije ocijenjenih stripova. Najlošije ocijenjenih od strane recenzenata, jer ima tu razlika između recenzentovih i ocjena forumaša. Na Dylanu je bilo najžešće, fanovi su baš užarene krvi.
Baš sam se pošteno ismijao na stinkyjevoj recenziji epizode "Stravična invazija", ali najjači mi je dio:
Manfredija ovdje dostojno prati Siniscalchi i rekao bih da je on bio logičan izbor. Možda je to bila zajebancija kuće Bonelli, nekakvo takmičenje «ko će gore» između Manfredija i Siniscalchija, gdje su se obojica svojski potrudila. Ovaj kao da je prosuo bočice s tintom i onda iz toga prstima napravio što se napraviti može. Ako tako gledamo, onda je na nekim mjestima i uspio nacrtati ljude. Za štakore je samo ostavio packe. Jedino je dobro što nije puno DD uradio i to je njegov najveći doprinos serijalu.
stinky bio skroz drugi tip prije početka filozofiranja.
mpavin Posted - 09/02/2019 : 11:52:11
quote:
Originally posted by supermark

https://www.stripovi.com/recenzije/alan-ford-af-sa-49-derbi/2197/

komentar: prosjecno
ocjene: 10 10 10 10 100%


nije valjda da nisi skužio taj komentar...
King Warrior Posted - 09/02/2019 : 11:24:31
Pa upravo vidim da imam tu epizodu i to cak u boji. Skroz zaboravio. Moracu se podsjetiti.
supermark Posted - 09/02/2019 : 11:15:42
Ja sam, kao i većinu AFa
Ali nisam neki fan Alana pa ih uglavnom ni ne ocijenjujem
King Warrior Posted - 09/02/2019 : 10:59:09
quote:
Originally posted by supermark

https://www.stripovi.com/recenzije/alan-ford-af-sa-49-derbi/2197/

komentar: prosjecno
ocjene: 10 10 10 10 100%


Fordovci su gori od parketara, izgleda. Ima li neko normalan da je procitao strip pa da ocijeni? Ovim nerealnim stotkama se nista ne postize.
supermark Posted - 09/02/2019 : 10:54:02
https://www.stripovi.com/recenzije/alan-ford-af-sa-49-derbi/2197/

komentar: prosjecno
ocjene: 10 10 10 10 100%
Poli Posted - 26/01/2019 : 12:21:42

Pa bilo je vrijeme da se otrijezni. 8D :D


solar Posted - 25/01/2019 : 19:33:11
Čovjek se ispričao i izbrisao komentar tako da je stvar riješena.
PAJDO Posted - 24/01/2019 : 15:03:56
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by zeljko

da... i ja sam vidio dvije tri godine
onda kontam da nije editirao unos naknadno???



Da, stvarno misterija.
Pogotovo za tebe koji sigurno čitaš svaku recenziju, a i inače si poznat po tome da ju zatim komentiraš ili pišeš za svaki strip svoju ocjenu, pa me baš čudi da je tebi to promaklo.
Mora da je koristio neki trik u smislu trogodišnje kamuflaže komentara.




Dukidule Posted - 24/01/2019 : 11:51:01
quote:
Originally posted by zeljko

da... i ja sam vidio dvije tri godine
onda kontam da nije editirao unos naknadno???



Da, stvarno misterija.
Pogotovo za tebe koji sigurno čitaš svaku recenziju, a i inače si poznat po tome da ju zatim komentiraš ili pišeš za svaki strip svoju ocjenu, pa me baš čudi da je tebi to promaklo.
Mora da je koristio neki trik u smislu trogodišnje kamuflaže komentara.
zeljko Posted - 24/01/2019 : 09:03:03
da... i ja sam vidio dvije tri godine
onda kontam da nije editirao unos naknadno???
Spock Posted - 24/01/2019 : 08:03:05
quote:
Originally posted by tinton

Izbacit ćete ga zbog nečega što je napisao prije dvije godine?
Nema neke zastare na forumu?
I kako je moguće da to nikome nije smetalo toliko dugo, a sada je pitanje nacionalne sigurnosti?



