forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2018. - ReemCP

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
solar Posted - 10/01/2019 : 18:24:57
Dame i gospodo dobrodošli u veliko finale izbora za forumaša godine 2018.!



Nakon velike bitke u polufinalu A i još žešće u polufinalu B, vrijeme je za finalni okršaj.

Prvi od dva preživjela junaka je ReemCP, novajlija na forumu koji se nakon velike pauze tek nedavno vratio stripovima i usput je osvojio mnoge forumaše svojim zaraznim entuzijazmom i željom da sve više proširi svoje stripovske vidike.

Drugi finalist je Mr. Bushido, forumaški veteran, pobjednik izbora za forumaša godine 2011., čovjek-enciklopedija, zaljubljenik u strip, uvijek spreman pomoći ostalim forumašima.





Dosadašnji forumaši godine:

2008. 1Euro
2009. King Warrior
2010. Ultras
2011. Mr. Bushido
2012. DeeCay
2013. mr murdoc
2014. anto
2015. DODSFERD
2016. Mrkva
2017. anto


Glasanje traje do 15.01.2019. (17:00)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 04/03/2019 : 16:14:46
quote:
Originally posted by grofica Varga

Moj dragi Reem, Tutta zafrkava. Nik sam si dala po liku iz Zagora, ne prezivam se Varga, a još manje sam grofica.

Tek sad vidim ovaj post sorry
Aha, poznat mi je taj lik, mislim da sam je prvi put ja vidio u priči "Tajna Fride Lang", ali nisam posve siguran.

Kako nisi grofica, pogotovo sad kad si friška doktorica

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Oho, otkud ja ovdje? Čudno mi je vidjeti moje ime u ovom natjecanju, s obzirom da posljednjih nekoliko godina nisam ni približno toliko aktivan na forumu kao što sam bio nekada. Ipak, ne mogu reći da mi je svejedno kada vidim da sam došao do finala i da sam dobio toliko glasova. Hvala vam svima, bez obzira da li ste glasovali za mene ili Reema.

Nisam neki ljubitelj ovakvih izbora, niti imam potrebu dolaziti u ovaj dio foruma, ali u svakom slučaju čestitam Reemu na pobjedi. Želim ti da nastaviš čitati stripove i da i dalje raspravljaš o njima. Uvijek mi je drago vidjeti nova lica koja se zainteresiraju za ovaj medij/umjetnost.

Reem, čisto da znaš, ne bih ti bio baš neki dobar suparnik da sam sudjelovao u ovom sučeljavanju. Ne pratim niti volim sportove, a pogotovo ne one borilačke.


Hvala Bushido na čestitki Baš sam pisao ovdje u temi da te sigurno nema ovdje jer nemaš praksu dolazit u ovaj pdf. A što se tiče natjecanja, natjecanje kao natjecanje, više osmišljeno da se ekipa zabavi i da se tradicija foruma nastavi, iako je bilo puno boljeg i kvalitetnijeg izbora od mene samoga

Drago mi je da si došao u temu da vidiš da te i danas ljudi puno cijene, a čuo sam i dosta dobrih stvari o tebi, kako pomažeš ljudima oko stripova sa razno-raznim informacijama, nebitno radilo se o forumskim veteranima ili tek pridošlicama

I tebi svako dobro i želim ti još puno dobrih stripova i da uživaš
Mr. Bushido Posted - 03/03/2019 : 22:47:22
Oho, otkud ja ovdje? Čudno mi je vidjeti moje ime u ovom natjecanju, s obzirom da posljednjih nekoliko godina nisam ni približno toliko aktivan na forumu kao što sam bio nekada. Ipak, ne mogu reći da mi je svejedno kada vidim da sam došao do finala i da sam dobio toliko glasova. Hvala vam svima, bez obzira da li ste glasovali za mene ili Reema.

Nisam neki ljubitelj ovakvih izbora, niti imam potrebu dolaziti u ovaj dio foruma, ali u svakom slučaju čestitam Reemu na pobjedi. Želim ti da nastaviš čitati stripove i da i dalje raspravljaš o njima. Uvijek mi je drago vidjeti nova lica koja se zainteresiraju za ovaj medij/umjetnost.

Reem, čisto da znaš, ne bih ti bio baš neki dobar suparnik da sam sudjelovao u ovom sučeljavanju. Ne pratim niti volim sportove, a pogotovo ne one borilačke.
Tutta Posted - 02/02/2019 : 23:09:34
A šta ja znam, nešto nije baš kako bi trebalo biti. Danima bježim pod izgovorom, ne mogu, bole noge, boli glava...


p.s. +++1 za prezime
grofica Varga Posted - 02/02/2019 : 12:33:43
Bome, ne treba tebi teretana.
Tutta Posted - 01/02/2019 : 16:10:46
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by Tutta

"Naša" Grofica Varga, je, pardon, obični falsifikat (samo nik), ja sam orginal pronašao. CIA, KGB, Mossad, su za mene p.dim.


A ti si taj koji mi zvoni na vrata pa bježi!



(pomogao, možda budućoj, nevjesti u selidbi. Skroz gore je, Falasani, zgrada nema lifta... noge još drhte...)
grofica Varga Posted - 01/02/2019 : 13:36:21
quote:
Originally posted by nagor

U stvarnosti nisi grofica?

Ali jesam vampirica, kmetica Varga Jel to dovoljno? To su ti oni moderni vampiri iz Dampyra kojima ne treba titula. Vampiri koji s motikama na leđima idu raditi noćnu u vinograd.
nagor Posted - 01/02/2019 : 13:06:16
U stvarnosti nisi grofica?













grofica Varga Posted - 01/02/2019 : 12:49:24
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Tutta



Znači, tu smo!


