forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2018. - polufinale B

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
solar Posted - 07/01/2019 : 18:32:53
Nakon nominacija na red je došao i polufinalni izbor za forumaša godine!



Dosadašnji forumaši godine:

2008. 1Euro
2009. King Warrior
2010. Ultras
2011. Mr. Bushido
2012. DeeCay
2013. mr murdoc
2014. anto
2015. DODSFERD
2016. Mrkva
2017. anto



Pobjednik polufinala direktno ide u veliko finale, glasanje traje do 10.01.2019. (18:00).
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 11/01/2019 : 21:25:22
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by anto

moji favoriti,Jocko i Spock na začelju - ej živote :(



Anto čitam da imaš mašineriju, znači da je istina što se šuška da si ti forumski veliki meštar .

Anyway, Jocko je već poput Doca Holidaya: "Došao je tiho i ušao u legendu".


pa tu i tamo,pomalo muljam na dw forumu - ovde (na žalost) ne mogu.
Jocko Posted - 11/01/2019 : 10:54:50
Hvala svima koji su glasali za mene!

Anto,
pišem ja i o nebonelli stripovima, samo što ih procentualno manje čitam od bonelli, a i više sam postovao na dw forumu nego ovde.
U 2018-oj: Mebijusovi stripovi, Topijev Solitudinis morbus, Asteriksi, Muchacho, Ibikus, Uzumaki, Etel i Ernest, Otadžbina, Lucin pogreb, Tehnika međice, Senor i još gro toga...

Pre sam Dilanovac nego Bonelijevac, mada i tu se stvari polako menjaju jer pored Kena i Diksa, čituckam JDJP, Martija, Mr.Noa, Teksa, itd...

2019. će mi biti u znaku nebonelija, uz standardne Dilana i Kena,
Tako da Anto očekuj me u fibrarijumu, darkvudijumu i komikijumu!


quote:
Peyo
Anyway, Jocko je već poput Doca Holidaya: "Došao je tiho i ušao u legendu".




(mogu eventualno da budem legenda među DD fanovima, za sada)

Jocko Posted - 11/01/2019 : 10:36:59
AHahahaha vidi mene u izboru!

Nisam ni znao za ovo glasanje
Inače bih glasao za Shargana.


I onda bi bilo nerešeno jebote!

solar Posted - 10/01/2019 : 18:01:27
Čestitke Mr. Bushidu koji je za dlaku ispred Sarghana prošao u finale!
solar Posted - 10/01/2019 : 17:55:11
5 minuta do kraja!
nagor Posted - 10/01/2019 : 17:47:34

Glas za Sarghana. Čovjek stvorio umjetnost iz jednog naizgled dosadnog topica.
nagor Posted - 10/01/2019 : 17:44:58
Što je to Jocko?
Peyo Posted - 10/01/2019 : 17:40:52
quote:
Originally posted by anto

moji favoriti,Jocko i Spock na začelju - ej živote :(



Anto čitam da imaš mašineriju, znači da je istina što se šuška da si ti forumski veliki meštar .

Anyway, Jocko je već poput Doca Holidaya: "Došao je tiho i ušao u legendu".
solar Posted - 10/01/2019 : 17:40:42
Sarghan je dva glasa iza Bushida, još 20 minuta do zatvaranja polufinala - napeto je!
vice Posted - 10/01/2019 : 17:29:50
quote:
Originally posted by anto

moji favoriti,Jocko i Spock na začelju - ej živote :(

Sarghan mi je prilično iznenađenje - znam da je ok tip,ali inače ga jako slabo poznajem sa foruma,mislim da i ne piše baš puno - on mi je bio autsajder,a evo,čovek se bori za ulazak u finale - svaka čast,ali totalno sam zbunjen sa tom činjenicom.



Sarghan ne troši vrime na pizdarije i prepucavanja, momak je na mistu i svoje vrime na sajtu/forumu koristi produktivno naspram drkaroškog.

Bushido mi nikad nije bija simpatičan, mada se sve ovo šta napisah za Sarghana može odnosit i na njega, al šta se ono kaže - ne može ti svak pasat, i ne možeš ti svakom pasat.

Sarghan all the way!
solar Posted - 10/01/2019 : 17:15:24
quote:
Ponekad pomislim da je čovjek-stroj, jer takvom brzinom kad ga se nešto pita, izbaci direktan link na to i to što je netko tražio mora da ima eidetsko pamcenje, ne znam kako drugačije objasnit to

Spock Posted - 10/01/2019 : 16:32:38
quote:
Originally posted by anto

moji favoriti,Jocko i Spock na začelju - ej živote :(

Sarghan mi je prilično iznenađenje - znam da je ok tip,ali inače ga jako slabo poznajem sa foruma,mislim da i ne piše baš puno - on mi je bio autsajder,a evo,čovek se bori za ulazak u finale - svaka čast,ali totalno sam zbunjen sa tom činjenicom.



Je, fino smo se nagutali prašine!

Sarghan odlično vodi topic o recenzijama, a i neumorno piše ekstra kvalitetne recenzije. Uz to, uvijek je spreman pomoći oko svih upita vezano za stripove i recenzije, ma koliko god bio kratak s vremenom!

@Grofice: Hvala na glasu i lijepim riječima!

