forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Brendon / Morgan Lost - za i protiv

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
morski Posted - 23/01/2019 : 00:19:28
Iskreno me zanimaju mišljenja povremenih i redovnih, bivših i sadašnjih čitalaca i pratilaca jednog ili oba ova serijala, dakle, šta je to što vas drži uz ove junake, odnosno za one koji ih više ne prate, zbog čega ste prestali?
23   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 24/01/2019 : 08:52:13
ne uzimam pa bio 100x Bonelli!
Brendona bi na kioscima i uzeo ali taj Morgan mu ne leži nimalo.
Ferri Posted - 24/01/2019 : 05:31:00
zato sto je Bonelli
zlatan bihac Posted - 24/01/2019 : 01:21:17
quote:
Originally posted by Jesse_Pinkman

I jednog i drugog kvare cjene i slab izdavač. Brendon je skoro 3,50€ iako je običan sc,100 str sa glatkim koricama.




pa ne isplati se jeftinije prodavati kad mu je tiraz 300-500 komada..
da je to strip od 3-4 hiljade komada imao bi cijenu kao sto imaju kiosk izdanja vc i ludens, znaci oko 2 eura..
nikotin Posted - 24/01/2019 : 00:57:14
quote:
Originally posted by zlatan bihac

...to što ga izdaje bonelli pa ga zato i uzimam..

velka031 Posted - 23/01/2019 : 22:54:12
Ako smo ZA da li će onda izlaziti češće, što bi značilo barem jednom u 5 godina?
Zezam se malo, ritam je predivan, pa se cijelo vrijeme dvoumim da li to nabaviti.
Zasad pročitao samo prvog Brendona, nije loše.
solar Posted - 23/01/2019 : 20:29:03
quote:
Originally posted by drogsy

E pa Brendon jest lošiji od Zagora, i to puno. Prva 4 broja su sveukupno solidna, no onda dolazi abominalna epizoda 5 "Anima" i otuda kreće apsolutni downfall u vidu ponavljanja jedne te iste šablone i maloumnih chiavijevih nazovi-racionalnih objašnjenja. Da Brendon nije imao izvanredan crtački staff nikad nebi dogurao do stotog broja.

U Morganu Lostu s druge strane Chiavi više ne jebe racionalna objašnjenja ni 2%. Stvari se jednostavno događaju. Mislim da sam stao na šestom broju, pa ne mogu još dati konačni sud, ali recimo da je malo bolje od Brendona.


Ova ti je dobra!
Jesse_Pinkman Posted - 23/01/2019 : 20:02:03
I jednog i drugog kvare cjene i slab izdavač. Brendon je skoro 3,50€ iako je običan sc,100 str sa glatkim koricama.

Što se tiče junaka,Brendona sam pročitao samo prvi broj koji je super,ali ga neću uzimati zbog užasnog tempa i još gore cjene

Morgan Lost za mene najbolji Bonelliev strip.
El Morisco Posted - 23/01/2019 : 16:41:00
Brendona sam pročitao svih 25 do sada izašlih. Da ne smorim kolege na forumu, dobar strip za čitanje. I možda je nekom bitno - vrlo brzo se čita sveska, tipa 25-30 min.
Glavni razlog zašto je mom ukusu ok - autor dobro vodi priču (kao sve vodi na neku fantaziju, a onda je manji ili veći preokret i najčešće su motiv zločina - tipične ljudske strasti)
Dodatni razlog - zanimljiv novi svijet (kao na prvu je postapokaliptični, ali više mi liči na srednjovjekovno goblinski)
Brendon kao lik ok - ne pati od previše trauma iz djetinjstva i nije svemoćan, zna popiti batine i dobiti metak
I na kraju, ali ne manje bitno, ženske su vrhunski nacrtane...