Tutta, nisam te posve skužio, jesi ti to našao gdje Grofica živi


Moj dragi Reem, Tutta zafrkava. Nik sam si dala po liku iz Zagora, ne prezivam se Varga, a još manje sam grofica. Ako ćemo o mom pravom prezimenu, to ti je prezime pravih kmetova. Dovukla nas je Kotromanićka iz Hercegovine u Dalmatinsku Zagoru. To ti je prezime lopate i motike.
grofica Varga Posted - 01/02/2019 : 12:34:15
Izgleda da Chico živi 2 kata ispod mene. Ovaj Martinez. Nije mu stalo cijelo prezime.
grofica Varga Posted - 01/02/2019 : 12:32:16
quote:
Originally posted by Tutta

"Naša" Grofica Varga, je, pardon, obični falsifikat (samo nik), ja sam orginal pronašao. CIA, KGB, Mossad, su za mene p.dim.


A ti si taj koji mi zvoni na vrata pa bježi!
Tutta Posted - 31/01/2019 : 16:02:43
"Naša" Grofica Varga, je, pardon, obični falsifikat (samo nik), ja sam orginal pronašao. CIA, KGB, Mossad, su za mene p.dim.
ReemCP Posted - 31/01/2019 : 11:55:15
quote:
Originally posted by Tutta



Znači, tu smo!


Tutta, nisam te posve skužio, jesi ti to našao gdje Grofica živi
Tutta Posted - 29/01/2019 : 21:37:28


Znači, tu smo!

ReemCP Posted - 27/01/2019 : 20:25:14
Ah, nisam ni znao u što sam se upustio
Još su novčane kazne i dobre, samo da mi ne oduzmu stripove, tu sam osjetljiv
ivi skoj Posted - 27/01/2019 : 14:08:11
Nisi ti dobro proučio pravilnik.
Slavodobitnik mora odgovoriti na sva pitanja forumaša dok nosi pojas ili će mu biti isti oduzet uz novčanu kaznu.
Zato se Bushido pravio mrtav.
Nije to mala odgovornost.
ReemCP Posted - 27/01/2019 : 14:00:39
Haha, hvala Hercule nadam se da nisam pretjerao
Hercule Poirot Posted - 27/01/2019 : 10:13:07
Auuuuu reem,pogledaj malo koliko si toga objavio u zadnjih dan,dva....to je strašno.Teško je to sve kvalitetno ispratiti jer ima nas koji cijenimo tvoj doprinos radu ovog foruma,ali ova akumulacija objava zbilja preneražuje...
Spock Posted - 24/01/2019 : 08:10:21
quote:
Originally posted by anto

nego,zamenio si mene i Spocka (pogledaj majicu).



U brzini je stavio krivi potpis! Običan tipfeler!!
ReemCP Posted - 24/01/2019 : 00:00:24
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tek sad vidim zahvale i osvrte.
Stavljam neki avatar za tebe idućih dana, ReemCP. Živ bio!


Može, ako ti bude trebalo smanjiti neku sliku koju odabareš, slobodno se javi na pp
Dwayne_Looney Posted - 23/01/2019 : 23:19:23
Tek sad vidim zahvale i osvrte.
Stavljam neki avatar za tebe idućih dana, ReemCP. Živ bio!
ReemCP Posted - 23/01/2019 : 22:56:10
Ili neka ugrade neka hrastova, pa nek' ih onda vidimo
grofica Varga Posted - 23/01/2019 : 20:28:25
Morat će organizatori u buduće ugrađivati neka betonska vrata. Ne ovu Ikeu, polomili ih ko da su od kartona.
ReemCP Posted - 23/01/2019 : 18:58:54
Vidim sad Anto ono "S" kao "Superman" A sve je nekako na brzinu rađeno, nisam ni razmišljao, iako bi fora bilo. Ovako sam tebe stavio kao suze ti idu, jer se zna da ti je dosta stalo do ovog natjecanja unatoč 2 titule koje imaš, pa si malo više emotivan

A šteta za Bushida da nije bio, bilo bi fora da je i on bio za zezanciju, pa da je zanimljiviji dvoboj. Nadam se da ćemo dogodine imati novu dvojicu koja će dosta "galamit", da bude dosta trash talka, a jedno potencijalno finale dvojice koje bi volio vidjet u budućnosti je Tonka24 vs Valter, uuuu kako bi to dobro bilo Anto, ja i ti bi bili u ulozi Don Kinga, promovirali bi to "vatreno" finale
anto Posted - 23/01/2019 : 16:21:05
quote:
Originally posted by ReemCP

Surfajući malo po internetu, točnije po youtubeu, našao sad jedan video, reakciju forumaša na ovo natjecanje! Bogami neki ne znaju prihvatit poraz

Snimka je procurila u javnost, pa pogledajte što se događalo u backstageu!





nego,zamenio si mene i Spocka (pogledaj majicu).

a i sve ovo što si napravio nakon dobijanja titule,ovu feštu koja nas zabavlja je samo dokaz da je izabran pravi FG - jebi ga,Bušido se nije čak javio u ovom topiku - po meni,baš truba.Što,kao nikad nije ušao na ovu temu??

A i bezveze je prema svim ovim što su mu dali glas - hbga,pomalo su ispali ovce;glasaju za tipa koji svojim nejavljanjem kaže "ma zabole me qrac za sve ovo".
Tonka24 Posted - 22/01/2019 : 19:39:20

Upravo to...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000