forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2018. - polufinale A

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
solar Posted - 07/01/2019 : 18:29:42
Nakon nominacija na red je došao i polufinalni izbor za forumaša godine!



Dosadašnji forumaši godine:

2008. 1Euro
2009. King Warrior
2010. Ultras
2011. Mr. Bushido
2012. DeeCay
2013. mr murdoc
2014. anto
2015. DODSFERD
2016. Mrkva
2017. anto



Pobjednik polufinala direktno ide u veliko finale, glasanje traje do 10.01.2019. (18:00).
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 11/01/2019 : 21:23:47
šteta što nisi glasao,čisto da imam koliko koliko Žeks i King zajedno.
Jocko Posted - 11/01/2019 : 11:37:10
Šteta, propustih polufinalno glasanje...

Ovde bi glas išao Antu, jer je čovek na mestu - sa svima je kul (po zasluzi), deli savete novajlijama i onima koji to nisu, ima bogato čitalačko iskustvo, stalno ostavlja osvrte, komentare, nije ograničen ni na jednu vrstu stripa, čita sve što mu padne šaka, deluje kao gotivac i u ril lajfu...
jedina zamerka su mu prekratki zvanični osvrti
kad se vodi polemika o stripu, onda se tek raspiše!

Doduše da sam ovde na forumu duže, verovatno bih glasao za svežu krv ReemCP-a jer ipak je Anto već 2x bio FG.



ReemCP Posted - 10/01/2019 : 19:04:48
Hvala društvo :)
solar Posted - 10/01/2019 : 18:01:59
ReemCP prolazi u finale, čestitke!
nagor Posted - 10/01/2019 : 17:48:14
Glas onome koji zna da je Zagor najbolji. ;)
Peyo Posted - 10/01/2019 : 17:36:15
Pa ne tražiš partnera već glasuješ za forumaša godine !
vice Posted - 10/01/2019 : 17:32:03
ReemCP je primjer osobe koja je lišena konfliktna stava i naboja koji vodi k tome, nešto šta je meni apsolutno suprotno, i baš zato mi je drag.

Šta će ovi čangrizavi Nesvrstani, ja i on bi se pobili (verbalno) uživo, kako da onda njemu dam glas?
Spock Posted - 10/01/2019 : 16:39:00
quote:
Originally posted by ReemCP

Nema šanse da bi za sebe glasao u bilo čemu, rađe onda ne bih uopće sudjelovao u izboru volim u životu radit sve na pošten način, iako te život nauči da to i nije pravi način, al' jbg. Savjest mi je bar čista.



Tako je Reem. Pošten način je jedini pravi! Sve se vraća, sve se plaća!

Stoga, da bi se osigurala regularnost i tvoja zaslužena pobjeda, pozivam Antu na pokrene svoju mašineriju!
ReemCP Posted - 10/01/2019 : 15:56:33
@Tonka/King/Mamlaz/Grofica - hvala vam, a King, što se tiče savjeta, ja savjete primam samo u vezi stripova i to je to

Što se tiče ponašanja, najbolje je biti ono što jesi, bez ikakve glume. Moj je moto "What you see is what you get", inače jedna rečenica iz filma Planes, Trains and Automobiles iz 87', jedna komedija koja meni ulazi u neku listu top 10 filmova ikad. Sjajni John Candy i Steve Martin u svojem primeu.

Iako je cijeli film pravi urnebes, smiješan, ali ima jedan emotivni trenutak koji baš dirne gledatelja, a kad je lik Del Griffith (John Candy) rekao:

quote:
You wanna hurt me? Go right ahead if it makes you feel any better. I'm an easy target. Yeah, you're right. I talk too much. I also listen too much. I could be a cold-hearted cynic like you, but I don't like to hurt people's feelings. Well, you think what you want about me. I'm not changing. I like me. My wife likes me. My customers like me. 'Cause I'm the real article. What you see is what you get.


To je to, što vidiš, to i dobiješ, nema drugo :)

quote:
Originally posted by anto

odlično,brzo kapiraš - daš glas sam sebi,a onda napraviš celu tiradu za koga si i zašto glasao!!
Mislim,to tako rade svi;normalno.

Iskusno,Reem,iskusno




Nema šanse da bi za sebe glasao u bilo čemu, rađe onda ne bih uopće sudjelovao u izboru volim u životu radit sve na pošten način, iako te život nauči da to i nije pravi način, al' jbg. Savjest mi je bar čista.
anto Posted - 10/01/2019 : 14:52:00
quote:
Originally posted by ReemCP


Ipak Kingu dajem glas, iako kako trenutno stvari stoje u pollu, neće mu nešto biti od pomoći, možda bi više Anto-u pomoglo. Ali uvijek ako nešto glasam, ne glasam jer nekome fali ili slično, glasam kako mislim iz srca. A ovaj put je to King.


odlično,brzo kapiraš - daš glas sam sebi,a onda napraviš celu tiradu za koga si i zašto glasao!!
Mislim,to tako rade svi;normalno.