Morgan lost mi se nakon prvog broja učinio sličnim, pa nisam htio forsirati...
zeljko Posted - 23/01/2019 : 12:13:54
quote:
Originally posted by jang

Zvezdana mapa - (Morgan Lost & Brendon) osobno jedan od najgorih stripova što sam pročitao...parira mu možda još Kraj Svijeta (MM&DD)
inače u deželi su ti stripovi dosta skupi za nabaviti



mislim da kraj svijeta može stići samo nesmiljeni hook
hrvoje23 Posted - 23/01/2019 : 11:24:17
Morgana nisam čitao. Brendona cca 20-tak brojeva. Očekivao sam puno više. Crtež može proći, naslovnice su ok, ali epizode su relativno dosadne. Da netko ozbiljniji krene na kioske (Ludens, vc), vjerojatnije je da ne bih uzimao.
jang Posted - 23/01/2019 : 11:10:32
Zvezdana mapa - (Morgan Lost & Brendon) osobno jedan od najgorih stripova što sam pročitao...parira mu možda još Kraj Svijeta (MM&DD)
inače u deželi su ti stripovi dosta skupi za nabaviti
wesskowaz Posted - 23/01/2019 : 10:20:25
Brendona procitao 10ak brojeva i bilo mi je ok, podnosljivo.
Morgan ceka.
Poli Posted - 23/01/2019 : 10:03:33

Nikad (jos) citao, ni Brendona ni Morgan Losta.

Mozda i hocu, samo sto je ipak previse drugih stripova. Sirno je more izvan Bonelli bare pa...


zeljko Posted - 23/01/2019 : 09:54:19
moj stav je da me ne zanima niti želim pročitati

mada ovo što sam prelistao u antikvarnici...ROI? to mi se sviđa
mislim crtež njegov obožavam
ali to nije dovoljno niš me ne privlači drugo ni naslovnice ni ideja/priče
Anto_123 Posted - 23/01/2019 : 09:13:13
Brendona volim i kupujem redovno.Šteta što je spor ritam kao i kod mnogih izdanja.Ima dobrih i lošijih epizoda ali koji to serijal ima sve savršene priče.Crtež solidan.Morgana nisam čitao i ne planiram.
cerichus Posted - 23/01/2019 : 08:55:59
Meni su oba serijala dobri. Naročito mi se sviđa M.Lost. Istina, nije svaka epizoda remek djelo, ali ih ima izvrsnih. Dobra atmosfera,često i crtež...
udarnik007 Posted - 23/01/2019 : 08:35:02
Meni nista gore nema nego kad se u Zagoru
po stoti put pojavi Helingen. 😜
dzoni Posted - 23/01/2019 : 08:34:23
meni su ok oba...brendona volim i vise...iako je mozda morgan lost kvalitetniji
King Warrior Posted - 23/01/2019 : 07:20:59
Probao nekoliko brojeva od obadva serijala. Jednostavno priča me ne drži, previše dosadni za čitanje.
drogsy Posted - 23/01/2019 : 06:54:26
E pa Brendon jest lošiji od Zagora, i to puno. Prva 4 broja su sveukupno solidna, no onda dolazi abominalna epizoda 5 "Anima" i otuda kreće apsolutni downfall u vidu ponavljanja jedne te iste šablone i maloumnih chiavijevih nazovi-racionalnih objašnjenja. Da Brendon nije imao izvanredan crtački staff nikad nebi dogurao do stotog broja.

U Morganu Lostu s druge strane Chiavi više ne jebe racionalna objašnjenja ni 2%. Stvari se jednostavno događaju. Mislim da sam stao na šestom broju, pa ne mogu još dati konačni sud, ali recimo da je malo bolje od Brendona.
udarnik007 Posted - 23/01/2019 : 06:08:00
Pozdravljam svaku novinu u Bonelliju.
A od Zagora malo sto moze biti losije. 😉
SSM Posted - 23/01/2019 : 05:59:58
Procitao desetak brojeva Brendona, najlosiji serijal kojeg sam ikada citao. Morgana ne zelim ni probati.
zlatan bihac Posted - 23/01/2019 : 00:31:09
...to što ga izdaje bonelli pa ga zato i uzimam..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000