@ReemCP: Kako se ovo razvija, kruna ti ne gine - zasluženo. Ipak, očekujem i da Anto aktivira svoju mašineriju da ne bi bilo iznenađenja!
ReemCP Posted - 10/01/2019 : 16:04:54
Dwayne je baš lijepo ovo napisao za Spocka i slažem se, zakinuo nas je (dobro, mene možda ne jer sam tek friški na forumu), ali ostale što nije bio redovitiji prije, a vidi se o kakvoj se kvaliteti forumaša radi :)

Vjerovao sam da će i Solar biti nešto više rangiran jer je isto jedan od redovitijih forumaša (nema veze što je moderator), ali uvijek je tu i spreman je za pomoći. Ponekad pomislim da je čovjek-stroj, jer takvom brzinom kad ga se nešto pita, izbaci direktan link na to i to što je netko tražio mora da ima eidetsko pamcenje, ne znam kako drugačije objasnit to
anto Posted - 10/01/2019 : 14:44:27
moji favoriti,Jocko i Spock na začelju - ej živote :(

Sarghan mi je prilično iznenađenje - znam da je ok tip,ali inače ga jako slabo poznajem sa foruma,mislim da i ne piše baš puno - on mi je bio autsajder,a evo,čovek se bori za ulazak u finale - svaka čast,ali totalno sam zbunjen sa tom činjenicom.
solar Posted - 10/01/2019 : 13:46:57
Samo 4 sata do zatvaranja "birališta"!
izivko Posted - 10/01/2019 : 13:42:47
Jocko
grofica Varga Posted - 10/01/2019 : 13:06:11
Spock - ovakvi ljudi stripovski forum čine stripovskim forumom. Čita, komentira, raspravlja o epizodama, a još se uhvatio i recenzija.
supermark Posted - 10/01/2019 : 08:03:22
Moj favorit je Solar
gerilac1 Posted - 09/01/2019 : 23:43:16
Sarghan
solar Posted - 09/01/2019 : 19:28:07
Ostalo je manje od 24 sata do završetka glasanja u polufinalima.
DiSkAcH Posted - 09/01/2019 : 12:57:05
Mr. Bushido.
Dwayne_Looney Posted - 09/01/2019 : 09:49:49
Ovdje glas za Spocka, po meni forumaša godine, čovjeka koji nas je prethodnih godina dosta zakinuo za tko zna koliko dobrih postova, osvrta na konkretne epizode različitih Bonelli junaka. Jest komentirao na recenzijama i poznat mi je od početka mog komentiranja bio po avataru i komentarima iz npr. 2008. ili 2011. godine ali forum je forum, ima epizoda koje nisu recenzirane, tu je i razmjena mišljenja... Na žalost, Mr. Bushido je imao sreću što je u grupi s forumašima kojima je Bonelli broj 1 (a možda broja 2 i nemaju ili je jako daleko) pa je privukao sve glasove, uvjetno rečeno, anti-bonellijevaca. U foto-finišu želim sreću Sarghanu, jednom od onih koje sam nominirao, koji savršeno radi svoj posao u vezi evidencije recenzija, a naravno i njihovog pisanja, i voli moderne Bonelli serijale.

Tamo u drugoj grupi glas za ReemCP-a, debitanta godine, totalno nekonfliktnu osobu koja se vratila stripu na nevjerojatan način. Spreman je pitati i primati savjete, također ostaviti svoje mišljenje o pročitanom, ali i biti kreativan (popis epizoda Malog rendžera u izdanju Ludensa). Moj favorit u finalu.

Kako god sve završi drago mi je da će pobijediti netko kome je strip zaista na prvom mjestu kad je u pitanju aktivnost na forumu.
Spock Posted - 09/01/2019 : 08:30:27
@Reem: Hvala na lijepim riječima i ogromnim pohvalama . Iskreno, da nije tebe i Dwaynea, vjerojatno bih još pisao samo kratke komentare na recenzijama s vrlo malo sudjelovanja na forumu.
Ti si samo godinu dana član foruma, a donio si takav dobar duh da je to začuđujuće. Čovjek ponovno dobije volju za stripove kada osjeti tvoje oduševljenje koje šalješ kroz svoje postove. Takvo oduševljenje isijava i "teller", ali ti si dosta aktivniji i digao si to na višu dimenziju.

Ukratko, svaka čast svim forumašima i njihovom radu u protekloj godini, ali ReemCP definitivno zaslužuje naslov forumaša godine!!

@Tonka, Rakosi, lwood: Hvala od srca na vašim glasovima, kao i svima koji su me nominirali! Iskreno, čudno mi je što sam uopće završio u polufinalu, jer smatram da ima puno aktivnijih ljudi na forumu.
Barker Posted - 09/01/2019 : 08:02:49
Teska grupa.
Sarghan za dlaku ispred Jocka
Tonka24 Posted - 09/01/2019 : 03:25:58
Spock, iako se ne slažemo baš u pogledu na neke stripove jednostavno te svojim komentarima tjera da malo dublje razmisliš o priči. Neumoran u iscrpnom komentiranju priča i raspravih istih, nešto za čime vapi ovaj forum.
Da nije Spocka moj glas bi išao Solaru, iako nisu baš cvjetale ruže među nama čovjek radi vrlo korisne stvari na stripovskom djelu foruma, možda bi bio još bolji bez uloge moderatora ali to je samo moje mišljenje, možda ga je ta uloga potakla da bude ovako dobar u stripovskom djelu kao što je sada.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000