Iskusno,Reem,iskusno
grofica Varga Posted - 10/01/2019 : 13:00:50
Reem - Konstruktivan, simpatičan i čista pozitiva. Moj favorit za forumaša godine.
solar Posted - 10/01/2019 : 12:25:06
Manje od 6 sati do zatvaranja "birališta"!
supermark Posted - 10/01/2019 : 08:05:08
Glasah za Kralja Ratnika
raic1922 Posted - 09/01/2019 : 22:39:54
zeljko
tinton Posted - 09/01/2019 : 19:47:19
Ovo polufinale, na žalost, podsjeća na jedan izbor od prije nekoliko godina.
VALTER Posted - 09/01/2019 : 19:40:11
Protiv mračnjaštva, stripovskog nazadnjaštva i stripovskog antiprosvjetiteljstva - naprijed!
solar Posted - 09/01/2019 : 19:28:17
Ostalo je manje od 24 sata do završetka glasanja u polufinalima.
mamlaz Posted - 09/01/2019 : 19:06:18
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ko je slagao grupe?
Bilo bi poštenije samo jedna, pa prva dva u finale, ova mi se nakupina čini puno jačom.
Dakle u lijevom kutu, nikada desnom jedan i jedini NESVRSTANI.
Tako mu MB365 pomogao.


Ovo ispadne finale prije finala. I reem i nesvrstani zasluzuju borbu u finalu.
VALTER Posted - 09/01/2019 : 18:38:51
NESVRSTANI
DiSkAcH Posted - 09/01/2019 : 12:58:25
Ajd ove godine svoj glas dajem NESVRSTANOM.
King Warrior Posted - 09/01/2019 : 08:40:45
A vidi ti to, ipak sam prosao dalje, iako sam se potrudio da rastjeram glasace. E bas mi je drago da vidim da je Reem potukao antu i njegov darkvudski klan.
Reem, nedavno smo te savjetovali kako da se ponasas, ne slusaj nas seronje, evo ti potvrda da si ti u pravu a mi nista drugo do seronje.
Idemo, majstore, do pobjede.
Tonka24 Posted - 09/01/2019 : 03:19:41
Reem da nema u izboru ovog divnog primjerka ljudskog roda svoj glas bi dao NESVRSTANOM, čovjeku totalno suprotnih pogleda na svijet mojima.
ReemCP Posted - 09/01/2019 : 01:47:41
Uff koja grupa, sami forum veterani (i po godini registracije, a i po količini postova). Ali i činjenica da od 10 titula/godina ovog natjecanja, čak dvojica ovdje su uzela 3 titule

Ovdje najveća dilema kome dat glas je između Kinga i Anto-a. Dvojica forumaša koji su legende ovog foruma i da postoji natjecanje za izbor forumaša dekade, neupitno da bi njih dvojica bila u samom vrhu. Obojica imaju sjajan smisao za humor i gušt je i privilegija čitat njihove postove, a i ponekad komentirat s njima kad se nađemo u istoj temi. Oni će uvijek tu biti u samom vrhu kod izbora naj forumaša, pogotovo ako nastave biti aktivni kao do sada.

Kinga duže pratim/čitam na forumu, a i dijelimo onu najveću i jedinu pravu ljubav prema nenadmašivom junaku, junaku svih junaka, a to je naravno Zagor te-nej Ali isto mi drago kad vidim Anto-a na Bonelli pdf-u kad komentira (Ken, Jan Dix..).

Ipak Kingu dajem glas, iako kako trenutno stvari stoje u pollu, neće mu nešto biti od pomoći, možda bi više Anto-u pomoglo. Ali uvijek ako nešto glasam, ne glasam jer nekome fali ili slično, glasam kako mislim iz srca. A ovaj put je to King.

Hvala Anto-u, Velka31, Spocku na lijepim riječima i svima koji su glasali za mene, iako je pomalo čudno da se ja u svojoj debitantskoj godini trenutno nalazim tu gdje jesam. Ali opet je lijepo vidjet da ima ljudi koji te cijene, svakako godi to.

Meni je najveća nagrada što sam uspio uopće doći na ovaj forum, upoznat divne ljude (kao Spocka koji bi po meni trebao biti forumaš godine, primjer kvalitetnog forumaša kojeg bi svaki forum poželio za svog člana), nabaviti toliko stripova koje nisam mogao ni zamislit da nije bilo ovog foruma, odnosno pomoću ljudi koji se ovdje nalaze. Nadam se da tako nastavljamo i ovu godinu se družiti, ja imam osjećaj kao da vas većinu poznam već godinama
ivi skoj Posted - 08/01/2019 : 21:58:06
Ko je slagao grupe?
Bilo bi poštenije samo jedna, pa prva dva u finale, ova mi se nakupina čini puno jačom.
Dakle u lijevom kutu, nikada desnom jedan i jedini NESVRSTANI.
Tako mu MB365 pomogao.
mamlaz Posted - 08/01/2019 : 12:16:08
Nesvrstani

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000