forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 21/01/2019 : 21:07:26
Ken na zapadnoj obali!



Scenarij: Giancarlo Berardi
Crtež: Ivo Milazzo, Giancarlo Alessandrini

24.1. u SnK i shop.strip-agent.hr
Od 25.1 na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 20/02/2019 : 00:29:46
Vidi vraga, tko bi rekao da je najavljen tako rano i da će tema odmah pasti.
Uglavnom, s 4. trobrojem su pokrivene epizode koje imam u HC izdanju tako da se od 5. obavezno priključujem.
ReemCP Posted - 20/02/2019 : 00:17:37
quote:
Originally posted by DODSFERD

Danas u SNK vidio broj 4, čudi me da još nema najave.


Prije skoro mjesec dana je otvorena najava, nije te dugo bilo na ovom pdf-u pa ti mozda promaklo

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50255
DODSFERD Posted - 20/02/2019 : 00:12:05
Danas u SNK vidio broj 4, čudi me da još nema najave.
velka031 Posted - 19/02/2019 : 21:18:11
Milazzo je genijalac... Tu nema priče.
jaki Posted - 19/02/2019 : 19:39:21
Treći trobroj je odličan osim Alessandrinijeva crteža.
Milazzo je već u naponu snage a i Berrardi je super a uz to još i duhovit.
Četvrti trobroj:
Maraffin crtež mi se dosad nikad nije svidio ali ovaj put je.Ne znam što je razlog,možda na ovakvom papiru mi njegov crtež djeluje bolje?
Inače,super je nacrtao ove dvije prve aljaške priče.
Možda zanimljivost;da li je ovo prvi put u Bonelliju da je crtač odstupio(makar malo)od tri ista kaiša po stranici?
Milazzo u trećem je standardno maestralan.Također možda mala zanimljivost;da li je ovo prvi put u Bonelliju da se prikazuju realistično ne samo oružje,nego i priroda,odjeća,arhiktetura,namještaj jer kad se pogledaju Milazzove table nema na njima ništa generičnog kao u ostalom Bonelliju.
Satima bi mogao gledati slike npr.salloona sa svim detaljima,nakrcan različitim ljudima od kojih su svi originali i imaju svoj karakter pa do izgleda šanka,reklama pa i peći za grijanje,lustera....Prekrasno.Mislim da ostalih Bonellijevaca koji su mu blizu po tome su Font i Marcello.
Berrardi je odličan!
ivanl Posted - 17/02/2019 : 10:08:03
Ako kome fali koji broj Kena, ima ih u clana Kolumba ,na aukcijama, u glanc stanju naravno...pa da znate...
mesar Posted - 15/02/2019 : 19:03:30
Sutra idem potražiti ako ga još dobijem,sada več na svih kiosk prodaja ne dođe sve.Hvala na inf.Poli i Telleru,lp.
teller Posted - 15/02/2019 : 17:05:44
Davno..po broj-dva na kioske..i to ne sve..Buch ima glancere Kena broj 3 i 4..
Poli Posted - 15/02/2019 : 16:01:52
quote:
Originally posted by mesar

Da li je izašao Ken Parker 3 u SLO?


Navodno vec 29. 1. 2019.

http://forum.striparna.com/viewtopic.php?f=3&t=2145&start=1185#p124358

mesar Posted - 15/02/2019 : 15:42:00
Da li je izašao Ken Parker 3 u SLO?
teller Posted - 03/02/2019 : 16:15:22
Treci broj vrhunski...ova saga sa Donaldom Walshom je odlicna..svidala se mi vec u Dnevniku.
Sad dolaze Eskimi i Pat o Sejn..sve bolje od boljeg.
dcopic Posted - 02/02/2019 : 20:44:46
Nakon prve četiri prosječne uvodne epizode teško je naslutiti ono što dolazi i nemoguće predvidjeti da će mi to postati jedan od najboljih serijala. Berardijeve prosječne priče i Milazzov nezamjetljiv crtež, ali sve ide na bolje. Recimo već peta epizoda Chemako vrlo je zanimljiva jer Kena nalazimo u indijanskom logoru kao čovjeka bez svoje prošlosti, bez sjećanja zahvaljujući teškoj rani koju je dobio u sukobu sa Donaldom Welshom. Tužna, zanimljiva priča u kojoj Ken ponovno pronalazi sebe, Kianceta nakon traume u potrazi je za boljim životom, a indijanci... stradaju, a što drugo. Od šestog broja serijalu se uspješno pridružuje i Alessandrini.