Tako je, ovo je sigurno povezano s onim Tolušićevim "lažnim" slikama!
King Warrior Posted - 24/01/2019 : 07:15:52
quote:
Originally posted by tinton

Izbacit ćete ga zbog nečega što je napisao prije dvije godine?
Nema neke zastare na forumu?
I kako je moguće da to nikome nije smetalo toliko dugo, a sada je pitanje nacionalne sigurnosti?


Komentar je sigurno editiran.
tinton Posted - 24/01/2019 : 07:03:37
Izbacit ćete ga zbog nečega što je napisao prije dvije godine?
Nema neke zastare na forumu?
I kako je moguće da to nikome nije smetalo toliko dugo, a sada je pitanje nacionalne sigurnosti?
nagor Posted - 24/01/2019 : 01:01:28
Gle stvarno. Onda nema izgovora. Na giljotinu s njim! :D
Spock Posted - 24/01/2019 : 00:42:35
quote:
Originally posted by nagor



Komentar je "otpjevan" 13 minuta prije nove godine, tako da vjerojatno nije bio pri sebi. Kladim se da je doom bio u gorem stanju od onog lika koji je nedavno imao potrebu tramvaju pokazati svoj smoki. :)





Da, ali 13 minuta prije podne!

@Dukidule:
Solar je već ranije napisao da samo Markos može brisati ili ispravljati komentare.
Dukidule Posted - 24/01/2019 : 00:18:33
quote:
Originally posted by solar

Poslao sam poruku Markosu pa ćemo vidjeti kako dalje.

A Bože dragi, pa smijete li vi o bilo čemu samostalno odlučivati?
Pa to kao da nosite pištoljagu za pojasom, a kad neki podivljali kauboj otvori paljbu na vas, vi morate prvo pitati: "Smijem li izvući svoj pištolj i odbraniti se?"


Ili je administrativni pristup ograničen jedino još na brojanje komentara?
quote:
Originally posted by solar

Kad smo već kod komentara, sad ih na sajtu ima više od 50.000, stvarno impresivno!
nagor Posted - 24/01/2019 : 00:09:01


Komentar je "otpjevan" 13 minuta prije nove godine, tako da vjerojatno nije bio pri sebi. Kladim se da je doom bio u gorem stanju od onog lika koji je nedavno imao potrebu tramvaju pokazati svoj smoki. :)

mladjo Posted - 23/01/2019 : 23:41:15
Možda je prije tekme gledao Groundhog day :D
Spock Posted - 23/01/2019 : 23:33:54
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

A dajte, preoštri ste. Taj komentar je metafora, svi napadaju epizodu kao i Dinamo, stavio je pjesmu kao znak jedne kontre na te napade i podijelio najveće ocjene.

Ja recimo ne bih dao podjelu ocjena bez određene kvote slova u komentaru.



Je, pa ju je prekopirao deset puta da treba minuta da se prođe njegov komentar!
Dwayne_Looney Posted - 23/01/2019 : 23:11:12
A dajte, preoštri ste. Taj komentar je metafora, svi napadaju epizodu kao i Dinamo, stavio je pjesmu kao znak jedne kontre na te napade i podijelio najveće ocjene.

Ja recimo ne bih dao podjelu ocjena bez određene kvote slova u komentaru.
solar Posted - 23/01/2019 : 21:28:03
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam u Francuskoj, javite liku nekato izbrise ili ce biti izbacen


Poslao sam mu PM.
zeljko Posted - 23/01/2019 : 21:21:37
Sta je pisalo
Markos Posted - 23/01/2019 : 21:17:51
Ja sam u Francuskoj, javite liku nekato izbrise ili ce biti izbacen
delboj Posted - 23/01/2019 : 21:03:44
quote:
Originally posted by solar

Poslao sam poruku Markosu pa ćemo vidjeti kako dalje.


Dobro, to je u svakom slučaju neophodno, onakve stvari ne bi trebalo dozvoljavati.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000