U ovoj knjizi:

Vrelo nebo Meksika

Ken u potrazi za Walshom stiže čak i do Meksika, a i ponovno se susreće sa Dashom. Upoznaje i Carmen i njenog priglupog snažnog pomoćnika.
3+/5

Velika pljačka u San Franciscu

Da će ovo biti neobičan serijal vidi se po ovoj epizodi gdje je Walsh, kojega Ken mrzi iz dna duše, glavni lik, a Ken se pojavljuje u drugoj trećini stripa. U ovoj epizodi Walsh sa dva pomoćnika smišlja brilijantan plan kako opljačkati kovnicu novca, a na kraju dolazi do konačnog obračuna Kena i Walsha.
4/5

Kitolovci

Ken se oprašta od Dasha koji se vraća kući i malo kasnije prisilno završava kao mornar na jednom kitolovcu. Privikava se na život mornara, a na kraju zbog jedne ogromne ulješure dolazi do tragedije i kapetan, njegova žena, prijatelj Inuit i Ken završavaju u čamcu. Odlična epizoda, uvod u trilogiju koja završava na dalekom sjeveru. Jedva čekam nakon dosta godina ponovno pročitati te nastavke.
5/5




I like girlz Posted - 31/01/2019 : 10:54:36
quote:
Originally posted by Deers

Treći broj je meni ujedini i prvi sa sumljivim količinama ljepila. Drugi- treći list se otvorio do korica.



wtf?
Deers Posted - 30/01/2019 : 09:05:59
Treći broj je meni ujedini i prvi sa sumljivim količinama ljepila. Drugi- treći list se otvorio do korica.
teller Posted - 28/01/2019 : 12:46:26
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Citiram ČOVJEKA BROJ 1 : "Sve će ići ,čekaju se materijali za stripove , bude uskoro "



Lijepo, nadam se da će Tex kolor češće izlaziti, očito ne može dvomjesečnim ritmom ali dva godišnje je baš sporo.


naravno..bar 4 broja godisnje dok ne uhvatimo zabare..kasnije moze po 2 komada..a Tex klasik ima smisao samo svakog mjeseca broj...
Valjda zo znaci da ide dalje i Dampir...bas ce mi bit drago iako nije moja prva liga...
Dwayne_Looney Posted - 28/01/2019 : 11:54:47
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Citiram ČOVJEKA BROJ 1 : "Sve će ići ,čekaju se materijali za stripove , bude uskoro "



Lijepo, nadam se da će Tex kolor češće izlaziti, očito ne može dvomjesečnim ritmom ali dva godišnje je baš sporo.
RAKOSI4 Posted - 28/01/2019 : 11:16:22
Citiram ČOVJEKA BROJ 1 : "Sve će ići ,čekaju se materijali za stripove , bude uskoro "
RAKOSI4 Posted - 28/01/2019 : 11:05:14
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by tutto maxim

Piše li igde koliki je tiraž ovih Kenova?



S velikim stupnjem vjerovatnosti oko 2500 komada .



o Rakosi, šta ti kaže prijatelj? Tex klasik i tako to?



šta ću od Vas , javim
Dwayne_Looney Posted - 28/01/2019 : 11:03:31
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by tutto maxim

Piše li igde koliki je tiraž ovih Kenova?



S velikim stupnjem vjerovatnosti oko 2500 komada .



o Rakosi, šta ti kaže prijatelj? Tex klasik i tako to?
RAKOSI4 Posted - 28/01/2019 : 10:53:23
quote:
Originally posted by tutto maxim

Piše li igde koliki je tiraž ovih Kenova?



S velikim stupnjem vjerovatnosti oko 2500 komada .
ivanl Posted - 28/01/2019 : 10:45:25
Svi mi vec zbamo za stanje stripova u kioscima. Pretpostavljam da to znaju i vrapci na grani...
Zasto ne uzimate direktno sa stranica Ludens/Stripagent/Bookglobe?
Ili preko striparnice SNK?
tutto maxim Posted - 27/01/2019 : 09:32:19
Piše li igde koliki je tiraž ovih Kenova?
velka031 Posted - 26/01/2019 : 23:17:49
I ja sam našao sva 3 bez utora. Odnosno, trećeg mi žena kupila, ali je morala poslati slike kakav je. Ali zna i ona već utore, neprijatelje naroda
Ali sam viđao i dosta oštećenih.
mogorovic Posted - 26/01/2019 : 22:34:00
Evo, moj Ken broj 3, koji je upravo preda mnom, u izvrsnom je stanju, kao i prethodna dva. Poput svih ostalih na kiosku.
Spock Posted - 26/01/2019 : 21:40:31
quote:
Originally posted by Obi-wan

Šaljem ja nedavno paket putem kioska Tiska i dok čekam fino uzmem Kena br. 2 u ruke prelistati. A ono zgužvan, prljav, sav crn odozdo - zlo i naopako. Pa pitam, imate li još koji primjerak. Ona fino skenira i kaže: Nemamo to je zadnji i nastavi raditi taj moj paket. Kad odjednom, vidim ona sva u nekom problemu. Zove nekoga, čeka, stalno zauzeto, nervira se već Ljudi čekaju iza, ja moram na posao. Kaže ona: ne mogu obrisati strip iz sistema. Valjda kada je skenirala, kao da je prodan i ne zna nazad. Muči se muči i ne zna. I tu ja kažem da ću kupiti taj prljavi strip, a ona neka zove drugi kiosk 100 metara dalje i pita imaju li bolje očuvan da zamjenim. Kažu imaju, odem tako i dobijem solidan primjerak. Da nisu imali, ostade meni taj katastrofalni.
Inače i kod prvog broja sam imao avanturu. Pitam se šta će kod broja 3 biti...Otići u kiosk i kupiti glanc Kena ispada naučna fantastika.



Izgleda da su povećali nakladu jer su prije bila samo dva po kiosku, a sada ih je 5-6, pa su ti šanse veće.
Vjerojatno je stinky za to najzaslužniji!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000